Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 42   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2013.  (Megtekintve 89976 alkalommal)
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #225 Dátum: 2013. Január 30. - 12:45:11 »

A grillezőt nem tudom elvinni, mert akkor más nem fér be.
Van egy kerek rácsom ami szerintem pont passzolna a tűzrakóhelyre, szomszédtól meg van egy zsák faszenem.  Táncol
Naplózva
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #226 Dátum: 2013. Január 30. - 14:27:31 »

A grillezőt nem tudom elvinni, mert akkor más nem fér be.
Van egy kerek rácsom ami szerintem pont passzolna a tűzrakóhelyre, szomszédtól meg van egy zsák faszenem.  Táncol

   Tökéletes! Emelem
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #227 Dátum: 2013. Január 30. - 19:59:13 »

Most, hogy ilyen megalázóan olcsó a vaddisznó, valaki, aki hozzáfér, vehetne egyet a talira, a pénzt természetesen összedobnánk.
Másvalaki meg lefagyaszthatná, ha van hol... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #228 Dátum: 2013. Január 30. - 20:07:14 »

Most, hogy ilyen megalázóan olcsó a vaddisznó, valaki, aki hozzáfér, vehetne egyet a talira, a pénzt természetesen összedobnánk.
Másvalaki meg lefagyaszthatná, ha van hol... Ördög

  Vagy  esetleg valaki  kisütné  kemencében  és eltenné  zsírban, ha  esetleg...,  lenne  olyan  legény  a  gáton Vigyorog Stoel Stoel
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #229 Dátum: 2013. Január 30. - 20:12:40 »

Most, hogy ilyen megalázóan olcsó a vaddisznó, valaki, aki hozzáfér, vehetne egyet a talira, a pénzt természetesen összedobnánk.
Másvalaki meg lefagyaszthatná, ha van hol... Ördög

Ez jó ötletnek tűnik, de például milyen jó lenne az éjszakai beszélgetések mellé némi vaddisznózsíros kenyér lilahagymával. Kenyér, és lilahagyma még csak lenne, de vaddisznózsír, meg a tepertője, na az a problémásabb...


Valamelyik évben Lajos hozott zsírban lesütött vaddisznóhúst, mekkora sikere, keletje volt emlékeztek? Akinek alig jutott Ő biztosan!  Ördög


Valaki esetleg?

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #230 Dátum: 2013. Január 30. - 20:17:53 »

Ez jó ötletnek tűnik, de például milyen jó lenne az éjszakai beszélgetések mellé némi vaddisznózsíros kenyér lilahagymával. Kenyér, és lilahagyma még csak lenne, de vaddisznózsír, meg a tepertője, na az a problémásabb...


Valamelyik évben Lajos hozott zsírban lesütött vaddisznóhúst, mekkora sikere, keletje volt emlékeztek? Akinek alig jutott Ő biztosan!  Ördög


Valaki esetleg?

 Emelem

Szerintem gyúrjon rá aki tud, oszt akkor csak lesz.  Vigyorog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #231 Dátum: 2013. Január 30. - 20:25:38 »

Ez jó ötletnek tűnik, de például milyen jó lenne az éjszakai beszélgetések mellé némi vaddisznózsíros kenyér lilahagymával. Kenyér, és lilahagyma még csak lenne, de vaddisznózsír, meg a tepertője, na az a problémásabb...


Valamelyik évben Lajos hozott zsírban lesütött vaddisznóhúst, mekkora sikere, keletje volt emlékeztek? Akinek alig jutott Ő biztosan!  Ördög


Valaki esetleg?

 Emelem

 Voldi  hiába!  Ez  a  Lajos  nem  olvas  fórumot, vagy  nehéz  a  felfogása. Vigyorog Stoel Stoel Stoel
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #232 Dátum: 2013. Január 30. - 22:05:58 »

Az alábbi néhány hozzászólást tekinthetem felkérésnek egy keringőre?

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4585



« Új üzenet #233 Dátum: 2013. Január 30. - 22:22:32 »

Most, hogy ilyen megalázóan olcsó a vaddisznó, valaki, aki hozzáfér, vehetne egyet a talira, a pénzt természetesen összedobnánk.
Másvalaki meg lefagyaszthatná, ha van hol... Ördög

Az első részét jó eséllyel tudom vállalni, de a többit nem.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #234 Dátum: 2013. Január 30. - 22:41:11 »

Az alábbi néhány hozzászólást tekinthetem felkérésnek egy keringőre?


Nem.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #235 Dátum: 2013. Január 30. - 22:42:33 »

Az első részét jó eséllyel tudom vállalni, de a többit nem.
Akkor most jön az a rész, hogy kinek van a közeledben hűtőkapacitása... Fejvakarás nyilván olyasvalaki kellene, aki jön is a talira... Vállat von
Möglássuk.
Mondjuk Voldi nem kap két kurvanagy pofont  Tasli ha bevállalja Ördög Ördög Ördög Van valami bakter is a csapatban, fórumtalira ugyan nem jön de a szállítást megoldhatná...és akkor őt sem verjük meg...
Megy ez... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #236 Dátum: 2013. Január 30. - 22:47:24 »

Akkor most jön az a rész, hogy kinek van a közeledben hűtőkapacitása... Fejvakarás nyilván olyasvalaki kellene, aki jön is a talira... Vállat von
Möglássuk.
Mondjuk Voldi nem kap két kurvanagy pofont  Tasli ha bevállalja Ördög Ördög Ördög Van valami bakter is a csapatban, fórumtalira ugyan nem jön de a szállítást megoldhatná...és akkor őt sem verjük meg...
Megy ez... Ördög

Nem tudom hol hűteni.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #237 Dátum: 2013. Január 30. - 22:55:27 »

Akkor vágjuk át a gordiuszi csomót.
Február végén jön két markos (nem narkós, markos) vadászvendégem.
Ha sikerül lőni valami megfelelőnek látszó disznóféleséget, akkor megperzseljük és kemencében pecsenyére sütjük, zsírjával leöntjük.
Ha nem sikerül a mutatvány, akkor visszakanyarodunk Csabi disznójához, meg a hűtőládához.
Jó lesz így?
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #238 Dátum: 2013. Január 31. - 11:05:03 »

Akkor vágjuk át a gordiuszi csomót.
Február végén jön két markos (nem narkós, markos) vadászvendégem.
Ha sikerül lőni valami megfelelőnek látszó disznóféleséget, akkor megperzseljük és kemencében pecsenyére sütjük, zsírjával leöntjük.
Ha nem sikerül a mutatvány, akkor visszakanyarodunk Csabi disznójához, meg a hűtőládához.
Jó lesz így?
Ahogy érzed, Lajos. De nem véletlenül írtam amit írtam. Jobb lenne, ha a maga nyers valójában kerülne oda a cocó oszt a helyszínen készülne belőle valami finomság. Girgesz emlegetett valami főzőversenyt is, ahhoz is jó lenne alapanyagnak, legalább etéren azonos eséllyel indulnának a versenyzők.
Másrészt az, hogy nálad Voldiék lőnek-e valamit február végén, az esetleges. Most viszont még lesznek hajtások, egyszerűen és olcsón hozzá lehet férni disznóhoz. Csak az a hűtőkapacitás ne lenne gond... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #239 Dátum: 2013. Január 31. - 17:48:22 »

Akkor vágjuk át a gordiuszi csomót.
Február végén jön két markos (nem narkós, markos) vadászvendégem.
Ha sikerül lőni valami megfelelőnek látszó disznóféleséget, akkor megperzseljük és kemencében pecsenyére sütjük, zsírjával leöntjük.
Ha nem sikerül a mutatvány, akkor visszakanyarodunk Csabi disznójához, meg a hűtőládához.
Jó lesz így?
Lajosom!  Ha , Te  bevállalod  a perzselt, kemencés  süldőt , akkor  a  Girgesz  felajánlás  már  stornó,  mert  ott  már  nem  rúg  labdába  senki. A kemencés, zsírba  lesütött ,  az  olyan  mint  a  piros Ász: Mindent  visz! Taps Meg utána a zsíros  kenyér lila hagymával, na  de  mit  fokozzam:
  Viccet  félre  téve,  Lajos,  ha  bevállalod  én  százszor  leveszem   kalapod  előtted . Tudom , nem  kevés  munka, ez  a züllött  banda  meg-se érdemli. Nyihi Nyihi Nyihi Nyihi Nyihi
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 42   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: