Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 49   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyverágyazás  (Megtekintve 140059 alkalommal)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #15 Dátum: 2008. április 18. - 07:38:40 »



Közvetlenül a ........... céltávcsövek mellett tartja a polcon a tusanyagot ???  Fa testápoló

Szia Anti!

Azt hiszem a kipontozott rész olyat tartalmaz, amiről biztosat senki sem tud, ugyanakkor nem is célszerű egy nyílt internetes fórumon erről érdemben nyilatkozni.

Üdv wetzlar.
[/quote]

Szia Roland!

Én saját szememmel láttam amikor az illető ilyen "kipontoztt izékkel" üzletelt - na persze nem velem. Nem akarok vitát nyitni erről, csak felmegy bennem a pumpa, ha ilyet látok Gun NoNo
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #16 Dátum: 2008. április 18. - 13:00:33 »

Szia Anti!

Igen, mindenkiben felmegy a pumpa az "ilyenek"láttán...csak a következmények amiket célszerű elkerülni, ezért bátorkodtam kipontozni azt a bizonyos részt.

Üdv w.
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #17 Dátum: 2008. április 18. - 13:03:45 »

Szia Anti!

Igen, mindenkiben felmegy a pumpa az "ilyenek"láttán...csak a következmények amiket célszerű elkerülni, ezért bátorkodtam kipontozni azt a bizonyos részt.

Üdv w.
Szerintem minden fegyvermesternél vannak ilyenek.
Nekik is meg kell valamiből élni, ez olyan számomra, mint a kerti disznóhajtás.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #18 Dátum: 2008. április 18. - 13:07:51 »

A célinfra számomra is vörös posztó. De ennek semmi köze a topic témájához, ha erről akartok társalogni, mindenkit megkérek, hogy fáradjon át egy erre megfelelőbb helyre.

Ezt mint moderátor kérem.
Naplózva
Roland
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123



« Új üzenet #19 Dátum: 2008. április 18. - 13:09:26 »

A tegnap igért képek a torott tusrol:


http://kepfeltoltes.hu/080418/P4171005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]

Nagyon várom a véleményeteket.
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #20 Dátum: 2008. április 18. - 13:11:29 »

Drága Viktor!

Szerintem senki nem akar erről beszélgetni...., nem hogy itt....
Az eszmecserében résztvettek mind egy álláspontra helyezkedtek.... Wave Igen
Naplózva
Roland
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123



« Új üzenet #21 Dátum: 2008. április 18. - 13:12:48 »

Megpróbálom még a két másikat is feltenni:



Naplózva
Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #22 Dátum: 2008. április 18. - 13:55:37 »

Amennyire a képekből látni lehet a "nyakban" keresztbe megy a szálírány. Ezt a fát egy 9.3 -ra feltenni nem csak felelőtlenség, hanem életveszélyes is! Hozzájön az is, hogy ha nem tökéletes az illesztés és a tok hátsó nyúlványánál túl passzentos, akkor az mint egy ék szétfeszíti a fát (pláne az ilyet)!
Akár ő adta a fát, akár te, akkor sem lett szabadott volna ebből a fából dolgozni!
Minimum garanciális csere + egy marha nagy pofon!
Te meg köszönd meg a Jóistennek, hogy nem állt a fegyver a válladba vagy az arcodba!
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
Roland
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123



« Új üzenet #23 Dátum: 2008. április 18. - 14:20:47 »

Csaba!
Koszonom válaszod.Nem faragott,hanem egy gyári CZ 550 Lux tus.A képekbol annyira nem látni,de a szálak párhuzamosan mennek,az eloagy irányába.
Az volt talán a szerncsém,hogy padból lottem.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #24 Dátum: 2008. április 19. - 01:02:23 »

Roland!
Látom, sikerült a képfeltöltés. Bocs, de csak most lett volna időm feltenni.
Igaza van Csabának, ez a fa nem törött hanem hasadt, szálirány mentén. Lehet, hogy ez a keresztszálúság nagyon szép mintázatot okozott de kigyengítette a szerkezetet, nem lett volna szabad így felhasználni.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Juszuph
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 333


« Új üzenet #25 Dátum: 2008. április 19. - 05:16:44 »

Amennyire a képekből látni lehet a "nyakban" keresztbe megy a szálírány. Ezt a fát egy 9.3 -ra feltenni nem csak felelőtlenség, hanem életveszélyes is! Hozzájön az is, hogy ha nem tökéletes az illesztés és a tok hátsó nyúlványánál túl passzentos, akkor az mint egy ék szétfeszíti a fát (pláne az ilyet)!
Akár ő adta a fát, akár te, akkor sem lett szabadott volna ebből a fából dolgozni!
Minimum garanciális csere + egy marha nagy pofon!
Te meg köszönd meg a Jóistennek, hogy nem állt a fegyver a válladba vagy az arcodba!
Naplózva

Üdv : Juszuph
Juszuph
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 333


« Új üzenet #26 Dátum: 2008. április 19. - 05:37:40 »

Szia Csabi,
teljes mértékben azonos a véleményem mint neked,a képen is jól látható, hogy a kritikus helyen kifut a szál a fából.Mint előszörre is írtam,Roland adj hálát az Úristennek.Nálunk a műhelyben volt hasonló eset egy Steyr Lux 9,3x62 Stutzni fél éves gyári agy, és a szekrényben sebes álltában hasonló módon elrepedt.Ott a markolat vékony részénél oldalirányba.Visszaküldtem a labancokhoz, eredmény még nincs.Ott a tulaj cserélte ki a fát, ő természetesen nem ért hozzá, így nem vizsgálta át ilyen szempontból, habár nagyon jól látható.
Annyit azért még hozzáteszek, megpróbálnám a fát visszaküldeni ( a beszerzés körülményeit nem ismerem) és cserét kérni.A veszélyességéről egy ilyen jellegú törésnek csak annyit, itt több ezer Joul energia keletkezik egyszerre és az éles szálkás részek nagyon borzalmas roncsolásra képesek, a kapható pofonról nem is szólva.Üdv:Juszuph Igen
 :WAs
Naplózva

Üdv : Juszuph
Roland
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123



« Új üzenet #27 Dátum: 2008. április 21. - 08:33:55 »

Mégegyszer koszonom Néktek!

Bizony nagyon szépen erezett,sotét tus volt,de ezek szerint hibás.
Most van bennem egy pici  félsz,ezért is szeretném megkérdezni Toletek: az új tussal szerelt fegyverbol már kilottem kb.30 db loszert,ha ott is lenne vmi hiba az már jelentkezett volna,vagy egy illyen probléma bármikor elojohet?
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #28 Dátum: 2008. április 21. - 10:05:28 »

Szia Roland!

Elfogadhatatlan az, hogy Veled kifizettették a felét... ez szavatossági probléma, a javítás, csere, stb. költségei a kötelezettet (eladót) terhelik.
Naplózva
Roland
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123



« Új üzenet #29 Dátum: 2008. április 21. - 10:51:46 »

Szia Viktor!

Igazad van,és most,hogy egyértelmuen a tus volt hibás,megreklamálnám,de sajna a számla a vételrol már nincs meg. A vadászszoba falán lessz a helye,orok emlékul.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 49   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: