Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 195770 alkalommal)
kamikaze
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #540 Dátum: 2018. Március 02. - 06:59:29 »

Szia. Kérdésedre T-mobile domino, pinkód kérés feloldva, továbbá sms parancsokra reagál, kivéve küldés. E-mail küldést preferálnék jobban.
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #541 Dátum: 2018. Március 02. - 07:01:10 »

Szia. Kérdésedre T-mobile domino, pinkód kérés feloldva, továbbá sms parancsokra reagál, kivéve küldés. E-mail küldést preferálnék jobban.
APN-hez beírtad hogy internet? 

privátban küldd el a beállításaidat  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
kovgabor78
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #542 Dátum: 2018. Március 06. - 20:04:40 »

Sziasztok.

Egy kis segítségre lenne szükségem. HC550 M/G kamera beállításához. T-mobil!!! Ha tudna segíteni hálás lennék. Nem tudjuk beállítani a küldést!!!
Előre is köszönöm.
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #543 Dátum: 2018. Március 06. - 20:39:03 »

Sziasztok.

Egy kis segítségre lenne szükségem. HC550 M/G kamera beállításához. T-mobil!!! Ha tudna segíteni hálás lennék. Nem tudjuk beállítani a küldést!!!
Előre is köszönöm.
Ird le priviben hogy eddig mire jutottal. Ha lesz idom ranezek.
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
kgerry
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #544 Dátum: 2018. április 11. - 18:56:56 »

Sziasztok!

Régi vadászismerőseimnek állítom be a vadkameráit. Az UM535-nél a Telenoros kártyával nem boldogulok. A Telekomos minden gond nélkül megy.
A cél, hogy email-en keresztül kapják a képeket.
Ugyebár a Telekomnál a paraméterek a következők:
Operator parameter:
APN: internet
Account: wap
Password: WAP

mivel ez a masina a gmail fiókkal nem barát, így a küldő smtp-s email kliens az egy t-email-es vagy t-online-os email cím.

Telenornál melyek ezek az adatok?
APN: itt próbáltam a következőket: online | net | wap | internet | telenor
Account: üres
Password: üres

Ill. itt smtp-s email kliensnek mit állítsak be?

Előre is köszönöm megtisztelő válaszotokat!

üdv.
Geri
Naplózva
KavaleczA
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Új üzenet #545 Dátum: 2018. április 12. - 20:54:45 »

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Milyen márkájú sms, képküldő vadkamerát ajánlotok.
Magyar weboldalról érdemes rendelni vagy külföldiről? Ha külföldiről, akkor milyen oldalról lehet rendelni ami biztonságos.

Előre is köszönöm a segítségeteket!
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #546 Dátum: 2018. április 17. - 16:03:56 »


Felvetek egy kérdést a vadkamerákkal kapcsolatban . Nem ellenzője vagyok egy egyszerű szerkezet nekem is van de azt hogy lépten-nyomon abba botlik az ember az nekem nem elfogadható .
Egy részről ha egy társaságnál minden les és szóró KÖZÖS az az mindenki egyformán használhatja senkinek sincs sajátja akkor etikus e oda kitenni a magán vadkamerát ? Ezzel egyrészről ( inkább érzésből) kisajátítani azt a szórót ? Mert ha ott a kamera még ha nincs is kimondva hogy "az az enyém" már rossz érzéssel ül ki oda  akinek nincs vagy nem teszi a szóróra . Néhány esetet hallva tényleg @ar dolog ám mikor ott ülsz a lesen megjön valami vad és parázslik a led föleg ha még rosszul is van kitéve az eszköz . Másrészt felvetődhet - ki mire használja az azon lévő felvételeket és itt nem feltétlenül nyilvánvaló etikátlan dologra esetleg lopásra gondolok . Például ahhoz sincs senkinek semmi köze hogy milyen bénán zsigerelek , hogyan állt a lövéskor a vad stb.stb.   Hozzá teszem még saját nem szórón hanem csak általam vadászott dagonyán észlelt tapasztalataimat .  Biztos hogy a vadak egy részét zavarja az eszköz ( milyenségtől , kihelyezéstől függően ) sokszor többet nem nem is jön oda . Akkor ha zavarja a vadat és közös a les a szóró de a vadászterület is - van e joga bárkinek a másik vadász tudta beleegyezése nélkül oda kamerát kihelyezni , üzemeltetni , a felvételeit felhasználni , vele zavarni a vadászatot vagy csak egyszerűen rossz érzést kelteni a másik vadászban ?  Emelem
Naplózva
targa6269
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #547 Dátum: 2018. Május 05. - 13:17:05 »

Sziasztok!

Van egy MINOX DTC1100 as kamerám. Vodafone-s feltöltőkártyás. Egyik napról a másikra nem küldött képet. Amugy kb fél éves a cucc. Most próbáltam beállítani de nem megy. Folyamatosan küldési hibára panaszkodik. Amit eddig kipróbáltam az a következő:
-Egyenleg rendben van, hálózaton fent van.
-A küldő e-mail fióknál már kipróbáltam 3 db-ot (Yahoo és Gmail fiókok)
-Fogadó e-mail cím más készülékekről és a fenti 3 e-mail címről tud fogadni.
-Vodafone beállításokat több netes portál adatai szerint ellenőriztem és mindig ugyanaz jött amit én megadtam.
-Küldő e-mail címek adatait is ellenőriztem

Van valami öteltetek?
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #548 Dátum: 2018. Május 05. - 13:36:21 »

Sziasztok!

Van egy MINOX DTC1100 as kamerám. Vodafone-s feltöltőkártyás. Egyik napról a másikra nem küldött képet. Amugy kb fél éves a cucc. Most próbáltam beállítani de nem megy. Folyamatosan küldési hibára panaszkodik. Amit eddig kipróbáltam az a következő:
-Egyenleg rendben van, hálózaton fent van.
-A küldő e-mail fióknál már kipróbáltam 3 db-ot (Yahoo és Gmail fiókok)
-Fogadó e-mail cím más készülékekről és a fenti 3 e-mail címről tud fogadni.
-Vodafone beállításokat több netes portál adatai szerint ellenőriztem és mindig ugyanaz jött amit én megadtam.
-Küldő e-mail címek adatait is ellenőriztem

Van valami öteltetek?

Szia! Kuldd el privatban az adataid es ranezek. Kacsint
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #549 Dátum: 2018. Május 05. - 13:53:29 »

Sziasztok!

Van egy MINOX DTC1100 as kamerám. Vodafone-s feltöltőkártyás. Egyik napról a másikra nem küldött képet. Amugy kb fél éves a cucc. Most próbáltam beállítani de nem megy. Folyamatosan küldési hibára panaszkodik. Amit eddig kipróbáltam az a következő:
-Egyenleg rendben van, hálózaton fent van.
-A küldő e-mail fióknál már kipróbáltam 3 db-ot (Yahoo és Gmail fiókok)
-Fogadó e-mail cím más készülékekről és a fenti 3 e-mail címről tud fogadni.
-Vodafone beállításokat több netes portál adatai szerint ellenőriztem és mindig ugyanaz jött amit én megadtam.
-Küldő e-mail címek adatait is ellenőriztem

Van valami öteltetek?

elotte esetleg aramtalanitsd 5 percre es utana probald ujra.
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Miki39
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #550 Dátum: 2018. Június 30. - 10:35:52 »

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon!ha valki tudna nekem segiteni megköszöném.kaptam egy 3g vadkamerát vodafone elöfizetéses sim kártyát tettünk bele és hiába probáljuk hogy emailt küldjön mindig azt irja ki hogy smtp küldési hiba 102 pedig mindent ugy irtunk be ahogy a kézikönyvje leiirja.
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #551 Dátum: 2018. Június 30. - 22:29:24 »

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon!ha valki tudna nekem segiteni megköszöném.kaptam egy 3g vadkamerát vodafone elöfizetéses sim kártyát tettünk bele és hiába probáljuk hogy emailt küldjön mindig azt irja ki hogy smtp küldési hiba 102 pedig mindent ugy irtunk be ahogy a kézikönyvje leiirja.
Szia!

Privátban írj le kicsit többet a kameráról, ha ismerem akkor próbálok segíteni.  (típus, eddigi beállítások stb) Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
ezosgk
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #552 Dátum: 2018. Július 01. - 08:28:38 »

Sziasztok. Vásároltam egy HC700G 3g s vadkamerát. Az akkumulátor 3 szintje közül ha le megy 2 szintre akor nem küldi az emailt. Ez sajnos 1 vagy 2 nap után be is következik. 6 d AA duracell elem van benne. szerintetek normális dolog ez. Ja és nem rögzít folyamatosan, nem azért merül le, esetleg 1-2 felvétel van rajta. Új a kamera. Tolvajok ellen használnám de így nem tartom biztonságosnak a hadználatát.Vodafonos kártyával üzemel. Üdv. László
Naplózva
Zsiros Lajos
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Új üzenet #553 Dátum: 2018. Július 31. - 16:11:47 »

Sziasztok
Van egy problémám. Nekem A HC-300M vadkamerám van és Vodafone CIM kártyával. Nem múködi az SMS parancs adása.  *500*  stb. Van valakinek tanácsa hogy miért nem mehet vagy hogyan lehet életre kelteni ezt a részét, vagy egyáltalában ezen a típuson van ilyen funkció?
Naplózva
Gerschli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Új üzenet #554 Dátum: 2018. Július 31. - 22:44:49 »

Sziasztok
Van egy problémám. Nekem A HC-300M vadkamerám van és Vodafone CIM kártyával. Nem múködi az SMS parancs adása.  *500*  stb. Van valakinek tanácsa hogy miért nem mehet vagy hogyan lehet életre kelteni ezt a részét, vagy egyáltalában ezen a típuson van ilyen funkció?

 Emelem

Szia!

Fontos, hogy ki legyen kapcsolva a PIN kód kérése, mint biztonsági beállítás, ugyanis, ha ez aktív, akkor a kamera nem fog tudni csatlakozni a hálózatra.
Be kell raknod a SIM-et egy vodás, vagy független telóba és deaktiválni a PIN kérést. (Vagy ha a kamera kézikönyvében van elöre meghatározott PIN, akkor azt beállítani. De szerintem ilyen nincs)
Amikor majd újra behelyezed a SIM-et a kamerába és teszt módban bekapcsolod, akkor látni fogod a kis térerő jelet, majd kiírja, hogy Vodafone.

Amit eddig leírtam, persze csak akkor állja meg a helyét, ha az egyéb beállítások is rendben vannak...

 Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: