Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 195796 alkalommal)
Csíkos019
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #390 Dátum: 2017. Május 07. - 07:11:36 »

Sziasztok. Vettem egy vadkamerát egy hc-300m-et be állítottam jól és van nekem egy olyan problémám hogy mikor ki teszem a fára be kapcsolom a menübe az mms-pontját választom hogy sms-ben válaszoljon nekem és nem mindíg válaszol sőt kb 3 választ kapok tőle utána már nem. Térerő jó volt és bekapcsolás után kb egy órával nem add választ. Miután már el telt némi idő kb 5 óra utána már nem vett fel semmit. Mi lehet az oka szerintetek? Válaszokat előre is köszönöm. Mosolyog
Naplózva
NAPE
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #391 Dátum: 2017. Május 08. - 05:56:26 »

Szia!
Lehet hogy nem jól értem, mert korán van és még kicsit álmos vagyok, de ha bekapcsoltad az mms opciót, akkor azon küldi a képeket kb 160ft/darabért, nem a neten.

Nálam nincs bekapcsolva az mms, attól függetlenül lehet sms parancsokat küldeni.
Én a *505* használom, ha nem kapok képeket , de én úgy érzem hogy kellene. Ekkor rögtön csinál egy képet és küldi interneten.


 Emelem
Üdv.
Péter
Naplózva
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #392 Dátum: 2017. Május 11. - 14:15:36 »

Sziasztok! Ki mit tapasztal, mennyire láthatja a vad a vadkamerának a "fényét", amit ugye a gyártók általában láthatatlanként reklámoznak. Vállat von
Nemrég vásároltam egy vadkamerát, az első helyen semmi gond nem volt, de most ahol volt az utobbi napokban, azt látni a felvételeken, hogy a disznók sokszor (de nem mindig) nyugtalanok, a kamerát nézik, néha el is ugranak majd visszajönnek néhány perc mulva.



Vagy az lehet a gond, hogy most túl alacsonyan van a kamera és túlságosan a disznó látóterébe került, így jobban zavarja őket?

A másik kérdés, hogy az elem gyengeségét jelezheti az, hogy ez az infra fény egy 20 mp-es videó készítése közben néhány másodpercen belül kialszik, de a videó, hangfelvétel ugyanúgy megy tovább, csak éppen nem látni semmit? Vagy valami más lehet a gond? Az első videókon még 10 mp-ig világított, aztán a későbbieken már 1-2 mp-en belül lekapcsolt. A képeket továbbra is teljesen jó minőségben készítette. Hálás lennék, ha valaki tudna segíteni.
 Emelem

Végezetül itt egy már-már művészire sikerült kép is  Ördög



Üdv: Norbi Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Modok Imre
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Új üzenet #393 Dátum: 2017. Június 12. - 16:21:17 »

Üdv a vadásznak! Emelem; Üdv a kamerákhoz értőknek! S.Peti

Segítséget kérnék!

Kaptam a gyerekeimtől egy HC-550-G kamerát, vettem hozzá vodefone adatkártyát, s nem tudom beállítani, hogy a küldött kép megjelenjen az e-mail fiókomban.

Ha valaki tud megoldást kérem segítsen!

Köszönettel: Modok Imre
Naplózva

"Jó néha csendben maradni!"
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3604


« Új üzenet #394 Dátum: 2017. Július 17. - 12:32:22 »

Üdv Urak!

Minox DTC 450-es kamerát vettem.

Kint volt most két éjszakát, de az éjszakai fotók tök feketék.
Lehet, hogy nem működik (értsd hibás) a vakuja?
Menüben nem találtam lehetőséget a vaku ki/be kapcsolására  Vállat von Fejvakarás

Mit gondoltok?  Fejvakarás
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #395 Dátum: 2017. Július 18. - 11:39:34 »

Üdv Urak!

Minox DTC 450-es kamerát vettem.

Kint volt most két éjszakát, de az éjszakai fotók tök feketék.
Lehet, hogy nem működik (értsd hibás) a vakuja?
Menüben nem találtam lehetőséget a vaku ki/be kapcsolására  Vállat von Fejvakarás

Mit gondoltok?  Fejvakarás

Szia!
Első körben:  Minőségi elem szükségeltetik. (Energizer, Duracell, Varta) abból is a jobb fajta.
Volt nekem ilyen jelenség más típusú kameránál a Ósanos Tekszós elemekkel...
Üdv: KÁ
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3604


« Új üzenet #396 Dátum: 2017. Július 18. - 11:58:29 »

Szia!
Első körben:  Minőségi elem szükségeltetik. (Energizer, Duracell, Varta) abból is a jobb fajta.
Volt nekem ilyen jelenség más típusú kameránál a Ósanos Tekszós elemekkel...
Üdv: KÁ

Kipipálva.

Valami nem tudom milyen márkájú, de nem nóném akksik vannak benne.
Igaz, hogy a gyári töltéssel, de 67%-os töltöttséget jelez a kamera.  Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #397 Dátum: 2017. Július 18. - 12:48:03 »

Kipipálva.

Valami nem tudom milyen márkájú, de nem nóném akksik vannak benne.
Igaz, hogy a gyári töltéssel, de 67%-os töltöttséget jelez a kamera.  Vállat von

Azért tegyél egy próbát, cseréld le az akksikat normál, jó minőségő elemekre. Volt már példa rá, hogy akksival nem ment, elemmel pedig igen.

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
zerge69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Új üzenet #398 Dátum: 2017. Július 18. - 14:11:53 »

Kipipálva.

Valami nem tudom milyen márkájú, de nem nóném akksik vannak benne.
Igaz, hogy a gyári töltéssel, de 67%-os töltöttséget jelez a kamera.  Vállat von

 Emelem
Valóban megér egy próbát normál elemekre váltani, mert anno én is úgy gondoltam, hogy mennyit lehet spórolni a tölthető "elemekkel".
A kamerámba először én is azzal próbálkoztam, de mikor 1-2 hetente kellett cserélni az újratöltött aksikat, egyszer én is normál elemekre váltottam.
Elemmel 10-12 hónapot is elmegy a kamera (nem e-mail küldős!!!!).
Az aksik csak 1,2Voltot tudnak az elemek tudják az 1,5Voltot is, és 4-6-8 elemnél ez már jelentős különbség.

Üdv
Tamási Zoltán
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #399 Dátum: 2017. Július 18. - 14:41:56 »

Ajánlom az Energizer Ultimate Lithium elemeket (sajnos jó drága), az én Pentax K-x fotómasinám semmi mással nem hajlandó működni, sem elemmel, sem tölthető akkuval. Hátha ...
Naplózva
tomi_a_vadaszforumon
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #400 Dátum: 2017. Augusztus 01. - 14:04:08 »

Sziasztok!

Muszáj volt beszereznem egy SUNTEK HC-300M vadkamerát, amin sikerült is az MMS küldést belőni.
Sajnos a e-mail küldéssel valamiért nem boldogulok.
Tud valaki segíteni a pontos beállításokban, illetve, hogy mi lehet a buktató?
Telekomos SIM van benne.

Köszönöm előre is a segítséget!
Tomi
Naplózva
schw
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Új üzenet #401 Dátum: 2017. Augusztus 01. - 18:24:59 »

Sziasztok!

Muszáj volt beszereznem egy SUNTEK HC-300M vadkamerát, amin sikerült is az MMS küldést belőni.
Sajnos a e-mail küldéssel valamiért nem boldogulok.
Tud valaki segíteni a pontos beállításokban, illetve, hogy mi lehet a buktató?
Telekomos SIM van benne.

Köszönöm előre is a segítséget!
Tomi
I
Írj egy emailt nekem az adataiddal és megpróbálok neked készíteni egy beállítást.
Naplózva
schw
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Új üzenet #402 Dátum: 2017. Augusztus 01. - 18:28:05 »

Üdv Mindenkinek!

Van valakiknek gyakorlati tapasztalata a Suntek 550G vadkamerával?
Borzasztó, szinte értékelhetetlen az éjszakai képe. A HC300M sokkal szebb képet küld.... :Mosolyog
Naplózva
tomi_a_vadaszforumon
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #403 Dátum: 2017. Augusztus 02. - 07:36:19 »

I
Írj egy emailt nekem az adataiddal és megpróbálok neked készíteni egy beállítást.
Szia, a személyes adataidnál rejtett a mail címed...Pötyögd ide lécci, vagy írj Te egy mailt nekem, hogy meglegyen... KÖSZI!
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #404 Dátum: 2017. Augusztus 02. - 09:30:54 »

Szia, a személyes adataidnál rejtett a mail címed...Pötyögd ide lécci, vagy írj Te egy mailt nekem, hogy meglegyen... KÖSZI!
Privát üzenetet is küldhetsz neki, nem muszáj emailezni.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: