Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196546 alkalommal)
nyuszt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #735 Dátum: 2020. Május 25. - 15:51:50 »

Szeretnék segítséget kérni , vadkamera kártya olvasás végett . Nem értek a kamerákhoz sem az informatikához , így a problémát is csak hosszan  (szakszerűtlenül ) tudom körbe írni. Ha hozzá értő fórumtag  tud és hajlandó segíteni az lekötelezne.Tehát : eddig a vadkamera( Forestcam) SD kártyát úgy néztem meg , hogy kivettem a gépből , a laptop (acer) kártyaolvasójába tettem. Az felismerte , betöltötte , automatikusan kijelölte az új képeket csak az importálás ikonra kattintottam és  megnéztem-tároltam a képeket.Ma ugyan így jártam el ( van kb. 10-12 új kép ) ,de az importálás ikonra kattintva nem végezte el a műveletet , van egy importálás felirat a képernyő jobb felső sarkában , arra kattintva egy "függőben " felirat jelenik meg, majd nem reagál később semmire. Többszöri próbálkozás után is  csak eddig jutottam. Kérdésem ebből fakad ,mi lehet a probléma ,hogyan  tudnám esetleg javítani ? Az esetleges választ is csak akkor tudom hasznosítani , ha a válasz részletes " szájba rágós ".   Az lemaradt , hogy a kártya maxell micró a hozzátartozó tokban , az érintkezés rendben , van szabad hely még rajta,  a kártyatokon  nincs lezáva a " pöcök".Előre is köszönöm , ha valaki válaszra méltat  !
Naplózva
nyuszt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #736 Dátum: 2020. Május 25. - 16:12:17 »

Nos történt némi változás , amíg az előbbi szöveget egy újjal  "bepötyögtettem" , addíg a háttérben  betöltött a gép képeket . Az új képeket is, illetve több régi képet , valamint ismét van egy felirat , hogy 16 képet nem tudott importálni.Rákattintva egy hiba jelenik meg  ( 0x80070570 ) mely szerint a fájl ,vagy a könyvtár sérült , vagy nem olvasható ! Mindezeket figyelembe véve tud valaki hasznos ötletet- útmutatást adni ?
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #737 Dátum: 2020. Május 25. - 18:00:26 »

Nos történt némi változás , amíg az előbbi szöveget egy újjal  "bepötyögtettem" , addíg a háttérben  betöltött a gép képeket . Az új képeket is, illetve több régi képet , valamint ismét van egy felirat , hogy 16 képet nem tudott importálni.Rákattintva egy hiba jelenik meg  ( 0x80070570 ) mely szerint a fájl ,vagy a könyvtár sérült , vagy nem olvasható ! Mindezeket figyelembe véve tud valaki hasznos ötletet- útmutatást adni ?

Ha leszedtél már minden olvasható képet a kártyáról, formázd meg újra.
Ha van mód, akkor a kamerával formáztasd meg, akkor tuti jó lesz, ha nincs ilyen funkció a kamera menüpontjaiban, akkor a pc kártyaolvasójában tudod megtenni.
Valami okból hibásan írt néhány képet, azokkal nem tud megbirkózni utána. Sok minden oka lehet, ha a formázással gyógyul, akkor használd, ha újra jelentkezik akkor kezd a kártyád dögledezni.
 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
nyuszt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #738 Dátum: 2020. Május 25. - 19:16:51 »

Voldi  !  Köszönöm a segítséget , nem is reméltem ilyen gyors választ . Meg próbálom a  PC-n a kártya formázást, a kamerán talán nincs ilyen lehetőség , bár az igazat meg vallva még nem is néztem  van -e ilyen funkciója, de most azt is megnézem.
Naplózva
Zoli2
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Új üzenet #739 Dátum: 2020. Május 29. - 21:02:29 »

Sziasztok!

Egy LTL ACORN 5310-es készülék érzékelőjét betörték a madarak. Tudtok segíteni, hogy hol tudják javítani?

Naplózva
Zoli2
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Új üzenet #740 Dátum: 2020. Május 29. - 21:04:57 »

Naplózva
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #741 Dátum: 2020. Június 01. - 08:04:07 »

Sziasztok!

Egy LTL ACORN 5310-es készülék érzékelőjét betörték a madarak. Tudtok segíteni, hogy hol tudják javítani?



Szia!
Nekem az optika előtti átlátszó müanyag sérült meg egyszer.
A simaboru.hu-sok cserélték Miskolcon.
INFORMÁCIÓK
ELÉRHETŐSÉG
Cégnév / Név:
Atonde-Direct Kft.
Cím:
3529 Miskolc, Lévay József u. 66. fsz 1.
Telefon:
+36-20/477-0199
Fax:
+36-46/999-119
E-mail:
info [kukac] simaboru.hu
Naplózva
vakrepulo
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Új üzenet #742 Dátum: 2020. Június 02. - 16:57:58 »

sziasztok

segítségre lenne szükségem
hozzám került egy hc-300m kamera
az sd kártya foglalata is rossz volt, de mintha a sim sem működne benne

ha belerakok egy máshol kipróbált sim kártyát, hiába küldök rá sms-eket nem reagál. elsőnek azt hittem a smtp beállítások rosszak, de egyre jobban a sim kezelésre gyanakszom. mert
1) ha kiveszem belőle a sim-et és berakom a telefonba, akkor érkeznek meg az sms-ek
2) ugyan az a setting képernyő akár van benne sim akár nincs

csak az a baj, nem tudom mit kellen látom.
ha most bekapcsolom a setting menüben berakott sim kártyával, akkor a bal felső sarokból jobbra elindulva, ezeket az ikonokat látom:
kamera ikon (mert a beállításban csak kamerát választottam); '8M' (szintén én válaztottam); kis antenna jel, mellette a térerőt mutató 1-2 csikkal; ezek után nagy üresség teljesen az akkumulátor ikonig

jól gondolom-e, hogy ott az antenna jel mellett lennie kellene egy valaminek?, így hogynincs, val szín az van, hogy nem érzékeli a sim kártyát?
akinek van ilyen gépe, lsz nézzen rá nekem a képernyőjére. köszi!
robi
(((feltételezem ezt a sim érzékelést, nem tudtam elbarmolni a beállításokban)))
Naplózva
vakrepulo
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Új üzenet #743 Dátum: 2020. Június 02. - 17:00:10 »

sziasztok

segítségre lenne szükségem
hozzám került egy hc-300m kamera
az sd kártya foglalata is rossz volt, de mintha a sim sem működne benne

ha belerakok egy máshol kipróbált sim kártyát, hiába küldök rá sms-eket nem reagál. elsőnek azt hittem a smtp beállítások rosszak, de egyre jobban a sim kezelésre gyanakszom. mert
1) ha kiveszem belőle a sim-et és berakom a telefonba, akkor érkeznek meg az sms-ek
2) ugyan az a setting képernyő akár van benne sim akár nincs

csak az a baj, nem tudom mit kellen látom.
ha most bekapcsolom a setting menüben berakott sim kártyával, akkor a bal felső sarokból jobbra elindulva, ezeket az ikonokat látom:
kamera ikon (mert a beállításban csak kamerát választottam); '8M' (szintén én válaztottam); kis antenna jel, mellette a térerőt mutató 1-2 csikkal; ezek után nagy üresség teljesen az akkumulátor ikonig

jól gondolom-e, hogy ott az antenna jel mellett lennie kellene egy valaminek?, így hogynincs, val szín az van, hogy nem érzékeli a sim kártyát?
akinek van ilyen gépe, lsz nézzen rá nekem a képernyőjére. köszi!
robi
(((feltételezem ezt a sim érzékelést, nem tudtam elbarmolni a beállításokban)))

egyébént a többi része, megy a kamerának, tehát pl mozgásre kpet készít az sd kártyára, csak az hiányzik, hogy sms-el emailemre képet küldessek vele
köszi
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #744 Dátum: 2020. Június 02. - 17:18:27 »

Üdv!

Milyen szolgáltatóra van programozva a kamera?
Milyen szolgáltató sim kártyáját használod?
 Emelem

sziasztok

segítségre lenne szükségem
hozzám került egy hc-300m kamera
az sd kártya foglalata is rossz volt, de mintha a sim sem működne benne

ha belerakok egy máshol kipróbált sim kártyát, hiába küldök rá sms-eket nem reagál. elsőnek azt hittem a smtp beállítások rosszak, de egyre jobban a sim kezelésre gyanakszom. mert
1) ha kiveszem belőle a sim-et és berakom a telefonba, akkor érkeznek meg az sms-ek
2) ugyan az a setting képernyő akár van benne sim akár nincs

csak az a baj, nem tudom mit kellen látom.
ha most bekapcsolom a setting menüben berakott sim kártyával, akkor a bal felső sarokból jobbra elindulva, ezeket az ikonokat látom:
kamera ikon (mert a beállításban csak kamerát választottam); '8M' (szintén én válaztottam); kis antenna jel, mellette a térerőt mutató 1-2 csikkal; ezek után nagy üresség teljesen az akkumulátor ikonig

jól gondolom-e, hogy ott az antenna jel mellett lennie kellene egy valaminek?, így hogynincs, val szín az van, hogy nem érzékeli a sim kártyát?
akinek van ilyen gépe, lsz nézzen rá nekem a képernyőjére. köszi!
robi
(((feltételezem ezt a sim érzékelést, nem tudtam elbarmolni a beállításokban)))
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
vakrepulo
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Új üzenet #745 Dátum: 2020. Június 02. - 17:34:55 »

Üdv!

Milyen szolgáltatóra van programozva a kamera?
Milyen szolgáltató sim kártyáját használod?
 Emelem



a kártya telekom
ha itt "Milyen szolgáltatóra van programozva a kamera?" az stmp beállításokat érted, akkor: manual; other; other; apn:internet;üres;üres;    server setting gamil-es; smtp.gmail.com; 465

de szerintem már az smtp előtt elbukik a dolog, mert miért nem kapja meg az sms-eket a kártya, csak ha átrakom egy másik eszközbe?  (na jó nem akarok én okos lenni, mivel nem értek hozzá, inkább csak empirikusan haladok)
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #746 Dátum: 2020. Június 03. - 22:01:54 »

sziasztok

segítségre lenne szükségem
hozzám került egy hc-300m kamera
az sd kártya foglalata is rossz volt, de mintha a sim sem működne benne

ha belerakok egy máshol kipróbált sim kártyát, hiába küldök rá sms-eket nem reagál. elsőnek azt hittem a smtp beállítások rosszak, de egyre jobban a sim kezelésre gyanakszom. mert
1) ha kiveszem belőle a sim-et és berakom a telefonba, akkor érkeznek meg az sms-ek
2) ugyan az a setting képernyő akár van benne sim akár nincs

csak az a baj, nem tudom mit kellen látom.
ha most bekapcsolom a setting menüben berakott sim kártyával, akkor a bal felső sarokból jobbra elindulva, ezeket az ikonokat látom:
kamera ikon (mert a beállításban csak kamerát választottam); '8M' (szintén én válaztottam); kis antenna jel, mellette a térerőt mutató 1-2 csikkal; ezek után nagy üresség teljesen az akkumulátor ikonig

jól gondolom-e, hogy ott az antenna jel mellett lennie kellene egy valaminek?, így hogynincs, val szín az van, hogy nem érzékeli a sim kártyát?
akinek van ilyen gépe, lsz nézzen rá nekem a képernyőjére. köszi!
robi
(((feltételezem ezt a sim érzékelést, nem tudtam elbarmolni a beállításokban)))
Jól. A szolgáltató nevének meg kell jelenni akkor jelentkezett fel a hálózatra.  Emelem
Próba, kikapcs-bekapcs. teszt módba kb 30-60 mp meg kell jelennie, ha nem akkor újra. ha 10-ből 10x nem jelenik, akkor dobd ki a pi.sába  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
vakrepulo
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Új üzenet #747 Dátum: 2020. Június 04. - 11:25:26 »

Jól. A szolgáltató nevének meg kell jelenni akkor jelentkezett fel a hálózatra.  Emelem
Próba, kikapcs-bekapcs. teszt módba kb 30-60 mp meg kell jelennie, ha nem akkor újra. ha 10-ből 10x nem jelenik, akkor dobd ki a pi.sába  Emelem

köszi a megerősítést
sejtettem, hogy itt van valami bibi
ránézek a sim foglalatra
még1Xköszi
robi
Naplózva
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #748 Dátum: 2020. Június 08. - 16:51:52 »

Szia!
Nekem az optika előtti átlátszó müanyag sérült meg egyszer.
A simaboru.hu-sok cserélték Miskolcon.
INFORMÁCIÓK
ELÉRHETŐSÉG
Cégnév / Név:
Atonde-Direct Kft.
Cím:
3529 Miskolc, Lévay József u. 66. fsz 1.
Telefon:
+36-20/477-0199
Fax:
+36-46/999-119
E-mail:
info [kukac] simaboru.hu

Sikerült?
Naplózva
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #749 Dátum: 2020. Június 08. - 16:52:22 »



SIKERÜLT?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: