Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyverágyazás  (Megtekintve 139967 alkalommal)
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #450 Dátum: 2015. Február 09. - 20:56:43 »

Azt a gyári nyűves tuskót ki kell marni és kész. Emelem
Az mán igaz, hogy minden öt évig száradt diófa törzsben benne van egy gyönyörű fegyver agyazás!
 Emelem
Naplózva
bombi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #451 Dátum: 2015. Február 10. - 14:00:33 »

Köszönöm a válaszokat,további szép napot. Emelem
Naplózva

Üdvözlettel Borda Sándor!
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2659


« Új üzenet #452 Dátum: 2015. Március 31. - 20:44:44 »

Tisztelt Urak!
Az IZS bock puskámnak szeretnék egy új tust és előagyat csináltatni. Szeretnék érdeklődni mennyibe kóstálna ez a művelet? Esetleg a szakember címét is megírnátok?
Hozzászólásaitokat előre is köszönöm!
Üdv Gyula Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
molnarzoli75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 427


« Új üzenet #453 Dátum: 2015. április 01. - 05:17:23 »

Tisztelt Urak!
Az IZS bock puskámnak szeretnék egy új tust és előagyat csináltatni. Szeretnék érdeklődni mennyibe kóstálna ez a művelet? Esetleg a szakember címét is megírnátok?
Hozzászólásaitokat előre is köszönöm!
Üdv Gyula Emelem

Kedves fórumtársak!

A Gyula által kérdezett dolog, engem is érdekelne.

Üdv:Zoli.
Naplózva

A vadászfegyvered ne gyilkossá, hanem a természetet tisztelő, a vadat szerető és védelmező bátor, edzett, de melegszívű, nemes lelkű emberré neveljen.
nagyi 571027
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 390


« Új üzenet #454 Dátum: 2015. április 01. - 06:33:47 »

Tisztelt Urak!
Az IZS bock puskámnak szeretnék egy új tust és előagyat csináltatni. Szeretnék érdeklődni mennyibe kóstálna ez a művelet? Esetleg a szakember címét is megírnátok?
Hozzászólásaitokat előre is köszönöm!
Üdv Gyula Emelem

Sziasztok!

Nem tudom az ország mely részén laktok, én vele készíttettem a sörétes puskámra "testre szabott" tust:

A művelet engedélyköteles, még légpuskára is!

Korrekt, nem drága és gyors. (Legalábbis két éve az volt.

 Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2015. április 01. - 09:05:06 írta Voldi » Naplózva

"Hajnal" csak hat betű papíron; jelentőségét csak az tudja, aki ismeri, aki nemcsak szemével látta, hanem lelkével megérezte, aki elmerült a virradás természeti csodájában, aki áhítatosan nézte a keletről jövő rózsás derengést és megérezte a végtelenséget és az örökkévalóságot.
Nadler Herbert
Stefi
Vendég
« Új üzenet #455 Dátum: 2015. április 01. - 09:56:37 »

Sziasztok!

Nem tudom az ország mely részén laktok, én vele készíttettem a sörétes puskámra "testre szabott" tust:

A művelet engedélyköteles, még légpuskára is!

Korrekt, nem drága és gyors. (Legalábbis két éve az volt.

 Emelem


Voldi ! Fejtsd már ki a pirosat bővebben légyszíves .   Vállat von
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #456 Dátum: 2015. április 01. - 10:02:24 »

Voldi ! Fejtsd már ki a pirosat bővebben légyszíves .   Vállat von

Idézet az ORFK ide vonatkozó állásfoglalásából:

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #457 Dátum: 2015. április 01. - 10:11:43 »

Idézet az ORFK ide vonatkozó állásfoglalásából:



 Meghajol

Kösz ! Ezt nem tudtam de a véleményem is meg van róla . Szóval  ezen baromság alapján akár a csavarhúzó a véső és a gyalu gyártójának is különleges engedélyre lenne szüksége mert nem tugható hogy azzal nem e fegyver javítást átalakítást vagy tus gyártást fognak eszközölni.  Röhög Röhög Röhög Röhög

Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #458 Dátum: 2015. április 01. - 10:14:44 »

Meghajol

Kösz ! Ezt nem tudtam de a véleményem is meg van róla . Szóval  ezen baromság alapján akár a csavarhúzó a véső és a gyalu gyártójának is különleges engedélyre lenne szüksége mert nem tugható hogy azzal nem e fegyver javítást átalakítást vagy tus gyártást fognak eszközölni.  Röhög Röhög Röhög Röhög

Nem jó a példád. Csak akkor van szüksége különleges engedélyre, ha úgy készít fegyver tust azokkal az eszközökkel, hogy ott vannak a fődarabok is! Tyúklétrát, klozet ajtót, stb., barkácsolhat gond nélkül. De nem a véleményről van szó, az teljesen mellékes. Arról, hogy ne reklámozzunk a fórumon illegális dolgot! Pont!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #459 Dátum: 2015. április 01. - 10:20:35 »

Nem jó a példád. Csak akkor van szüksége különleges engedélyre, ha úgy készít fegyver tust azokkal az eszközökkel, hogy ott vannak a fődarabok is! Tyúklétrát, klozet ajtót, stb., barkácsolhat gond nélkül. De nem a véleményről van szó, az teljesen mellékes. Arról, hogy ne reklámozzunk a fórumon illegális dolgot! Pont!


Jogos !  Direkt nem írtam a kijátszás teljesen evidens és bizonyíthatatlan módjairól . A véleményem meg továbbra is ugyan az !    Emelem
Naplózva
molnarzoli75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 427


« Új üzenet #460 Dátum: 2015. április 01. - 10:30:57 »

Meghajol

Kösz ! Ezt nem tudtam de a véleményem is meg van róla . Szóval  ezen baromság alapján akár a csavarhúzó a véső és a gyalu gyártójának is különleges engedélyre lenne szüksége mert nem tugható hogy azzal nem e fegyver javítást átalakítást vagy tus gyártást fognak eszközölni.  Röhög Röhög Röhög Röhög



Ez most akkor azt jelenti, hogy akivel csináltatni szeretném, annak kell, hogy legyen engedélye erre?

Üdv:Zoli.
Naplózva

A vadászfegyvered ne gyilkossá, hanem a természetet tisztelő, a vadat szerető és védelmező bátor, edzett, de melegszívű, nemes lelkű emberré neveljen.
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9914



« Új üzenet #461 Dátum: 2015. április 01. - 10:52:23 »

Ez most akkor azt jelenti, hogy akivel csináltatni szeretném, annak kell, hogy legyen engedélye erre?

Üdv:Zoli.

Igen.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
harkazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Új üzenet #462 Dátum: 2015. április 01. - 10:57:36 »

A rendőrség szerint igen.
Ha bíróság elé kerül az ügy, akkor majd ott felülbírálhatják.
Kérdés, hogy valaki indít-e e pert emiatt.
(Több olyan eset is volt, ahol a bíróság fegyverrel kapcsolatos rendőrségi állásfoglalást elkaszált. A témáról több részlet a kék fórumon.)
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #463 Dátum: 2015. április 01. - 11:01:03 »

A rendőrség szerint igen.
Ha bíróság elé kerül az ügy, akkor majd ott felülbírálhatják.
Kérdés, hogy valaki indít-e e pert emiatt.
(Több olyan eset is volt, ahol a bíróság fegyverrel kapcsolatos rendőrségi állásfoglalást elkaszált. A témáról több részlet a kék fórumon.)


Ez bizony előfordulhat.

A kérdés csak az, hogy amíg a bírósági döntés megszületik (ami valljuk be nem rövid idő!), mivel, és mire vadászna a delikvens, mert a fegyverei nem nála lesznek...
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
harkazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Új üzenet #464 Dátum: 2015. április 01. - 11:02:48 »

Igen, így van...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: