Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadkamerák  (Megtekintve 195789 alkalommal)
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #135 Dátum: 2014. December 17. - 09:08:25 »

Üdv! Emelem

Holnap lesz az Aldiban vadkamera elég jó áron, valakinek van esetleg már tapasztalata vele?

https://www.aldi.hu/hu/ajanlatok/ajanlatok-csuetoertoektol-20141218/reszletes-oldal/ps/p/maginon-vadkamera/
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #136 Dátum: 2014. December 17. - 14:03:49 »

Kaptam egy LTL Acorn 5210 MM kamerát. Van köztünk olyan guru aki tud segíteni a konfigurálásban? A szokásos körökön már túl vagyok, de képtelen vagyok beállítani a Vodafone hálózatán. Se MMS se e-mail...  Fejvakarás  Stoel Fej a falba

Másold be - ha más nem ide - a config.txt file tartalmát az SD kártyáról. Csak pár sor...
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #137 Dátum: 2014. December 17. - 14:08:26 »

Üdv! Emelem

Holnap lesz az Aldiban vadkamera elég jó áron, valakinek van esetleg már tapasztalata vele?

https://www.aldi.hu/hu/ajanlatok/ajanlatok-csuetoertoektol-20141218/reszletes-oldal/ps/p/maginon-vadkamera/
Aldi-s Maginon vadkamerám van, de nem vagyok vele elégedett. Szóró melletti fára van felszerelve kb. 5 m-re az etetéstől.
Sokszor előfordul, hogy nem csinál éjszakai felvételeket, pedig reggelre feleszik a szórót. Valamikor meg 50 fénykép is van. Elemcseréken, érzékenység-állításon, elhelyezés módosításán stb. stb.  már mindenen túl vagyok, de eredménytelenül. Van valakinek hasonló negatív tapasztalata? Esetleg valami tipp a megoldásra?
Te is fiam Brutus???
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #138 Dátum: 2014. December 17. - 14:12:58 »

Te is fiam Brutus???
NoNo
Et tu mi fili Brute... Angyal
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #139 Dátum: 2014. December 17. - 14:16:12 »

NoNo
Et tu mi fili Brute... Angyal
Azt hittem a latinod megállt a vérehulló fecskefűnél... Ördög Most már látom párló látinó. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #140 Dátum: 2014. December 17. - 14:22:42 »

Azt hittem a latinod megállt a vérehulló fecskefűnél... Ördög Most már látom párló látinó. Vigyorog
Chelidonium majus Nyihi Kacsint
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #141 Dátum: 2014. December 17. - 14:36:55 »

Chelidonium majus Nyihi Kacsint
Rettenetes tájékozottságod mellett nem megyek el elismerés nélkül,de az  Olvass neked is jár! Nyihi
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #142 Dátum: 2014. December 17. - 15:24:50 »

Rettenetes tájékozottságod mellett nem megyek el elismerés nélkül,de az  Olvass neked is jár! Nyihi
Ördög Jogos. Igen
De szabadidőt is adj hozzá légyszives. Ördög Kacsint
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #143 Dátum: 2014. December 17. - 16:16:06 »

Másold be - ha más nem ide - a config.txt file tartalmát az SD kártyáról. Csak pár sor...
Írtam privit!  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #144 Dátum: 2014. December 17. - 18:29:18 »

Kaptam egy LTL Acorn 5210 MM kamerát. Van köztünk olyan guru aki tud segíteni a konfigurálásban? A szokásos körökön már túl vagyok, de képtelen vagyok beállítani a Vodafone hálózatán. Se MMS se e-mail...  Fejvakarás  Stoel Fej a falba

Nincs pin kód a kártyára beállítva ugye? Tedd be egy telefonba, és nézd meg, biztos, ami tuti.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #145 Dátum: 2014. December 17. - 19:12:26 »

Kaptam egy LTL Acorn 5210 MM kamerát. Van köztünk olyan guru aki tud segíteni a konfigurálásban? A szokásos körökön már túl vagyok, de képtelen vagyok beállítani a Vodafone hálózatán. Se MMS se e-mail...  Fejvakarás  Stoel Fej a falba

Nekem is ugyanilyen kamerám van, de már két éves.
Ugyanezt a kört megfutottam vele, vettem T-COM-os sim kártyát bele, de sehogy se sikerült.
Akkor a kereskedőt felhívtam, hogy mi a p..csa van...erre Ő mondja, hogy csak Telenor hálózatos kártyával tud működni. Az okára már pontosan nem emlékszem...
Naplózva

Üdv: Bence
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #146 Dátum: 2014. December 17. - 20:07:21 »

Nincs pin kód a kártyára beállítva ugye? Tedd be egy telefonba, és nézd meg, biztos, ami tuti.
az alap es kozephalado dolgokon tul vagyok. Tmobile vodafone nem muxik. Minnya rakok bele egy telenorost is.
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #147 Dátum: 2014. December 17. - 20:19:43 »

az alap es kozephalado dolgokon tul vagyok. Tmobile vodafone nem muxik. Minnya rakok bele egy telenorost is.

Ha azzal sem megy, akkor még azt megteheted, hogy bemész egy telenoros boltba, veszel egy kártyát, a legolcsóbb lehetőséggel, de hívd fel a figyelmüket, hogy _vadkamerába_lesz! Egy csomó sallang nem kerül ebben az esetben rá, ami esetleg megfoghatja.

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #148 Dátum: 2014. December 18. - 06:26:52 »

Feladtam... Lehet a GPRS modul szívat. Vagy csak egyszer b@lfasz vagyok.  Rííí
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #149 Dátum: 2014. December 18. - 09:06:21 »

Feladtam... Lehet a GPRS modul szívat. Vagy csak egyszer b@lfasz vagyok.  Rííí

Ha már túl vagy ezen is, akkor bocsi: azt mindenképp jó volna leellenőrizni, hogy maga a kártya tud-e pl. telefonból MMS-t fogadni és küldeni. A szolgáltatónál külön be lehet/kell állítani egyáltalán az MMS-képességet, és külön azt is, hogy tudjon-e küldeni is a kártya. Emellett az ilyen "csak adat" kártyákhoz szoktak adni egy szerződést, amiben le vannak írva az adatforgalmi beállítások (IP cím, szerver, port, stb.). A haverom is elég sokat szívott vele anno, csak sajnos már túl régen volt, hogy emlékezne rá, mitől állt be a dolog végül...
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: