Oldalak: 1 ... 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 [525] 526 527 528 529 530 531 532 533 534   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Őzbak  (Megtekintve 1012123 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7860 Dátum: 2021. Május 27. - 21:26:39 »

Kívánatos trófea!  Gratulálok!   Igen Taps Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #7861 Dátum: 2021. Május 29. - 17:42:45 »

Jó bakok Urak!  Igen

Egy csemege nem azok közül, melyek mindennap 7-kor kilépnek a lucernára...





Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #7862 Dátum: 2021. Május 29. - 18:16:22 »

Hansi!

Nem egy tucat!
Azért azt is leírhatod hogy hány óra van a kép mögött!
Gartula!

 Emelem
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7863 Dátum: 2021. Május 29. - 21:48:23 »

Nagyon jó bak Uram! Gratulálok! Igen Igen Taps Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #7864 Dátum: 2021. Május 29. - 21:59:50 »

 Emelem
Príma krampusz, gratulálok! Piál
Naplózva

Üdv Chris
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #7865 Dátum: 2021. Május 30. - 17:20:49 »

J




 Igen Igen Emelem

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #7866 Dátum: 2021. Június 28. - 10:52:49 »

 Emelem

A hétvégén egy nagyon emlékezetes vadászaton vehettünk részt!
Maga a vadászat parádésan meg volt szervezve, hasonlóban még soha nem volt részem!! Igen Igen
Kedves vendéglátónk tapasztalata, terület-és vadismerete, valamint a kürtszó hangja melletti teríték csak legfelsőfokú jelzőkkel volt minősíthető!
Az meg külön öröm volt számomra, hogy Zoltán fiammal ez a bak lett az első közös trófeás vadunk. Táncol
Itt is szeretnénk megköszönni Tündének és Christiannak a felejthetetlen hétvégét és élményt! Emelem Emelem Emelem










 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #7867 Dátum: 2021. Június 28. - 12:09:30 »

 Igen Emelem
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7868 Dátum: 2021. Június 28. - 12:53:31 »

Gratulálok az elejtőnek és a kísérőnek is! Igen Taps Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #7869 Dátum: 2021. Június 28. - 14:58:01 »


 Gratulálok mindnyájatoknak!  Emelem
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #7870 Dátum: 2021. Június 28. - 17:24:13 »

Gratulálok az elejtőnek és a kísérőnek is!  Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #7871 Dátum: 2021. Június 28. - 17:47:36 »

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #7872 Dátum: 2021. Július 15. - 10:00:55 »

Üdv mindenkinek,  Emelem

tegnap este sikerült elejtenem ezt a kívánatos agancsú bakot.
3 napja kergetjük a hivatásos vadásszal és a 4. kimenetelkor végre újra a territóriumán volt.

Először egy tarló és gazos szélében ültünk, de aztán jobbnak láttuk ha felmegyünk a fotón látható nagy nyárfalesre, ami durván 200m-re volt az elejtés helyszínétől.
A bak ugrabugrálva közeledett felénk a tarlón, balról-jobbra haladva és amikor lövéshez készülődtem, a kezem elkezdett remegni, szívem úgy kalapált, mint 5km futás után.  Ördög
Meg-megállva csipegetett a tarló és a napraforgó határán, én pedig nem tudtam fix ponton tartani a puskát az izgalomtól, a bak pedig szépen belépdelt a táblába.
Na mondom, erről ennyit, de nem éreztem volna biztonságosnak a lövést, így hagytam.
Szerencsére pár perc várakozás után ismét kilépett, megfordult, csipegette a zöldet, fente az agancsát egy méretesebb gazon, majd amikor teljesen keresztben állt, (most már picit lenyugodva) útjára engedtem a lövedéket. Gyakorlatilag tűzben rogyott, picit talán magasabbra ment a lövés, mint szerettem volna..

Puska: Tikka T3x A1 Tactical 6.5 Creedmoor
Lőszer: Hornady Precision Hunter 6,5 Creedmoor 143 gr ELD-X
Céltávcső: Swarovski X5i 5-25x56
Távolság: kb.: 200m

És ezzel a bakkal felavattam az új Tikka-t is, már ami a vadászat részét illeti.  Táncol

Üdv a vadásznak, tisztesség és békesség a vadnak!  Emelem






Naplózva
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #7873 Dátum: 2021. Július 15. - 12:13:19 »

Üdv mindenkinek,  Emelem

tegnap este sikerült elejtenem ezt a kívánatos agancsú bakot.
3 napja kergetjük a hivatásos vadásszal és a 4. kimenetelkor végre újra a territóriumán volt.

Először egy tarló és gazos szélében ültünk, de aztán jobbnak láttuk ha felmegyünk a fotón látható nagy nyárfalesre, ami durván 200m-re volt az elejtés helyszínétől.
A bak ugrabugrálva közeledett felénk a tarlón, balról-jobbra haladva és amikor lövéshez készülődtem, a kezem elkezdett remegni, szívem úgy kalapált, mint 5km futás után.  Ördög
Meg-megállva csipegetett a tarló és a napraforgó határán, én pedig nem tudtam fix ponton tartani a puskát az izgalomtól, a bak pedig szépen belépdelt a táblába.
Na mondom, erről ennyit, de nem éreztem volna biztonságosnak a lövést, így hagytam.
Szerencsére pár perc várakozás után ismét kilépett, megfordult, csipegette a zöldet, fente az agancsát egy méretesebb gazon, majd amikor teljesen keresztben állt, (most már picit lenyugodva) útjára engedtem a lövedéket. Gyakorlatilag tűzben rogyott, picit talán magasabbra ment a lövés, mint szerettem volna..

Puska: Tikka T3x A1 Tactical 6.5 Creedmoor
Lőszer: Hornady Precision Hunter 6,5 Creedmoor 143 gr ELD-X
Céltávcső: Swarovski X5i 5-25x56
Távolság: kb.: 200m

És ezzel a bakkal felavattam az új Tikka-t is, már ami a vadászat részét illeti.  Táncol

Üdv a vadásznak, tisztesség és békesség a vadnak!  Emelem




Gratulálok nagy tisztelettel!
Laci Emelem
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #7874 Dátum: 2021. Július 15. - 12:35:07 »

Üdv mindenkinek,  Emelem

tegnap este sikerült elejtenem ezt a kívánatos agancsú bakot.
3 napja kergetjük a hivatásos vadásszal és a 4. kimenetelkor végre újra a territóriumán volt.

Először egy tarló és gazos szélében ültünk, de aztán jobbnak láttuk ha felmegyünk a fotón látható nagy nyárfalesre, ami durván 200m-re volt az elejtés helyszínétől.
A bak ugrabugrálva közeledett felénk a tarlón, balról-jobbra haladva és amikor lövéshez készülődtem, a kezem elkezdett remegni, szívem úgy kalapált, mint 5km futás után.  Ördög
Meg-megállva csipegetett a tarló és a napraforgó határán, én pedig nem tudtam fix ponton tartani a puskát az izgalomtól, a bak pedig szépen belépdelt a táblába.
Na mondom, erről ennyit, de nem éreztem volna biztonságosnak a lövést, így hagytam.
Szerencsére pár perc várakozás után ismét kilépett, megfordult, csipegette a zöldet, fente az agancsát egy méretesebb gazon, majd amikor teljesen keresztben állt, (most már picit lenyugodva) útjára engedtem a lövedéket. Gyakorlatilag tűzben rogyott, picit talán magasabbra ment a lövés, mint szerettem volna..

Puska: Tikka T3x A1 Tactical 6.5 Creedmoor
Lőszer: Hornady Precision Hunter 6,5 Creedmoor 143 gr ELD-X
Céltávcső: Swarovski X5i 5-25x56
Távolság: kb.: 200m

És ezzel a bakkal felavattam az új Tikka-t is, már ami a vadászat részét illeti.  Táncol

Üdv a vadásznak, tisztesség és békesség a vadnak!  Emelem








Nagyon jó bak! Gratulálok! A felszerelésed sem piskóta, komoly szet!  Igen
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Oldalak: 1 ... 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 [525] 526 527 528 529 530 531 532 533 534   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: