Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 196277 alkalommal)
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #150 Dátum: 2014. December 18. - 13:43:46 »

Feladtam... Lehet a GPRS modul szívat. Vagy csak egyszer b@lfasz vagyok.  Rííí

Szia!

1. Az 5210 MM nem biztos, hogy GPRS képes. Az 5210 MG az biztos tudja. Ez kell, hogy adatátvitel alapon e-mailre továbbítsa a képeket.
Először ezt kellene kideríteni, mert a GPRS képesnél tudok segíteni. Ja és jelentősen költségkímélőbb, mert az MMS darabja jóval drágább,
mint az adatforgalommal továbbított kép e-mail-re.
Próbáljuk meg gyáriszám alapján kideríteni amit ki kell.
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #151 Dátum: 2014. December 18. - 16:55:06 »

Szia!

1. Az 5210 MM nem biztos, hogy GPRS képes. Az 5210 MG az biztos tudja. Ez kell, hogy adatátvitel alapon e-mailre továbbítsa a képeket.
Először ezt kellene kideríteni, mert a GPRS képesnél tudok segíteni. Ja és jelentősen költségkímélőbb, mert az MMS darabja jóval drágább,
mint az adatforgalommal továbbított kép e-mail-re.
Próbáljuk meg gyáriszám alapján kideríteni amit ki kell.
mg - vel kezdodik a gyariszam . Sim900-as gprs modul van benne.  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #152 Dátum: 2014. December 18. - 16:57:49 »

Ha már túl vagy ezen is, akkor bocsi: azt mindenképp jó volna leellenőrizni, hogy maga a kártya tud-e pl. telefonból MMS-t fogadni és küldeni. A szolgáltatónál külön be lehet/kell állítani egyáltalán az MMS-képességet, és külön azt is, hogy tudjon-e küldeni is a kártya. Emellett az ilyen "csak adat" kártyákhoz szoktak adni egy szerződést, amiben le vannak írva az adatforgalmi beállítások (IP cím, szerver, port, stb.). A haverom is elég sokat szívott vele anno, csak sajnos már túl régen volt, hogy emlékezne rá, mitől állt be a dolog végül...
telefonban minden mukodik. Mms es az internet is.
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #153 Dátum: 2015. Január 08. - 08:45:13 »

Valami jótündér ráütött a varázspálcával és egy hét kintlét után egyszercsak küldött egy képet.
Kicsit állítottam még a kamera beállításokon azóta jönnek a képek szépen.

Nem a szolgáltatói smtp szervert használom hanem a gmail-t.
Az alábbi beállításokkal működik:


Érdemes egy új címet regisztrálni a kamerának, a gmail-on beállított jelszót kell a sok csillag helyére beírni. Tud saját címről saját címre is küldeni, de beállítható másik mail cím is a küldés helyének. Ami még fontos, hogy a gmail fiókban az POP3 és IMAP elérést engedélyezni kell.
Nekem egy T-mobile Domino Web feltöltős simkártyával megy. Vélhetően egy előfizetéses mobilinternet feltöltési sebessége nagyobb és azzal jobban funkcionál. 1 kép/2 perc-re állítottam (elég gatya a lefedettség és nincs 3G), így van ideje elküldeni a készített képet. (940 nm ledes)

Most egy váltóra tettem ki kíváncsiságból:






 Emelem


Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #154 Dátum: 2015. Január 08. - 10:10:19 »

Valami jótündér ráütött a varázspálcával és egy hét kintlét után egyszercsak küldött egy képet.
Kicsit állítottam még a kamera beállításokon azóta jönnek a képek szépen.

Nem a szolgáltatói smtp szervert használom hanem a gmail-t.
Az alábbi beállításokkal működik:


Érdemes egy új címet regisztrálni a kamerának, a gmail-on beállított jelszót kell a sok csillag helyére beírni. Tud saját címről saját címre is küldeni, de beállítható másik mail cím is a küldés helyének. Ami még fontos, hogy a gmail fiókban az POP3 és IMAP elérést engedélyezni kell.
Nekem egy T-mobile Domino Web feltöltős simkártyával megy. Vélhetően egy előfizetéses mobilinternet feltöltési sebessége nagyobb és azzal jobban funkcionál. 1 kép/2 perc-re állítottam (elég gatya a lefedettség és nincs 3G), így van ideje elküldeni a készített képet. (940 nm ledes)

Most egy váltóra tettem ki kíváncsiságból:


 Emelem




Ne kíváncsi legyél, fényképezz...
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
szabike
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #155 Dátum: 2015. Február 08. - 16:04:07 »

Hello

Eladó egy Acorn 5210mm tipusú gép. mms -t is tud küldeni.Ár 50000ft. 30/2718128
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #156 Dátum: 2015. Február 09. - 09:58:56 »

Február 1-én végeztem egy próba szórást egy olyan terület részünkön, ahol igen kevesen vadásznak.
Ebben része van egy oda biggyesztett kerékpárútnak is, ami sokszor okoz kellemetlen meglepetéseket vadászat közben.
Pl. nem ritka, hogy nyáron éjjel kivilágítatlanul tekerő, biciklit toló részegeket leplez le a távcső...rosszabb esetben a fegyverlámpa Stoel

Az eddigi íjász-szóróm mellett hirtelen felindulásból kivágták az erdőt, így költöztetnem kell.
Úgy gondoltam, teszek egy próbát ezen a helyen, mert régebben nagyon szerettem ott vadászni, a közelben van egy nagy tórendszer, hatalmas nádassal, izgalmas élővilággal.

Tegnapig hagytam a helyet érintetlenül és mikor kimentem, egy szem kukoricát sem találtam a zsáknyi anyagból a kamera pedig közel 1000 képet rögzített az első héten Meglepődött

Íme, ők jártak nálam vendégségben (többek között):











Azt hiszem, keresek egy alkalmas helyet a hordónak és a fára szerelhető lesemnek.... Táncol
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #157 Dátum: 2015. Február 09. - 18:31:34 »

Február 1-én végeztem egy próba szórást egy olyan terület részünkön, ahol igen kevesen vadásznak.
Ebben része van egy oda biggyesztett kerékpárútnak is, ami sokszor okoz kellemetlen meglepetéseket vadászat közben.
Pl. nem ritka, hogy nyáron éjjel kivilágítatlanul tekerő, biciklit toló részegeket leplez le a távcső...rosszabb esetben a fegyverlámpa Stoel

Az eddigi íjász-szóróm mellett hirtelen felindulásból kivágták az erdőt, így költöztetnem kell.
Úgy gondoltam, teszek egy próbát ezen a helyen, mert régebben nagyon szerettem ott vadászni, a közelben van egy nagy tórendszer, hatalmas nádassal, izgalmas élővilággal.

Tegnapig hagytam a helyet érintetlenül és mikor kimentem, egy szem kukoricát sem találtam a zsáknyi anyagból a kamera pedig közel 1000 képet rögzített az első héten Meglepődött

Íme, ők jártak nálam vendégségben (többek között):




Azt hiszem, keresek egy alkalmas helyet a hordónak és a fára szerelhető lesemnek.... Táncol

Az első az micsoda? Valamely fejnélküli hungarikum?
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #158 Dátum: 2015. Február 09. - 18:39:40 »

Az első az micsoda? Valamely fejnélküli hungarikum?

  Miaz? Miaz? Hát makka. Mosolyog Wave
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
forester73
Vendég
« Új üzenet #159 Dátum: 2015. Február 09. - 19:37:04 »

A makka eszi a kukoricát ? Röhög
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #160 Dátum: 2015. Február 09. - 19:47:41 »

Vegetáriánus makka!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #161 Dátum: 2015. Február 09. - 22:06:15 »

Maradjunk a lényeges dolgoknál...A vadmacs mögött azt a kitűnő csúzlifát,kérhetem? Wave
 Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #162 Dátum: 2015. Február 09. - 22:18:23 »

A vadmacs mögött azt a kitűnő csúzlifát,kérhetem? Wave
Még csak az kéne!
Aztán jönne a szokásos debil kérdés, hogy "milyen követ visz jól szerintetek a csúzlim?" Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #163 Dátum: 2015. Február 10. - 15:22:50 »

A makka eszi a kukoricát ? Röhög


  Aztat nem, de az egeret igen   Okos, azért látogatja a szórót mert ott mindég sertepeltél  egy két egér. Vigyorog Wave
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #164 Dátum: 2015. Február 10. - 16:47:18 »

Még csak az kéne!
Aztán jönne a szokásos debil kérdés, hogy "milyen követ visz jól szerintetek a csúzlim?" Ördög
Nyugi,én már végigolvastam az összes hozzászólást,így biztos vagyok benne,hogy az elöltöltős, íjmechanikás végigagyazott csúzlimat minimum 60 cm-s szárhossz mellett,a 150-en leeső 8x57-es kavicsok helyett,minimum 9,3-as Nosler Partition és Lapua Mega skandináv szülők házasságából született skf csapágygolyókkal fogom etetni. Vigyorog Mondjuk az optika még kérdéses,de általában ragaszkodni szoktam az Ofotért termékekhez. Esetleg egy Zeiss lencse belefér...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: