Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196566 alkalommal)
draco31
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #825 Dátum: 2023. Február 09. - 08:12:02 »

Helló!

Valószínűleg a freemail-es smtp miatt nem működik. Gmail-t lehet használni helyette. Erről van részletes leírás videómegosztón.
Legjobb a fizetős smtp szolgáltatás. 200 napi és 6000 havi email, 6000 Ft körüli éves előfizetésért. Akár több kamerán is használható.




Rendben, megpróbálkozok vele.
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #826 Dátum: 2023. Június 19. - 19:20:23 »

Urak,

Suntek HC550 LTE kamera az SD kártyára gyűjti a felvételeket, de alig küld el valamit emailben, ha egyáltalán küld valamit. Valakinek bármi ötlete?

(A SIM kártyával szerintem nincs gond, mert azért csak küld egyet-egyet.)

Előre is köszönöm !
Naplózva
csvarasdy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Új üzenet #827 Dátum: 2023. Június 19. - 19:26:48 »

Urak,

Suntek HC550 LTE kamera az SD kártyára gyűjti a felvételeket, de alig küld el valamit emailben, ha egyáltalán küld valamit. Valakinek bármi ötlete?

(A SIM kártyával szerintem nincs gond, mert azért csak küld egyet-egyet.)

Előre is köszönöm !

Az én Suntek kamerám elég jó naplófile-okat állít elő, amiből elég sokminden kiderül. Nálad nincsen ilyen a főkönyvtárban?
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #828 Dátum: 2023. Június 19. - 19:35:04 »

Az én Suntek kamerám elég jó naplófile-okat állít elő, amiből elég sokminden kiderül. Nálad nincsen ilyen a főkönyvtárban?

Köszi, megnézem. Tul képp a haverom kérdezte... (Tudod, mint a pszichológusnál..  Vigyorog )
Naplózva
Vattila68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 167

Vadász


« Új üzenet #829 Dátum: 2023. Október 07. - 21:51:44 »

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy ha azt akarom, hogy a vadkamera kevesebb képet készítsen (ne rögzítsen minden levélrezdülést ),akkor az un. PIR-t alacsony, közepes, vagy magas értékre állítsam?
Előre is köszönöm a válaszokat.
« Utoljára szerkesztve: 2023. Október 08. - 07:43:17 írta Balkóbátya » Naplózva

A fegyver a szabad ember legfőbb ismérve. Akinek nincs fegyvere az fogoly.
Maderspach Viktor
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #830 Dátum: 2023. Október 09. - 08:24:21 »

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy ha azt akarom, hogy a vadkamera kevesebb képet készítsen (ne rögzítsen minden levélrezdülést ),akkor az un. PIR-t alacsony, közepes, vagy magas értékre állítsam?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Alacsony
Naplózva
Vattila68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 167

Vadász


« Új üzenet #831 Dátum: 2023. Október 09. - 09:30:49 »

Alacsony
Köszönöm!
Ugyanis az a problémám vele, hogy néhány óra alatt képes több ezer képet készíteni láthatólag a "semmiről", mint pl. légmozgás, hőmérséklet változás, fűszál,-levél mozdulása stb.
Ráadásul olyan helyen van kitéve, ahol sok az ilyen zavaró tényező.
Pedig egy régebbi egyszerű kameráról van szó (Nedis).
Legutóbb este 7-től hajnal 4-ig 7856 képet csinált, lemerítve az elemeket, úgy, hogy élőlény nem volt egy fotón sem.
Naplózva

A fegyver a szabad ember legfőbb ismérve. Akinek nincs fegyvere az fogoly.
Maderspach Viktor
szili76
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Új üzenet #832 Dátum: 2023. Október 09. - 20:29:27 »

Köszönöm!
Ugyanis az a problémám vele, hogy néhány óra alatt képes több ezer képet készíteni láthatólag a "semmiről", mint pl. légmozgás, hőmérséklet változás, fűszál,-levél mozdulása stb.
Ráadásul olyan helyen van kitéve, ahol sok az ilyen zavaró tényező.
Pedig egy régebbi egyszerű kameráról van szó (Nedis).
Legutóbb este 7-től hajnal 4-ig 7856 képet csinált, lemerítve az elemeket, úgy, hogy élőlény nem volt egy fotón sem.
Biztos, hogy az érzékelő miatt fotóz ennyit és nem a beállításokban van bekapcsolva a Time Lapse és/vagy a sorozatfelvétel?
Mondjuk 7856 képet végignézni, hogy van-e rajtuk valami....  Mosolyog
Naplózva
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #833 Dátum: 2023. Október 10. - 09:37:07 »

Biztos, hogy az érzékelő miatt fotóz ennyit és nem a beállításokban van bekapcsolva a Time Lapse és/vagy a sorozatfelvétel?
Mondjuk 7856 képet végignézni, hogy van-e rajtuk valami....  Mosolyog
Végignézni?????? És a masterséges intelligencia haljon éhen? Majd szól ha megjött a tepsibe való 30 kilós süldő, se kissebb, se nagyobb...... Mosolyog
Naplózva
Vattila68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 167

Vadász


« Új üzenet #834 Dátum: 2023. Október 10. - 11:34:55 »


Mondjuk 7856 képet végignézni,

Csak azért ennyi volt, mert lemerült a frissen beletett 4db tartós elem.
Beállítás módosításokkal sikerült jelentősen leredukálni a készített képmennyiséget, de a légmozgás által kiváltott hőmérséklet változás (néhány tized 'C fok) még mindig aktiválja.
Naplózva

A fegyver a szabad ember legfőbb ismérve. Akinek nincs fegyvere az fogoly.
Maderspach Viktor
Suhi
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #835 Dátum: 2023. November 08. - 16:59:17 »

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni egy UM595-2G kamerával kapcsolatban. Yetteles hívás+adat kártyával megfelelően működött, de most új kártya került bele, ami csak adat és ezzel sehogy sem bírok bele életet lehelni. Azt írja ki hogy 65 - hálózat foglalt. A Leitz kollegájával egyeztettem, szerinte a Telenor2 opciót kéne választani a beállítófáljban, ez az adatos kártya, de nem megy így sem. Valakinek van valami jó ötlete?

Köszi ha segítesz
EDina
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #836 Dátum: 2023. November 09. - 07:05:09 »

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni egy UM595-2G kamerával kapcsolatban. Yetteles hívás+adat kártyával megfelelően működött, de most új kártya került bele, ami csak adat és ezzel sehogy sem bírok bele életet lehelni. Azt írja ki hogy 65 - hálózat foglalt. A Leitz kollegájával egyeztettem, szerinte a Telenor2 opciót kéne választani a beállítófáljban, ez az adatos kártya, de nem megy így sem. Valakinek van valami jó ötlete?

Köszi ha segítesz
EDina
Szia!
Telefon készülékben működik az adatforgalom? (Wifi kikapcsolt állapotan Mosolyog Pin kód kérés kikapcsolva.)
Ha igen akkor a Country és az Operatornál is a Customer-t állítsd be míg a Customban pedig az online legyen beírva a GPRS  APN mezőbe. A többi üresen marad. Ez csak egy tipp.
1000 Ft egyenleg alatt nem működik Kacsint
Még nem jutottam el Gyurcsó doktor szintjére Mosolyog

Üdv: S.  S.Peti Sam6
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #837 Dátum: 2023. November 11. - 19:01:54 »

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni egy UM595-2G kamerával kapcsolatban. Yetteles hívás+adat kártyával megfelelően működött, de most új kártya került bele, ami csak adat és ezzel sehogy sem bírok bele életet lehelni. Azt írja ki hogy 65 - hálózat foglalt. A Leitz kollegájával egyeztettem, szerinte a Telenor2 opciót kéne választani a beállítófáljban, ez az adatos kártya, de nem megy így sem. Valakinek van valami jó ötlete?

Köszi ha segítesz
EDina

Vodafonos adat kártyával jól működik (1000 Ft/hó) nagyon fontos hogy leginkább csak G mail ra küld, de minden kártya csere és leállás esetén el kell vele játszani a G mail beállítását hogy a nem biztonságos adatokat is tudja kezelni. Egy bizonyos akku feszültség alatt automatikusan leáll az adatküldés erre ügyelj ilyenkor SD kártya ki, be a laptopba és ismételt mentés majd SD kártya vissza és mukszik de bármi baja is lehet.  Emelem
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
nyuszt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #838 Dátum: 2023. December 06. - 09:41:12 »

Üdv  !!
Kamera ügyben szeretnék segítséget kérni,  több kérdésem is lenne  , kezdjük az elsővel. Adott egy Forestcam 3NV025-ös kamera , melyet  kb 8 hónapja nem használtam , akkor jól működött ( nem  , volt benne SIM kártya , csak az SD kártyára rögzítette  a képeket , de tette a dolgát. ) Most ismét használni szerettem volna  , de nem rögzít képeket . Mi lehet  a hiba oka ? Az akkumlátorok újak , feltöltve , az SD kártyát formáztam - töröltem  , nem állítottam át a menü rendszerben  semmit.Elképzelhető , hogy szerkezetileg ment tönkre valami , vagy beállítási , szoftver probléma  ,esetleg más ? Van ennél a márkánál - tipusnál szoftver frissítési lehetőség a netről letölthetően  ?
Előre is köszönöm az estleges választ !
Naplózva
erwin01
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Új üzenet #839 Dátum: 2023. December 06. - 11:10:04 »

Üdv!
 Most szívtunk pár kamerával. A nyár folyamán oxidálódtak az SD kártya érintkezők és a fogadó egység érintkezők is, alkohollal meg lett tisztítva és már voltak is felvételek.
Ha segítettem örülök Üdv: erwin01
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: