Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: .270 Winchester  (Megtekintve 138579 alkalommal)
zajandras
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #495 Dátum: 2018. Március 09. - 12:57:44 »

Ki-ki a saját bogarát etesse!! Az enyém épp jóllakott!  Röhög Röhög

Segítek egy kicsit.  Stoel
https://vadaszapro.net/reszletek/284861/golyos-puska
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #496 Dátum: 2018. Március 09. - 19:29:14 »

Az ilyen bogaraknak extragyors az anyagcseréjük. Legalábbis az enyémeknek. Különböző fajtái is vannak, úgymint puskabogár, keresőbogár, céltávcsőbogár, szerelékbogár, késbogár stb .... Milliónyi fajta. Ami még súlyosbítja a helyzetet, hogy képesek egyszerre dúlni az agyamban. Fejvakarás

A lámpabogár kimaradt!  Ördög
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #497 Dátum: 2018. Március 09. - 22:57:33 »


 Emelem
Az a bogár csak Sako-val táplálkozik. Kacsint Vigyorog

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Stefi
Vendég
« Új üzenet #498 Dátum: 2018. Március 10. - 12:55:28 »

Emelem
Az a bogár csak Sako-val táplálkozik. Kacsint Vigyorog

 Wave

Mit kotorászol Te itt a gyerekpuskás kaliberek környékén ?      Röhög
Naplózva
magesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215



« Új üzenet #499 Dátum: 2018. December 31. - 05:10:37 »

Üdv!
Nagyon áll ez a topic,gondoltam felpörgetem kicsit.



Jó ez a kaliber,csak kényes a lövedékre.
« Utoljára szerkesztve: 2018. December 31. - 05:54:45 írta Sakac » Naplózva

-"Nagyon bölcs az emberi természetnek az a tulajdonsága, hogy a kínzó emlékeket idővel elhalványítja, de a kedves élményeket megőrzi, sőt esetleg még meg is színesíti."-Kittenberger
verebt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 366


« Új üzenet #500 Dátum: 2019. Január 02. - 12:22:58 »

Üdv!
Nagyon áll ez a topic,gondoltam felpörgetem kicsit.



Jó ez a kaliber,csak kényes a lövedékre.

Szia. És mi az ami neked bevált? Wave
Naplózva
magesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215



« Új üzenet #501 Dátum: 2019. Január 04. - 20:54:46 »

Szia. És mi az ami neked bevált? Wave
Szia!
Most a képen a Hornady sst-vel elejtettek vannak,de vele párhuzamosan használom a geco plust,mivel disznóra többet nem lövök a Hornady termékével.Kb 150-155 méteren még felrobbanik a vastagabb bőrön és mélységi hatást nem nagyon produkál.A Geco nagyon jó,meg van a sebesség és nagyjából a tömeg is ebben a kaliberben.Most kacsingatok a Winchester extremepoint lőszer felé,ha rendesen müködik,akkor kiváltja a kettőt.
Üdv:magesz
Naplózva

-"Nagyon bölcs az emberi természetnek az a tulajdonsága, hogy a kínzó emlékeket idővel elhalványítja, de a kedves élményeket megőrzi, sőt esetleg még meg is színesíti."-Kittenberger
verebt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 366


« Új üzenet #502 Dátum: 2019. Január 04. - 21:18:44 »

Szia!
Most a képen a Hornady sst-vel elejtettek vannak,de vele párhuzamosan használom a geco plust,mivel disznóra többet nem lövök a Hornady termékével.Kb 150-155 méteren még felrobbanik a vastagabb bőrön és mélységi hatást nem nagyon produkál.A Geco nagyon jó,meg van a sebesség és nagyjából a tömeg is ebben a kaliberben.Most kacsingatok a Winchester extremepoint lőszer felé,ha rendesen müködik,akkor kiváltja a kettőt.
Üdv:magesz
Naplózva
verebt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 366


« Új üzenet #503 Dátum: 2019. Január 04. - 21:21:10 »

Szia!
Most a képen a Hornady sst-vel elejtettek vannak,de vele párhuzamosan használom a geco plust,mivel disznóra többet nem lövök a Hornady termékével.Kb 150-155 méteren még felrobbanik a vastagabb bőrön és mélységi hatást nem nagyon produkál.A Geco nagyon jó,meg van a sebesség és nagyjából a tömeg is ebben a kaliberben.Most kacsingatok a Winchester extremepoint lőszer felé,ha rendesen müködik,akkor kiváltja a kettőt.
Üdv:magesz

Hát a winchestert azt szerintem gondold át, mert elviekben az egy nagyon hamar, hevesen expandáló lővedék, inkább közepes vadra való. Emelem
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #504 Dátum: 2019. Január 05. - 09:56:30 »

Hát a winchestert azt szerintem gondold át, mert elviekben az egy nagyon hamar, hevesen expandáló lővedék, inkább közepes vadra való. Emelem

Szia!

Lehet a kolléga erre gondolt ez is extrém point csak éppen homogén. A másik az valóban nagyon expanzív.

https://winchester.com/Products/Ammunition/Rifle/Deer-Season-XP-Copper-Impact/X270DSLF

https://winchester.com/Products/Ammunition/Rifle/Deer-Season-XP/X270DS

 Emelem
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
magesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215



« Új üzenet #505 Dátum: 2019. Január 05. - 10:20:47 »

Hát a winchestert azt szerintem gondold át, mert elviekben az egy nagyon hamar, hevesen expandáló lővedék, inkább közepes vadra való. Emelem

Szia
Előazör is köszönöm a tanácsot!
Néztem én is,de jobb felépítésűnek tűnik,mint az sst.Nagyobb a bemeneti nyílás,vastagabbnak látszik a köpeny fala,de a puding próbája.Azt a negyven darabot,amit kértem,megpróbálom,aztán ha olyan mint a hornady,akkor rókára,sakálra jó lesz.
Üdv:magesz
Naplózva

-"Nagyon bölcs az emberi természetnek az a tulajdonsága, hogy a kínzó emlékeket idővel elhalványítja, de a kedves élményeket megőrzi, sőt esetleg még meg is színesíti."-Kittenberger
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #506 Dátum: 2019. Január 05. - 16:10:50 »

Szia
Előazör is köszönöm a tanácsot!
Néztem én is,de jobb felépítésűnek tűnik,mint az sst.Nagyobb a bemeneti nyílás,vastagabbnak látszik a köpeny fala,de a puding próbája.Azt a negyven darabot,amit kértem,megpróbálom,aztán ha olyan mint a hornady,akkor rókára,sakálra jó lesz.
Üdv:magesz
Nekem az olcsó geco tm,és hammerhead nagyon bevált.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #507 Dátum: 2019. Január 05. - 17:47:55 »

Nekem az olcsó geco tm,és hammerhead nagyon bevált.
Tovább fokozom: a Partizan lőszer 9,7 gramm. Geco Plus-t használtam. Őzre ideális,kicsi a rombolás. A Partizan hagyományos SP, annak olyan is a célballisztikája. Szerintem disznóra az lehet a jobb választás.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #508 Dátum: 2019. Január 05. - 17:50:25 »

Tovább fokozom: a Partizan lőszer 9,7 gramm. Geco Plus-t használtam. Őzre ideális,kicsi a rombolás. A Partizan hagyományos SP, annak olyan is a célballisztikája. Szerintem disznóra az lehet a jobb választás.
Geco plussal nincsenek jó emlékeim.
Naplózva
verebt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 366


« Új üzenet #509 Dátum: 2019. Január 05. - 18:58:22 »

Geco plussal nincsenek jó emlékeim.

Én meg ha messze is el lehet nyúlni már átnevelődtem a sako 9,7 SHH-ra 30-06-ban. Amilyen mákom van,a puskám nagyon szépen viszi. Ilyenkor amikor a szóró jól működik 11,7 sako HH. Ez feltételez két céltávcsövet és hogy weaver szerelék van a fegyveren. Szerintem ez közel univerzális megoldás.  Emelem

Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: