Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196552 alkalommal)
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #600 Dátum: 2019. Január 17. - 14:17:42 »

Alin nézegetem a HC700g és 800g kamerákat, 100-as körüli árban látom őket. Gondolkodom, hogy át kellene email küldésesre állni a hagyományos kameráról, mert a memóriakártyáért kirohangálni, nem túl költséghatékony benzinügyileg és idő rabló, meg feleslegesen zörgök-szagosítok...stb. Szóval kezdésnek, alacsony árfekvésben jó választás valamelyik? (államhatár menti vadászterület, remélem valamelyik szolgáltatónak lesz térereje, különben cseszhetem a képküldést  Ördög)

Akkor felejts el minden 3G és 4G-s-t, olyat nézzél, ami GPRS hálózaton küldi az email-t vagy MMS-t (inkább mailt, az olcsóbb, de mindegyikbe elég egy "csak adat SIM", "hang" nélkül). A GPRS - mint egyébként mindegyik mobil hálózat - domborzattól is függ, de általában olyan helyen is van, ahol 3G és 4G már felejtős. Bocs, ha kínai, a mobil szolgáltatódnál majd tudják...
Naplózva
hahnbarna
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 347



WWW
« Új üzenet #601 Dátum: 2019. Január 17. - 21:40:30 »



Ennyire akarják a külhoni hálózatot a technikák nálatok?
35-40 km-re vagyunk egymástól, itt nem kapaszkodik a szomszéd hálózatára a telefonom.
Naplózva

Üdv,
Barna
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #602 Dátum: 2019. Január 18. - 11:10:02 »

Manapság mintha jobb lenne, de egy területbejárás során jön egy marék "Üdvözöljük Szerbiában ", meg barangolás engedélyezése üzenet a telefonra. Hiába, aki a migráncsos kerítés mellett kényszerül boldogulni. Ördög
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #603 Dátum: 2019. Január 18. - 20:49:42 »

Manapság mintha jobb lenne, de egy területbejárás során jön egy marék "Üdvözöljük Szerbiában ", meg barangolás engedélyezése üzenet a telefonra. Hiába, aki a migráncsos kerítés mellett kényszerül boldogulni. Ördög

Roaming tiltás menüből?...
Naplózva
hahnbarna
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 347



WWW
« Új üzenet #604 Dátum: 2019. Január 18. - 22:13:01 »

Roaming tiltás menüből?...
Nem az igazi, sokszor maradsz "elérhetetlen".
Naplózva

Üdv,
Barna
nicsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



« Új üzenet #605 Dátum: 2019. Február 12. - 19:55:26 »

Sziasztok
Milyen emailcimet lehet megadni?melyik a legjobban elfogadott a tapasztalataitok alapjan?
Gmail.com, freemail.hu stb
A tavoli vezerleshez milyen appokleteznek amik jol hasznalhatoak?
Hc 002lim kamera osszehozhato az appal?
Koszonom
 
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #606 Dátum: 2019. Február 12. - 21:31:45 »

Sziasztok
Milyen emailcimet lehet megadni?melyik a legjobban elfogadott a tapasztalataitok alapjan?
Gmail.com, freemail.hu stb
A tavoli vezerleshez milyen appokleteznek amik jol hasznalhatoak?
Hc 002lim kamera osszehozhato az appal?
Koszonom
 
A fórum egyik alapszabálya,hogy nem írunk sms és chat stílusban. Hacsak nem külföldi a billentyűzeted,használj ékezeteket és írásjeleket is! Illetve a helyesírási szabályokat is igyekszünk betartani.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
nicsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



« Új üzenet #607 Dátum: 2019. Február 12. - 21:44:04 »

A fórum egyik alapszabálya,hogy nem írunk sms és chat stílusban. Hacsak nem külföldi a billentyűzeted,használj ékezeteket és írásjeleket is! Illetve a helyesírási szabályokat is igyekszünk betartani.

Telefonról írok, azért nincs ékezet, mert így gyorsabb.
Az emberi agynak egyébként ennél kesze-kuszább szöveg értelmezése sem okoz gondot.

Köszönöm a segítséget!
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #608 Dátum: 2019. Február 13. - 18:05:45 »

Telefonról írok, azért nincs ékezet, mert így gyorsabb.
Az emberi agynak egyébként ennél kesze-kuszább szöveg értelmezése sem okoz gondot.

Köszönöm a segítséget!

Szia!
A tagolt beszéd és az írás emelt ki minket az állatok sorából, érdemes vigyázzni rá, nekünk magyaroknak különösen.
 Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #609 Dátum: 2019. Február 13. - 19:16:50 »

Telefonról írok, azért nincs ékezet, mert így gyorsabb.
Az emberi agynak egyébként ennél kesze-kuszább szöveg értelmezése sem okoz gondot.

Köszönöm a segítséget!
Sőt az én agyamnak még az sem okoz gondot,hogy azokat, akik nem tartják be a fórumszabályzatot a megfelelő szankciókkal  sújtsam. Hidd el több kesze-kusza szöveget olvasok mint szeretnék. Kacsint Én is telefonról írtam.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #610 Dátum: 2019. Február 13. - 21:26:00 »

Sőt az én agyamnak még az sem okoz gondot,hogy azokat, akik nem tartják be a fórumszabályzatot a megfelelő szankciókkal  sújtsam. Hidd el több kesze-kusza szöveget olvasok mint szeretnék. Kacsint Én is telefonról írtam.

Tegyél már fel egy történelemdolgozatot. Vigyorog
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
nicsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



« Új üzenet #611 Dátum: 2019. Február 13. - 21:44:59 »

Szia!
A tagolt beszéd és az írás emelt ki minket az állatok sorából, érdemes vigyázzni rá, nekünk magyaroknak különösen.
 Emelem


Igazad van teljes mértékben.
Viszont ha már írunk, akkor írjunk helyesen is, (hiszen ez emelt ki minket az állatok sorából,bár szerintem nem az írás után lettünk Homo sapiens), mi magyarok különösen.

Vigyázzni helyesen vigyázni!

Szóval ez a más szemében a szálkát, magáéban a gerendát sem esete.

Esetleg az eredetileg felvetett vadkamerás kérdésben tud valaki segíteni?
Suntek Hc 002Lim kamera lenne, t mobilos kártyával altiválva. Valaki küzdött már meg ezzel a típussal?
Köszönettel
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #612 Dátum: 2019. Február 13. - 21:48:19 »

6-os sörét a tuti, tapasztalat... Röhög

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
nicsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



« Új üzenet #613 Dátum: 2019. Február 13. - 21:49:22 »

Sőt az én agyamnak még az sem okoz gondot,hogy azokat, akik nem tartják be a fórumszabályzatot a megfelelő szankciókkal  sújtsam. Hidd el több kesze-kusza szöveget olvasok mint szeretnék. Kacsint Én is telefonról írtam.

Szeretném segítségedet kérni, mert nem találtam meg a fórumszabályzatot, szeretném elolvasni mégegyszer, hogy többször ne szegjem meg, nem szeretném, ha szankciókkal sújtanál.
Én is telefonról írtam, csak így ékezetekkel 2x annyi ideig tartott.
Naplózva
nicsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



« Új üzenet #614 Dátum: 2019. Február 13. - 21:50:06 »

6-os sörét a tuti, tapasztalat... Röhög

 Emelem

Hány lépésről? 😁
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: