Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: kártevők?  (Megtekintve 315704 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #735 Dátum: 2013. Június 12. - 20:42:23 »

Ma tovább finomítottam a már tavaly elkészült műuhut, konkrétan nyúlbőr fejborítást kapott (a régi megoldás nagyon gagyi volt), fácánszárnyakat, és új szemeket tettem rá. Elé akasztottam egy dolmányost és kivittem a kert végébe a mezőre. Elég nagy cirkuszt rendeztek a környékbeli dolmányosok, még édesanyám is hallotta a rikácsolást a lakásban...  Vigyorog

Ilyen lett:

Álmomban ne jöjjön elő ilyen uhu!!!!!!!! Röhög
Báránybőrbe bújt farkas,nyúlbőrbe bújt uhu...igazi frankensteini alkotás. Wave
Kipróbálhatnád a helyi kisebbség reakcióját is,ismerve babonás félelmeiket,azt hiszem volna hatás,ha az alkotásod egy ködös hajnalon bekopogna egy ablakon... Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #736 Dátum: 2013. Június 12. - 21:08:02 »

Kegyetlen ez a Bubo!  Meglepődött
Rendezkedj be sorozatgyártásra, az agancsos nyulak, szárnyas róka preparátumok piacán hamar megtollasodnál (vagy szőrösödnél  Fejvakarás ) vele...
Én vennék egyet az előszobába!  Taps
Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #737 Dátum: 2013. Június 12. - 22:43:16 »

Kipróbálhatnád a helyi kisebbség reakcióját is
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Rézfaszú bagoly nincs ???   Vigyorog

Azért jó lesz ez , --- fog ez működni !  Emelem
Naplózva
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #738 Dátum: 2013. Június 13. - 10:33:33 »

Ma tovább finomítottam a már tavaly elkészült műuhut, konkrétan nyúlbőr fejborítást kapott (a régi megoldás nagyon gagyi volt), fácánszárnyakat, és új szemeket tettem rá. Elé akasztottam egy dolmányost és kivittem a kert végébe a mezőre. Elég nagy cirkuszt rendeztek a környékbeli dolmányosok, még édesanyám is hallotta a rikácsolást a lakásban...  Vigyorog

Ilyen lett:

Nem szivesen futnék össze vele egy sötét sikátorban... Röhög Röhög Röhög Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #739 Dátum: 2013. Június 13. - 11:50:51 »



  Peti Emelem
             Ez  RETTENETES Vigyor Vigyor Vigyor
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #740 Dátum: 2013. Június 13. - 13:03:11 »

Ma tovább finomítottam a már tavaly elkészült műuhut, konkrétan nyúlbőr fejborítást kapott (a régi megoldás nagyon gagyi volt), fácánszárnyakat, és új szemeket tettem rá. Elé akasztottam egy dolmányost és kivittem a kert végébe a mezőre. Elég nagy cirkuszt rendeztek a környékbeli dolmányosok, még édesanyám is hallotta a rikácsolást a lakásban...  Vigyorog

Ilyen lett:


Gratulálok a kompozícióhoz Emelem
 Meglátod, jól fog működni. Anno én is használtam eredményesen ilyet, eleven híján, gyári mű még akkor nem volt. Az öltetett nagyapám-tol kaptam.
Naplózva

Üdv Chris
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #741 Dátum: 2013. Június 13. - 13:07:39 »

Én nem tudom mit vagytok úgy oda, hogy csúnya ez a bagoly? A pin@t sem a szépségéért szeretjük! Vigyorog Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #742 Dátum: 2013. Június 13. - 14:09:36 »

Én nem tudom mit vagytok úgy oda, hogy csúnya ez a bagoly? A pin@t sem a szépségéért szeretjük! Vigyorog Stoel
Még hogy csúnya?!!!   
Nekem pl., kifejezetten tetszik ez a "nyúlbagoly".  Vigyorog 
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #743 Dátum: 2013. Június 13. - 14:40:24 »

Ma tovább finomítottam a már tavaly elkészült műuhut, konkrétan nyúlbőr fejborítást kapott (a régi megoldás nagyon gagyi volt), fácánszárnyakat, és új szemeket tettem rá. Elé akasztottam egy dolmányost és kivittem a kert végébe a mezőre. Elég nagy cirkuszt rendeztek a környékbeli dolmányosok, még édesanyám is hallotta a rikácsolást a lakásban...  Vigyorog

Ilyen lett:

Nem kapok szikrát, mióta megláttam. Ez nagyon menő!  Nyihi
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #744 Dátum: 2013. Június 13. - 19:12:04 »

Nem is olyan csúnya...  :Mosolyog Láttátok volna a tavalyi fejjel...  Röhög Röhög Röhög

De jó lesz ez, legalábbis tegnap a szürkék igencsak szidták. Hamarosan a területen is kipróbálom.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #745 Dátum: 2013. Június 13. - 19:56:52 »

Nem is olyan csúnya...  :Mosolyog

Persze hogy nem! Szerintem bármelyik kortárs művészeti tárlatra bezsűriznék!  Ördög
És a tekintetét is nagyon jól elkaptad! Ez a bölcs, néma döbbenet, amivel a világot szemléli... (Pont, mint a fatelepi házőrző macska, miután átment rajta a Kamaz.)
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
labrador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Új üzenet #746 Dátum: 2013. Június 14. - 08:55:43 »

Nem is olyan csúnya...  :Mosolyog Láttátok volna a tavalyi fejjel...  Röhög Röhög Röhög

De jó lesz ez, legalábbis tegnap a szürkék igencsak szidták. Hamarosan a területen is kipróbálom.

 Szia Peti!
Eredményesebb ez, mint a műanyag bagoly?
Esetleg szabadalmaztathatnád a gyártási technológiát, aztán közkincsé tehetnéd! Stoel
 Emelem
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #747 Dátum: 2013. Június 14. - 09:49:11 »

Nagyon jóóóóóó, nekem is volt hasonló, csak nem mertem lefényképezni...  Ördög Ördög Röhög Röhög
Aztán egy szép napon aportot csinált belőle a kölök labi, utánna meg aprított törmeléket, pedig mennyi munka volt benne....
 Stoel Emelem Wave
Naplózva

Üdv End
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #748 Dátum: 2013. Június 14. - 21:06:40 »

Peti ! Igen  Emelem
Szerintem az ismeretlen "típusú" madár, mely magán viseli a ragadozó jegyeket, csak fokozza a kíváncsiságot és gyûlöletet bennük. Kíváncsian várom a fejleményeket!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Június 14. - 21:11:52 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva

Erdő az én templomom...
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #749 Dátum: 2013. Június 15. - 06:47:33 »

 Chris! Ez valami rettenetes. Komolyan mondom egy ilyen bagolynak még én is nekimennék a vaslapáttal. Azok a szemek.... Az a nyúlbőr állkendő... Meg úgy az egéssz kompozíció.... És még én nyavalygok, hogy molyrágta a kitömött uhum, meg folyamatosan el akar repülni. De a viccet félretéve a fő, hogy működjön. A madaraknál állítólag bizonyos kulcsingerek válltanak ki támadást, menekülést, stb. Ha a "madarad" magán viseli ezeket a kulcsingereket kiválltó jegyeket (pl: éjszakai ragadozó szemei) működnie kell. Az meg hogy hogyan néz ki: huszadlagos. Várjuk a "Frankeinsteini bagoly" bevetéséről szóló tudósítást. 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: