Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196557 alkalommal)
kardi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Új üzenet #780 Dátum: 2020. Október 05. - 21:00:03 »

Sziasztok,

Gondoltam szerencsét probálok, hátha valaki használja az alábbi kamerák egyíkét és tud segíteni.
Annyit még had tegyek hozzá, hogy nem reklámnak szánom a bejegyzést egyszerűen csak kíváncsi vagyok mi a külömbség a kamerák között. Ha az adminok úgy vélik nincs helye a bejegyzésnek akkor kérem töröljék. Köszönöm!

Szóval adott egy kamera amely több oldalon is megtalálható, külömböző név alatt, viszont külsőre telyessen megegyeznek. Ami még érdekessebb, hogy külömböző áraik is vannak.

A legdrágább itt volna, majdnem 80000 ft.:
Hunter3.0G
https://huntervadkamera.hu/index/product/uzemkesz-hunter3g-kepkuldo-vadkamera-megfigyelokamera/

Itt 640000 ft:
PNI HUNT 300C
https://www.emag.hu/pni-hunt-300c-vadkamera-12mp-internet-ejjellato-full-hd-foto-kuldese-e-mailben-pni-hunt300c/pd/DDMWY2BBM/?X-Search-Id=188cba1b5d8153721591&X-Product-Id=16741555&X-Search-Page=1&X-Search-Position=4&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

Itt pedig a lególcsobb, 58000 ft.:
Vadkamera BENTECH 3.0CG
https://www.demy.hu/vadkamerak-gsm-modullal/vadkamera-bentech-3-0cg

Mint ahogy látható telyessen ugyan úgy néznek ki, és a leirás is nagyjábol megegyezik.
Valakinek van tapasztalat bármelyikkel is?

Előre is köszönöm a választ!
Üdv
Attila
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #781 Dátum: 2020. Október 05. - 21:15:12 »

Sziasztok,

Gondoltam szerencsét probálok, hátha valaki használja az alábbi kamerák egyíkét és tud segíteni.
Annyit még had tegyek hozzá, hogy nem reklámnak szánom a bejegyzést egyszerűen csak kíváncsi vagyok mi a külömbség a kamerák között. Ha az adminok úgy vélik nincs helye a bejegyzésnek akkor kérem töröljék. Köszönöm!

Szóval adott egy kamera amely több oldalon is megtalálható, külömböző név alatt, viszont külsőre telyessen megegyeznek. Ami még érdekessebb, hogy külömböző áraik is vannak.

A legdrágább itt volna, majdnem 80000 ft.:
Hunter3.0G
https://huntervadkamera.hu/index/product/uzemkesz-hunter3g-kepkuldo-vadkamera-megfigyelokamera/

Itt 640000 ft:
PNI HUNT 300C
https://www.emag.hu/pni-hunt-300c-vadkamera-12mp-internet-ejjellato-full-hd-foto-kuldese-e-mailben-pni-hunt300c/pd/DDMWY2BBM/?X-Search-Id=188cba1b5d8153721591&X-Product-Id=16741555&X-Search-Page=1&X-Search-Position=4&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

Itt pedig a lególcsobb, 58000 ft.:
Vadkamera BENTECH 3.0CG
https://www.demy.hu/vadkamerak-gsm-modullal/vadkamera-bentech-3-0cg

Mint ahogy látható telyessen ugyan úgy néznek ki, és a leirás is nagyjábol megegyezik.
Valakinek van tapasztalat bármelyikkel is?

Előre is köszönöm a választ!
Üdv
Attila
Egy gyártótól származik. A hunterben magyar menü van és finomított módosított driver, hazai forgalmazó és saját garanciális háttere van.
A másik kettő nagyjából ugyanaz, Kínai noname gyártó. Maga a cucc jó, beállítása nem szoftveres. Szerintem jó képeket csinál, képküldése stabil, nem mai darabok már, időközben továbbfejlesztésre került. Létezik 52° és 110° lencsékkel, de itthon a 110° van szinte mindenütt.  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
kardi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Új üzenet #782 Dátum: 2020. Október 23. - 21:54:50 »

Egy gyártótól származik. A hunterben magyar menü van és finomított módosított driver, hazai forgalmazó és saját garanciális háttere van.
A másik kettő nagyjából ugyanaz, Kínai noname gyártó. Maga a cucc jó, beállítása nem szoftveres. Szerintem jó képeket csinál, képküldése stabil, nem mai darabok már, időközben továbbfejlesztésre került. Létezik 52° és 110° lencsékkel, de itthon a 110° van szinte mindenütt.  Emelem

Szia,

Köszi a választ!

A hèten megvettem az emagos pni hunt 300 vadkameràt (akciòn volt), a leiràsban az szerepelt hogy az IR teljessen làthatatlan. Na ez màr most nem igaz mert bizony, hogy làthatò a halvány piros fèny màr enyhe fèlhomàlyban is. Ezèrt gondolom, hogy nem 940nm a ledek!?
A màsik amit pàrszor megtörtènt, hogy lefagyott a kamera nem csinàlt több kèpet! Gyorsan vissza is vittem ès inkàbb vissza kèrtem a pènzt.😕

Ezèrt keresgèlek most tovàbb hogy mi lenne a jò vàlasztàs!?
Egyébként jól gondolom, hogy azon vadkamerák esetében amlyek 940 nm ledekkel vannak szerelve, egyáltalán nem észrevehetőek azaz még halvány piros fény sem látható!?

Üdv
Attila
Naplózva
csvarasdy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Új üzenet #783 Dátum: 2020. November 12. - 17:15:52 »


Ezèrt keresgèlek most tovàbb hogy mi lenne a jò vàlasztàs!?
Egyébként jól gondolom, hogy azon vadkamerák esetében amlyek 940 nm ledekkel vannak szerelve, egyáltalán nem észrevehetőek azaz még halvány piros fény sem látható!?

Üdv
Attila

A halvány piros fény szerintem csak a fényforrásnál látszik, a vadat nem kéne, h zavarja
Naplózva
knorbi
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #784 Dátum: 2020. December 06. - 22:34:49 »

Sziasztok!

Van egy Minox DTC 1100 vadkamerám, ami működik rendben. Viszont a sötétben készült képeket nem küldi el emailben. Mi lehet az oka? Lehet, hogy az infra működése miatt, energiatakarékossági okból nem küld emailt?
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #785 Dátum: 2020. December 07. - 06:19:24 »

Sziasztok!

Van egy Minox DTC 1100 vadkamerám, ami működik rendben. Viszont a sötétben készült képeket nem küldi el emailben. Mi lehet az oka? Lehet, hogy az infra működése miatt, energiatakarékossági okból nem küld emailt?
Beállítási hiba talán. A küldési mód instantban 199 kép küldését tudja, ha customban más van beállítva akkor estére elfogyhat a keret, vagy az időlimit korlát.  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Ronyman
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #786 Dátum: 2020. December 13. - 17:09:24 »

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni vadkamera beállítással kapcsolatban. Egyik ismerősömnek van egy Uovision UM565 vadkamerája, ami nem szeretne e-mailt küldeni. A leírását és beüzemelését megtaláltam a sportvadaszta.hu oldalon. Kapott anno vele egy leírást is, amin email címet be lehet állítani. Gyanítom az emailcím már nem működik.... próbáltam más emailcímet beállítani (gmail) de sajnos mindig hibaüzenetet kapok. Végigcsinálva a sportvadaszat. hu-n lévő leírás képküldésnél -8 network busy hibaüzenetet kapok. Van köztetek olyan, aki esetleg tudna segíteni?
Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv:
Ronyman
Naplózva
Marko555
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #787 Dátum: 2021. Február 12. - 19:51:57 »

Üdv! Segítséget szeretnék kérni vadkamera beállításához.Vettem egy HC-300M típusú kamerát amit a neten található videó alapján sikerült is beállítani hálózatot megtalálja de sajnos a képet nem küldi el a gmail címre.Valaki esetleg tudna adni valami más beállítást amit próbálhatnák.Segítségeteket előre is köszönöm!                                         
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #788 Dátum: 2021. Február 12. - 20:15:48 »

Üdv! Segítséget szeretnék kérni vadkamera beállításához.Vettem egy HC-300M típusú kamerát amit a neten található videó alapján sikerült is beállítani hálózatot megtalálja de sajnos a képet nem küldi el a gmail címre.Valaki esetleg tudna adni valami más beállítást amit próbálhatnák.Segítségeteket előre is köszönöm!                                         
Küldd el privátban milyen beállítások vannak most. Meg a szokásos köröket fusd le előtte! Sim pinkód kérés kikapcsolása. Áramtalanítsd kb 5 percre az egészet stb. Milyen szolgáltató milyen APN? Lentebb volt már róla szó.
  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
janosch
magjouctVE
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


WWW
« Új üzenet #789 Dátum: 2021. Március 01. - 19:22:24 »

Sziasztok!
Van egy Aldiban vásárolt kamerám, pontos típusa Maginon WK1 HD.
Mikor bekapcsolom csak a kék háttérvilágítás van a menünél sem számok , sem betük nincsenek.A gombok csipognak ha megnyomom őket.Mi lehet a probléma.
Üdv Jani
Naplózva

Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #790 Dátum: 2021. Március 10. - 07:43:29 »

Sziasztok!

OUvision vadkamerákkal van valakinek tapasztalata? Nagyon nagy szükségem lenne egy jól működő megbízható vadkamerára.
Minden vélemény tapasztalat nagy segítség lenne nekem.

Üdv! Norbi Emelem
Naplózva
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 292



« Új üzenet #791 Dátum: 2021. Március 10. - 08:43:22 »

Sziasztok!

OUvision vadkamerákkal van valakinek tapasztalata? Nagyon nagy szükségem lenne egy jól működő megbízható vadkamerára.
Minden vélemény tapasztalat nagy segítség lenne nekem.

Üdv! Norbi Emelem


hello Norbi,

UOVision, gondolom,,,
Nekem van e-mail küldős, évek óta megbízhatóan működik ( UM595 ).
Panasonic Enelop akkukkal & osztrák feltöltős SIM-l használom, 8-12 hét/ 1000kép, amit megbízhatóan tud teljesíteni.
Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #792 Dátum: 2021. Március 10. - 10:31:52 »

hello Norbi,

UOVision, gondolom,,,
Nekem van e-mail küldős, évek óta megbízhatóan működik ( UM595 ).
Panasonic Enelop akkukkal & osztrák feltöltős SIM-l használom, 8-12 hét/ 1000kép, amit megbízhatóan tud teljesíteni.


Szia!
Igen arra gondoltam,  Igen  Nem olcsó, de ha az a tapasztalat hogy megéri a pénzét, akkor inkább megveszem a jót drágábban.
Én az 595 3G-s változatát néztem, az tud MMS-t is küldeni telefonra, tudom hogy drágább. De nem fog sok képet készíteni ott ahova kiteszem.
Úgyhogy az nem nagy probléma, inkább az azonnali értesítés MMS-ben ami fontos. A tiedben van távvezérlési funkció? Ha igen próbáltad már?


Naplózva
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 292



« Új üzenet #793 Dátum: 2021. Március 10. - 10:45:35 »

Szia!
Igen arra gondoltam,  Igen  Nem olcsó, de ha az a tapasztalat hogy megéri a pénzét, akkor inkább megveszem a jót drágábban.
Én az 595 3G-s változatát néztem, az tud MMS-t is küldeni telefonra, tudom hogy drágább. De nem fog sok képet készíteni ott ahova kiteszem.
Úgyhogy az nem nagy probléma, inkább az azonnali értesítés MMS-ben ami fontos. A tiedben van távvezérlési funkció? Ha igen próbáltad már?




ugyanez van nekem is:-). Bizony soha nem próbáltam ezt az általad említett távvezérlési funkciót.
Kizárólag e-mail küldéssel üzemeltetem.
Legyen megfelelő térerő, arról előzetesen minenképp győződj meg.
S szerintem tenni fogja a dolgát.
Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #794 Dátum: 2021. Március 11. - 19:06:18 »

Ok! Köszönöm!  Igen
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: