Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196563 alkalommal)
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #645 Dátum: 2019. Február 15. - 15:53:31 »

Sziasztok!

Egy kép küldős kamerával bajlódom. Bosszantó, hol küldi a képeket hol nem és nem tudok rájönni mi lehet az oka.
A készülék egy LTL ACORN 5310MG és tartósan Mosolyog emailes képküldésre szeretném rávenni.
Vodafon Vitamax és Telenor (előfizetéses) szolgáltatók kártyáival próbálgatom, gmail levelező segítségével, de mindig ugyan az a vége. Nyolc db tartós ceruza elemet helyezek a készülékbe.
Az élesítést követően mozgásra 3-7 képet küld, utána megszűnik a küldés. Az SD kártyára továbbra is rögzít.
A kamera egy számítógép hangszórója mellett van és mozgást követően hallani a hangszóró felől "búgást-zúgást, hogy a kamera GSM része próbálkozik a küldéssel, azonban az email fiókba nem érkezik meg a kép.
A Telenor-os kártyával talán tovább működik, ott néha eljutunk a 12-15 kép elküldéséig is.
Már arra is gondoltam, hogy a kamerában az órát/dátumot percre pontosan állítsam be, lehet, hogy emiatt nem küldi a képeket, de nem.
Kifogytam az ötletekből. Két egyforma kamera van nálam és mindkettőnél ugyan azt tapasztalom.

Valaki részéről tanács, további ötlet?
Működött stabilan bármikor? Ceruzaelemről 3 hetet bírnia kell. Szoftverfrissítés lehet megoldaná. Milyen szünet intervallumot állitottál be?
Időzítés nincs beállítva véletlen?
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #646 Dátum: 2019. Február 15. - 16:12:33 »

Ezt magadtól idézted ?  Ördög 
Rideg Sándor: Indul a bakterház
 Figyelmes olvasás Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Zoli2
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Új üzenet #647 Dátum: 2019. Február 15. - 16:39:38 »

Mivel tudod rávenni, hogy újra küldjön? Újraindítod? Új elemekkel? Vagy soha többet nem küld?

12 V-os adapterről üzemeltetve is leáll a képküldés 4-10 kép után.
Naplózva
Zoli2
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Új üzenet #648 Dátum: 2019. Február 15. - 16:49:10 »

Mivel tudod rávenni, hogy újra küldjön? Újraindítod? Új elemekkel? Vagy soha többet nem küld?

Kikapcsolom, újra beolvastatom a *.dat fájlokat és élesítem. Vagy küldi elsőre a képeket pár percen belül vagy ismét újraindítom.
De volt olyan eset is, hogy nem küldött képeket egy hétig, majd egy darabot kiköhögött magából azután a leszerelésig megint semmit.
Naplózva
Zoli2
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Új üzenet #649 Dátum: 2019. Február 15. - 16:52:43 »

Működött stabilan bármikor? Ceruzaelemről 3 hetet bírnia kell. Szoftverfrissítés lehet megoldaná. Milyen szünet intervallumot állitottál be?
Időzítés nincs beállítva véletlen?

Nem tudom, kölcsönbe kaptuk a kamerákat. Mind a kettőnél ugyan úgy produkálja a "pár képet küldök majd leállok" műsort. Új alkáli elemekkel GPUltra, Varta alkaline, Panasonic alkaline elemekkel nyúzom őket.
3 percre van állítva az intervallum.
Naplózva
Bronson
CharlesHenNB
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



WWW
« Új üzenet #650 Dátum: 2019. Március 15. - 07:52:24 »

Sziasztok!

Vettem egy képküldős vadkamerát (HC-800LTE). Szeretnék segítséget kérni hogy ki milyen szolgáltatót/csomagot ajánl sim kártyának.
Segítségeteket köszönöm!

Üdv Emelem
Naplózva

Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #651 Dátum: 2019. Március 15. - 08:28:02 »

Sziasztok!

Vettem egy képküldős vadkamerát (HC-800LTE). Szeretnék segítséget kérni hogy ki milyen szolgáltatót/csomagot ajánl sim kártyának.
Segítségeteket köszönöm!

Üdv Emelem
Ami a területen a legerősebb jelet tudja.  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Bronson
CharlesHenNB
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



WWW
« Új üzenet #652 Dátum: 2019. Március 19. - 21:34:55 »

Ami a területen a legerősebb jelet tudja.  Emelem

Köszönöm Igen
Még annyit kérdezhetnék hogy adatkártyát vegyek vagy simát? Ez mitől függ?
 Emelem
Naplózva

Zoli2
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Új üzenet #653 Dátum: 2019. Március 19. - 22:36:08 »

Köszönöm Igen
Még annyit kérdezhetnék hogy adatkártyát vegyek vagy simát? Ez mitől függ?
 Emelem

Ha az SD kártyára gondolsz, akkor javaslom, hogy az egyik fő szempont a hidegtűrő képessége legyen. Tárolókapacitásra 8-16 GB-os elegendő tud lenni.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #654 Dátum: 2019. Március 20. - 00:14:26 »

Ha az SD kártyára gondolsz, akkor javaslom, hogy az egyik fő szempont a hidegtűrő képessége legyen. Tárolókapacitásra 8-16 GB-os elegendő tud lenni.

Szerintem meg SIM kártyára gondolt, és adatkártya kell bele. Net legyen, telefonálni nem fog.

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Bronson
CharlesHenNB
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



WWW
« Új üzenet #655 Dátum: 2019. Március 20. - 15:57:02 »

Szerintem meg SIM kártyára gondolt, és adatkártya kell bele. Net legyen, telefonálni nem fog.



Igen, sim kártyára gondoltam, lehet nem fejeztem ki magam elég világosan Stoel
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Emelem
Naplózva

kicsikacsa
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #656 Dátum: 2019. április 02. - 13:32:14 »

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Van egy Suntek HC-300M vadkamerám, amivel az a probléma, hogy kb. 2 naponta úgy dönt, hogy nem olvassa az SD kártyát, kiírja, hogy "card error" és leves van neki. Az elején, ha előjött ez a probléma, akkor néhányszor ki-és visszatettem a kártyát, majd újra működött, de most már csak akkor jön helyre, ha számítógépre dugom. Nem igazán tudom, hogy mi történik vele ilyenkor és mitől kap újra fényt, hogy működni kezd. Esetleg, ha valaki találkozott már ilyen jellegű problémával és tudna segíteni nagyon megköszönném.
Válaszaitokat előre is köszönöm!!
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #657 Dátum: 2019. április 02. - 13:57:24 »

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Van egy Suntek HC-300M vadkamerám, amivel az a probléma, hogy kb. 2 naponta úgy dönt, hogy nem olvassa az SD kártyát, kiírja, hogy "card error" és leves van neki. Az elején, ha előjött ez a probléma, akkor néhányszor ki-és visszatettem a kártyát, majd újra működött, de most már csak akkor jön helyre, ha számítógépre dugom. Nem igazán tudom, hogy mi történik vele ilyenkor és mitől kap újra fényt, hogy működni kezd. Esetleg, ha valaki találkozott már ilyen jellegű problémával és tudna segíteni nagyon megköszönném.
Válaszaitokat előre is köszönöm!!


Kártya sebessége? (Pontos típusa?) Videora állítottad a felvételt, vagy fényképezésre? Formattáltad a kamerával behelyezés után?
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #658 Dátum: 2019. április 02. - 14:11:12 »

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Van egy Suntek HC-300M vadkamerám, amivel az a probléma, hogy kb. 2 naponta úgy dönt, hogy nem olvassa az SD kártyát, kiírja, hogy "card error" és leves van neki. Az elején, ha előjött ez a probléma, akkor néhányszor ki-és visszatettem a kártyát, majd újra működött, de most már csak akkor jön helyre, ha számítógépre dugom. Nem igazán tudom, hogy mi történik vele ilyenkor és mitől kap újra fényt, hogy működni kezd. Esetleg, ha valaki találkozott már ilyen jellegű problémával és tudna segíteni nagyon megköszönném.
Válaszaitokat előre is köszönöm!!

Tegyél bele rendes kártyat (10 classos magas olvasási es írási sebességűt). Ha azzal se megy akkor érdemes venni rendes kamerát.
 Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
kicsikacsa
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #659 Dátum: 2019. április 02. - 14:16:50 »

Tegyél bele rendes kártyat (10 classos magas olvasási es írási sebességűt). Ha azzal se megy akkor érdemes venni rendes kamerát.
 Emelem

Valóban ez lenne a leglogikusabb megoldás Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: