Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196427 alkalommal)
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #510 Dátum: 2018. Január 28. - 21:39:11 »

Üdv vegeza!

Plágium más, ha jogászkodni akarsz, olvasd el:  A szerzői jogról szóló 1999. évi LXXVI. törvényt.

Mivel a képet nem az én kamerám készítette, azt az általam eladott kamera felhasználójától kaptam meg azt, és kértem, majd kaptam engedélyt a felhasználáshoz !
Én megkaptam a felhasználásához az engedélyt TE kitől kértél, mert sem tőlem sem a kép készítőjétől nem, és ha ide felrakunk egy képet nem azt jelenti, hogy annak rendelkezési jogáról lemondani bárki.
Soha nem szoktam szólni, hogy ha más felhasználja az általam felrakott képeket, de ne legyen senki "pofátlan" !

Amúgy itt kérdezte Janikafox milyen típusú kamera készítette a felvételt, azért raktam fel.

Ha többet akarsz tudni, nyugodtan írja privátban vagy hívj fel, NE név nélkül kóstolgassál.   

Egyébként ide azért regisztráltam, hogy segítsek olyanoknak akiknek gondjuk van a vadkamerákkal, de úgy látom, hogy vannak olyanok -igaz kisebbségben- akik nem ezért látogatják ezt az oldalt, hanem jobb dolgukba nem tudnak más csinálni csak okoskodni! 


Kedves FSZ!
Név, Anyja neve, Szülelési hely, Dátum, és én se név nélkül foglak kóstolgatni.
Megjegyzem az én kilétem, itt a Fórumon, nyitott könyv.
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Fsz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Új üzenet #511 Dátum: 2018. Január 28. - 21:42:23 »

Megírtam neked az elérhetőségeimet, várom majd rá a válaszod.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #512 Dátum: 2018. Január 28. - 21:47:57 »


Sanyooo
 ide azért regisztráltam, hogy segítsek a tudásommal.

"Szerénység elvtársam, szerénység! Ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység!"   Ördög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #513 Dátum: 2018. Január 29. - 09:40:48 »

Én megkaptam a felhasználásához az engedélyt TE kitől kértél, mert sem tőlem sem a kép készítőjétől nem, és ha ide felrakunk egy képet nem azt jelenti, hogy annak rendelkezési jogáról lemondani bárki.
Soha nem szoktam szólni, hogy ha más felhasználja az általam felrakott képeket, de ne legyen senki "pofátlan" !




Csak szólok. Ha ide felraksz egy képet és azt valaki beidézi egy hozzászólásában, ahhoz az égvilágon semmi közöd nincs.
Amúgy Gézát nagyon sokan ismerjük személyesen tehát nem "név nélkül" kóstolgat.
Ha pedig jogászkodunk, meglehet, Te kaptál engedélyt a "forgalmazótól" a képek felhasználására de ez lehet ordas nagy kamu is. Mivel te egy noname nick vagy, nem rajtad hanem rajtam kérhetik számon, lévén én jegyzem a fórum domaint...
Szóval kicsit óvatosabban az agresszív kismalac stílussal...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #514 Dátum: 2018. Január 29. - 10:03:29 »

Megírtam neked az elérhetőségeimet, várom majd rá a válaszod.

Kedves Fsz!

Hezitáltam, hogy megszólíthatok-e egy ilyen minden tekintetben kiváló, nagytudású, sok diplomával, oklevéllel, és egyéb univerzális végzettséggel, képzettségel rendelkező, önzetlen, segítőkész és főleg szerény embert!

Biztosan apró figyelmetlenség lehet csak az oka, de engedd meg, hogy felhívjam a figyelmedet arra, hogy rendszeresen elfelejted a nick nevednél az "F" és az "sz" betű közé beilleszteni az "a" betűt.
Hidd el, ha ezt megtennéd, sokkal hamarabb tisztában lenne a fórum egyszerű közönsége is, hogy mit várhat egy ilyen majomtól, és nem kellenne végig olvasnia azt a sok hányingert okozó, hagymázas öntömjénezést, amivel itt szennyezed a felületet!! Hány

Maradok mélységes csodálattal és tisztelettel......
Naplózva
Fsz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Új üzenet #515 Dátum: 2018. Január 29. - 10:51:40 »

Sanyooo, vegeza, huszlavika (huzdafar..)

Elküldtem nektek Sam6 üzenetét, kérlek segítsetek neki.
Most már mindenkiét továbbítom nektek.   
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #516 Dátum: 2018. Január 29. - 11:51:16 »

Hathatós admin. segédlettel (nekem önállóan valamiért nem sikerült) FSZ úrtól megszabadultunk.
Azt hiszem, nem kell különösebben indokolnom a döntést, annyira hiányzik nekünk itt egy sokdiplomás házi mindenttudó, mint mókusnak az erdőtűz.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #517 Dátum: 2018. Január 29. - 16:07:34 »

Hathatós admin. segédlettel (nekem önállóan valamiért nem sikerült) FSZ úrtól megszabadultunk.
Azt hiszem, nem kell különösebben indokolnom a döntést, annyira hiányzik nekünk itt egy sokdiplomás házi mindenttudó, mint mókusnak az erdőtűz.
Igen Taps Emelem
Naplózva
Kertész János
Vendég
« Új üzenet #518 Dátum: 2018. Január 30. - 10:20:05 »

Tisztelt Németh Miklós!

Régóta olvasgattam a bejegyzéseket, sokszor és sokat tanultam. Nem vagyok nagy internetező és ezért nem is tudtam regisztrálni önöknél – a leányom segített -, de most erre a 10 percre megteszem.

Nagyon sajnálom a bejegyzését, régen azt mondtam ilyen helyzetben, szégyelljétek magatokat gyerekek.

Ha elolvasta volna a korábbi bejegyzéseket, akkor látta volna, hogy FSZ etikus magatartásra kívánta felhívni a többiek figyelmét,  mely nem az ő feladata lett volna, hanem a moderátornak TEHÁT önnek!

Kijelenthetem, hogy nekem sem tetszettek az erotikusnak egyáltalán nem, de viccesnek se nevezhető képek (szerintem inkább alpárinak), lehet már életkorom miatt. De mutassa meg a feleségének és kérjen tőle is véleményt!

Az alpári megjegyzéseket teljesen figyelmen kívül hagyta, de ezt Önnek nem lett volna szabad!

Sajnálom, hogy vannak olyan „vadászok”, akik nem tudják saját magukat moderálni: ÖNURALOM !

A leányom mindig azt mondja, a net olyan, mint az ital: bátorrá, vakmerővé tesz, nem törődve a következményekkel, a „névtelenség” pedig tovább növeli az önbizalmat.
Hozzáteszem, én személyesen is ismerem FSZ-t, egy vadászbarátom segítségével önökön keresztül kerültem vele kapcsolatba. Nem kívánom tömjénezni, de kíváncsi lennék bizonyos helyzetekben az ÖN és s többi kommentező önzetlen segítőkészségére. Igazi vadász és nem csak szóban, hanem tetteiben is. Ő még nem ez a fiatal, hús vagy kocavadásznak nevelt ficsúr, mint a mai „vadászok” többsége.

Azért elgondolkodom, ha itt így viselkednek a „vadászok”, akkor egy társasvadászat során, hogyan tudják magukat fegyelmezni, nem szeretnék ilyen emberekkel együtt vadászni.     

Most már engem is törölhet, mert nem egyezik meg a véleményem az ÖN véleményével! Lehet pocskondiázni stb..
A 70-es években éltem át ezt, amikor nem lehetett kimondani, azt amit gondoltunk. Rászólni pedig az illetékes elvtársra, még gondolatban sem lehetett.
Summa summárum: szégyelljék magukat!   
u.i.: Senkinek nem fogok válaszolni, és nem is fogok többet írni. Megmaradok csendes olvasónak, igaz a fórumnak ezt az oldalát nem fogom látogatni.
Naplózva
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #519 Dátum: 2018. Január 30. - 10:23:24 »

Tisztelt Németh Miklós!

Régóta olvasgattam a bejegyzéseket, sokszor és sokat tanultam. Nem vagyok nagy internetező és ezért nem is tudtam regisztrálni önöknél – a leányom segített -, de most erre a 10 percre megteszem.

Nagyon sajnálom a bejegyzését, régen azt mondtam ilyen helyzetben, szégyelljétek magatokat gyerekek.

Ha elolvasta volna a korábbi bejegyzéseket, akkor látta volna, hogy FSZ etikus magatartásra kívánta felhívni a többiek figyelmét,  mely nem az ő feladata lett volna, hanem a moderátornak TEHÁT önnek!

Kijelenthetem, hogy nekem sem tetszettek az erotikusnak egyáltalán nem, de viccesnek se nevezhető képek (szerintem inkább alpárinak), lehet már életkorom miatt. De mutassa meg a feleségének és kérjen tőle is véleményt!

Az alpári megjegyzéseket teljesen figyelmen kívül hagyta, de ezt Önnek nem lett volna szabad!

Sajnálom, hogy vannak olyan „vadászok”, akik nem tudják saját magukat moderálni: ÖNURALOM !

A leányom mindig azt mondja, a net olyan, mint az ital: bátorrá, vakmerővé tesz, nem törődve a következményekkel, a „névtelenség” pedig tovább növeli az önbizalmat.
Hozzáteszem, én személyesen is ismerem FSZ-t, egy vadászbarátom segítségével önökön keresztül kerültem vele kapcsolatba. Nem kívánom tömjénezni, de kíváncsi lennék bizonyos helyzetekben az ÖN és s többi kommentező önzetlen segítőkészségére. Igazi vadász és nem csak szóban, hanem tetteiben is. Ő még nem ez a fiatal, hús vagy kocavadásznak nevelt ficsúr, mint a mai „vadászok” többsége.

Azért elgondolkodom, ha itt így viselkednek a „vadászok”, akkor egy társasvadászat során, hogyan tudják magukat fegyelmezni, nem szeretnék ilyen emberekkel együtt vadászni.     

Most már engem is törölhet, mert nem egyezik meg a véleményem az ÖN véleményével! Lehet pocskondiázni stb..
A 70-es években éltem át ezt, amikor nem lehetett kimondani, azt amit gondoltunk. Rászólni pedig az illetékes elvtársra, még gondolatban sem lehetett.
Summa summárum: szégyelljék magukat!   
u.i.: Senkinek nem fogok válaszolni, és nem is fogok többet írni. Megmaradok csendes olvasónak, igaz a fórumnak ezt az oldalát nem fogom látogatni.


Ki a FSZom Németh Miklós?????  Röhög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #520 Dátum: 2018. Január 30. - 10:30:04 »

Tisztelt Németh Miklós!

Régóta olvasgattam a bejegyzéseket, sokszor és sokat tanultam. Nem vagyok nagy internetező és ezért nem is tudtam regisztrálni önöknél – a leányom segített -, de most erre a 10 percre megteszem.

Nagyon sajnálom a bejegyzését, régen azt mondtam ilyen helyzetben, szégyelljétek magatokat gyerekek.

Ha elolvasta volna a korábbi bejegyzéseket, akkor látta volna, hogy FSZ etikus magatartásra kívánta felhívni a többiek figyelmét,  mely nem az ő feladata lett volna, hanem a moderátornak TEHÁT önnek!

Kijelenthetem, hogy nekem sem tetszettek az erotikusnak egyáltalán nem, de viccesnek se nevezhető képek (szerintem inkább alpárinak), lehet már életkorom miatt. De mutassa meg a feleségének és kérjen tőle is véleményt!

Az alpári megjegyzéseket teljesen figyelmen kívül hagyta, de ezt Önnek nem lett volna szabad!

Sajnálom, hogy vannak olyan „vadászok”, akik nem tudják saját magukat moderálni: ÖNURALOM !

A leányom mindig azt mondja, a net olyan, mint az ital: bátorrá, vakmerővé tesz, nem törődve a következményekkel, a „névtelenség” pedig tovább növeli az önbizalmat.
Hozzáteszem, én személyesen is ismerem FSZ-t, egy vadászbarátom segítségével önökön keresztül kerültem vele kapcsolatba. Nem kívánom tömjénezni, de kíváncsi lennék bizonyos helyzetekben az ÖN és s többi kommentező önzetlen segítőkészségére. Igazi vadász és nem csak szóban, hanem tetteiben is. Ő még nem ez a fiatal, hús vagy kocavadásznak nevelt ficsúr, mint a mai „vadászok” többsége.

Azért elgondolkodom, ha itt így viselkednek a „vadászok”, akkor egy társasvadászat során, hogyan tudják magukat fegyelmezni, nem szeretnék ilyen emberekkel együtt vadászni.     

Most már engem is törölhet, mert nem egyezik meg a véleményem az ÖN véleményével! Lehet pocskondiázni stb..
A 70-es években éltem át ezt, amikor nem lehetett kimondani, azt amit gondoltunk. Rászólni pedig az illetékes elvtársra, még gondolatban sem lehetett.
Summa summárum: szégyelljék magukat!   
u.i.: Senkinek nem fogok válaszolni, és nem is fogok többet írni. Megmaradok csendes olvasónak, igaz a fórumnak ezt az oldalát nem fogom látogatni.

Tisztelt Kertész (?) Úr!
Mivel a önök által használt, egy bizonyos testülthez köthető ip címről több felhasználó is fórumozik, nem akartam ip. szintű tiltást is foganatosítani Fsz nick esetében. Azonban ha kitiltunk valakit és félórán belül ugyanarról az ip. címről regisztrál valaki más aki ráadásul egy sehol nem használt email címet ad meg és első hozzászólása a kitiltott entitás bevédése...hát, erre a leg polkorrektebb válasz is annyi, hogy a hülyék a dombon túl laknak... Fejvakarás
Arról nem is beszélve, hogy Németh Lajos fórumtársunk nevét sem képes pontosan leírni, noha ott van Ön előtt a képernyőn.
A vádaskodása egyébként nem csak nevetséges de sértő is. Nem gondolom, hogy bemutatkozó szövegnek szerencsés volt. Ezért most lehetőséget biztosítunk Önnek arra, hogy jóvátegye, amennyiben viszont nem él vele, ez a nick (is) tiltásra kerül.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #521 Dátum: 2018. Január 30. - 11:12:52 »


Sajnálom, hogy vannak olyan „vadászok”, akik nem tudják saját magukat moderálni: ÖNURALOM !

Hozzáteszem, én személyesen is ismerem FSZ-t, egy vadászbarátom segítségével önökön keresztül kerültem vele kapcsolatba. Nem kívánom tömjénezni, de kíváncsi lennék bizonyos helyzetekben az ÖN és s többi kommentező önzetlen segítőkészségére. Igazi vadász és nem csak szóban, hanem tetteiben is. Ő még nem ez a fiatal, hús vagy kocavadásznak nevelt ficsúr, mint a mai „vadászok” többsége.


Tisztelt Kertész Úr!

Habár nem nekem írt, én csak egyike lehetek azoknak, akik ön szerint (vélhetőleg) alpári megjegyzéssel íllették csodálatos tulajdonsággal bíró "efeszúr" néven "indultak még" státuszú barátját.

Pont negyedszázada járok társasvadászatokra (is).
Biztos figyelmetlenségem miatt nem tapasztaltam, de soha nem találkoztam még olyan tiszteletreméltó emberrel, aki nagyon fontosnak tartotta, hogy felsorolja végzettségeit bemutatkozás gyanánt, sem társasvadászatokon, sem egyéb esemény kapcsán. Aki esetleg így tett, azt természetesen szét cikizték, addig, amig amíg el nem húzta onnan a csíkot, vagy sűrű elnézések közepette megszaggatta a ruháit........ na azok lehetnek  a kocavadásznak nevelt ficsúrok, akiket méltóztatott említeni.
Ezek szerint önnek bejön ez a viselkedés.... ezzel természetesen csak saját magát pozicionálta be a szekrény lagalsó polcára, vagy az alá. Ezek után képzelheti, hogy mennyire számít itt az ön véleménye efeszúr kapcsán....

Véleményem szerint úriember azt is megválogatja, hogy kitől fogad el segítséget....
Nekem - biztos hatelemis igénytelenségem okán - "efeszuraktól" biza még segítség sem kéne!

Választ nem várok, csak mutattam egy másik tükröt, amiben nézegetheti, és szeretheti tovább saját magát és efesz urat!
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #522 Dátum: 2018. Január 30. - 11:16:35 »

Tisztelt Németh Miklós!


Ez bizonyára én vonék'. A keresztségben ugyan más nevet kaptam, de üsse kő, tetszik a Miklós is. Húsvétra, karácsonyra majd várom az ajándékcsomagot, ahogy az jó keresztapától elvárható.


Ha elolvasta volna a korábbi bejegyzéseket, akkor látta volna, hogy FSZ etikus magatartásra kívánta felhívni a többiek figyelmét,  mely nem az ő feladata lett volna, hanem a moderátornak TEHÁT önnek!
Kijelenthetem, hogy nekem sem tetszettek az erotikusnak egyáltalán nem, de viccesnek se nevezhető képek (szerintem inkább alpárinak), lehet már életkorom miatt. De mutassa meg a feleségének és kérjen tőle is véleményt!

Sima, okoskodó műbalhét láttam, semmi mást.


A leányom mindig azt mondja, a net olyan, mint az ital: bátorrá, vakmerővé tesz, nem törődve a következményekkel, a „névtelenség” pedig tovább növeli az önbizalmat.

Minden fórumon a saját nevemmel szerepelek.


Azért elgondolkodom, ha itt így viselkednek a „vadászok”, akkor egy társasvadászat során, hogyan tudják magukat fegyelmezni, nem szeretnék ilyen emberekkel együtt vadászni.      

Nem hiszem, hogy komoly veszélye állna fenn a közös vadászatunknak.

Összefoglalva: kurvára nem hiányoznak erről a fórumról olyan személyek, akik a 30. hozzászólás után már sokéves tagoknak üzenik, hogy : "Sanyooo, vegeza, huszlavika (huzdafar..)" Ennyi.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #523 Dátum: 2018. Január 30. - 19:26:23 »

" "Sanyooo, vegeza, huszlavika (huzdafar..)" "    Hogy én minden jóról lemaradok!  Rííí

 Röhög
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #524 Dátum: 2018. Január 30. - 20:14:28 »

" "Sanyooo, vegeza, huszlavika (huzdafar..)" "    Hogy én minden jóról lemaradok!  Rííí

 Röhög
Miről  maradtál le?? Ott van leírva (oda) ............. Rííí Röhög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: