Oldalak: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... 296   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Keresőtávcsövek  (Megtekintve 573995 alkalommal)
lovagisas
Vendég
« Új üzenet #1185 Dátum: 2009. November 21. - 20:44:25 »

Elnézést kérek , hogy nem jártam az Ön által emlitett oldalon és megpróbáltam nálam talán tapasztaltabb, járatosabb
sporttársaktól segitséget kérni problémám megoldásához. Kértem, nem volt kötelező válaszolni, ha ennyire nehezére
esett. Ahogy a forgalmat elnézem, nem terheltem tul a " mai napot " a fórumon.
Szeretném azért emlékeztetni , hogy  kérdésemre egyik oldalon sincs válasz , ugyani én a Zeiss leértékelését tartottam
érdekesnek, talán költői kérdés volt, ezért is elnézését kérem.
Viszont az Ön szavaival élve azt birom, hogy előbb - utóbb minden fórumon megjelenik egy " nagy arc", aki kioktat,
megjegyez, gunyolódik és bizonyos résztvevőket mélyen lenéz , kvázi szeretne egyeseket kirekeszteni az oldalról.Köszönöm a kérdésemre adott válaszokat , elnézést a zavarásért , többet nem fog előfordulni.
Minden vadász sporttársnak további "kalapokkal " , a fórumozóknak inkább együttmüködést , egymás segitését, ha szabad
javasolnom.

                                                                Tisztelettel Barna Tibor
Naplózva
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #1186 Dátum: 2009. November 21. - 21:50:47 »

körülbelül igy vagyok vele én is
Naplózva

Don´t eat yellow snow
mozdonyos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


Műkedvelő


« Új üzenet #1187 Dátum: 2009. November 22. - 07:43:14 »

Ha valakit megbántottam akkor elnézést kérek.Ahogy a többi fórumozó én is csak segíteni szerettem volna.További sikeres fórumozást kívánok minden vadásznak.(.....a tarisznyába.)Elbúcsúzom tőletek.Üdv:Kovács József.
Naplózva
hunter55
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195



« Új üzenet #1188 Dátum: 2009. November 22. - 09:00:31 »

Akárhonnan nézem akkor sem értem, mi a nyavalya történt (nik) itt?
Naplózva

hunter55
Labs Land
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293



« Új üzenet #1189 Dátum: 2009. November 22. - 09:44:25 »

Tisztelt Barna Tibor!

Nem tudom a reagálásod okát vagy valaki törölt és azért nem látom, de ez mindegy is.

A Zeiss Conquest nem elsősorban az európai vadásznak készül, nagyrésze a Zeiss mátészalkai üzemében. A tengeren túli piacon a szürkületi érték kevésssé fontos így idén augusztusig nem is volt 8x56-os a Conquest sorozatban. Mivel egy új termék ezért akciózzák sokan a boltosok, de azok nem tudnak engedni százezret -legalábbis ha a hivatalos árat tüntetik fel alapárnak!!! - akik megteszik az üzem dolgozói vagy azok akik azoktól vették és üzletelnek vele. Legalábbis így gondolom és sokszor a hírdetésekben ugyanazok a nevek szerepelnek...

Hogy volt meghibásodás a Conquestnél ???  Melyiknél nem volt??? Soha nem hallottunk S&B Zenith meghibásodásról az enyém egy hónaposan megadta magát- és? a forgalmazó helytállt-, vagy a Swarovski-nál nem votl? Persze, hogy volt és lesz is. A nagyszámok törvénye alapján ennek így kell lenni Bion és ha így lesz akkor derül ki mit is ér a forgalmazó, ezt  Nem vagy ezt Igen Taps . Bárhogy is, attól még a márkák többi terméke kiválóan teljesíthet a revíren hívják akárhogy....

Azt kívánom neked, hogy egy megbízható távcsővel évtizedekig keresd a vadat és egy kalappal....

Üdv

Labs Land
Naplózva
mozdonyos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


Műkedvelő


« Új üzenet #1190 Dátum: 2009. November 22. - 12:56:40 »

Tisztelt Barna Tibor!

Nem tudom a reagálásod okát vagy valaki törölt és azért nem látom, de ez mindegy is.


Szia Labs Land.Nem töröltem semmit.Arra a pár hozzászólásomra kaptam meg ezt az enyhén erős bírálatot.Tudom hogy nem sokat segítettem evvel lovagisas úrnak (szigorúan magázás van).De a szándék megvolt bennem. :'(
Naplózva
mozdonyos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


Műkedvelő


« Új üzenet #1191 Dátum: 2009. November 22. - 13:18:18 »


Viszont az Ön szavaival élve azt birom, hogy előbb - utóbb minden fórumon megjelenik egy " nagy arc", aki kioktat,
megjegyez, gunyolódik és bizonyos résztvevőket mélyen lenéz , kvázi szeretne egyeseket kirekeszteni az oldalról.Köszönöm a kérdésemre adott válaszokat , elnézést a zavarásért , többet nem fog előfordulni.
Minden vadász sporttársnak további "kalapokkal " , a fórumozóknak inkább együttmüködést , egymás segitését, ha szabad
javasolnom.

                                                                Tisztelettel Barna Tibor
Úgy gondolom mielőtt lelépek azért egy kicsit a tisztánlátás miatt megvédem magam.Az idézetben írt tulajdonságok itt a fórumon egyetlen fórumozóra sem igazak.Nem néztem le senkit,nem oktatok ki senkit,nem gúnyolódok,és főleg nem rekesztek ki senkit.Mindenki együttműködik,segíti egymást.A nagy arc kifejezéssel meg valószínüleg tükörbe nézett lovagisas úr mielőtt leírta. :)A többiektől meg elnézést kérek hogy idepofátlankodtam a fórumra.Mindenkinek egy kalappal....Maradok tisztelettel:Kovács József.
Naplózva
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #1192 Dátum: 2009. November 22. - 13:42:52 »

Üdv
Már bocs de ha egy beszólás  miatt elmész a fórumról lekvár vagy. Nem bántás de ne vegyél mindent a szívedre. A vadászok irigyek, néha nyersek de ha kell összetartanak.
Naplózva
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #1193 Dátum: 2009. November 22. - 13:47:00 »

Ja a lényeg lemaradt mind mester lövész mindenhez ért, de azért megpróbál segíteni ha tud.  Táncol
Naplózva
Sziju
Vendég
« Új üzenet #1194 Dátum: 2009. November 22. - 14:13:54 »

Kedves Lovagisas!

Négy kérdést tettél fel.
"Igazából mi a különbség a Minox BL és a Minox BL-BR között .
                           -     Milyen cső a Zeiss conquest 8x 56./ mielőtt lehülyéztek a zeiss kapcsán, csak emberi
                                                                                    -állati- kiváncsiság , mert mindenütt látom , le van
                                                                                     árazva  egy százassal, ami ezeknél nem egy gyakorlat."
Ezekre választ a belinkelt oldalon lehet keresni. Az utolsó kérdésre Labs Land adta meg a választ.

Ha valaki ezt a jelet látja Figyelmes olvasás
Vagy valaki (nagyon helyesen) belinkel egy oldalt, ahol válaszokat lehet találni a kérdéseinkre, az nem kioktatás!

Semmiképpen nem jelenti azt, hogy : "minden fórumon megjelenik egy " nagy arc", aki kioktat,
megjegyez, gunyolódik és bizonyos résztvevőket mélyen lenéz , kvázi szeretne egyeseket kirekeszteni az oldalról."

Én semmiféle kioktatást, kirekesztést, lenézést nem látok az előző beszélgetésekben. Csak belinkeltek egy oldalt, hogy utána lehessen járni az információknak. Wave
Naplózva
mozdonyos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


Műkedvelő


« Új üzenet #1195 Dátum: 2009. November 22. - 14:30:09 »

Köszönöm Sziju meg zsolt65 a védelmet.Már azt hittem hogy egyedül maradtam.Üdv.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1196 Dátum: 2009. November 22. - 14:32:44 »

Köszönöm Sziju meg zsolt65 a védelmet.Már azt hittem hogy egyedül maradtam.Üdv.

Nem hiszem, hogy védeni kellene, egyértelmű voltál és nem volt benne bántás!

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
mozdonyos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


Műkedvelő


« Új üzenet #1197 Dátum: 2009. November 22. - 14:34:38 »

Nem hiszem, hogy védeni kellene, egyértelmű voltál és nem volt benne bántás!


Köszi. Mosolyog
Naplózva
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #1198 Dátum: 2009. November 22. - 20:01:36 »

Szia!

A Minoxnál a "BR" az utolsó position azt jelenti: B=Brillenträgerokular(szemüveggel is áttekinthetö) R=Rubber(gumirozott bevonat)
Forrás egy AKAH képviselö.


Üdv     Gyuri
Naplózva

Don´t eat yellow snow
mozdonyos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


Műkedvelő


« Új üzenet #1199 Dátum: 2009. November 22. - 20:19:13 »

Szia!

A Minoxnál a "BR" az utolsó position azt jelenti: B=Brillenträgerokular(szemüveggel is áttekinthetö) R=Rubber(gumirozott bevonat)
Forrás egy AKAH képviselö.


Üdv     Gyuri
Köszi Gyuri.Akkor már ez is világos.Üdv:Joci.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... 296   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: