Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196548 alkalommal)
Macho
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #570 Dátum: 2018. Szeptember 24. - 22:28:42 »

Egyébként holnap lesz kész a külső aksis kütyüm, ami 12 V-ról 9 V-ra alakít.
Viszem ki, aztán majd teszek föl képeket, hogy mi lett belőle  Mosolyog

Szia!
Így oldottam meg!
https://www.ebay.com/itm/3-6V-5V-6V-9V-12V-Mobile-Power-Bank-Box-USB-6x18650-Battery-Charger-Adapter-NEW/272078601573?_trksid=p2485497.m4902.l9144
Naplózva
Macho
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #571 Dátum: 2018. Szeptember 24. - 22:31:45 »

Ez az átalakító is jól működik

https://www.ebay.com/itm/LED-Display-Adjustable-Voltage-Regulator-LM317-Module-AC-DC-to-DC-5V-6V-9V-12V/272811462950?_trksid=p2485497.m4902.l9144
Naplózva
Macho
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #572 Dátum: 2018. Október 16. - 21:28:17 »

Üdv mindenkinek.

Elég sok Hc kamerát eladtam korábban, azonban felhagytam vele mivel, a különböző hirdetési oldalakon kínált ugyanolyan típusú kamerák a gyári árlista feléért vannak feltéve. Továbbá tapasztalatom, hogy egyre silányabb minőségű kamerákat adnak el ezt a hozzám javításra küldött kamerákból állapítottam meg. Találkoztam olyannal ami 500M vettek, de csak 300M volt, vagy 550G típusként vették meg és 500M volt, csak a címke volt átragasztva. Több olyan kamera típus is van, amely sokkal jobb mint a HC és árban sem sokkal drágább, de ez nem a hirdetés helye.
A HC kamerákhoz (SUNTEK és nem utángyártott) rendelkezek (FW) frissítő fájlokkal, amelyeket a gyárból kaptam.

UOVision UM785 beállításáról csak annyit, hogy időt és hozzáértést követel, egy boltnak állítottam be két héttel ezelőtt több darabot, mert 2 hét alatt nem tudták beállítani, én is két napig veszkődtem vele míg rájöttem, mit és hogyan kell beállítani.


Üdv. Van valami további tapasztalat az UM785 kamerával? Most vettem egyet, kiraktam területre. Nekem sikerült könnyen beállítani. Olyan problémám van vele hogy másfél hét után lefagyott de az sms-eket fogadta és válaszolt is rá a kamera. Fényképezett is mint kiderült utólag, mozgásérzékelőre és sms képkérésre is. Az e-mail -be a képeket viszont nem küldte el. 230km-re van tőlem úgyhogy nem tudok odaszaladni azonnal. Mikor odamentem újraindítottam és ment rendben minden. Kicseréltem az sd kártyát mert arra gondoltam hogy a mini sd, adapterrel nem szuper. Most nagy sd van benne, a kamerával formáztam, újraállítottam. Ma hazajöttem délben, estig csinálta a képeket és újra megállt. Sms-t megkapta de nem küldött képet. Nem tudom mit csináljak vele. Ha lenne egy sms egy restart-ra az lenne a legjobb. Mielőtt ezt vettem a felhős típusát vettem de visszaküldtem mert állandóan lefagyott a szervere és nem küldte a képet. Visszaküldtem de kár volt ezt venni szerintem. Az éjjeli képével se vagyok megelégedve. Van egy kínából rendelt hc-700g kamerám (van hozzá fw sőt kértem frisset a kínaitól és küldött). Lassan úgy vagyok vele hogy az is van olyan mint az Uovision. Nem sok a különbség a két kép között és még a kép látótartománya is szélesebb. Mit ajánlasz erre az e-mail nem küldésre? Ez a bajom és tapasztalatom vele.
Üdv. Pali
Naplózva
Norbbika
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #573 Dátum: 2018. Október 19. - 10:50:58 »

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy van a kerítésem mögött ültetve egy sor tuja, kívül. Na ezt valaki, vagy valami el kezdte szétverni, talán ez a jó szó rá. Nem tudom állat-e vagy ember, de emberre gyanakszom inkább. Mögöttünk szántóföld van. utána erdő. Szeretnék vadkamerát kirakni az udvarba, hátha megtudom ki vagy mi ez. Jó ötlet ez, vagy inkább másfajta kamerában gondolkozzam? Ha vadkamera akkor milyent érdemes venni. Kb 30000 ft körüli összegben van vállalható kamera? Előre is köszönöm a segítséget.
Naplózva
kardi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Új üzenet #574 Dátum: 2018. November 02. - 11:18:15 »

Sziasztok!

Van valakinek tapsztalata ezzel a kamera tipussal:
PNI HUNT 300C vadkamera, 12MP, Internet, Éjjellátó, Full HD, Fotó küldése E-mailben
https://www.emag.hu/pni-hunt-300c-vadkamera-12mp-internet-ejjellato-full-hd-foto-kuldese-e-mailben-pni-hunt300c/pd/DDMWY2BBM/
Most elméletileg 60 ezerért lehetne kapni, de nem sok infót-véleményt találtam róla.

Előre is köszi a segitséget!
Üdv
Attila
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #575 Dátum: 2018. November 02. - 11:58:36 »

Sziasztok!

Van valakinek tapsztalata ezzel a kamera tipussal:
PNI HUNT 300C vadkamera, 12MP, Internet, Éjjellátó, Full HD, Fotó küldése E-mailben
https://www.emag.hu/pni-hunt-300c-vadkamera-12mp-internet-ejjellato-full-hd-foto-kuldese-e-mailben-pni-hunt300c/pd/DDMWY2BBM/
Most elméletileg 60 ezerért lehetne kapni, de nem sok infót-véleményt találtam róla.

Előre is köszi a segitséget!
Üdv
Attila

A kamerát nem ismerem, de egyébként is, az Emag-ról semmit nem szabad venni, ha jót akarsz magadnak!

https://homar.blog.hu/search?searchterm=emag&searchmode=OR&submit=Keres%C3%A9s
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #576 Dátum: 2018. November 02. - 13:08:56 »

A kamerát nem ismerem, de egyébként is, az Emag-ról semmit nem szabad venni, ha jót akarsz magadnak!

https://homar.blog.hu/search?searchterm=emag&searchmode=OR&submit=Keres%C3%A9s
Az edigital sokkal rosszabb. A media markt is...
Nem sok cuccot rendeltem az emag-ról, volt problémám is de nagyon gyorsan orvosolták, még akkor is amikor nyugodtan mondhatták volna, hogy "így jártál öreg".
Nincs olyan webshop ahol ne lenne gond.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #577 Dátum: 2018. November 02. - 13:13:32 »

Sziasztok!

Van valakinek tapsztalata ezzel a kamera tipussal:
PNI HUNT 300C vadkamera, 12MP, Internet, Éjjellátó, Full HD, Fotó küldése E-mailben
https://www.emag.hu/pni-hunt-300c-vadkamera-12mp-internet-ejjellato-full-hd-foto-kuldese-e-mailben-pni-hunt300c/pd/DDMWY2BBM/
Most elméletileg 60 ezerért lehetne kapni, de nem sok infót-véleményt találtam róla.

Előre is köszi a segitséget!
Üdv
Attila

Így ránézésre a Sifar által gyártott 3G kamera a forgalmazó igényei szerint feliratozva, dobozolva. Beállítva ugyanennyiért garival, szervízismerettel, magyar menüvel, itthon is van forgalmazója. Egyébként ár érték arányban jó.
 Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #578 Dátum: 2018. November 02. - 13:44:02 »

Az edigital sokkal rosszabb. A media markt is...
Nem sok cuccot rendeltem az emag-ról, volt problémám is de nagyon gyorsan orvosolták, még akkor is amikor nyugodtan mondhatták volna, hogy "így jártál öreg".
Nincs olyan webshop ahol ne lenne gond.
Az Emag-nál szemetebb mocskos román céget nem ismerek!
 Nem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #579 Dátum: 2018. November 02. - 16:03:25 »

Az Emag-nál szemetebb mocskos román céget nem ismerek!
 Nem
Hány román céget ismersz?
A szlovák cégek mivel jobbak?
És a magyarok?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #580 Dátum: 2018. November 02. - 16:47:05 »

Hány román céget ismersz?
A szlovák cégek mivel jobbak?
És a magyarok?
Sajnos többet mind kellene.
Igazad van!
Az Emag csak nagyon megszívatott és háromnegye éve járok miattuk bíróságra.
Egy számomra ismeretlen szlovák cég miatt viszont, lehet hogy le is csuknak!
 Stoel
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #581 Dátum: 2018. November 02. - 16:54:19 »

Sajnos többet mind kellene.
Igazad van!
Az Emag csak nagyon megszívatott és háromnegye éve járok miattuk bíróságra.
Egy számomra ismeretlen szlovák cég miatt viszont, lehet hogy le is csuknak!
 Stoel
Gézám,
amíg gazdaságunk felkent őrzői-ezek a narancssárga tetvek-európa legmagasabb áfájával kedveskednek nekünk, nehéz árban konkurálni a szlovák, román stb. cégekkel. Így aztán tőlük vásárolunk ők meg kibasznak velünk...
(Ha lesittelnek, egyet se félj, majd sütünk reszelőt a kenyérbe)  Stoel
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #582 Dátum: 2018. November 02. - 16:56:45 »

Gézám,
amíg gazdaságunk felkent őrzői-ezek a narancssárga tetvek-európa legmagasabb áfájával kedveskednek nekünk, nehéz árban konkurálni a szlovák, román stb. cégekkel. Így aztán tőlük vásárolunk ők meg kibasznak velünk...
(Ha lesittelnek, egyet se félj, majd sütünk reszelőt a kenyérbe)  Stoel
na hess a csevegőbe  Tasli
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #583 Dátum: 2018. November 02. - 17:14:00 »

Nem "Csevegő", "Beszélő"... Ördög
 Stoel
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #584 Dátum: 2018. November 03. - 06:51:50 »

Nem "Csevegő", "Beszélő"... Ördög
 Stoel

A Gézának nem biztos hogy ilyen  röhejes ez .   Emelem   Igen sok milliárdos bulit megjátszó maradt szabadlábon akár mekkora csinnadrattát kavartak az ügy körül úgy hogy jók az esélyek .
Viszont ha mégsem akkor én nagyon jó kocsonyát tudok főzni és az még a teljesen élére fordított tányérból sem csúszik ki így szépen elfordítva is be lehet adni a rácson .  Ördög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: