Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196387 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #285 Dátum: 2016. április 22. - 13:01:17 »

Sziasztok!

Melyik szolgáltatót javasoljátok a képküldős kamerába?
Nálunk a területen mindhárom szolgáltatónál 4g van.

Köszönöm  Emelem
Üdv
Péter

Amelyiket a kamerád jobban szereti! Voltak olyan Kínából berendelt vadkamerák, amik válogatósak voltak, nem mindegyik szolgáltatóval mentek megbízhatóan.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #286 Dátum: 2016. április 24. - 06:47:51 »

Sziasztok!

Melyik szolgáltatót javasoljátok a képküldős kamerába?
Nálunk a területen mindhárom szolgáltatónál 4g van.

Köszönöm  Emelem
Üdv
Péter
T-mobile domino net&roll feltoltos.  S.Peti
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
NAPE
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #287 Dátum: 2016. április 24. - 07:44:59 »

Köszönöm! 
Naplózva
zerge69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Új üzenet #288 Dátum: 2016. április 25. - 06:00:11 »

Üdv a Vadásznak!

A kocák idén is lehozták malacaikat a a szórómra:















 Emelem

Tamási Zoltán
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #289 Dátum: 2016. április 25. - 07:35:41 »

Üdv a Vadásznak!

A kocák idén is lehozták malacaikat a a szórómra:



 Igen  Ezek még csak most kezdtek el járni .   Okos  Inkább nem lövök vagy nagyon megfigyelve lövök mostanában  Fejvakarás  habár ilyen kis malacok sajnos már egész évben előfordulnak .  Rííí
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #290 Dátum: 2016. április 25. - 08:27:05 »

Igen  Ezek még csak most kezdtek el járni .   Okos  Inkább nem lövök vagy nagyon megfigyelve lövök mostanában  Fejvakarás  habár ilyen kis malacok sajnos már egész évben előfordulnak .  Rííí
A vaddisznósba feltett nagy hegyi koca (85-90kg) is tele volt még egy hete. Tavaly júniusban is láttam hasas disznót. Ez már így lesz.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
NAPE
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #291 Dátum: 2016. Május 08. - 18:56:54 »

Sziasztok!

Megjött a HC300M múlt hétvégén az Alliról. Könnyen sikerült a beállítás - aktiválás, azóta szépen dolgozik, jönnek a képek emailen. Mai napon finomhangoltam az órát és megnéztem, hogy mekkora helyet foglalnak a képek.
Egy pár teszt fotót felrakok.

További kellemes 7végét
 S.Peti
Üdv.
Péter

Naplózva
NAPE
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #292 Dátum: 2016. Május 08. - 18:58:06 »

Naplózva
NAPE
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #293 Dátum: 2016. Május 08. - 18:59:33 »

Viszonyításhoz még annyit, hogy a nagy fa 6 méterre van a géptől.
Naplózva
Gábor74
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #294 Dátum: 2016. Május 09. - 21:04:55 »

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Egy éve használok LTL 5310WMG kamerát, ami 2 héttel ezelőttig kiválóan küldte emailben a képeket, most meg semmi.
Újraformatáltam az SD kártyát először a kamerában majd a számítógépen. De mindig bal alul piros M betű jelenik meg a kijelzőjén, az smtp.dat-ot nem olvassa be csak azt írja ki hogy NOT SUPPORT GPRS MODE.
Találkozott már valaki hasonlóval?
Várom segítségetek.
Előre is koszonom.
Gábor
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #295 Dátum: 2016. Május 09. - 23:16:49 »

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Egy éve használok LTL 5310WMG kamerát, ami 2 héttel ezelőttig kiválóan küldte emailben a képeket, most meg semmi.
Újraformatáltam az SD kártyát először a kamerában majd a számítógépen. De mindig bal alul piros M betű jelenik meg a kijelzőjén, az smtp.dat-ot nem olvassa be csak azt írja ki hogy NOT SUPPORT GPRS MODE.
Találkozott már valaki hasonlóval?
Várom segítségetek.
Előre is koszonom.
Gábor
Az M betűt kivetítve látod egy tévén, vagy a kamera kijelzőn? Mivel a gprs modul a hátlapi részben van, és a kijelzőt csak akkor látod amikor a hátlapról leveszed, így a kijelzőn nem fogsz látni szolgáltatót. A kapott kábellel a TV képernyőre kirakhatod a kamera képét, akkor látod, hogy bejelentkezik-e a hálózatba. A kamera beállításokat újra megcsináltad és rámentetted az SD kártyára? Milyen sim kártyát használsz? Ha feltöltőst, akkor mikor töltötted fel utoljára? Mosolyog Első körben ennyi...  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Gábor74
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #296 Dátum: 2016. Május 10. - 21:47:21 »

Köszönöm a gyors segítséget. Az M betű a kamera kijelzőjén van, és ha minden oké ott G-nek kellene lenni.
Sajna a TV kábelhez csak pénteken férek hozzá, de akkor kipróbálom amit javasoltál.
Sim kártya Telenor feltöltős, mytelenor.hu-n regisztráltam figyelem az egyenleget van még rajta.
A probléma az is hogy míg a menu.dat-ot vagyis a kamera beállításokat beolvassa és el is tűnik az SD kártyáról az smtp.dat-ot pedig nem és az továbbra is látható a kártyán.
 Emelem
Mégeccer köszi
Naplózva
kardi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Új üzenet #297 Dátum: 2016. Május 14. - 14:23:14 »

Köszönöm a gyors segítséget. Az M betű a kamera kijelzőjén van, és ha minden oké ott G-nek kellene lenni.
Sajna a TV kábelhez csak pénteken férek hozzá, de akkor kipróbálom amit javasoltál.
Sim kártya Telenor feltöltős, mytelenor.hu-n regisztráltam figyelem az egyenleget van még rajta.
A probléma az is hogy míg a menu.dat-ot vagyis a kamera beállításokat beolvassa és el is tűnik az SD kártyáról az smtp.dat-ot pedig nem és az továbbra is látható a kártyán.
 Emelem
Mégeccer köszi

Nekem ugyanez a problémám volt, hogy csak az M betű jelentmeg a kijlezőn, igaz az egy ltl Acorn 6210-es volt. Már probáltam minden beállitást, újrakonfigurálást, semmi sem segitett. Már kinomban elővettem a használati utasitást, és a GYIK részében találtam egy leirást, hogy ilyen esetben kikell venni az elemeket a kamerából és úgy hagyni 5-10 percet. Ezt meg is csináltam és láss csodát, megjavult és azóta is müködik.
Ha még nem oldódott meg a probléma, akkor egy probát megér.
Üdv
Attila
Naplózva
Gábor74
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #298 Dátum: 2016. Május 15. - 06:34:21 »

Köszönöm Attila az elem eltávolìtásos javaslatodat. Kipróbáltam, de sajna  10 percre kivétel nem segìtett. A neten találtam egy részletes hibaelhárításal foglalkozó íromanyt, ami 24 órás elem és kártyakivételt javasol. Most járok 10 óránál.... Kiböjtölöm a 24-et -mint Jack Bauer szövetségi ügynök- és nekiesek ismét a kamerának...
Köszi a tippet.
Üdv.
Gábor
Naplózva
NAPE
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #299 Dátum: 2016. Május 16. - 20:16:24 »

Sziasztok!
Kb hány fénykép után kezd merülni az elem Nálatok? És a működést hogyan befolyásolja a csökkenés?

Cirka 180db ( 160 nappali-20 éjszakai) képet küldött el emailen, amikor az elküldött képen láttam, hogy 3/4re csökkent a töltet. Majd jött még vagy 4 kép és utána semmi.
Elemcsere után minden tökéletes, küldi a képet.
Csak az a baj, hogy cirka másfél hete tettem bele a 8db  zsír új ceruza varta tartós elemeket....
Nagyon gyorsan lemerült.
Akkuval jobb lehet? Vagy ennyit fogyaszt?

Köszönöm a választ.
Üdv
Péter
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: