Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyverágyazás  (Megtekintve 139701 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #495 Dátum: 2015. április 02. - 12:09:51 »

"hiszek a jogállamban"

Miben ? Meglepődött

Hol van, mutasd meg gyorsan !  Csodalk

 Mosolyog

Na jó ! Ha nincs akkor majd lesz !   KAP  Ha nem teszünk érte akkor ...........   
Naplózva
sab
Vendég
« Új üzenet #496 Dátum: 2015. április 02. - 12:21:46 »

Mosolyog

Na jó ! Ha nincs akkor majd lesz !   KAP  Ha nem teszünk érte akkor ...........   

Amiből beszedtél, abból többet ne. Kacsint Vigyorog Vigyorog Röhög
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #497 Dátum: 2015. április 02. - 12:45:48 »

Amiből beszedtél, abból többet ne. Kacsint Vigyorog Vigyorog Röhög

Tilos a politizálás és punktum !      Ördög
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #498 Dátum: 2015. április 02. - 18:09:32 »

Főleg a punktum... bármi is az...  Röhög

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Stefi
Vendég
« Új üzenet #499 Dátum: 2015. április 04. - 07:53:28 »

Főleg a punktum... bármi is az...  Röhög

 Emelem

Lehet válogatni !    Röhög

http://wikiszotar.hu/wiki/magyar_ertelmezo_szotar/Punktum
Naplózva
mematyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


« Új üzenet #500 Dátum: 2015. április 13. - 19:38:54 »

Tisztelt Urak!

Szeretnék tanácsot kéri egy sörétes puska ágyazásának felfrissítése kapcsán Emelem
Igyekeztem elolvasni a korábbi hsz.-kat, de erre konkrétan nem találtam választ sajnos.

A fegyvert kéz alóla vettem, nem tudom pontosan hogy a gyári tus van átfaragva rajta, vagy teljesen újat készítettek rá,  miből is pontosan Vállat von
Egy vadászboltban láttam nem drága pénzért elvileg erre a célra gyártott tusolajat, de nem mertem megvenni és nekiállni, nehogy csak jobban elrontsam.


Nem igazán tudom hogy van kezelve ez az ágyazás, remélem ti tudtok segíteni használható-e az olaj rá  Stoel
Így sem rossz, de a picit fényesebbé sikeül varázsolni az mégjobban tetszene


Üdvözletem !
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #501 Dátum: 2015. április 13. - 19:53:20 »

Tisztelt Urak!

Szeretnék tanácsot kéri egy sörétes puska ágyazásának felfrissítése kapcsán Emelem
Igyekeztem elolvasni a korábbi hsz.-kat, de erre konkrétan nem találtam választ sajnos.

A fegyvert kéz alóla vettem, nem tudom pontosan hogy a gyári tus van átfaragva rajta, vagy teljesen újat készítettek rá,  miből is pontosan Vállat von
Egy vadászboltban láttam nem drága pénzért elvileg erre a célra gyártott tusolajat, de nem mertem megvenni és nekiállni, nehogy csak jobban elrontsam.


Nem igazán tudom hogy van kezelve ez az ágyazás, remélem ti tudtok segíteni használható-e az olaj rá  Stoel
Így sem rossz, de a picit fényesebbé sikeül varázsolni az mégjobban tetszene



Üdvözletem !
Nehéz így, hogy nem tudjuk mi is van rajta. Mindenesetre lakkozottnak nem tűnik. Szerintem kend át lenolajjal, meglátod beveszi-e. Aztán ha beveszi valamennyire, akkor tuti nem lakk, és akár viaszolhatod is.
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #502 Dátum: 2015. április 13. - 19:54:50 »

Tisztelt Urak!

Szeretnék tanácsot kéri egy sörétes puska ágyazásának felfrissítése kapcsán Emelem
Igyekeztem elolvasni a korábbi hsz.-kat, de erre konkrétan nem találtam választ sajnos.

A fegyvert kéz alóla vettem, nem tudom pontosan hogy a gyári tus van átfaragva rajta, vagy teljesen újat készítettek rá,  miből is pontosan Vállat von
Egy vadászboltban láttam nem drága pénzért elvileg erre a célra gyártott tusolajat, de nem mertem megvenni és nekiállni, nehogy csak jobban elrontsam.
]

Nem igazán tudom hogy van kezelve ez az ágyazás, remélem ti tudtok segíteni használható-e az olaj rá  Stoel
Így sem rossz, de a picit fényesebbé sikeül varázsolni az mégjobban tetszene


Üdvözletem !
Egyébként milyen puska?
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
mematyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


« Új üzenet #503 Dátum: 2015. április 13. - 20:11:13 »

Egyébként milyen puska?
Egy izs 43M 1987-es. a tuson kívül semmi különleges nincsen benne, talán annyi, hogy nagyon szépen jár és nincs elkopva-berozsdálva, ezért gondolkodom, hogy megérne egy misét a tus is.


Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #504 Dátum: 2015. április 13. - 21:16:58 »

Egy izs 43M 1987-es. a tuson kívül semmi különleges nincsen benne, talán annyi, hogy nagyon szépen jár és nincs elkopva-berozsdálva, ezért gondolkodom, hogy megérne egy misét a tus is.



Mindenképp, főleg ha az ember szeret vele bíbelődni:-)
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
mematyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


« Új üzenet #505 Dátum: 2015. április 14. - 15:57:24 »

Mindenképp, főleg ha az ember szeret vele bíbelődni:-)

Akkor a hétvégén valami nem látható részen próbálkozok vele  Emelem
Mi történhet legrosszabb esetben, ha valamit elrontok?
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #506 Dátum: 2015. április 14. - 20:49:15 »

Akkor a hétvégén valami nem látható részen próbálkozok vele  Emelem
Mi történhet legrosszabb esetben, ha valamit elrontok?
Ha csak kensz rá egy kis olajat, abból semmi baj nem lehet.
Ha van kedved, időd, akár újra is csiszolhatod az egészet (ha esetleg karcos), aztán pác, olaj, viasz....
Jó munkát
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
mematyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


« Új üzenet #507 Dátum: 2015. április 16. - 18:50:24 »

Ha csak kensz rá egy kis olajat, abból semmi baj nem lehet.
Ha van kedved, időd, akár újra is csiszolhatod az egészet (ha esetleg karcos), aztán pác, olaj, viasz....
Jó munkát
Köszönöm,  tényleg sikerül.  Még olajozom folyamatosan jobb lesz.  A pácolás nem olyan szép alatta,  de annak most nem kezdek neki inkább.  Hétvégére remélem készlesz,  teszek majd képet fel.   A viaszolásról tudnál pár szót mondani,  hogyan,  mivel kellene csinálnom?  Emelem
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #508 Dátum: 2015. április 17. - 07:56:04 »

Köszönöm,  tényleg sikerül.  Még olajozom folyamatosan jobb lesz.  A pácolás nem olyan szép alatta,  de annak most nem kezdek neki inkább.  Hétvégére remélem készlesz,  teszek majd képet fel.   A viaszolásról tudnál pár szót mondani,  hogyan,  mivel kellene csinálnom?  Emelem
Én úgy csináltam, hogy fogtam a méhviaszt (ismerőstől kaptam műlépet, az már teljesen tiszta), és csak simán kézzel rányomkodtam-kenegettem foltokban, aztán pl hőlégfúvóval ráolvasztottan, és így folyékony állapotában elkenegettem, dörzsöltem, hogy mindenhol legyen vékonyan. Aztán puha ronggyal dörzsölgetve lejön a felesleg, és fényesedik. Nem lesz csillogó, inkább selyemfényű (én ezt szeretem).
A fórum keresőjében keress rá a.viaszolásra, mert van itt aki jobban tudja ezt.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
mematyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


« Új üzenet #509 Dátum: 2015. április 17. - 13:32:17 »

Üdvözletem Emelem
Köszönöm a segítséget, sikerült megcsinálni Mosolyog

A fája nem olyan szép erezetű, de szebb mint volt  Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: