Oldalak: 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: kártevők?  (Megtekintve 315640 alkalommal)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1380 Dátum: 2020. április 24. - 10:57:20 »

Ennyi. Nem kéne a bajt tetézni Balázs. Vigyorog
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1381 Dátum: 2020. április 24. - 11:56:42 »

A macskát azért lőttem le, mert nem szerette a tejbegrízt!  Ha szerette volna otthon maradt volna a pícs@ba a faluban. Egyébként kétszer szóltam, hogy menjen haza, de cserébe felmászott egy örvös fészekhez, akkor eldöntötte a jövőjét.  Egyébként a magaslestől három kilométeren belül még egy ház sincs, ott már nincs kegyelem. A zöldek meg kinyalhatják! (A macskáét is.)   Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #1382 Dátum: 2020. április 24. - 13:37:56 »

Asszem tán Maderspach irta hogy a legjobb kucsma a fekete kammacska bundájából készül.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1383 Dátum: 2020. április 24. - 13:52:39 »

A macskát azért lőttem le, mert nem szerette a tejbegrízt!  Ha szerette volna otthon maradt volna a pícs@ba a faluban. Egyébként kétszer szóltam, hogy menjen haza, de cserébe felmászott egy örvös fészekhez, akkor eldöntötte a jövőjét.  Egyébként a magaslestől három kilométeren belül még egy ház sincs, ott már nincs kegyelem. A zöldek meg kinyalhatják! (A macskáét is.)   Vigyorog


Ha így mondod,akkor én is így mondom. Eldőlt a szomszédasszony sorsa. Tegnap lenn voltam a szüleim féle háznál füvet nyírni, égetni, locsolni stb... A szomszédasszonynak van kb hat macskája és az az elvárása, hogy mindig benn legyenek vele a házban. Ebből kifolyólag minimum félóránként hívja valamelyiket befelé. De olyan törvénytelen hangon és hangerővel, hogy kinyílik tőle a bicska a zsebemben. Tíztől ötig voltunk lenn, a fejem majd szétesett az idegtől mire végeztünk. Mondtam is a kedves nejemnek, hogy a ház sorsa eldőlt, eladom. De most, hogy olvasom Attila sorait jövök rá, hogy van más megoldás is. Azt se várom meg, hogy fára másszon. Kicsit radikális megoldásnak tűnik, de végleges.  Vigyorog
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #1384 Dátum: 2020. április 24. - 14:07:39 »

Ha így mondod,akkor én is így mondom. Eldőlt a szomszédasszony sorsa. Tegnap lenn voltam a szüleim féle háznál füvet nyírni, égetni, locsolni stb... A szomszédasszonynak van kb hat macskája és az az elvárása, hogy mindig benn legyenek vele a házban. Ebből kifolyólag minimum félóránként hívja valamelyiket befelé. De olyan törvénytelen hangon és hangerővel, hogy kinyílik tőle a bicska a zsebemben. Tíztől ötig voltunk lenn, a fejem majd szétesett az idegtől mire végeztünk. Mondtam is a kedves nejemnek, hogy a ház sorsa eldőlt, eladom. De most, hogy olvasom Attila sorait jövök rá, hogy van más megoldás is. Azt se várom meg, hogy fára másszon. Kicsit radikális megoldásnak tűnik, de végleges.  Vigyorog
Ha jól belegondolok, meglehet, nekem is van olyan szomszédom amelyik nem szereti a tejbegrízt... Fejvakarás
 Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1385 Dátum: 2020. április 24. - 14:19:14 »

Asszem tán Maderspach irta hogy a legjobb kucsma a fekete kammacska bundájából készül.
Azt nem tudom, de Fekete István már igen kopottas macska mellényét láttam.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #1386 Dátum: 2020. április 24. - 14:49:47 »

Tegnap lenn voltam a szüleim féle háznál füvet nyírni, égetni, locsolni stb...
B+, beszólsz Balázsnak aztán meg eldicsekszel vele, hogy az országos tűzgyújtási tilalom idején égeted a zöldhulladékot. Fejvakarás
Ha még a szomszédasszonyt égetted volna... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #1387 Dátum: 2020. április 24. - 15:02:17 »

Azt nem tudom, de Fekete István már igen kopottas macska mellényét láttam.
Derékkötő van abból makulátlan állítólag. Kéne is egy most ötven felé, hideg esténként fogná a reumát és a gihtet... Taps
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1388 Dátum: 2020. április 24. - 15:16:14 »

Ha így mondod,akkor én is így mondom. Eldőlt a szomszédasszony sorsa. Tegnap lenn voltam a szüleim féle háznál füvet nyírni, égetni, locsolni stb... A szomszédasszonynak van kb hat macskája és az az elvárása, hogy mindig benn legyenek vele a házban. Ebből kifolyólag minimum félóránként hívja valamelyiket befelé. De olyan törvénytelen hangon és hangerővel, hogy kinyílik tőle a bicska a zsebemben. Tíztől ötig voltunk lenn, a fejem majd szétesett az idegtől mire végeztünk. Mondtam is a kedves nejemnek, hogy a ház sorsa eldőlt, eladom. De most, hogy olvasom Attila sorait jövök rá, hogy van más megoldás is. Azt se várom meg, hogy fára másszon. Kicsit radikális megoldásnak tűnik, de végleges.  Vigyorog

Szerintem ebben a szomszédasszonyos történetben van még tartalék Ördög ezt a macska hívogatást vagy nem érted, vagy nem akarod a kedves feleséged miatt megérteni, ja meg nyílik a bicska a zsebben, világos értem én csak mifelénk másként mondják Ördög
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1389 Dátum: 2020. április 24. - 22:07:03 »

B+, beszólsz Balázsnak aztán meg eldicsekszel vele, hogy az országos tűzgyújtási tilalom idején égeted a zöldhulladékot. Fejvakarás
Ha még a szomszédasszonyt égetted volna... Ördög

Sajnos azzal kezdtem a munkát.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1390 Dátum: 2020. április 24. - 22:08:13 »

Szerintem ebben a szomszédasszonyos történetben van még tartalék Ördög ezt a macska hívogatást vagy nem érted, vagy nem akarod a kedves feleséged miatt megérteni, ja meg nyílik a bicska a zsebben, világos értem én csak mifelénk másként mondják Ördög

Ordenáré vén szipirtyó. Bottal se piszkálnám.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1391 Dátum: 2020. április 25. - 10:48:13 »

Ordenáré vén szipirtyó. Bottal se piszkálnám.

Még 10 év és nem leszel ilyen válogatós!   Ördög  Ördög  Ördög
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Szmöre
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Új üzenet #1392 Dátum: 2020. április 25. - 20:51:44 »

Azt nem tudom, de Fekete István már igen kopottas macska mellényét láttam.

 Jó estét!
  Nem van macska mellényem, a mai napig hordom! Emelem
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1393 Dátum: 2020. április 25. - 21:54:54 »

Ordenáré vén szipirtyó. Bottal se piszkálnám.

Az a tíz év már elmúlt. Az okfejtés tisztán elméleti. Vigyorog
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
kofedr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Új üzenet #1394 Dátum: 2020. Május 17. - 09:33:45 »






Naplózva
Oldalak: 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: