Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2013.  (Megtekintve 89919 alkalommal)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #540 Dátum: 2013. Május 19. - 10:18:34 »




































Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #541 Dátum: 2013. Május 19. - 10:39:42 »




























Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #542 Dátum: 2013. Május 19. - 10:44:16 »

HD videók:

http://www.youtube.com/watch?v=7sxxKRY-N5M&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=kuzsw4miEcI&feature=youtu.be



Éééés van tízes!  Ördög A kispuska lövés nem ér.  Ördög Ördög


http://www.youtube.com/watch?v=n-q6yLDZOZU&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=31FB-lua41g&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=5kKLKZfobto&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=4bCErPpgc60&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=ZU5lgMpIUmU&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=1fGITiSDL8o&feature=youtu.be
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 19. - 15:39:48 írta Sakac » Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #543 Dátum: 2013. Május 19. - 12:58:51 »

Tegnap sikeresen hazaérkeztünk (és még boltba is eljutottunk...  Stoel ).
Fantasztikus volt. Köszönet mindenkinek, mindenért!
 Tábortűz

Csak attól keserű egy kicsit a szám, hogy újabb évet kell várni a következőre. Elkezdtem vágni a centit...
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Hazelwood
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233



« Új üzenet #544 Dátum: 2013. Május 19. - 15:29:15 »

Pénteken este nagyon kellemes pár órát tölthettem el a találkozó résztvevőivel. Nagyon köszönöm a lehetőséget, az új ismeretségeket, a fantasztikus bitumenes pálinkát, nem beszélve a kökényről, az áfonyáról és a körtéről.
Egy apróságot azonban megjegyeznék. Megtudtam, hogy az egyik vadásztársunk kalap nélkül, szórón, lámpával lőtt egy vizibakot, amiben még malac is volt. Nos, sújtsa fórumos vadásztársadalmunk rosszalló értékítélete!  Röhög
Naplózva

A városi élet egy aberráció!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #545 Dátum: 2013. Május 19. - 16:14:00 »

Pénteken este nagyon kellemes pár órát tölthettem el a találkozó résztvevőivel. Nagyon köszönöm a lehetőséget, az új ismeretségeket, a fantasztikus bitumenes pálinkát, nem beszélve a kökényről, az áfonyáról és a körtéről.
Egy apróságot azonban megjegyeznék. Megtudtam, hogy az egyik vadásztársunk kalap nélkül, szórón, lámpával lőtt egy vizibakot, amiben még malac is volt. Nos, sújtsa fórumos vadásztársadalmunk rosszalló értékítélete!  Röhög

Nagyon sajnálom, hogy nem jöttél vissza!  (Nem csak én kerestelek szombat reggel)
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2659


« Új üzenet #546 Dátum: 2013. Május 19. - 17:05:00 »

Lankadt csőnek ... :Mosolyog :Mosolyog Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #547 Dátum: 2013. Május 19. - 18:05:10 »

Szervusztok Hölgyek! Urak! kis Csajszik, és kis Srácok! Emelem


Mi is szerencsésen hazaértünk.
Nagy öröm volt találkozni mindnyájatokkal, és remélem jövőre is sor kerül rá!
Jó volt elnézni a sok édes totyogó  apróságot,( akik tavaj még babakocsiba üldögéltek,) és jó volt arra gondolni, hogy a barátaim is lassan felköthetik a gatyájukat, mert hamarosan kéretlenül is  jönnek a házhoz a "fiúk"! (addig meg tartsátok szárazon a puskaport!) Lám, mi fiús apák ebben sokkal szerencsésebbek vagyunk Bibíí Bibíí gyozo (csak ne mondaná az a sok csinos nő, -akiket a fiaink hazahoznak, hogy keeezitcsóóókolom! Rííí
Jó volt látni, hogy mindnyájan jól vagytok, és nem csak az én hasam mérete nem csökkent.  Ördög
Ma délelőtt Soma Évája akart rendelni pólót, és megkérdezte kinél lehet. Mivel sem  Eb-ről, sem a Zsolti-ról nem tudta, hogy ki is az,  mondta neki valaki, hogy egy középmagas pocakost keressen ott ahol főzünk! Hát piszok nehéz dolga volt amikor körülnézett!! Röhög Röhög Röhög
Nagyon sajnálom, hogy volt akivel nem tudtam találkozni, mert vagy én mentem később, vagy ő ment haza túl korán! Mosolyog
Lehet, hogy egyszer ki kellene bérelnünk valami vízparti üdülőt egy hétre?  :Mosolyog Vigyorog
Nekem ez a közel két nap kevés volt! (Boar! Ne kontrázz!  Tasli Tudom, belőlem Angyal neked egy óra is sok!) Volt akikkel szinte alig váltottunk pár szót! Igazán sajnálom.

Köszönjük, hogy ott lehettünk!

 Wave  Ili és Attila


Külön köszönöm azt a kis összecsukható zöld horgászszéket amit a szalonnasütőnél valamelyikőtök ottfelejtett! Vigyorog (Jövőre kiváltható, vagy érte lehet jönni! Mosolyog )

Fent a padoknál ott maradt továbbá egy közel fél üveg Traubisoda. A szénsavast nem szeretem, de sajnáltam kidobni, ezért betettem a kocsiba, hogy útközben pont elég lesz ha szomjas leszek! A nulláson hátranyúltam, letekertem a kupakot, és inni akartam belőle, mikor kiderült, hogy pálinka! Na ettől kezdve lettem csak igazán szomjas!
Nem tudom ki akarta bevonatni a jogsimat, de úgyis kiderítem kié volt az "A" betűs üveg! Röhög

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #548 Dátum: 2013. Május 19. - 18:05:53 »

Egy ilyen kanyarpuskát szívesen kipróbálnék  :Mosolyog Vigyorog
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
emerik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #549 Dátum: 2013. Május 19. - 18:33:14 »

 Emelem
   Ismét itthon,de gondolatainkban koránt sem,az még ott a nem is tudom hol a BÚBÁNATBA   Stoel
   vagy JÓ KEDÉLYBE jár.
   Köszönöm ,hogy együtt lehettünk Piál. Kívánok mindenkinek jó egészséget,
   és sok vadász élményt a következő találkozó reményében.
                                                                      Emelem
Naplózva
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #550 Dátum: 2013. Május 19. - 18:33:39 »

Külön köszönöm azt a kis összecsukható zöld horgászszéket amit a szalonnasütőnél valamelyikőtök ottfelejtett! Vigyorog (Jövőre kiváltható, vagy érte lehet jönni! Mosolyog )

Fent a padoknál ott maradt továbbá egy közel fél üveg Traubisoda. A szénsavast nem szeretem, de sajnáltam kidobni, ezért betettem a kocsiba, hogy útközben pont elég lesz ha szomjas leszek! A nulláson hátranyúltam, letekertem a kupakot, és inni akartam belőle, mikor kiderült, hogy pálinka! Na ettől kezdve lettem csak igazán szomjas!
Nem tudom ki akarta bevonatni a jogsimat, de úgyis kiderítem kié volt az "A" betűs üveg! Röhög


CID, S.Fox ... :Mosolyog Stoel Ördög

Attila, Sajnálom hogy nem tudtunk találkozni. Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #551 Dátum: 2013. Május 19. - 18:38:06 »

Üdv Sakac!
Nagyon jó ez a kép! Igen
Már látom is egy fotókiállításon "Öreg vadász bockja" címmel!  Ördög Röhög
Üdv: J. vadász! Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #552 Dátum: 2013. Május 19. - 19:14:50 »

Egy ilyen kanyarpuskát szívesen kipróbálnék  :Mosolyog Vigyorog

Pedig ott voltál Ördög
Akkor még fokozom egy picit.



Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #553 Dátum: 2013. Május 19. - 20:06:41 »

Nagyon jó volt ismét találkozni a rég nem látott barátokkal, jó volt találkozni azokkal a fórumtársakkal, akiket csak nick névről ismerhettem eddig. Igen jól éreztük magunkat, megyünk jövőre is.   Wave

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Space Cowboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #554 Dátum: 2013. Május 20. - 08:11:00 »

Sziasztok!

Örülök, hogy el tudtam végül is menni! Jövőre hosszabb landolást tervezek már most! Gratulálok az elöltöltős szüzességüket elvesztett fórumtársaknak! Jól lőttek az öreg vassal!  Emelem

Üdv
SC
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: