Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Trófeák - amit szívesen megmutatnál  (Megtekintve 517208 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #555 Dátum: 2016. Február 07. - 14:26:35 »

Régen, akinek a vadászterületéhez tartozott az állatkert, az lőtte ki a beteg, öreg állatokat.
Régi szép idők...csak belegondolok, hány párt irodája tartozik a vadászterületünkhöz... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #556 Dátum: 2016. Február 07. - 14:36:40 »

Kösz !!!!  Beneveztem az elefántra !    Röhög

Elefántra csak 7X57-el rendelkező mehet  Tasli  Ördög
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #557 Dátum: 2016. Február 07. - 16:10:47 »

Elefántra csak 7X57-el rendelkező mehet  Tasli  Ördög

Na b+  éppen ma mondtam le róla . Még gyűjtök a nagy területvágásra - pedig jó bolt lett volna.  Rííí

Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #558 Dátum: 2016. Február 21. - 10:18:06 »

Tudja valaki,hogy a Trófeabíráló Bizottságok honnan szerzik be az érmeket? Már harmadszor fordul elő,hogy a bírálati lapot és az oklevelet kiadták,de az érem sajnos elfogyott,így azt nem kaptam...
Szeretném pótolni. Vállat von
Naplózva
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #559 Dátum: 2016. Február 21. - 10:42:18 »

Én nem tudom, hogy honnan szerzik be, mindenesetre azt megosztanám én is, hogy mennyire normális dolog az, hogy érmet adnak, viszont bírálati lapot és oklevelet nem, mivel a bírálati program nem ismeri a ragadozó képletét. Meglepődtem, mikor egy borzot vittem bíráltatni és azt mondta a bíráló, hogy nem tud vele mit kezdeni, rákérdeztem miért és akkor kaptam a fent leírt választ. Mondtam neki, hogy ha már eljöttem akkor legalább mérjük már meg, mivel bronz érmesnek gyanítom. Jó legyen, de várjak egy kicsit, mivel meg kell néznie a bírálati képletet. Ekkor elment 10 perc után visszajött, majd megmérte és közölte velem, hogy bronzérmes, adott egy érmet és elköszöntünk egymástól. Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #560 Dátum: 2016. Február 21. - 11:07:01 »

Tudja valaki,hogy a Trófeabíráló Bizottságok honnan szerzik be az érmeket? Már harmadszor fordul elő,hogy a bírálati lapot és az oklevelet kiadták,de az érem sajnos elfogyott,így azt nem kaptam...
Szeretném pótolni. Vállat von
Ha focilabdás jó akkor tudok küldeni pár darabot minden színből... Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #561 Dátum: 2016. Február 21. - 11:24:34 »

Tudja valaki,hogy a Trófeabíráló Bizottságok honnan szerzik be az érmeket? Már harmadszor fordul elő,hogy a bírálati lapot és az oklevelet kiadták,de az érem sajnos elfogyott,így azt nem kaptam...
Szeretném pótolni. Vállat von


Szia!
Spjagd vadászboltból be tudod szerezni.
Üdv: Csaba
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
Stefi
Vendég
« Új üzenet #562 Dátum: 2016. Február 21. - 12:13:07 »

Én nem tudom, hogy honnan szerzik be, mindenesetre azt megosztanám én is, hogy mennyire normális dolog az, hogy érmet adnak, viszont bírálati lapot és oklevelet nem, mivel a bírálati program nem ismeri a ragadozó képletét. Meglepődtem, mikor egy borzot vittem bíráltatni és azt mondta a bíráló, hogy nem tud vele mit kezdeni, rákérdeztem miért és akkor kaptam a fent leírt választ. Mondtam neki, hogy ha már eljöttem akkor legalább mérjük már meg, mivel bronz érmesnek gyanítom. Jó legyen, de várjak egy kicsit, mivel meg kell néznie a bírálati képletet. Ekkor elment 10 perc után visszajött, majd megmérte és közölte velem, hogy bronzérmes, adott egy érmet és elköszöntünk egymástól. Emelem

Milyen az a ragadozós érem ?  Képet!   Wave
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #563 Dátum: 2016. Február 21. - 12:25:07 »

Tudja valaki,hogy a Trófeabíráló Bizottságok honnan szerzik be az érmeket? Már harmadszor fordul elő,hogy a bírálati lapot és az oklevelet kiadták,de az érem sajnos elfogyott,így azt nem kaptam...
Szeretném pótolni. Vállat von

Kérdezd meg itt:

http://www.gyoztesekboltja.hu/home/

Egy telefont, emilt megér.
Naplózva
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #564 Dátum: 2016. Február 21. - 15:41:04 »

Milyen az a ragadozós érem ?  Képet!   Wave

Tessėk a kėrt kép. Az első és eddig az egyetlen elejtett borzom trófeája.
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #565 Dátum: 2016. Február 21. - 17:02:19 »

Tessėk a kėrt kép. Az első és eddig az egyetlen elejtett borzom trófeája.


 Meghajol Gratulálok!    A trófea szép az érem kevésbé !     Emelem
Naplózva
ninjazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129



« Új üzenet #566 Dátum: 2016. Február 21. - 17:35:00 »

Tessėk a kėrt kép. Az első és eddig az egyetlen elejtett borzom trófeája.

A koponya mellett az egy 9.3x62 hüvely?
Naplózva
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #567 Dátum: 2016. Február 21. - 17:37:19 »

Igen 9,3-as! Emelem
Naplózva
Skipper
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



WWW
« Új üzenet #568 Dátum: 2016. Március 18. - 20:29:37 »

Én nem tudom, hogy honnan szerzik be, mindenesetre azt megosztanám én is, hogy mennyire normális dolog az, hogy érmet adnak, viszont bírálati lapot és oklevelet nem, mivel a bírálati program nem ismeri a ragadozó képletét. Meglepődtem, mikor egy borzot vittem bíráltatni és azt mondta a bíráló, hogy nem tud vele mit kezdeni, rákérdeztem miért és akkor kaptam a fent leírt választ. Mondtam neki, hogy ha már eljöttem akkor legalább mérjük már meg, mivel bronz érmesnek gyanítom. Jó legyen, de várjak egy kicsit, mivel meg kell néznie a bírálati képletet. Ekkor elment 10 perc után visszajött, majd megmérte és közölte velem, hogy bronzérmes, adott egy érmet és elköszöntünk egymástól. Emelem

Üdv!  Emelem

Ma pont így jártak én is, csak én két róka koponyát vittem be. Mind a kettő érmes lett volna, az egyik bronz, a másik arany. De szintén ugyan ezt a választ kaptam én is, hogy kivették a programból a ragadozókat, így nem tudják lebírálni. Ez azért dühítő!!! Még annyit mondtak, hogy lemérik ha gondolom, de sem oklevelet sem érmet nem tudnak adni. Szóval tettem egy potya utat, amin még fel is bosszantottak.

 S.Peti
Naplózva
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #569 Dátum: 2016. Március 19. - 11:22:39 »

Üdv!  Emelem

Ma pont így jártak én is, csak én két róka koponyát vittem be. Mind a kettő érmes lett volna, az egyik bronz, a másik arany. De szintén ugyan ezt a választ kaptam én is, hogy kivették a programból a ragadozókat, így nem tudják lebírálni. Ez azért dühítő!!! Még annyit mondtak, hogy lemérik ha gondolom, de sem oklevelet sem érmet nem tudnak adni. Szóval tettem egy potya utat, amin még fel is bosszantottak.

 S.Peti

Nem tudom miért nem törekednek arra, hogy ezt a hiányosságot orvosolják. Szerintem csak egy informatikus kéne hozzá és 15 perc. Nem akarom elhinni, hogy ennyire szarnak bele abba, hogy van aki a vadászható ragadozók trófeakezelését is szívén viseli és ugyan úgy nagy becsben tartja, mintha az egy érmes kan, vagy bika lenne.
Engem felháborított. Nem beszélve arról, hogy miattuk anyagi hátrányt szenvedtél el a potya út miatt, csak azért mert szarnak bele Nagyon mérges Nagyon mérges
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: