Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196564 alkalommal)
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #705 Dátum: 2019. November 17. - 13:08:08 »

Nekem kettőt loptak el. Utolsó fótóként smsben egy tetőtéri garzont kaptam meg egy játszóteret. Van még egy a sublódban, de elment a kedvem. Pedig ez nem is az a lopós környék itt nálunk.
Igen, ezek nagyon bosszantó dolgok! A mi társaságunknál -eddig- még csak egy tagtól loptak el kamerát, de attól már többet.
Mi két cimborával rakosgattuk ki őket, de nálam van hogy hetente, kéthetente máshová teszem. Dagonyák, jól járt vadváltók, eperfák, télen szórók mellé, de sokszor nem oda ülök, ahol a kamera pl. disznót fotózott.
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Timberjack
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #706 Dátum: 2019. November 25. - 08:09:08 »

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ki mit használ képküldő kamerához áramforrásként. Nekem Minox Dtc 1100 van és eddig hagyományos elemekkel próbálkoztunk de 1 hetet sem bírták ki.

A segítséget előre is köszönöm  Emelem
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #707 Dátum: 2019. November 25. - 09:45:08 »

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ki mit használ képküldő kamerához áramforrásként. Nekem Minox Dtc 1100 van és eddig hagyományos elemekkel próbálkoztunk de 1 hetet sem bírták ki.

A segítséget előre is köszönöm  Emelem
6 V 4 Ah külső akksi (3 hét). Ha nagyobb Ah, akkor többet bír.
 Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Vaddisznó
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Új üzenet #708 Dátum: 2019. November 25. - 17:06:29 »

Akkor meg minek ?    Mosolyog    Igazán a szóróra kitett kamera ami nem tetszik és ott főleg a disznók ugyan úgy ( :Mosolyog )  megjelennek nap mint nap . Az írásból gondolom  "volt három kameránk"  hogy egyetértésben és talán közös vagy társasági kamerát raktatok ki . Ez ok !  Az is ha valaki kiszemel egy helyet  pl. dagonyát és oda kiteszi a kütyüt az már nem tetszik vagy nem tetszene hogy a társasági szórókra lesekre szerelnek vagy szerelnék fel .  Emelem


Nálunk hiába van kint a kamera a szórókon, teljesen kiszámíthatatlan a disznók mozgása, van amikor 4-5 napig semmi, aztán újra megjelennek, de az időpontok is mindig változnak. Erre alapozni nem lehet, viszont azt nagyjából tudjuk, hogy kb. mennyien vannak? Úgy 1.5-2 hete 3 kis süldő is már a koca nélkül tért vissza a szomszédoktól.
A legolcsóbb megoldást választottam, ezt ha esetleg ellopják se akkor veszteség, ugrik kb. 15-16 ezer ft-om, mégse 50-60, v. még több!
Arra tökéletesen jó amire kell, strapabíró, minden jól kivehető, felismerhető rajta! Nem email küldős, teljesen fölösleges, úgy is minden nap kimegyek a szórókhoz.
Naplózva
J.Robert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 271



« Új üzenet #709 Dátum: 2019. December 15. - 21:22:11 »

Sziasztok!

MINOX DTC 550-et használ valaki?

Attól nem igazán félek, hogy ellopják. Szinte csak a kertem végében használnánk. Oda etetünk a fiammal. Gyalog 3 perces séta otthonról, így minden nap ki tudok menni.

Ettől drágábbra nem igazán futja, karácsonyra vennénk.

Köszi a válaszokat.
Naplózva
ptibike
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Új üzenet #710 Dátum: 2019. December 25. - 21:29:20 »

Sziasztok!  Emelem
Van egy 2 éve működő UOvision UM595-ös vadkamerám.
Fotóz, de nem küldi az e-mailre a képeket. A képküldéskor az alábbi hibát írja ki: Hálózat foglalt 11
A SIM kártya aktív, egyenleg ok, a kamera jól van beállítva, mint korábbiakban is volt.
Ismeri valaki a hibát, van valami tippetek?
Üdv
Tibi
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #711 Dátum: 2019. December 26. - 05:26:52 »

Sziasztok!  Emelem
Van egy 2 éve működő UOvision UM595-ös vadkamerám.
Fotóz, de nem küldi az e-mailre a képeket. A képküldéskor az alábbi hibát írja ki: Hálózat foglalt 11
A SIM kártya aktív, egyenleg ok, a kamera jól van beállítva, mint korábbiakban is volt.
Ismeri valaki a hibát, van valami tippetek?
Üdv
Tibi

sim kártyát ellenőrizted telefonban, hogy tényleg jó a net? Egy memória kártya cserét és egy 10 perces tápellátás szünetet kipróbálnék.  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
ptibike
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Új üzenet #712 Dátum: 2019. December 27. - 21:55:36 »

Igen a Telekommal is beszéltem már. A memória kártya szerintem jó, mert fotózni fotóz, eltárolja a kártyán, csupán nem küldi.
Naplózva
Geri1989
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Új üzenet #713 Dátum: 2020. Január 11. - 17:59:56 »

Sziasztok. Suntek Hc300m kameráról lenne szó. A beállítások elvégzése után a Parameter fájlt feltöltöm a kamerára lecsatlakoztatom a laptopról és nem csinál semmit nem küld e-mailt. Újracsatlakozáskor a gépre azt vettem észre hogy a Parameter fájl eltünt a kameráról,tudja valaki hogy ez mitől lehet? Köszi a válaszokat.
Naplózva
vadasz69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56


« Új üzenet #714 Dátum: 2020. Január 11. - 20:22:12 »

Szia!

Amikor mentetted a paramétert azt a kamerára mentetted vagy a gépre és úgy másoltad át?
Ha a kamerára akkor próbáld meg úgy, hogy lemented a gépre először a fájlt és másolod át a kamerára.
Egy kártya formatálást még próbálj meg.
Nekem 2 ilyen kamerám van illetve 4-5öt csináltam ismerőseimnek egyikkel sem volt ilyen problémám még

Üdvözlettel
Dani Emelem
Naplózva
Geri1989
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Új üzenet #715 Dátum: 2020. Január 12. - 11:27:15 »

Szia. Kártyával volt bajom most már megmarad a fájl nem felejti el. viszont hogy ne legyen egyszerű az ember élete nem akarja az e-mailt küldeni. Telenoros kártyámmal volt viszont most Vodafoneost vettem bele.Nem tudom miért nem akarja az igazságot... Tudsz esetleg Vodafoneos beállításban segíteni? Köszönöm. ÜdvB.G
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #716 Dátum: 2020. Január 12. - 16:55:19 »

Szia. Kártyával volt bajom most már megmarad a fájl nem felejti el. viszont hogy ne legyen egyszerű az ember élete nem akarja az e-mailt küldeni. Telenoros kártyámmal volt viszont most Vodafoneost vettem bele.Nem tudom miért nem akarja az igazságot... Tudsz esetleg Vodafoneos beállításban segíteni? Köszönöm. ÜdvB.G
APN:
Vodafone feltöltőkártyás:    vitamax.internet.vodafone.net vagy vitamax.snet.vodafone.net
Vodafone előfizetéses kártya:   internet.vodafone.net vagy standardnet.vodafone.net

 Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Geri1989
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Új üzenet #717 Dátum: 2020. Január 12. - 23:46:11 »

Köszönöm,de valamiért egyikkel sem akar működni,pontosabban e-mailt küldeni. Üdv
Naplózva
Gerschli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Új üzenet #718 Dátum: 2020. Január 13. - 11:43:17 »

Köszönöm,de valamiért egyikkel sem akar működni,pontosabban e-mailt küldeni. Üdv

Szia!

Ezzel én is szívtam SIM csere után, mert a gúgli ismeretlen eszközként azonosította, hiába klikkeltem a biztonsági értesítésnél arra, hogy én voltam az, aki bejelentkezett új eszközröl. Valami összeakadt a szerveren. Vagy nálam  Ördög

A megoldás az volt, hogy megváltoztattam a kamera gmail fiókjának jelszavát, melyet természetesen parameter.dat-ban is frissítettem. Azóta gond nélkül működik. Egy próbát megér....

 Emelem
Naplózva
Nonoka
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #719 Dátum: 2020. Március 20. - 14:41:23 »

Sziasztok

Szeretnék segítséget kérni egy UM595-2g kamera beállításában
Egy telekom-os sim kártyát tettem bele amit kipróbáltam egy síma 2g-s készülékben és működik rajta a net.
Végig próbáltam amit találtam leírást itt a fórumban és amit mellékeltek hozzám de mindig a hálózat foglalt üzenetet kapom és így nem küldi el az emailt.
Gmailos email címmel próbálom de nem akar jó lenni valakinek ötlet hogy mi lehet a gond?
Amit próbáltam smtp.gmail.com 25 és 465 porton is
Bekapcsoltam a gmail biztonságban a kevésbé biztonságos alkalmazásokat de az sem segített

A net beéllításnál próbáltam wnw wap wap  és az internet névvel is de úgy sem ment.

Mivel lehet a gond az email cím nem tezsik vagy a net beállítás nem akar jó lenn?

Köszönöm előre is
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: