Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 296   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Keresőtávcsövek  (Megtekintve 573828 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #315 Dátum: 2008. Július 22. - 20:32:39 »

Nagyon jó!  Igen Mennyi volt? (ha nem titok...)
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #316 Dátum: 2008. Július 22. - 21:19:42 »

Sziasztok!
Nagy öröm ért ma,végre megvettem amire már régóta vágytam, egy normális keresőtávcsövet.Ehhez képest az előző nem is az,csak annak látszó tárgy. Mosolyog

Egy kalappal és jó egészséget hozzá! Sok vadat végy vele szemügyre Kacsint
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Bandi
Vendég
« Új üzenet #317 Dátum: 2008. Július 22. - 21:47:17 »

Viktor,Balázs,köszönöm!
(85e magyar pöngő volt,garanciával.)
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4585



« Új üzenet #318 Dátum: 2008. Július 30. - 09:46:01 »

Látom, a jenai Zeissekről volt szó.

Tegnap este szürkületben lehetőségem nyilt összehasonlítani egy 7x50 Binoctem-et és egy 7x50 Jenoptem multi coated-et.

Csak annyi derült ki, amit eddig is tudtam, de gyakorlatban még nem láttam: egy hajszálnyi különbség a Jenoptem javára.

Egy biztos: nagyon jó cső mindkettő, ennél jobb kereső (nekem) nem is kell!
Naplózva
Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #319 Dátum: 2008. Július 30. - 10:23:54 »

Viktor,Balázs,köszönöm!
(85e magyar pöngő volt,garanciával.)


Szasz Bandika!

Jó választás! Egész véletlenül itthon is figyel egy Jenoptem. Bion Talán még Wetzlarnak is volt köze hozzá...
A garanciát ki és mire adja???
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #320 Dátum: 2008. Július 30. - 11:07:35 »

Viktor,Balázs,köszönöm!
(85e magyar pöngő volt,garanciával.)


Szasz Bandika!

Jó választás! Egész véletlenül itthon is figyel egy Jenoptem. Bion Talán még Wetzlarnak is volt köze hozzá...
A garanciát ki és mire adja???

Hát nem vagy egyedűl a Jenoptenesek táborában Bion Táncol
Naplózva

Üdv End
Bandi
Vendég
« Új üzenet #321 Dátum: 2008. Július 30. - 11:10:29 »

Viktor,Balázs,köszönöm!
(85e magyar pöngő volt,garanciával.)


Szasz Bandika!

Jó választás! Egész véletlenül itthon is figyel egy Jenoptem. Bion Talán még Wetzlarnak is volt köze hozzá...
A garanciát ki és mire adja???

Szia Csabi!
Kösz szépen,
Rendeltetésszerű használat esetén 1 év garancia van hozzá,rendesen garancialevéllel.
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #322 Dátum: 2008. Július 30. - 11:13:02 »


Szia Csabi!
Kösz szépen,
Rendeltetésszerű használat esetén 1 év garancia van hozzá,rendesen garancialevéllel.

Hát az az 1 év, az nagyon komoly garancia. Bion
Naplózva
Bandi
Vendég
« Új üzenet #323 Dátum: 2008. Július 30. - 11:14:37 »


Szia Csabi!
Kösz szépen,
Rendeltetésszerű használat esetén 1 év garancia van hozzá,rendesen garancialevéllel.

Hát az az 1 év, az nagyon komoly garancia. Bion
Szerinted egy 20 éves távcsőre mennyit kéne adni?
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #324 Dátum: 2008. Július 30. - 11:29:42 »


Szia Csabi!
Kösz szépen,
Rendeltetésszerű használat esetén 1 év garancia van hozzá,rendesen garancialevéllel.

Hát az az 1 év, az nagyon komoly garancia. Bion
Szerinted egy 20 éves távcsőre mennyit kéne adni?

Pont ez az, hogy egy hasonló korú távcsőre nem szoktak semmi féle garanciát adni, a másik egy egy Jena Zeissre nem is kell garancia, mert rendeltetés szerű használatnál nem megy tönkre.
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4585



« Új üzenet #325 Dátum: 2008. Július 30. - 11:53:48 »

Idézet
a másik egy egy Jena Zeissre nem is kell garancia, mert rendeltetés szerű használatnál nem megy tönkre.

Ezttudják ők is! Épp ezértadtak rá garanciát!  Bion
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #326 Dátum: 2008. Július 30. - 12:01:55 »

Idézet
a másik egy egy Jena Zeissre nem is kell garancia, mert rendeltetés szerű használatnál nem megy tönkre.

Ezttudják ők is! Épp ezértadtak rá garanciát!  Bion

Ezen nevettem én is. Bion
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #327 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 23:53:20 »


 Ma vettem egy Celestron 10x50 WA keresőt, az utcán ki is probáltam du.3-kor.
 Árnyékos helyen ,meglepödtem 500m-re nagyon tiszta képet adott.Kiváncsi vagyok terepen
 mit mutat? A távolság pontos kocsival lemértem.Esetleg van már valakinek? Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
kavics
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26



« Új üzenet #328 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 14:37:26 »

Üdv.
Én pár hete vettem egy Vortex 8x42-es kereső távcsövet.Nem sokan ismerik ezt a márkát de amerikába ez amárka lett az év távcsöve.Sokat tanakodtam milyet vegyek,az egyik vadászlapban olvastam erről és felkeltette az érdeklődésem,utánaolvasgatta és mégjobban megtetszett.Szerencsémre találtam egy illetőt az interneten akinek volt ilyen.Mondtam neki a telefonba,hogy postai utánvétallel megveszem,ő azt mondta mennyek el hozzá és pr Bionóbáljuk ki élesbe mert ugyse hiszem el milyen jó.Gondoltam ám legyen bár 200 km-re volt tőlem. Ahogy megláttam kicsit kétségbe estem mert elég kicsi,de ahogy belenéztem olyan éles volt a képe,hogy szinte zavart. Akkor már tetszett de gondoltam majd szürkületbe meg sötétbe megnézzük.Így is történt és azt kell mondanom ilyen jóra álmomba sem számítottam.Haza hoztam és megmutattam a kritikusoknak akik azt mondták nem érdemes mást venni csak swarowskit,leikat és zeisst.Meglátták és mondták megint mit vettél aztán belenéztek és a vélemény megdöbbentett mindenki azt mondta ez egy felsőkategóriás távcsővel vetegszik.Azóta párszor már voltam vadászni és mindig megörülök amikor belenézek,hogy milyen tökéletes.Ja és ÖRÖK garanciás,és könnyü gyönyörű és végre nem szakítja le a nyakamat a távcső és látok még sötétbe.Elég ha van egy csík hold vagy csilaígos az ég.Én merem ajánlani mindenkinek és nem kell ennél nagyobb ez jó cserkelni is és lesre is.
Naplózva

Kalappal.
Viktor
Vendég
« Új üzenet #329 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 15:04:33 »

Üdv.
Én pár hete vettem egy Vortex 8x42-es kereső távcsövet.Nem sokan ismerik ezt a márkát de amerikába ez amárka lett az év távcsöve.Sokat tanakodtam milyet vegyek,az egyik vadászlapban olvastam erről és felkeltette az érdeklődésem,utánaolvasgatta és mégjobban megtetszett.Szerencsémre találtam egy illetőt az interneten akinek volt ilyen.Mondtam neki a telefonba,hogy postai utánvétallel megveszem,ő azt mondta mennyek el hozzá és pr Bionóbáljuk ki élesbe mert ugyse hiszem el milyen jó.Gondoltam ám legyen bár 200 km-re volt tőlem. Ahogy megláttam kicsit kétségbe estem mert elég kicsi,de ahogy belenéztem olyan éles volt a képe,hogy szinte zavart. Akkor már tetszett de gondoltam majd szürkületbe meg sötétbe megnézzük.Így is történt és azt kell mondanom ilyen jóra álmomba sem számítottam.Haza hoztam és megmutattam a kritikusoknak akik azt mondták nem érdemes mást venni csak swarowskit,leikat és zeisst.Meglátták és mondták megint mit vettél aztán belenéztek és a vélemény megdöbbentett mindenki azt mondta ez egy felsőkategóriás távcsővel vetegszik.Azóta párszor már voltam vadászni és mindig megörülök amikor belenézek,hogy milyen tökéletes.Ja és ÖRÖK garanciás,és könnyü gyönyörű és végre nem szakítja le a nyakamat a távcső és látok még sötétbe.Elég ha van egy csík hold vagy csilaígos az ég.Én merem ajánlani mindenkinek és nem kell ennél nagyobb ez jó cserkelni is és lesre is.

 Igen Igen Igen

Köszönjük Kavics!

Nekem ugyanaz a bajom ezzel a csővel, mint az összes modern porroprizmással a drágábbak kivételével: nem lehet elég szélesre nyitni a távcsőtesteket ahhoz a nagy fejemhez... :'(
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 296   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: