Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 42   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2013.  (Megtekintve 89871 alkalommal)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9913



« Új üzenet #15 Dátum: 2013. Január 03. - 06:05:03 »

tavaly hol volt a találkozó? Emelem

Esztergom: Búbánatvölgy
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #16 Dátum: 2013. Január 03. - 08:57:28 »

Na, de most komolyra fordítva  szót!
Fórumtali szervezők jelentkezzetek!
Elérhetőségeket tudunk adni (igaz Fox?), ennyit még megteszünk.  Ördög

Persze, én szívesen beszélek velük, nagyon korrekt társaság
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #17 Dátum: 2013. Január 03. - 16:21:43 »

Üdv a Kedves fórumtársaknak!  Emelem

Ha valakinek nem lenne ismerős, tekintse meg az alábbi linken hol voltunk az előző 2 évben. Minden szempontból tökéletes a helyszín: árak, szállás, szép környezet, focipálya, sütés-főzési lehetőség, baszott nagy hűtőkamrák, hatalmas étkezde rész, normális személyzet, stb.   Piál Wave
Ez persze nem jelenti azt is jelenti, hogy én vagyok a szervező.  Vigyor

http://www.vadregeny.hu/





 Stoel
« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 03. - 16:30:49 írta Voldemort » Naplózva
emerik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #18 Dátum: 2013. Január 03. - 19:07:23 »

 Emelem
 
  A süldők nem is sejtik pedig ők is ott lesznek!! Ördög Ördög
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #19 Dátum: 2013. Január 03. - 19:26:24 »

Köszi Voldi!

Maga egy Úr!  Ördög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #20 Dátum: 2013. Január 03. - 19:59:10 »


Ez persze nem jelenti azt is jelenti, hogy én vagyok a szervező.  Vigyor


Köszönjük a nagylelkűséged, élnénk vele... Emelem
 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #21 Dátum: 2013. Január 03. - 20:19:26 »

Köszönöm a lehetőséget (legalább a verést megúsztam) !  Tasli Ördög

A talira mindenképpen szeretnénk beszervezni Space Cowboy fórumtársunkat is, aki egy elöltöltős puska és lőszerszerelés bemutatót tartana a lőtéren, illetve reméljük ott lesz az egész hétvégén is!  Piál
Előre is köszönöm Neki az önzetlen hozzáállást!  Igen Emelem

A helyszínt viszont gyorsan el kéne döntenünk, hogy az időpont mindenkinek megfeleljen!  Wave
Egyéb ötletekkel bombázhatjátok a topikot.
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #22 Dátum: 2013. Január 03. - 20:30:26 »

Kedves Olvtársaim az Úrban!

Testközelből láttam a tavalyi szervezést, a szervezők - szerintem úgy erkölcsi, mint anyagi - emberfeletti önfeláldozását, közreműködését. Úgy gondolom, hogy a mai világban ez senkitől nem elvárható.
Fenti megfontolásból, a legszigorúbb értelemben vett emberségből és jóindulatból (és mert CID kéreti magát  Ördög) az alábbi kezdeményezést vetném fel:

Földim - mer'hogy ilyetén böcsületes megszólítással is bír, lévén földim, ergo az indokolatlan máglyahalálhoz túl jó ember  Vigyorog - túlzott szerénysége miatt úgy gondolom némi elismerést érdemel.

Önfeláldozásáért, a 2013-as fórumtalálkozó önkéntes- értsd pontosan: önként vállalt  Nyihi - főszervezéséért előre is elismerést érdemel.  Előzetes köszönetemet kifejezve elkezdeném a sort a köszönetnyilvánítására, ergo:
Ha Lehel jövőre is gondol a Vadászfórum berkeiből válogatott kedves olvtársak vaddisznóhajtáson történő megvadásztatására, úgy Földim - merthogy jövőre ott lesz  Angyal -  részvételi díjának 20 %-a az én kontóm. Ez ígéret, melyet véresen komolyan gondolok.

Köszönettel:

nagysas

« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 03. - 21:36:53 írta nagysas » Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #23 Dátum: 2013. Január 03. - 20:52:13 »

Köszönöm a lehetőséget (legalább a verést megúsztam) !  Tasli Ördög

A talira mindenképpen szeretnénk beszervezni Space Cowboy fórumtársunkat is, aki egy elöltöltős puska és lőszerszerelés bemutatót tartana a lőtéren, illetve reméljük ott lesz az egész hétvégén is!  Piál
Előre is köszönöm Neki az önzetlen hozzáállást!  Igen Emelem

A helyszínt viszont gyorsan el kéne döntenünk, hogy az időpont mindenkinek megfeleljen!  Wave
Egyéb ötletekkel bombázhatjátok a topikot.
Egyéb ötlet : kihelyezett lőszertöltő vizsga... Ördög Stoel
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #24 Dátum: 2013. Január 03. - 21:01:51 »

Egyéb ötlet : kihelyezett lőszertöltő vizsga... Ördög Stoel
Ja...az időpont jó. Igen Ördög


 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #25 Dátum: 2013. Január 03. - 21:08:19 »

Drága Dokikám!  Tasli  Vigyorog

Mivel nem tanultam a szavaknak eme szédítő csűrését-csavarását, így meg sem próbálom őket alkalmazni a mátrixban!  Ördög
De!
A fórumtali szervezését szívesen vállalom, persze besegítést elfogadok és most nem akarom Foxot nevesíteni!  Vigyorog
Visszatérve a szervezésre, köszönöm szépen kedvességedet, komolyan meghatódtam soraidon és könnybe lábadt szemmel írom eme szavakat. Ígérem ott leszek Lehelnél (ha lesz rá mód), de semmilyen anyagi ellenszolgáltatást nem fogok elfogadni Földim!!!  
Nekem ez nem fáradtság, örömmel teszem, mert bírom 1-2 srác búráját. Kivéve akik megvernek minket fociban!  Vigyor Nyelv

Az offot pedig tessék abbafejezni, lehet a problémára koncentrálni!   Piál Wave
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #26 Dátum: 2013. Január 03. - 21:15:37 »

Drága Dokikám!  Tasli  Vigyorog

Mivel nem tanultam a szavaknak eme szédítő csűrését-csavarását, így meg sem próbálom őket alkalmazni a mátrixban!  Ördög
De!
A fórumtali szervezését szívesen vállalom, persze besegítést elfogadok és most nem akarom Foxot nevesíteni!  Vigyorog
Visszatérve a szervezésre, köszönöm szépen kedvességedet, komolyan meghatódtam soraidon és könnybe lábadt szemmel írom eme szavakat. Ígérem ott leszek Lehelnél (ha lesz rá mód), de semmilyen anyagi ellenszolgáltatást nem fogok elfogadni Földim!!!  
Nekem ez nem fáradtság, örömmel teszem, mert bírom 1-2 srác búráját. Kivéve akik megvernek minket fociban!  Vigyor Nyelv

Az offot pedig tessék abbafejezni, lehet a problémára koncentrálni!   Piál Wave

Félreértés ne essék, ez nem tekintendő semmifajta számlaegyenlítésnek, sempedig vásárfiának. Amit mondtam, megmondtam. Fox uram meg lazítson, pl. csináljon vadászt az utódból, a többi hívság legyen más dolga. Ha energiám engedi, és bármi segítségre szükséged van, szólj.  Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #27 Dátum: 2013. Január 03. - 21:17:32 »

Drága Dokikám!  Tasli  Vigyorog

Mivel nem tanultam a szavaknak eme szédítő csűrését-csavarását, így meg sem próbálom őket alkalmazni a mátrixban!  Ördög
De!
A fórumtali szervezését szívesen vállalom, persze besegítést elfogadok és most nem akarom Foxot nevesíteni!  Vigyorog
Visszatérve a szervezésre, köszönöm szépen kedvességedet, komolyan meghatódtam soraidon és könnybe lábadt szemmel írom eme szavakat. Ígérem ott leszek Lehelnél (ha lesz rá mód), de semmilyen anyagi ellenszolgáltatást nem fogok elfogadni Földim!!!  
Nekem ez nem fáradtság, örömmel teszem, mert bírom 1-2 srác búráját. Kivéve akik megvernek minket fociban!  Vigyor Nyelv

Az offot pedig tessék abbafejezni, lehet a problémára koncentrálni!   Piál Wave
A teszt elkészítésének terhét levesszük a vállatokról.
A pálinkát is megisszuk helyettetek és Emerik malackáját is megesszük, nehogy elcsapjátok a hasatokat.
Ennyi áldozatvállalás belefér Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #28 Dátum: 2013. Január 03. - 21:18:08 »

Drága Dokikám!  Tasli  Vigyorog

Mivel nem tanultam a szavaknak eme szédítő csűrését-csavarását, így meg sem próbálom őket alkalmazni a mátrixban!  Ördög
De!
A fórumtali szervezését szívesen vállalom, persze besegítést elfogadok és most nem akarom Foxot nevesíteni!  Vigyorog
Nekem ez nem fáradtság, örömmel teszem, mert bírom 1-2 srác búráját. Kivéve akik megvernek minket fociban!  Vigyor Nyelv
Ezért én megígérem, hogy kaptok 5 fa előnyt, és csak minden második bukszusba rúgásért fogok szólni! Vigyor Ördög
Naplózva

Üdv:Kapszli
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #29 Dátum: 2013. Január 03. - 21:21:51 »

Drága Földim!  Meghajol
Maximális tisztelet és köszönöm, pesze ezt még megtárgyaljuk.  Kacsint

Külön köszönet az önfeláldozó fórumtársaknak!  Táncol Piál Ördög
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 42   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: