Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Trófeák - amit szívesen megmutatnál  (Megtekintve 513429 alkalommal)
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #600 Dátum: 2017. Június 17. - 13:36:20 »

Nagyon szép az agyar-alátét. Gratulálok hozzá a Mesternek is és Neked is a trófeák ilyetén megbecsüléséhez.  Emelem
Igazi remekmű, valóban dísze lesz az otthonodnak.
Gratulálok és egy kalappal a továbbiakhoz.
 Wave
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #601 Dátum: 2017. Június 19. - 14:52:11 »

Nagyon szép az agyar-alátét. Gratulálok hozzá a Mesternek is és Neked is a trófeák ilyetén megbecsüléséhez.  Emelem
Igazi remekmű, valóban dísze lesz az otthonodnak.
Gratulálok és egy kalappal a továbbiakhoz.
 Wave


Köszönöm szépen a pozitív sorokat Mosolyog

Tisztelet a vadnak & üdv a Vadásznak Emelem
Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #602 Dátum: 2017. Június 19. - 15:05:46 »

Elkészült az alátét, nekiláttam az elrendezésnek, így hamarosan a helyükre kerülnek a trófeák,,, Piál

Nagyon jó lett, gratulálok hozzá! Készülhet a következő is ahogy látom!   Igen Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #603 Dátum: 2017. Június 20. - 07:31:19 »

Nagyon jó lett, gratulálok hozzá! Készülhet a következő is ahogy látom!   Igen Emelem

Köszönöm, bár az elismerés itt a faragó- Mesternek jár, így majd átadom neki.

Igen, már gondolkodom rajta, de azok elképzelésem szerint majd trófeánként kerülnek fára.

Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #604 Dátum: 2017. Október 04. - 10:35:25 »

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy honnan tudnék rendelni agyarhoz tölgyfalévél borítást.
Az egyszerű, és olcsó lemez változat kellene, mert Embandyhoz hasonló agyartáblára kellene, és hát nem akarok érte vagyonokat fizetni....

 Emelem
Naplózva

Üdv End
bferi
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #605 Dátum: 2017. Október 04. - 12:01:07 »

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy honnan tudnék rendelni agyarhoz tölgyfalévél borítást.
Az egyszerű, és olcsó lemez változat kellene, mert Embandyhoz hasonló agyartáblára kellene, és hát nem akarok érte vagyonokat fizetni....

 Emelem

Szia!

Itt lehet venni többféle nagyságban és színben (bronzos, ezüstös). Én is itt vásároltam a faládámhoz díszítő leveleket.
http://www.delejbt.hu/index.php
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #606 Dátum: 2017. Október 04. - 12:26:17 »

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy honnan tudnék rendelni agyarhoz tölgyfalévél borítást.
Az egyszerű, és olcsó lemez változat kellene, mert Embandyhoz hasonló agyartáblára kellene, és hát nem akarok érte vagyonokat fizetni....

 Emelem

Helló,

nem akarnám linkekkel reklámozni/ megtűzdelni a mondandómat. Körül néztem a neten, találtam már 500Ft/ db ártól ezüst színű kis tölgy levélkéket. Ha küldesz egy mail címet, szívesen bemásolom neked őket. Itt a privát üzenet nem ment át.
Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #607 Dátum: 2017. Október 04. - 12:29:30 »

Itt a privát üzenet nem ment át.

Ezt miből gondolod?
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #608 Dátum: 2017. Október 04. - 12:34:58 »

Ezt miből gondolod?

rákattintottam nála a PÜ-re, és egy sima, üres fehér felületre dobott át... megpróbáltam még egyszer is, aztán hagytam inkább
Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #609 Dátum: 2017. Október 04. - 12:36:16 »

rákattintottam nála a PÜ-re, és egy sima, üres fehér felületre dobott át... megpróbáltam még egyszer is, aztán hagytam inkább

Pedig működik. Más sem jelezte még, hogy nem.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #610 Dátum: 2017. Október 04. - 12:42:15 »

Pedig működik. Más sem jelezte még, hogy nem.

nálam itt a gépen van valami bibi,,, Igen
Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
T.Máté
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86

Vadásznövendék


« Új üzenet #611 Dátum: 2019. Május 13. - 17:25:54 »

Szép napot mindenkinek!  Emelem
 Nem igazán találtam topikot amibe pont beleillene a problémám, ezért is bátorkodom ide írni-e sorokat.  Stoel Keresnék egy olyan személyt, aki elérhető áron és szépen dolgozik bőrök kikészítésének feladatkörében. Területileg Tamási környékén vagy a Tamási-Veszprém-Sopron útvonal közelében. Aki ismer ilyet az kérem segítsen rajtam!
   Üdv: Máté Emelem
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3604


« Új üzenet #612 Dátum: 2019. Május 13. - 19:09:21 »

Veszprémben Hampel Kornélt tudom.
88/négyhuszonnégy-815

Nem voltam tőle nagyon hanyatt esve, de tűrhető.

Mást nem is tudok, aki bőrkikészítéssel foglalkozna...
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4578



« Új üzenet #613 Dátum: 2019. Május 13. - 19:14:13 »

Geiger Kálmán Sopron
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #614 Dátum: 2019. Május 14. - 20:30:40 »

Szép napot mindenkinek!  Emelem
 Nem igazán találtam topikot amibe pont beleillene a problémám, ezért is bátorkodom ide írni-e sorokat.  Stoel Keresnék egy olyan személyt, aki elérhető áron és szépen dolgozik bőrök kikészítésének feladatkörében. Területileg Tamási környékén vagy a Tamási-Veszprém-Sopron útvonal közelében. Aki ismer ilyet az kérem segítsen rajtam!
   Üdv: Máté Emelem

Tamásihoz közel van van Simontornya ahol úgy tudom még van egy - két mester aki a bőrgyár tönkremenetele után  privátban foglalkozik bőrkikészítéssel .
Ott kéne érdeklődni .     Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: