Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196426 alkalommal)
Lkarcsi
Vendég
« Új üzenet #210 Dátum: 2015. Július 01. - 19:07:07 »


Pár kép  a kis kedvencekről:











Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #211 Dátum: 2015. Július 02. - 08:55:14 »

 Igen Igen Emelem Emelem
Naplózva

Üdv End
marlinxs7
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Új üzenet #212 Dátum: 2015. Július 02. - 11:29:42 »

Üdvözlök mindenkit !

Érdeklődnék, hogy vannak-e tapasztalatok a Suntec HC-300M e-mailes vadkameráról. Érdeklődnék, a kamera minőségéről, illetve beállítás nehézségéről. Tervezek egy ilyen kamera vásárlását külföldről, de előtte mindenképp szeretnék megtudni, a beállítás menetét, illetve az itthoni mobil szolgáltatokkal való kompatibilitását!

Üdvözlettel: Ákos
Naplózva
lazargeza
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #213 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 18:59:39 »

Bocsánat új vagyok a témában. A suntek HC300M mobilneten küldi a képet (a netforgalom keretén belül) vagy mms áráért?
Érdemes 30000-ért ilyet rendelni kínából? előre köszönöm.
Naplózva
schw
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Új üzenet #214 Dátum: 2015. Augusztus 28. - 11:45:45 »

Üdvözlök mindenkit !

Érdeklődnék, hogy vannak-e tapasztalatok a Suntec HC-300M e-mailes vadkameráról. Érdeklődnék, a kamera minőségéről, illetve beállítás nehézségéről. Tervezek egy ilyen kamera vásárlását külföldről, de előtte mindenképp szeretnék megtudni, a beállítás menetét, illetve az itthoni mobil szolgáltatokkal való kompatibilitását!

Üdvözlettel: Ákos

Szervusz Ákos!

Nekem elég szomorú tapasztalataim vannak a Suntek kamerákról, bár lehet, hogy ez csak az én balszerencsém.

1. Suntek HC300M:
Ez volt az első kamerám.
A megígért szolgáltatásokat nyújtotta, de a GSM szolgáltatása az tragikus volt. Többször eldobta a térerőt ott, ahol más kamera simán kapcsolódott.
Majd, üzembe helyezéstől számítva a negyedik napon a GSM modulja teljesen meghalt. Visszaküldtem és vettem helyette a

2. Suntek HT-002LIM-et:
Na ez több szempontból is jobban tette a dolgát, de a belső akkumulátora az csak 5-7 napig bírta, majd egyszer csak a belső LCD-je kifehéredett és csak VGA-n keresztül lehet bármit tenni a géppel.

3. Majd vettem egy másik Suntek HT-002LIM-et, aminek egyszerűen a passzív infravörös érzékelője (PIR) kb. 4 m-t érzékelt tovább semmit. Ezen túl az 940 IR ledek néha nem működnek, ami ugye egy stroke-kal ér fel, amikor megkapod a képeket éjszaka és azok teljesen feketék.

Ezen túl a Suntek magyarországi garancia érvényesítésére nincs lehetőség.

Én javaslom az LtlAcorn-t próbáld ki. Szerintem sokkalta megbízhatóbbak...

Remélem tudtam segíteni!  Mosolyog
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #215 Dátum: 2015. Augusztus 28. - 13:51:10 »

Szervusz Ákos!

Nekem elég szomorú tapasztalataim vannak a Suntek kamerákról, bár lehet, hogy ez csak az én balszerencsém.

1. Suntek HC300M:
Ez volt az első kamerám.
A megígért szolgáltatásokat nyújtotta, de a GSM szolgáltatása az tragikus volt. Többször eldobta a térerőt ott, ahol más kamera simán kapcsolódott.
Majd, üzembe helyezéstől számítva a negyedik napon a GSM modulja teljesen meghalt. Visszaküldtem és vettem helyette a

2. Suntek HT-002LIM-et:
Na ez több szempontból is jobban tette a dolgát, de a belső akkumulátora az csak 5-7 napig bírta, majd egyszer csak a belső LCD-je kifehéredett és csak VGA-n keresztül lehet bármit tenni a géppel.

3. Majd vettem egy másik Suntek HT-002LIM-et, aminek egyszerűen a passzív infravörös érzékelője (PIR) kb. 4 m-t érzékelt tovább semmit. Ezen túl az 940 IR ledek néha nem működnek, ami ugye egy stroke-kal ér fel, amikor megkapod a képeket éjszaka és azok teljesen feketék.

Ezen túl a Suntek magyarországi garancia érvényesítésére nincs lehetőség.

Én javaslom az LtlAcorn-t próbáld ki. Szerintem sokkalta megbízhatóbbak...

Remélem tudtam segíteni!  Mosolyog
Valamennyit biztosan segítettél,hiszen ezek most az elérhető legolcsóbb berendezések,gondolom többen is rendeltek már ilyet,illetve a magyar hirdető oldalakon is ezeket próbálják eladni,jobb-rosszabb áron.Valakinek biztosan lesz még tapasztalata...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Wolf P
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Új üzenet #216 Dátum: 2015. Augusztus 31. - 23:27:02 »

Üdv! 

Nekem Moultrie M990 i vadkamerám van lassan egy éve. 8 db ceruzaelemmel működik, talán egy hónap volt összesen amikor nem volt kint terepen, eddig kétszer cseréltem elemet. Igaz nem küld azonnal képet hanem utólag tudod megnézni amit Micro sd-n tárol.  Nekem nem volt lényeges az azonnali kép küldés, meg nem is akartam kétszer annyit fizetni csak azért! Így ennek 65.000ft az ára nekem hibátlanul működik, a képekkel maximálisan elégedett vagyok, amit látnia kell az embernek azt látja is rajta!  Ördög

Íme pár kép, hogy be is bizonyítsam!



Naplózva
forester73
Vendég
« Új üzenet #217 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 07:43:41 »

Szia P !

A képek tényleg jók  annyira , hogy feltünt egy szántó föld szélén van a szóród ! A föld tulajdonosa (már ha nem te vagy -akkor meg nem értelek-) nem akart még agyonverni ? Mert ugye szórót azt eltrelésre létesítünk nem pedig kiegészítésnek ha már nincs a kúltúrán kaja . Türelmetlenül

Üdv az OGRE
Naplózva
Wolf P
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Új üzenet #218 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 09:18:25 »

Üdv Ogre!

Se a föld se a szóró nem az enyém, a föld a megyei kórház tulajdonában van, a szórót pedig a társaság létesítette kb 15 éve. Az erdő túloldalán szintén van egy szóró, szintén egy db "kórházi" föld mellett, még nem volt belőle konfliktus!  Emelem

Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #219 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 09:20:04 »

Üdv Ogre!

Se a föld se a szóró nem az enyém, a föld a megyei kórház tulajdonában van, a szórót pedig a társaság létesítette kb 15 éve. Az erdő túloldalán szintén van egy szóró, szintén egy db "kórházi" föld mellett, még nem volt belőle konfliktus!  Emelem



Melyik ez a gazdag kórház?  Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Wolf P
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Új üzenet #220 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 09:35:01 »

Mindent nem árulhatok el! Röhög Nálunk nem akkora a nagyvad állomány, csak bevandorlóba jönnek hozzánk,  és még nem jelentettek kárt a földekre nézve, egyenlőre!   Ördög
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4584



« Új üzenet #221 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 10:20:26 »

Nálunk nem akkora a nagyvad állomány, csak bevandorlóba jönnek hozzánk,  és még nem jelentettek kárt a földekre nézve, egyenlőre!   Ördög

Ezt régen úgy hívták, hogy apróvadas terület.  Kacsint
Már már apróvadkitérdekelmernagyvadatcsalogatunk területnek.  Stoel
Naplózva
tamasrobi
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #222 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 16:41:32 »

Üdv.!
Aki mobilinternetes vadkamerát használ, és szeretné lényegesen leegyszerűsíteni a képkezelést, annak ajánlom a következő oldalt:
www.trailcamteq.com
Naplózva
kardi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Új üzenet #223 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 11:29:22 »

Sziasztok!
A vadásztársaságunk vásárolt néhány vadkamerát. Múlt héten kihelyeztem az egyiket, gondoltam megosztom veletek a képeket.
A kemera egy Ltl Acorn 5310. A nappal készült képek kifogástalanok, de az éjszakai képek véleményem szerint gyengék. Kicsit jobb minőségre számitottam, de a lényeg rajta van.  Taps

















Üdv
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #224 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 12:11:58 »

Szia!
Látom a jövőt! Kilenc körül kiülsz...májára vigyázol...tizeneggykor beröffented a motort és hazaindulsz a csomagtartóban zötykölődő süldővel... Vigyorog Igen
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: