Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 195767 alkalommal)
Dzsabba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #240 Dátum: 2015. November 10. - 20:16:21 »

Suntek 300-nak nézem. E-mailessel kínlódtam, de feladtam. Képet csinált elfogadhatót, de konfigurálni nem tudtam az email küldést. De ebben az nincs, csak képrögzítés. Árának megfelelő minőség kb.  Emelem

Köszönöm.
Nem gondolok e-mailosra, inkább egy olcsóbbat lopjanak el, mert biztosan ellopják  Woest

 Emelem
Naplózva
Wolf P
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Új üzenet #241 Dátum: 2015. December 01. - 19:35:22 »

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni kamera vásárlással kapcsolatban. Van már nekem egy nem rádiós csak utólagosan tudom megnézni mi  volt rajta, most szeretnék egy rádiósat ami e-mailben küldi a képeket! Árban nem muszáj a legdrágább, mert nem mindig az a legjobb   Ördög Elsődleges szempont, hogy olyan képet csináljon éjszaka is ami elfogadható és meg tudom különböztetni a disznót az őztől, és ne 5 méter legyen az érzékelési távolsága! Ha valakinek vannak tapasztalatai, vagy valaki használ ilyet és megbízhatónak tartja, az kérem ossza meg velem! Előre is köszönöm a segítséget!

Vadász üdv: Péter
Naplózva
Wolf P
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Új üzenet #242 Dátum: 2015. December 03. - 07:47:54 »

Üdv

Scoutguard Black Trail Digital Camera SG880MK8M/HD

UOVision UM565 GSM SMS vadkamera

Valaki tud valamit ezekről a kamerákról?
Naplózva
schw
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Új üzenet #243 Dátum: 2015. December 06. - 15:29:49 »

Üdv Mindenkinek!

Érdeklődnék, hogy van-e tapasztalatotok a Suntek HC500G típusú vadkamerával.

Előre is köszönöm a válaszokat!
Naplózva
Jagdterier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 529



« Új üzenet #244 Dátum: 2015. December 15. - 11:19:07 »

Sziasztok.

Aldiban lesz kamera, van tapasztalata valakinek vele? Wave
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #245 Dátum: 2015. December 15. - 12:09:10 »

Sziasztok.

Aldiban lesz kamera, van tapasztalata valakinek vele? Wave
Néha jó,néha nem. Kacsint Itt volt már rá panasz,de a társaságban 3 éve működik. Nem egy csúcskategória,de a vaddisznót nem kevered össze a képen a szarvassal. Mosolyog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Jagdterier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 529



« Új üzenet #246 Dátum: 2015. December 15. - 14:12:08 »

Okés OOO Emelem Vigyorog
Naplózva
erwin01
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 52


« Új üzenet #247 Dátum: 2015. December 15. - 14:40:44 »

Üdv!
Egy éve használok egyet, 99 pénzért lett vásárolva Németországba. A megtévesztésig hasonlít az LTL Acorn-ra de tudásban a közelébe sem ér. A szarvas elugrik előle.
Az érzékelők vörös fénnyel bevillannak ember (tolvaj) vadászatra sem jó. Zabálja az elemet.
Üdv: erwin01
Naplózva
Jagdterier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 529



« Új üzenet #248 Dátum: 2015. December 15. - 16:56:34 »

Köszi Emelem
Naplózva
NAPE
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #249 Dátum: 2015. December 15. - 19:15:18 »

Sziasztok!
Én is nézegetem a kamerákat.
Olyan 30-35öt szánnék rá.
Nagyon vártam az Aldis kamerát, de ahogy most olvastam, kiderült számomra , hogy normál ledes, igy az ember-állat látja este a villanást.
Talán egy suntek 300as is jobban megéri az aliról, mert nagyjábol ez az ára és a vakuja látható tartományon kívül van. Viszon gari a sunteken nincs...
Úgyhogy még gondolkodok  Kacsint

 Emelem
Naplózva
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #250 Dátum: 2015. December 15. - 20:16:38 »

Sziasztok!
Én is nézegetem a kamerákat.
Olyan 30-35öt szánnék rá.
Nagyon vártam az Aldis kamerát, de ahogy most olvastam, kiderült számomra , hogy normál ledes, igy az ember-állat látja este a villanást.
Talán egy suntek 300as is jobban megéri az aliról, mert nagyjábol ez az ára és a vakuja látható tartományon kívül van. Viszon gari a sunteken nincs...
Úgyhogy még gondolkodok  Kacsint

 Emelem


 Emelem

Én már csaknem 2 éve használok egy Doerr Snapshot Mini Black típusú kamerát. Ha jól emlékszem olyan 48 körül volt anno. De szerintem megérte azt a plusz 15 ezret, amit az Aldis-on felül fizetnél.
Tökéletesen működik, még 10 méterről is értékelhető fotót készít a legsötétebb éjszakában, és nem csak olyat, hogy az ember épp csak sejtse, hogy mit lát a képen.
Az elemet is megfelelően használja, nem meríti agyon. Én általában kb. 4 méterre teszem a célterülettől, és így pazar fotókat készít. Szarvas és disznó egyaránt gyakran alig egy méterre ügyködik a kis masinától, tehát garantáltan csendben és segédfény nélkül teszi a dolgát.  Igen
A menüje is nagyon egyszerű, felhasználóbarát. Szerintem érdemes elgondolkodni rajta. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
Remélem tudtam segíteni.

Üdv.: Beregi Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #251 Dátum: 2015. December 15. - 20:23:42 »


 Emelem

Én már csaknem 2 éve használok egy Doerr Snapshot Mini Black típusú kamerát. Ha jól emlékszem olyan 48 körül volt anno. De szerintem megérte azt a plusz 15 ezret, amit az Aldis-on felül fizetnél.
Tökéletesen működik, még 10 méterről is értékelhető fotót készít a legsötétebb éjszakában, és nem csak olyat, hogy az ember épp csak sejtse, hogy mit lát a képen.
Az elemet is megfelelően használja, nem meríti agyon. Én általában kb. 4 méterre teszem a célterülettől, és így pazar fotókat készít. Szarvas és disznó egyaránt gyakran alig egy méterre ügyködik a kis masinától, tehát garantáltan csendben és segédfény nélkül teszi a dolgát.  Igen
A menüje is nagyon egyszerű, felhasználóbarát. Szerintem érdemes elgondolkodni rajta. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
Remélem tudtam segíteni.

Üdv.: Beregi Emelem

Mi az hogy segédfény nélkül ? Nincs infra vakuja ?    Meglepődött
Naplózva
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #252 Dátum: 2015. December 15. - 21:49:18 »

Mi az hogy segédfény nélkül ? Nincs infra vakuja ?    Meglepődött

Dehogynem, de olyan mértékig le van sötétítve az üveg, ami mögött el van helyezve, hogy nem lehet látni egyáltalán még működés közben sem.
Szóval én fejeztem ki rosszul magam, van segédfény, de jól van álcázva. Bocs, ha esetleg megkavartalak.  Mosolyog
Jó kis kütyü, sok szép fotót köszönhetek neki.   Igen
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Zsolti0525
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #253 Dátum: 2015. December 24. - 11:49:42 »

Üdv mindenkinek!
A napombam vásárolram egy Maginon vadkamerát. A beállítások után kihelyeztem a szórómra. Másnapra csinált 2758 képet. Melyik funkciókat kellene átállítani, hogy csak akkor fényképezzen,mikor mozgás is van?
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #254 Dátum: 2015. December 24. - 12:06:04 »

Üdv mindenkinek!
A napombam vásárolram egy Maginon vadkamerát. A beállítások után kihelyeztem a szórómra. Másnapra csinált 2758 képet. Melyik funkciókat kellene átállítani, hogy csak akkor fényképezzen,mikor mozgás is van?
Látod...más meg panaszkodik,hogy nem járja semmi a szórót. Szerintem első lépésben vágd le a belógó ágakat. De az is lehet,hogy sok a varjú,meg a szajkó.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: