Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyverágyazás  (Megtekintve 140020 alkalommal)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #405 Dátum: 2014. Október 24. - 19:52:28 »

Ezt a tus toldást esetleg meg  tudom csinálni magamnak is ?

Ha készítettél már faanyag táblásítást, akkor menni fog... Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
forester73
Vendég
« Új üzenet #406 Dátum: 2014. Október 24. - 20:07:35 »

Megcsinálni nem nagy kaland , hogy szép is legyen az már komolyabb dió . A Brno Fox (ne sértődj meg ) nem az az árkategória ahol sokat kellene vacilálni vele . Nem tudom milyen fából van a tusája , de ha találsz megfelelő szárazságú és hasonló erezetü fát akkor nem kell egy faszobrásznak lenni , hogy azt a 4-5 cm-t hozzá told .Faragasztó és 2 db fakötésü csavar , némi csiszoló vászon , pác etcetera .... vagy ez bonyolult?! Akkor keress egy normális asztalost és  csináltasd meg vele .

Üdv az OGRE (akiolyansokoldalúmintegycsiszolatlangyémánt)
Naplózva
immi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Új üzenet #407 Dátum: 2014. Október 24. - 21:11:32 »

Ha készítettél már faanyag táblásítást, akkor menni fog... Mosolyog
asztalos vagyok  Vigyorog
Naplózva
forester73
Vendég
« Új üzenet #408 Dátum: 2014. Október 24. - 21:14:40 »

Most szopatsz minket ? Türelmetlenül Azonnal kihúztalak a karácsonyi ajándék listáról . Tasli
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #409 Dátum: 2014. Október 24. - 21:19:32 »

Talán csak az asztalhoz ért. Stoel Ördög
Naplózva
immi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Új üzenet #410 Dátum: 2014. Október 24. - 21:27:45 »

Talán csak az asztalhoz ért. Stoel Ördög
jah meg a székekhez Röhög
Naplózva
immi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Új üzenet #411 Dátum: 2014. Október 24. - 21:28:45 »

Most szopatsz minket ? Türelmetlenül Azonnal kihúztalak a karácsonyi ajándék listáról . Tasli

 ez a megoldás számomra is világos volt  S.Peti
 Én valami  tusgumira vagy ilyesmire gondoltam  Emelem
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #412 Dátum: 2014. Október 24. - 21:36:44 »

asztalos vagyok  Vigyorog

 Tasli Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #413 Dátum: 2014. Október 24. - 21:44:44 »

ez a megoldás számomra is világos volt  S.Peti
 Én valami  tusgumira vagy ilyesmire gondoltam  Emelem
        itt van,  akár 38mm vastag is  :  http://eurohunt.hu.ip12.varolista.hu/catalog/111/wegugftagytalpak
Naplózva
svk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488



« Új üzenet #414 Dátum: 2015. Január 16. - 17:41:27 »

Üdv mindenkinek. Azt szeretném megtudni, hogy egy stucnis puska tusát át lehet alakítani normál agyazásúvá, vagy inkább vegyek, vagy csináltassak rá másikat? Lehet, hogy sikerül hozzájutnom jutányos áron egy fegyverhez, de nem igazán jönnek be a stucnik. Egyedül a nagybátyám stucnis végigfaragott puskája tetszett, de ez csak egy "sima" változat. Előre is köszönöm a válaszokat. Emelem
Naplózva

Üdv! Viko.
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #415 Dátum: 2015. Január 16. - 17:49:53 »

Üdv mindenkinek. Azt szeretném megtudni, hogy egy stucnis puska tusát át lehet alakítani normál agyazásúvá, vagy inkább vegyek, vagy csináltassak rá másikat? Lehet, hogy sikerül hozzájutnom jutányos áron egy fegyverhez, de nem igazán jönnek be a stucnik. Egyedül a nagybátyám stucnis végigfaragott puskája tetszett, de ez csak egy "sima" változat. Előre is köszönöm a válaszokat. Emelem

Eretnek egy gondolat.... inkább csináltass rá másikat. Nem tudhatod, hogy 10-20 év múlva mi fog tetszeni. Tudod ahogy öregszik az ember változik az ízlése és előtérbe kerül a nő és a bor kérdése. Melyik hanyas évjáratú?  Kacsint Ördög Na az ez igaz apuskák eleganciájára is.  Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
svk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488



« Új üzenet #416 Dátum: 2015. Január 16. - 18:01:40 »

Eretnek egy gondolat.... inkább csináltass rá másikat. Nem tudhatod, hogy 10-20 év múlva mi fog tetszeni. Tudod ahogy öregszik az ember változik az ízlése és előtérbe kerül a nő és a bor kérdése. Melyik hanyas évjáratú?  Kacsint Ördög Na az ez igaz apuskák eleganciájára is.  Stoel

Hát igen. Én még elég fiatal vagyok, lehet ez miatt nem is tetszenek.  Stoel Az viszont igaz, hogy az idősebb vadászoknak jobban állnak az ilyen puskák. Mivel egy olcsóbb fegyverről, egy 9,3-as zkk-ról van szó, ezért nem akarom közel a fegyver árát új tusra költeni, ezért gondolkodtam az átalakításon. Aztán lehet, hogy mégis új tus lesz, nem tudom még mit csináljak.
Naplózva

Üdv! Viko.
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #417 Dátum: 2015. Január 16. - 18:12:47 »

Hát igen. Én még elég fiatal vagyok, lehet ez miatt nem is tetszenek.  Stoel Az viszont igaz, hogy az idősebb vadászoknak jobban állnak az ilyen puskák. Mivel egy olcsóbb fegyverről, egy 9,3-as zkk-ról van szó, ezért nem akarom közel a fegyver árát új tusra költeni, ezért gondolkodtam az átalakításon. Aztán lehet, hogy mégis új tus lesz, nem tudom még mit csináljak.

Lehet az az "olcsó" fegyver a szívedhez fog nőni.  Mosolyog Biztos, hogy többet fogsz rákölteni akkor mint amit ér a piacon a puska.
Szerintem hagyd így ahogy van.
Erre pont jó példa vagyok én, nekem anno más puska tetszett de a sors úgy hozta, hogy egy Fég GV tulaja lettem. Nem nagyon kedveltem kezdetben mai ésszel nem is tudom miért. Viszont azt tudom, hogy ma már semmi pénzért nem válnék meg tőle. Ha valami gondja lenne azonnal orvosoltatnám az öcskössel.
Tervbe van véve egy új agyazás is mindenképp, csak a csillagok állását kell még összehangolnom. Biztos többe fog fájni mit érhet a vas, de szerintem megérdemli.  Kacsint
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #418 Dátum: 2015. Január 16. - 18:24:38 »

Szia Svk!  Emelem

Azt, hogy te mit csinálj, arra nem tudok javaslatot tenni. Azt viszont tudom, ha nekem egy "stucnyikom" lenne, hozzá sem nyúlnék! Ha pedig a faragott tus tetszene, inkább faragtanék rá egy jó kis jelenetet, és nem egy új tust tetetnék rá! Kacsint

Vadászüdvözlettel: Attila Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #419 Dátum: 2015. Január 16. - 18:28:29 »

Hát igen. Én még elég fiatal vagyok, lehet ez miatt nem is tetszenek.  Stoel Az viszont igaz, hogy az idősebb vadászoknak jobban állnak az ilyen puskák. Mivel egy olcsóbb fegyverről, egy 9,3-as zkk-ról van szó, ezért nem akarom közel a fegyver árát új tusra költeni, ezért gondolkodtam az átalakításon. Aztán lehet, hogy mégis új tus lesz, nem tudom még mit csináljak.
Miért nem inkább egy szép stucni nagantot szerzel? Rögtön adnám a stucniér a faragott sima agyazást.Meg vagy 20 liter bort. Fenébe:-)
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: