Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196583 alkalommal)
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #30 Dátum: 2012. Augusztus 03. - 07:54:08 »

Jol latod, az ev digitalis allitasa nem mukszik a kimutato ablakjan, ezert mutat 24-et  Mosolyog.
Regi gep de jo kepeket keszit es megbizhato majdnem egy evig tartanak az elemek.  A napokba kaptam egy Bushnell Trophycam Bone Collector -t majd meglatom, hogy szuperal, kint van jelenleg. Az elemek idotartama allitolag a legjobb ennel a kameranal.....majd megvallik.
A kameraim nem kell millio dolgot tudjanak, elfogadhato jo kepeket keszitsenek ejjel- nappal es megbizhatoak legyenek, jo elem elettel. Most vittem vissza egy ket honapja vasarolt Stealth STC kamerat-et 8 db. AA elem ket hetig tartott, es csinalt 20 kepet, ennek helyebe adtak a Bushnell-t.

Szia !

A SPYPOINT jó minőségű készüléknek  számít?
Látom használod,mennyi ideig bírja az akkuja,látom elfogadható képeket készít.
A prospektusban olvastam,hogy a mozgásérzékelője jóval nagyobb területet fed le,mint a konkurencia kamerái,ez igaz lehet?
A Minox cég is készít vadkamerákat,a Minoxról tudjuk,hogy príma termékeket gyártó vállalat,de a Spypoint név itt nálunk nem sokat mond.
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #31 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 04:25:34 »

Szia !

A SPYPOINT jó minőségű készüléknek  számít?
Látom használod,mennyi ideig bírja az akkuja,látom elfogadható képeket készít.
A prospektusban olvastam,hogy a mozgásérzékelője jóval nagyobb területet fed le,mint a konkurencia kamerái,ez igaz lehet?
A Minox cég is készít vadkamerákat,a Minoxról tudjuk,hogy príma termékeket gyártó vállalat,de a Spypoint név itt nálunk nem sokat mond.


A Spypoint kameraknak tobb fajta modelljuk van nem vagyok jartas veluk, csak ami nekem van azzal vagyis a "Tiny" modelljukkel....igen van nekik 2 oldal mozgas erzekelojuk mit fel es le lehet "kapcsolni" ....nem tudom tenyleg mennyit segit, szuk kis tisztasokra, valtokra,  rakva a kamerat le kapcsolom az oldal szenzorokat tmivel "vagta le" a szarvasok fel fejet oldalrol.
Majusba vettem kettot beloluk meg idaig elegedett vagyok. 3 honapig visszavihetem oket vissza adjak a penzt kerdesek nelkul (Cabelas)
Elemet meg nem csereltem bennuk (6 AA) es csinaltak mar par szaz kepet, a nappali kepek jok az ejszaka-i kepek is OK-k ....szerintem nagyjabol mind elegge egyformak az ejszakai infra kamera kepek....minimalis minosegi elteressel. Tehat mondhatom ezek OK kamerak....(habar olvastam panaszt is roluk itt, igaz nem tudom melyik modellre)
A Bushnell Bone Collector-t mit nemreg kaptam a volt uj Stealth kameram helyebe, mar vissza is vittem par napja; megjegyzem ezek a Bushnell agyon vannak dicserve az itteni vadaszforumokon, az ejszakai kepek tiszta feketek voltak (az infra nem mukodott rendesen) a nappali kepek is nagyon atlagosak, habar meg ki kell ismerjem az allitasokat. Arba $ 10 olcsobb mind a Minox DTC500 azt is neztem. Nem erdemes sok penzt fizetni ilyen kamerakert, elegge zsakba macska vasar, mindaddig amig visszaviheted es mast adnak addig OK, de en nem vennek ilyeneket postan keresztul. Persze mind kinai szerelek....mas cimkezessel.

Szep bika, kezdek mar izgulni, sajnos a nagy bikak ejszaka-i lenyek megha nincs is nyomas a teruleten (Nov-be a parzaskor amikor lathatoak neha nappal is)

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #32 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 10:50:50 »


A Spypoint kameraknak tobb fajta modelljuk van nem vagyok jartas veluk, csak ami nekem van azzal vagyis a "Tiny" modelljukkel....igen van nekik 2 oldal mozgas erzekelojuk mit fel es le lehet "kapcsolni" ....nem tudom tenyleg mennyit segit, szuk kis tisztasokra, valtokra,  rakva a kamerat le kapcsolom az oldal szenzorokat tmivel "vagta le" a szarvasok fel fejet oldalrol.
Majusba vettem kettot beloluk meg idaig elegedett vagyok. 3 honapig visszavihetem oket vissza adjak a penzt kerdesek nelkul (Cabelas)
Elemet meg nem csereltem bennuk (6 AA) es csinaltak mar par szaz kepet, a nappali kepek jok az ejszaka-i kepek is OK-k ....szerintem nagyjabol mind elegge egyformak az ejszakai infra kamera kepek....minimalis minosegi elteressel. Tehat mondhatom ezek OK kamerak....(habar olvastam panaszt is roluk itt, igaz nem tudom melyik modellre)
A Bushnell Bone Collector-t mit nemreg kaptam a volt uj Stealth kameram helyebe, mar vissza is vittem par napja; megjegyzem ezek a Bushnell agyon vannak dicserve az itteni vadaszforumokon, az ejszakai kepek tiszta feketek voltak (az infra nem mukodott rendesen) a nappali kepek is nagyon atlagosak, habar meg ki kell ismerjem az allitasokat. Arba $ 10 olcsobb mind a Minox DTC500 azt is neztem. Nem erdemes sok penzt fizetni ilyen kamerakert, elegge zsakba macska vasar, mindaddig amig visszaviheted es mast adnak addig OK, de en nem vennek ilyeneket postan keresztul. Persze mind kinai szerelek....mas cimkezessel.

Szep bika, kezdek mar izgulni, sajnos a nagy bikak ejszaka-i lenyek megha nincs is nyomas a teruleten (Nov-be a parzaskor amikor lathatoak neha nappal is)



Szia Ben !

Rendeltem két napja egy egy Minox DTC 600-ast,ma vettem át a csomagot,nálunk ez 94.000.-.
A minox cég nem rossz fényképezőgépeket gyárt.
Gondolj az első miniatűr fényképezőikre,ismerheted őket a kémfilmekből pl.: Felhők közül a nap (mindenkinek csak ajánlani tudom ,príma kis film),és had ne soroljam,tehát neves gyártó nagyon jó termékekkel.
Kíváncsi leszek,milyen minőségű képet készít éjszaka.
A leírások alapján 8 MP a felbontása,ollyan sz@r nem lehet.
Felteszem majd a fotókat,hogy más is tanulmányozni,összehasonlítani tudja más termékek fotóival.
Egyedül a braziloktól féltem a kicsikét,akikkel rendszeresen találkozni az erdőinkben,mindig ott közlekednek,és a rozoga zörgő biciklin rendszeresen helyet foglal a csomagtartó alatt begyűrve a táposzsák.
Na de ez már itt off.
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #33 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 15:48:49 »

Szia Ben !

Rendeltem két napja egy egy Minox DTC 600-ast,ma vettem át a csomagot,nálunk ez 94.000.-.
A minox cég nem rossz fényképezőgépeket gyárt.
Gondolj az első miniatűr fényképezőikre,ismerheted őket a kémfilmekből pl.: Felhők közül a nap (mindenkinek csak ajánlani tudom ,príma kis film),és had ne soroljam,tehát neves gyártó nagyon jó termékekkel.
Kíváncsi leszek,milyen minőségű képet készít éjszaka.
A leírások alapján 8 MP a felbontása,ollyan sz@r nem lehet.
Felteszem majd a fotókat,hogy más is tanulmányozni,összehasonlítani tudja más termékek fotóival.
Egyedül a braziloktól féltem a kicsikét,akikkel rendszeresen találkozni az erdőinkben,mindig ott közlekednek,és a rozoga zörgő biciklin rendszeresen helyet foglal a csomagtartó alatt begyűrve a táposzsák.
Na de ez már itt off.

Nem allitom, hogy a Minox kamerak nem jok, nyilvan nagyon jo markanev es valoszinu jobbak mint az atlag. Remelem szerencses es elegedett leszel vele.
Amit mondok az az, hogy azok is ugyanugy kinai gyartmanyuak....ezert ketelkedek.  Itt a Minox DTC500 arba ugyanannyi mint a tobbi atlagos aru kamera, a fekete infras Bushnell sem dragabb, ja es 8 pixelesek  a Bone Collector is annyi, kulonben egy $140 kamera is lehet 8 pixeles.
A csucs kamerak itt a Reconyx azokrol hallottam hogy nagyon jok, csak dragak.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #34 Dátum: 2012. Augusztus 08. - 09:42:45 »

Nem allitom, hogy a Minox kamerak nem jok, nyilvan nagyon jo markanev es valoszinu jobbak mint az atlag. Remelem szerencses es elegedett leszel vele.
Amit mondok az az, hogy azok is ugyanugy kinai gyartmanyuak....ezert ketelkedek.  Itt a Minox DTC500 arba ugyanannyi mint a tobbi atlagos aru kamera, a fekete infras Bushnell sem dragabb, ja es 8 pixelesek  a Bone Collector is annyi, kulonben egy $140 kamera is lehet 8 pixeles.
A csucs kamerak itt a Reconyx azokrol hallottam hogy nagyon jok, csak dragak.


Szia Ben!
Bizony rá van írva,hogy Kínában gyártják(vajon ma már szinte mit nem?),de mivel mögötte van a német alapanyag,és a német MEO (minőségellenőrzés), nem félek tőle.
Nálunk is gyártanak Audi-t,Mercédest,mégsem mondja senki sem,hogy sajnos magyarba van a gyártás,nem is olyan jó  autó a Merci,vagy az Audi,mert keményen követelnek a németek.
Én sem mondom,hogy gyengébb minőség a Minox,mert Kínában gyártják.
A gyártást ha áttették Kínába,jól tették,mert német munkabéreket alapul véve,nem biztos,hogy 150.000.- alatt megkapnánk,és ez nem egy olyan szerkezet,amit egy csíkszemű ne tudna összerakni normálisan szerintem,ők ennél már sokkal ügyesebbek.


Naplózva
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #35 Dátum: 2012. Augusztus 12. - 17:49:50 »

Tud valaki segíteni,hogyan rakjak fel videót?

Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #36 Dátum: 2012. Augusztus 12. - 18:01:23 »

Tud valaki segíteni,hogyan rakjak fel videót?


Youtubera feltöltöd és a linket beilleszted.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #37 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 09:04:45 »

Youtubera feltöltöd és a linket beilleszted.

Köszönöm.

A MINOX DTC 600 ilyesmi képeket csinál, 5 MP-re van állítva.



Naplózva
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #38 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 09:38:14 »

Ez az ághiányos bakocska két menyecskét is "kezelget".

Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #39 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 10:06:37 »

Nem lenne jobb, ha a video helyett sorozat fotót csinálnál?

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #40 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 13:46:51 »

Nem lenne jobb, ha a video helyett sorozat fotót csinálnál?

 Emelem

Szia Voldi !
Most állítottam pontosan át a készüléket.
Lesz időm kiteszem pár napra egy forgalmasabb váltóra megint.
Most 3 nap alatt 29 videót készített erről a bakról,és sutáról.
Megtaláltam hol járnak ki az őzek a tarlóra,és a váltón helyeztem el a kamerát,volt,olyan,hogy a suta lefeküdt előtte,és 1 méterről felvettem.
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #41 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 08:06:29 »

pmc

Ezek az uj (masodszorra kapott)  Bushnell Trophy Cam  kepei. Megfelel, 5 -os pixeles allitason, remelem kihuz nehany evet.




Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #42 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 15:29:15 »





« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 20. - 15:46:25 írta nagysas » Naplózva
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #43 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 15:54:02 »








Használd a picr.de-t, a gyakorlótérben ot a leírás videóval megspékelve.  Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 20. - 16:45:21 írta Sakac » Naplózva
monticola
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #44 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 16:12:18 »

Üdv pmc!

Ölég jól járja Nálatok a dögöt a szarvas...  Vigyorog
Naplózva

"S kezedben érzed azt a remegést, mely egyidős az emberrel, az ölés készségét, ezt a tilalmas vonzást, ezt a mindennél erősebb szenvedélyt, ezt az ingert, mely nem jó és nem rossz, hanem minden élet egyik titkos ingere: erősebbnek lenni, mint a másik, ügyesebbnek lenni, mester maradni, nem hibázni."
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: