Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő az újratöltésről...  (Megtekintve 91980 alkalommal)
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #405 Dátum: 2015. Február 22. - 10:40:34 »

Emelem
Köszi! Érdekes. A mért sebességek átlagok? Mekkora volt sorozatonként a sebességszórás?

Nem használtuk szerintem jól a mérőt. A zajhatás miatt lett építve egy kis bódé az ablak elé, így a mérő a csőtől durván 5 méterre volt. Gondolom így többször sem sikerül úgy áltlőni rajta, hogy mérjen  Vállat von Most használtam ilyet először, majd kupálódok...Mosolyog Így volt, hogy egy egy sorozatból csak egy mért adat van. Ahol van 2-3, ott az átlagot írtam be. Az eltérés a töltött lőszernél 3-6 m/s volt, ahol tudtunk 2-3-t mérni. A gyengébbre vett 3006-os SST esetében volt 8 m/s asszem az volt a legnagyobb differencia.

Ehhez képest a Gusztinak a 3 lövés gyári Geco 10,1 g TM: 759, 733, 747 m/s

 Wave
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #406 Dátum: 2017. November 09. - 15:30:33 »

Nagy öröm ért hogy hol járhattam Nevet





Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #407 Dátum: 2018. Február 22. - 08:11:13 »

Sziasztok. Emelem
Smart reloader termékekkel kapcsolatban van valakinen valamilyen tapasztalata, véleménye, amit megosztana velem vásárlás előtt??
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #408 Dátum: 2018. Február 22. - 11:23:26 »

Sziasztok. Emelem
Smart reloader termékekkel kapcsolatban van valakinen valamilyen tapasztalata, véleménye, amit megosztana velem vásárlás előtt??

Digi mérlegem, és szétszedő kalapácsom van tőlük.
A digi mérleg egy kalap szar, legalábbis púder mérésre. Hüvely egalizásálásra, belső vízkapacitás mérésre jó, de púder méréskor egy-két másodperc után elkezd ugrálni a kijelzőn a számsor, és hülyeségeket mutat. Barátom, aki ugyanilyet vett, ugyanezen a véleményen van.
Egy kalapácson nincs nagyon mit elcseszni.
Kapszlisbalázs mondta, hogy erősen gondolkozott ő is a forgalmazásukon (olasz dizájn, kínai kivitelezés.... asszeszem), de szerinte nem ütötte a meg a mértéket, nagyon gagyinak találta.
Utána elkezdték a Lee-t forgalmazni......mint minőséget( Vigyorog), szerintem ez mindent elmond a Smart Reloader minőségről.

Kicsit kuporgass még a cucchoz, vannak mindenkinél bevált termékek, ha már egyszer nekiállsz, nem érdemes kockáztatni.... szerintem. Angyal

 Emelem
Naplózva
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #409 Dátum: 2018. Február 23. - 09:47:54 »

Akkor még várunk.
Engem egyébként az dizájn fogott meg benne, de sok mindent nem találtam róla.
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #410 Dátum: 2018. Február 23. - 10:05:49 »

Akkor még várunk.
Engem egyébként az dizájn fogott meg benne, de sok mindent nem találtam róla.
.  Hát igen, meglátok egy Lambo Aventadort, ès bekocsonyásodnak a lábaim is, és hirtelen megtámad az inkontinencia..... Aztán írják róla, hogy hajlamos kigyulladni, csak úgy magától. Az a szar Porsche meg teszi a dolgát mint egy Schaffhausen fele annyièrt, csak sokkal jobban. Olasz dizájn...... sokmindent elad.... Röhög.    Emelem
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #411 Dátum: 2018. Február 23. - 10:17:40 »

.  Hát igen, meglátok egy Lambo Aventadort, ès bekocsonyásodnak a lábaim is, és hirtelen megtámad az inkontinencia..... Aztán írják róla, hogy hajlamos kigyulladni, csak úgy magától. Az a szar Porsche meg teszi a dolgát mint egy Schaffhausen fele annyièrt, csak sokkal jobban. Olasz dizájn...... sokmindent elad.... Röhög.    Emelem
Szóval akkor mégis megveszed a Porsche-t. Pedig a Lambo jobban menne hozzád...... gondold azért meg, mit neked egy kis tűz?  Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #412 Dátum: 2018. Február 23. - 10:30:27 »

Szóval akkor mégis megveszed a Porsche-t. Pedig a Lambo jobban menne hozzád...... gondold azért meg, mit neked egy kis tűz?  Ördög
.   Na jó, az igazi ok, hogy a Porsche lehúzott ablakán jobban kifér a hőkameráséjjellátós automata hangtompítós géppisztolyom éjjeli bakvadászatra.  Stoel
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #413 Dátum: 2018. Február 26. - 09:00:54 »




Hálistennek sikerült végre egy új tevékenységet találni amire lehet költeni.  Röhög Már úgy izgultam hogy nem lesz semmi Nevet
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #414 Dátum: 2018. Február 26. - 15:55:29 »

Hálistennek sikerült végre egy új tevékenységet találni amire lehet költeni.  Röhög Már úgy izgultam hogy nem lesz semmi Nevet
És ez még csak a kezdeti csíra állapot😁
👍
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #415 Dátum: 2018. Február 26. - 18:06:51 »

És ez még csak a kezdeti csíra állapot😁
👍

Ne is mond, hiányzott egy új hobbi mint zsebbe a meleg sz@r...
Nevet
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #416 Dátum: 2018. Február 26. - 19:16:07 »

Ne is mond, hiányzott egy új hobbi mint zsebbe a meleg sz@r...
Nevet

Jó lesz az!  Én 20-30 évig töltöttem a sörétes lőszereimet,  Amikor hét közben nekiültem tölteni, már elkapott a vadászat hangulata, és az kitartott egészen a hétvégéig! Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #417 Dátum: 2018. Február 26. - 21:01:29 »

Ne is mond, hiányzott egy új hobbi mint zsebbe a meleg sz@r...
Nevet
Lesz azért még ezzel nekünk is némi problémánk. Nem gond, veled vagyunk Vietnám, ha akarod, ha nem!
Huszlavikának megígértem, hogy amíg 100 lőszert nem töltök, nem pofázok bele ebbe a témába.
Most, hogy már 300-on is túl vagyok, ezerrel fogom osztani az észt.
 Röhög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #418 Dátum: 2018. Február 27. - 06:31:23 »

Gézám, tőled mindent eszek Mosolyog  Piál
Inkább az a baj amikor valaki valamit egyáltalán nem csinált még és úgy oszt.

Különben is kínosan ügyelek a divatra. Mivel zöld orrú lövedéket töltök majd így zöld lett a töltő szett.
Azt tanultam a vizsgán hogy ez nagyon fontos tényező.
 Vigyor Nooormalis?
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #419 Dátum: 2018. Február 27. - 06:33:12 »

Jó lesz az!  Én 20-30 évig töltöttem a sörétes lőszereimet,  Amikor hét közben nekiültem tölteni, már elkapott a vadászat hangulata, és az kitartott egészen a hétvégéig! Mosolyog



Ráfogtál achilles inamra...
Már kitaláltam hogy a 12/76 saját főzettel fogósabb lenne Mosolyog
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: