Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 296   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Keresőtávcsövek  (Megtekintve 573885 alkalommal)
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #360 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 14:38:42 »

Jóóóóóó az a Yukon, én nagyon szeretem mert nem kell anyira félteni... persze önvédelemre is jó....
Jó is!
Inkább arról a 120-as kanról mesélj, amit bezártatok a kukoricába, a két süldő mellé?  Nyihi Nyihi Nyihi Mikor teszed fel a képét? Bion Bion Stoel

Háááát estére ismét próba..., amióta durrant a muser, szellemé váltak, csak reggel látjuk a nyomokat. Tegnap hagyták rá a kukorica locsolásást, hátha jobban mozognak....
 Wave
Naplózva

Üdv End
Viktor
Vendég
« Új üzenet #361 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 14:40:36 »

Jóóóóóó az a Yukon, én nagyon szeretem mert nem kell anyira félteni... persze önvédelemre is jó....
Jó is!
Inkább arról a 120-as kanról mesélj,.....A VADDISZNÓS TOPICBAN!!!!

MONDOM A VADDISZNÓS TOPICBAN!!! Adok én Nektek offolók!!! Elver Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #362 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 14:59:25 »

 Röhög Stoel KAP
Naplózva

Üdv End
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #363 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 15:00:13 »


Háááát estére ismét próba..., amióta durrant a muser, szellemé váltak, csak reggel látjuk a nyomokat. Tegnap hagyták rá a kukorica locsolásást, hátha jobban mozognak....
 Wave
Yukonnal nézed majd őket vagy bevetésre kerül a jó öreg jénai Zeiss  Stoel Stoel Nyihi Nyihi
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #364 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 15:01:23 »


Háááát estére ismét próba..., amióta durrant a muser, szellemé váltak, csak reggel látjuk a nyomokat. Tegnap hagyták rá a kukorica locsolásást, hátha jobban mozognak....
 Wave
Yukonnal nézed majd őket vagy bevetésre kerül a jó öreg jénai Zeiss  Stoel Stoel Nyihi Nyihi

Ügyesss!!! Nagyon ügyesss!!! :ALC :ALC :ALC
Naplózva
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #365 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 15:10:45 »

Gratula a sikeres vadaszoknak Piál

Viktor! Egy kis vigasztalas:  http://www.opticsbestbuy.com/Clearance-and-Closeouts.html

Sikerult beleneznem kicsit kozelebbrol az USA export tilalmi listaba: Magyarorszag nem szerepel a listan. (Magyarra leforditva: mivel sem bunuldozesi sem fegyverkorlatozasi egyezmenyt nem irtak ala az USA-val, az export tilalom Mo-ra NEM VONATKOZIK!)

http://www.access.gpo.gov/bis/ear/pdf/738spir.pdf
Azokba az orszagokba ahol nincs X a firearm convention vagy a crime control alatt, nincs export tilalom!
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #366 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 15:19:19 »

Gratula a sikeres vadaszoknak Piál

Viktor! Egy kis vigasztalas:  http://www.opticsbestbuy.com/Clearance-and-Closeouts.html

Sikerult beleneznem kicsit kozelebbrol az USA export tilalmi listaba: Magyarorszag nem szerepel a listan. (Magyarra leforditva: mivel sem bunuldozesi sem fegyverkorlatozasi egyezmenyt nem irtak ala az USA-val, az export tilalom Mo-ra NEM VONATKOZIK!)

http://www.access.gpo.gov/bis/ear/pdf/738spir.pdf
Azokba az orszagokba ahol nincs X a firearm convention vagy a crime control alatt, nincs export tilalom!

Szia Frédi!

Köszönjük szépen az információkat!!! Vajon az ami eladók is tudják ezt?
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #367 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 15:20:23 »


Háááát estére ismét próba..., amióta durrant a muser, szellemé váltak, csak reggel látjuk a nyomokat. Tegnap hagyták rá a kukorica locsolásást, hátha jobban mozognak....
 Wave
Yukonnal nézed majd őket vagy bevetésre kerül a jó öreg jénai Zeiss  Stoel Stoel Nyihi Nyihi

Háttttt, azért lesre a Jena jön...  Bion Bion
De cserkelni, őzre, rókára, vagy kocsis területbejárásra csakis a Yukon...
 Wave
Naplózva

Üdv End
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #368 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 15:24:42 »

"Köszönjük szépen az információkat!!! Vajon az ami eladók is tudják ezt?"

Kell, hogy tudjak! En hiaba rendeltem nehanyszor tavcsovet mindig az export tilalmi rendeletre hivatkoztak. Nem Nem Nem
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #369 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 15:31:33 »

"Köszönjük szépen az információkat!!! Vajon az ami eladók is tudják ezt?"

Kell, hogy tudjak! En hiaba rendeltem nehanyszor tavcsovet mindig az export tilalmi rendeletre hivatkoztak. Nem Nem Nem

No akkor propagáljuk csak nekik lelkesen!
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #370 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 11:02:00 »

Nos, akkor egy kis tapasztalat tőlem is, bár rövid, de érdekes:

Ma vettem egy Yukon keresőt - egy barátom kérésére. Amit ezzel a távcsővel eddig tapasztaltam, nem igazán győzött meg, bár a puding próbája az evés, meg ugyi a napot is nyugta után dícsérjük ill. szidjuk...
Bementem a boltba, kihozták a keresőt, kibontottam, belenéztem és elsápadtam. Olyan kettőslátás, hogy a szemem alig akart utána helyreállni. Oka: a tárgylencsetartó csőrész már gyárilag (!!!) ferdén hajtva a központi prizmatartó testbe... Bevitték a szervízbe, beállították. Én kíváncsiságképp még egyszer megnéztem, és jött az újabb elszomorító dolog - amivel Viktor ne haragudj, de "Mindenesetre így volt alkalmam beletekinteni a Yukonba, mindenki megnyugtatására közlöm, hogy tiszta fém konstrukció, műanyagot nem láttam benne." mondatod megcáfolom - :ebben a kukkerben én egy megveszekedett fém alkatrészt sem találtam. Az lehet, hogy maga a tubus fémből készült (a gumi "armort" azért nem bontottam vissza  Meglepődött Vigyorog ), de a csőrészeket összekötő menet műanyag, innentől kezdve (mivel gépész fejjel tudom, a fröccsöntött menet nem műszaki menet, max vákuumzárású kávétartóhoz jó) ha az sérül, törik, széthullik a portéka. A prizmát is műanyag alkatrészek rögzítik, stb...
Nem akarom ezt a valóban jó áron árult kis optikát leszólni, de nekem a "masszív belorusz" helyett a "gyengusz kínai" kifejezés jutott róla eszembe miután belülről láttam. Az tény, hogy kézreálló, jó gumírozású kis darab. Remélem, a mindössze 1 év garancia sem a minőséget támasztja alá.

Akinek hasonló terméke van, járjon nagyobb szerencsével vele (bár így összerakva tökéletesen működik), használatához nagyon jó egészséget, sok élményt kívánok!
 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Steve
Vendég
« Új üzenet #371 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 11:05:48 »

Nos, akkor egy kis tapasztalat tőlem is, bár rövid, de érdekes:

Ma vettem egy Yukon keresőt - egy barátom kérésére. Amit ezzel a távcsővel eddig tapasztaltam, nem igazán győzött meg, bár a puding próbája az evés, meg ugyi a napot is nyugta után dícsérjük ill. szidjuk...
Bementem a boltba, kihozták a keresőt, kibontottam, belenéztem és elsápadtam. Olyan kettőslátás, hogy a szemem alig akart utána helyreállni. Oka: a tárgylencsetartó csőrész már gyárilag (!!!) ferdén hajtva a központi prizmatartó testbe... Bevitték a szervízbe, beállították. Én kíváncsiságképp még egyszer megnéztem, és jött az újabb elszomorító dolog - amivel Viktor ne haragudj, de "Mindenesetre így volt alkalmam beletekinteni a Yukonba, mindenki megnyugtatására közlöm, hogy tiszta fém konstrukció, műanyagot nem láttam benne." mondatod megcáfolom - :ebben a kukkerben én egy megveszekedett fém alkatrészt sem találtam. Az lehet, hogy maga a tubus fémből készült (a gumi "armort" azért nem bontottam vissza  Meglepődött Vigyorog ), de a csőrészeket összekötő menet műanyag, innentől kezdve (mivel gépész fejjel tudom, a fröccsöntött menet nem műszaki menet, max vákuumzárású kávétartóhoz jó) ha az sérül, törik, széthullik a portéka. A prizmát is műanyag alkatrészek rögzítik, stb...
Nem akarom ezt a valóban jó áron árult kis optikát leszólni, de nekem a "masszív belorusz" helyett a "gyengusz kínai" kifejezés jutott róla eszembe miután belülről láttam. Az tény, hogy kézreálló, jó gumírozású kis darab. Remélem, a mindössze 1 év garancia sem a minőséget támasztja alá.

Akinek hasonló terméke van, járjon nagyobb szerencsével vele (bár így összerakva tökéletesen működik), használatához nagyon jó egészséget, sok élményt kívánok!
 Wave

Na hááááát kérem.... Szemöldök felhúzós
Naplózva
sab
Vendég
« Új üzenet #372 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 11:53:22 »

Tényleg mü.ag, tömítés nuku, prizmarögzítés igen, tényleg mü.ag. okulár és objektívcső is mü.ag.
Üveg, az van benne legalább. Kacsint Mosolyog
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #373 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 18:03:19 »

Nos, akkor egy kis tapasztalat tőlem is, bár rövid, de érdekes:

Ma vettem egy Yukon keresőt - egy barátom kérésére. Amit ezzel a távcsővel eddig tapasztaltam, nem igazán győzött meg, bár a puding próbája az evés, meg ugyi a napot is nyugta után dícsérjük ill. szidjuk...
Bementem a boltba, kihozták a keresőt, kibontottam, belenéztem és elsápadtam. Olyan kettőslátás, hogy a szemem alig akart utána helyreállni. Oka: a tárgylencsetartó csőrész már gyárilag (!!!) ferdén hajtva a központi prizmatartó testbe... Bevitték a szervízbe, beállították. Én kíváncsiságképp még egyszer megnéztem, és jött az újabb elszomorító dolog - amivel Viktor ne haragudj, de "Mindenesetre így volt alkalmam beletekinteni a Yukonba, mindenki megnyugtatására közlöm, hogy tiszta fém konstrukció, műanyagot nem láttam benne." mondatod megcáfolom - :ebben a kukkerben én egy megveszekedett fém alkatrészt sem találtam. Az lehet, hogy maga a tubus fémből készült (a gumi "armort" azért nem bontottam vissza  Meglepődött Vigyorog ), de a csőrészeket összekötő menet műanyag, innentől kezdve (mivel gépész fejjel tudom, a fröccsöntött menet nem műszaki menet, max vákuumzárású kávétartóhoz jó) ha az sérül, törik, széthullik a portéka. A prizmát is műanyag alkatrészek rögzítik, stb...
Nem akarom ezt a valóban jó áron árult kis optikát leszólni, de nekem a "masszív belorusz" helyett a "gyengusz kínai" kifejezés jutott róla eszembe miután belülről láttam. Az tény, hogy kézreálló, jó gumírozású kis darab. Remélem, a mindössze 1 év garancia sem a minőséget támasztja alá.

Akinek hasonló terméke van, járjon nagyobb szerencsével vele (bár így összerakva tökéletesen működik), használatához nagyon jó egészséget, sok élményt kívánok!
 Wave

No, akkor ez más széria mint az enyém... Fejvakarás

A tubus az enyémen masszív fém, mint ahogyan minden amit benne láttam, a prizmát egy meghajlított fémpánt tartja. Ha nem hihető, akkor tanúm van és szét is szedem ha a szavahihetőségemmel szemben kétely merült fel.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #374 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 18:16:44 »

Meg ha műanyag lenne - az enyém - akkor hogy bírta volna ki a hétvégét? Vállat von
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 296   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: