Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196371 alkalommal)
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #165 Dátum: 2015. Február 10. - 17:26:30 »

Nyugi,én már végigolvastam az összes hozzászólást,így biztos vagyok benne,hogy az elöltöltős, íjmechanikás végigagyazott csúzlimat minimum 60 cm-s szárhossz mellett,a 150-en leeső 8x57-es kavicsok helyett,minimum 9,3-as Nosler Partition és Lapua Mega skandináv szülők házasságából született skf csapágygolyókkal fogom etetni. Vigyorog Mondjuk az optika még kérdéses,de általában ragaszkodni szoktam az Ofotért termékekhez. Esetleg egy Zeiss lencse belefér...

Csúzliágas közé célzónak a hüvelykujj-percet kell feltámasztani. Estére asszonytól lízingelt metálpiros körömlakkal opcionálisan pötty/kereszt körömre rajzolásával a lővilág kihúzható. A lencse meg 40 fölött lehet Zeiss, vagy Hoya.  Nyihi
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2659


« Új üzenet #166 Dátum: 2015. Február 10. - 17:38:44 »

 Igen Igen Igen
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #167 Dátum: 2015. Február 10. - 20:41:23 »

Csúzliágas közé célzónak a hüvelykujj-percet kell feltámasztani. Estére asszonytól lízingelt metálpiros körömlakkal opcionálisan pötty/kereszt körömre rajzolásával a lővilág kihúzható. A lencse meg 40 fölött lehet Zeiss, vagy Hoya.  Nyihi
A Hoya szar... Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
hamalap
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #168 Dátum: 2015. Március 05. - 20:01:54 »

Sziasztok!
Kicsit elakadtam egy Bolyguard kamera GPRS beállításaiban, Telekom-os SIM van benne de egyszerűen nem tudom beállítani, hogy emailt küldjön.
Le tudná nekem írni valaki, hogy mik a pontos beállítások, elsősorban az smtp szerverre és az általa használt portra gondolok. 
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #169 Dátum: 2015. Március 05. - 20:36:12 »

Próbáld meg ezzel:

smtp: mail.t-emali.hu
port: 25
érdemes egy t-email címet regisztrálni

Ha nem megy, próbáld gmail serverrel. Korábban leírtam egy ltl acorn kameránál.  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
hamalap
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #170 Dátum: 2015. Március 05. - 22:56:13 »

Köszönöm
ezt a verziót is próbáltam már illetve a gmail-t is
a sim jó ha beteszem egy telefonba hibátlanul megy rajta a net
nem értem mi lehet  baja
Próbáld meg ezzel:

smtp: mail.t-emali.hu
port: 25
érdemes egy t-email címet regisztrálni

Ha nem megy, próbáld gmail serverrel. Korábban leírtam egy ltl acorn kameránál.  Emelem
Naplózva
hamalap
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #171 Dátum: 2015. Március 06. - 19:07:25 »

Sikerült megoldani, köszönöm mindenképpen t-email-os cím kellett neki, nem fogadta el a freemail-t
Naplózva
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #172 Dátum: 2015. Március 08. - 14:06:19 »

Sziasztok!
Elakadtam egy Ltl acorn 6210MG-vel.
Jó ideig előfizetéses(havi 2GB) telenor hipernettel működött rendesen.
Pár hónapja eladtam és felajánlottam, hogy segítek a beállításnál, mert nekem pofon egyszerűen ment.
T-mobilos feltöltős kártyát vett hozzá az illető, de valami Surf-öst, gondoltam azért nem sikerül.
Most itt van a domino Web-es, de ezzel se küldi a képeket.
Hát vettem egy telenor hipernet feltöltős kártyát, hogy majd azzal. Regisztráltam hozzá email fiókot.
 Beállítok mindent, lementem SD-re be a gépbe, sikeres SMTP beáll, kártya be, Pannon felirat megvan, csinálja a képeket is, de nem jönnek
a várt email címre.
Pont egy hangszóró mellett teszteltem és hallani is amikor kommunikál a hálózaton (bezavarja a hangszórót), de nem jön a kép!
Valaki segítsen legyen szíves!
Naplózva
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #173 Dátum: 2015. Március 09. - 16:17:23 »

Sziasztok!
Elakadtam egy Ltl acorn 6210MG-vel.
Jó ideig előfizetéses(havi 2GB) telenor hipernettel működött rendesen.
Pár hónapja eladtam és felajánlottam, hogy segítek a beállításnál, mert nekem pofon egyszerűen ment.
T-mobilos feltöltős kártyát vett hozzá az illető, de valami Surf-öst, gondoltam azért nem sikerül.
Most itt van a domino Web-es, de ezzel se küldi a képeket.
Hát vettem egy telenor hipernet feltöltős kártyát, hogy majd azzal. Regisztráltam hozzá email fiókot.
 Beállítok mindent, lementem SD-re be a gépbe, sikeres SMTP beáll, kártya be, Pannon felirat megvan, csinálja a képeket is, de nem jönnek
a várt email címre.
Pont egy hangszóró mellett teszteltem és hallani is amikor kommunikál a hálózaton (bezavarja a hangszórót), de nem jön a kép!
Valaki segítsen legyen szíves!

Megoldódott!
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #174 Dátum: 2015. Március 09. - 16:28:07 »

Megoldódott!
Azért jó lenne ha leírnád, hogy az utókor okuljon majd belőle.  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #175 Dátum: 2015. Március 09. - 17:06:10 »

Azért jó lenne ha leírnád, hogy az utókor okuljon majd belőle.  Emelem

Gondoltam annyira kapkodok leírni, mint amennyire a segítőim kapkodtak.
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #176 Dátum: 2015. Március 09. - 17:13:21 »

Gondoltam annyira kapkodok leírni, mint amennyire a segítőim kapkodtak.


 Fejvakarás Fejvakarás
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #177 Dátum: 2015. Március 09. - 17:14:52 »

Gondoltam annyira kapkodok leírni, mint amennyire a segítőim kapkodtak.

Mondjuk, ez a stílus igen messze áll a fórum szellemiségétől!      Rezeg a léc...
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #178 Dátum: 2015. Március 09. - 17:24:14 »

Gondoltam annyira kapkodok leírni, mint amennyire a segítőim kapkodtak.

Esetlegesen az is lehet, hogy nincs ilyen tapasztalata senkinek, vagy akinek van az nem olvasta. Ezért még nem kéne leírni a csapatot.  Nagyon mérges
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #179 Dátum: 2015. Március 09. - 17:45:05 »

Az egyik ltl 6210MG-t áruló hazai honlapon föntvolt a letölthető beállító software egy ideig, de már nem
található meg. Így máshonnan töltöttem le a Version 1.2.022 őt, amivel látszólag megcsinálható
az SMTP beállítás, de mégse fog működni.
Aztán rátaláltam a valami ronsbury weboldalra és ott kihámoztam, hogy itt lehet a kutya elásva.
Ezen oldal segítségével meglett a Version 1.2.020 és ezzel beállítva most működik.
Viszont ez a Hungary-nál csak Voda vagy Pannon közül enged választani.
Innentől egyszerű volt.

Még azt is leírják ezen az oldalon, hogy a vadkamera software verziója megnézhető, ha egy általa

csinált képre jobb egérrel kattintasz és a Tulajdonságok-on belül megnézed. Majd így következtethető,
 hogy melyik Version szükséges az SMTP beállításhoz, de pontosan nem értettem meg csak tettem
egy próbát a szerintem régebbi 1.2.020-val és jó.

Mivel eredetileg most t-mobilos web SIM-el szerettük volna, hogy működjön gyanítom egy software
frissítést kellene csinálni a vadkamerán, hogy az 1.2.022-es beállító felület segítségével az SMTP

beállításon belül ki lehessen választani a T-MOBILE-t, de a leírás a weboldalon figyelmeztet, hogy

árthatunk a kamerának, ha rosszul csináljuk. Így lett telenorossal.
Esetleg Auto módban is megtalálhatja a T-MOBILE-t, de most működik és nem variálok tovább.
Üdv: KÁ

(nem tudom mennyire érthető, de ha van kérdés szívesen válaszolok)
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: