Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyverágyazás  (Megtekintve 139678 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #660 Dátum: 2017. December 28. - 08:29:15 »

Az optimális átmérőt és tárolási módot Erdőjáró leírta.
Úgy kellett volna kivágni,hogy a gyökereket a törzstől 50 cm távolságban elvágni és nem a tuskó részen hajk,fenék- és döntővágás csinálni.
A legszebb rajzolata a "gyökértuskónak" van. A legjobban alaktartó(legkevésbé vetemedő) is ez a rész.Hézagos máglyában minden irányban 20% túlmérettel legalább annyi évig kell tárolni,ahány cm vastag az anyag.
Amíg szárad nyugodtan alapíts családot,ha még nincs. Mire kirepülnek a fiókák,már használhatod az új tusát.

Azt elhiszem hogy az angol kisipari , méregdrága fegyvereket ilyen fával és eljárással agyazzák de a  széria fegyvereket még ha drágák is már nehezen tudom elképzelni .
Szárítóberendezést , stb biztos használnak .  Emelem  De az is lehet hogy tévedek !   Fejvakarás
Naplózva
mematyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


« Új üzenet #661 Dátum: 2017. December 30. - 19:28:30 »

Azt elhiszem hogy az angol kisipari , méregdrága fegyvereket ilyen fával és eljárással agyazzák de a  széria fegyvereket még ha drágák is már nehezen tudom elképzelni .
Szárítóberendezést , stb biztos használnak .  Emelem  De az is lehet hogy tévedek !   Fejvakarás

Használnak.  Emelem Stoel

De emiatt kerül egy egyszerűbb (1.-2.o) tusanyag pár ezer forintba, nem 25-be.
Naplózva
Vadűző
Vendég
« Új üzenet #662 Dátum: 2018. Február 27. - 13:25:16 »

  Üdv mindenkinek!
  Kaukázusi dió tus anyagom van eladó. Tus+előagy.Sötét dúsan erezett igazi exkluzív darab.
Képeket tudok küldeni.
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #663 Dátum: 2018. Február 27. - 14:03:18 »

  Üdv mindenkinek!
  Kaukázusi dió tus anyagom van eladó. Tus+előagy.Sötét dúsan erezett igazi exkluzív darab.
Képeket tudok küldeni.

 Emelem
Érdekelnének képek privátban.
És ár is!
Köszi!
 Wave
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #664 Dátum: 2018. Február 28. - 10:28:46 »

  Üdv mindenkinek!
  Kaukázusi dió tus anyagom van eladó. Tus+előagy.Sötét dúsan erezett igazi exkluzív darab.
Képeket tudok küldeni.
Emelem

Na, akkor csak sikerült boldogulni az eGun regisztációval.  Kacsint
Remélem nem a "bevált" - néhány hiéna által használt - kalkulátort használod.  Nem szól szám (Ahány EUR-ért vette, annyi ezer Ft.-ért árulja.)  Ördög

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Vadűző
Vendég
« Új üzenet #665 Dátum: 2018. Február 28. - 13:45:40 »

Kedves Anti!
Ez az anyag speciel nem az eGun-ról van. Úgy gondolom,hogy mindenki onnan szerzi be a dolgait ahonnan tudja vagy akarja. Ezzel szerintem te is így vagy.
Az árak pedig tükrözik a minőséget. Gondolom te sem adnád el a puskádat értéke alatt,hogy valakinek jó legyen. Máskülönben egy standard kategóriás tussal is kiváló élményben lehet része a vadásznak.
Ami magasabb kategória azért viszont többet kell fizetni. Nem annyival amennyivel te gondolod.
További szép napot!
A fórumon az sms stílust mellőzzük!
« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 28. - 13:58:31 írta Balkóbátya » Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #666 Dátum: 2018. Február 28. - 14:05:49 »

Kedves Anti!
Ez az anyag speciel nem az eGun-ról van. Úgy gondolom,hogy mindenki onnan szerzi be a dolgait ahonnan tudja vagy akarja. Ezzel szerintem te is így vagy. Az árak pedig tükrözik a minőséget. Gondolom te sem adnád el a puskádat értéke alatt,hogy valakinek jó legyen. Máskülönben egy standard kategóriás tussal is kiváló élményben lehet része a vadásznak. Ami magasabb kategória azért viszont többet kell fizetni. Nem annyival amennyivel te gondolod. További szép napot!
A fórumon az sms stílust mellőzzük!

  Csodalk
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #667 Dátum: 2018. Február 28. - 14:46:38 »

Kedves Anti!
Ez az anyag speciel nem az eGun-ról van. Úgy gondolom,hogy mindenki onnan szerzi be a dolgait ahonnan tudja vagy akarja. Ezzel szerintem te is így vagy.
Az árak pedig tükrözik a minőséget. Gondolom te sem adnád el a puskádat értéke alatt,hogy valakinek jó legyen. Máskülönben egy standard kategóriás tussal is kiváló élményben lehet része a vadásznak.
Ami magasabb kategória azért viszont többet kell fizetni. Nem annyival amennyivel te gondolod.
További szép napot!
A fórumon az sms stílust mellőzzük!

Tudod barátom, ha csak feleannyiszor húztad volna meg a ravaszt, mint Anti, akkor is kicsit visszafogottabbnak  kéne lennek. Vagy esetleg találva érzed magad? Mellőzzük az sms stílust? OK. Ugyanakkor azt se felejtsük el, hogy ez a fórum nem a Te egun-os problémáid megoldására jött létre, pláne nem piacként. Szoktunk ajánlani egymásnak dolgokat, mindig fényképpel és árral. Korrekten.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #668 Dátum: 2018. Február 28. - 14:53:30 »

Kedves Anti!
Ez az anyag speciel nem az eGun-ról van. Úgy gondolom,hogy mindenki onnan szerzi be a dolgait ahonnan tudja vagy akarja. Ezzel szerintem te is így vagy.
Az árak pedig tükrözik a minőséget. Gondolom te sem adnád el a puskádat értéke alatt,hogy valakinek jó legyen. Máskülönben egy standard kategóriás tussal is kiváló élményben lehet része a vadásznak.
Ami magasabb kategória azért viszont többet kell fizetni. Nem annyival amennyivel te gondolod.
További szép napot!
A fórumon az sms stílust mellőzzük!

Kedves Vadűző!

Nem érdekel, hogy honnan származik az árult faanyag. (Ha ha nyílt lapokkal játszanál, feltehetted volna a céltopikba - Eladás - árral, fényképpel...)
Én a kevés számú hozzászólásod alapján (aminek felében az eGunra való bejutás után érdeklődtél...) erre következtettem.  Vállat von
De sajnos beigazolódni látszik a a feltevésem is...  Nem szól szám -Tudod, ez egy kis közösség, gyorsan terjednek az infók.  Kacsint
Ezen a Fórumon szerintem nem "divat" a kereskedelmi célú adás-vétel.  - Ezt persze majd a Modik megerősítik, vagy cáfolják.  Gondolkodik
Egyébként persze mindenki annyiért árulja a dolgait, amennyiért nem szégyenli...  OOO
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #669 Dátum: 2018. Február 28. - 14:55:53 »

Tudod barátom, ha csak feleannyiszor húztad volna meg a ravaszt, mint Anti, akkor is kicsit visszafogottabbnak  kéne lennek. Vagy esetleg találva érzed magad? Mellőzzük az sms stílust? OK. Ugyanakkor azt se felejtsük el, hogy ez a fórum nem a Te egun-os problémáid megoldására jött létre, pláne nem piacként. Szoktunk ajánlani egymásnak dolgokat, mindig fényképpel és árral. Korrekten.

Megelőztél a hasonló gondolataiddal.  Igen  Ölel
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #670 Dátum: 2018. Február 28. - 15:10:12 »

Megelőztél a hasonló gondolataiddal.  Igen  Ölel
 Wave

Csípte a szemem.  Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #671 Dátum: 2018. Február 28. - 15:36:45 »

Pirossal én írtam bele a hozzászólásba. Csak az sms stílust kifogásoltam,az általános stílus megítélését Antira bíztam. Más helyről a hirdetést töröltem,kértem,hogy tegye a céltopikba. Ár megjelöléssel. Ha nem teszi,törlöm a hozzászólásait. Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #672 Dátum: 2018. Augusztus 26. - 07:17:32 »

Nincs valakinek  eladó fája egy régi stájermanci L-re? 243W. Az enyém elrepedt Rííí
Naplózva

Jó szelet!
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #673 Dátum: 2018. Augusztus 26. - 09:25:50 »

Nincs valakinek  eladó fája egy régi stájermanci L-re? 243W. Az enyém elrepedt Rííí

Nem tudjátok megragasztani.
Lehet hogy eltörik majd valamikor máshol,de ahol meg van ragasztva ,ott soha többé.
Naplózva
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #674 Dátum: 2018. Augusztus 26. - 11:56:26 »

Nem tudjátok megragasztani.
Lehet hogy eltörik majd valamikor máshol,de ahol meg van ragasztva ,ott soha többé.

Egy próbát megér. De valószínüleg tüzifa lesz belőle mert, az egész el van vetemedve, és beleér a csőbe a fa. Feszűltség van benne.

A vadászaprón találtam egyet 70 ért de stucznira való. Nem tudom hogy , jó lenne-e ? A stuczninak mennyivel rövidebb a csöve? Vagy legyen belőle stutzen? Vállat von
Naplózva

Jó szelet!
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: