Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Trófeák - amit szívesen megmutatnál  (Megtekintve 513498 alkalommal)
Mazurák
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Új üzenet #435 Dátum: 2015. Január 07. - 18:50:18 »

Köszönöm!
Naplózva
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #436 Dátum: 2015. Január 07. - 18:59:05 »

A tavalyi gyűjteményem!
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Az a bak, basszus, sz nagyon ott van a szeren!!!!  Emelem
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #437 Dátum: 2015. Január 09. - 16:41:15 »

Az alátét még faragásra vár, meg hogy kitaláljam, milyet is csináljak.
Ma befejeztem első disznóm agyarainak az alátétet. Nem teljesen szokványos, most ezt találtam ki. Csak azt bánom, hogy sörtét nem vágtam, de ez akkor és ott nem jutott eszembe.... Minden kritikát szívesen veszek.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #438 Dátum: 2015. Január 09. - 16:53:46 »

Minden kritikát szívesen veszek.
Szép munka! Igen
Ötletes, érdekes, újszerű Taps
A középső részt egy hangyaf@sznyival vághattad volna nagyobbra, de így is szép.
 Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #439 Dátum: 2015. Január 09. - 17:03:32 »

Szép munka! Igen
Ötletes, érdekes, újszerű Taps
A középső részt egy hangyaf@sznyival vághattad volna nagyobbra, de így is szép.
 Emelem
Köszönöm
Hát igen. Ez volt az almarönk legvastagabb része, én meg türelmetlen voltam, és nem keresgéltem másikat...
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #440 Dátum: 2015. Január 09. - 17:07:23 »

 
Csak azt bánom, hogy sörtét nem vágtam, de ez akkor és ott nem jutott eszembe.

 A Sörtét ne vágd hanem tépd, akkor maradnak rajta a sörte hagymái ami nagyon jól mutat. Egyébként jó  az újszerű alátét Igen, de ahogy Csaba is mondta a középső részt vastagabb fából metszettem volna, de ha ilyen volt ez is megteszi. Tanulság: Készülni kel legalább 25 cm-es  rönkökkel. Vigyorog

         Üdv. Lehel
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 09. - 17:30:37 írta Sakac » Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #441 Dátum: 2015. Január 09. - 17:17:11 »

Rusztikus,stílusos darab.A gyöngygolyóhoz kifejezetten harmonizál.(Almafarönk talán akad még valahol,ha ezzel lesz gond,küldhetek. Kacsint)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #442 Dátum: 2015. Január 09. - 18:02:45 »


 A Sörtét ne vágd hanem tépd, akkor maradnak rajta a sörte hagymái ami nagyon jól mutat. Egyébként jó  az újszerű alátét Igen, de ahogy Csaba is mondta a középső részt vastagabb fából metszettem volna, de ha ilyen volt ez is megteszi. Tanulság: Készülni kel legalább 25 cm-es  rönkökkel. Vigyorog

         Üdv. Lehel
Köszönöm a tanácsot. Én vágtam volna. Na de majd ha ismét alkalmam lesz....(milyen telhetetlen vagyok, most lőttem, aztán már kéne egy másik Türelmetlenül)
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #443 Dátum: 2015. Január 09. - 18:05:51 »

Rusztikus,stílusos darab.A gyöngygolyóhoz kifejezetten harmonizál.(Almafarönk talán akad még valahol,ha ezzel lesz gond,küldhetek. Kacsint)
Köszönöm a felajánlást  Kacsint
Nem ragaszkodtam az almához, csak amik itthon voltak, az vagy totál nyers volt, vagy pudvás, vagy vékony. Majd most az új diófuvarból teszek félre egy jóképű rönköt száradni. Valószínű lesz rá ideje.
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #444 Dátum: 2015. Január 09. - 19:51:56 »


Először is hadd gratuláljak a trófeához és annak ilyetén megbecsüléséhez is!  Igen
Nagyon eredeti dolog saját alátétet faragni.

Annyit javasolnék csak, hogy próbáld ki egy másik fadarabon, hogy egy tűzhelyen felizzított csavarhózóvéggel szépen végignyomkodod a feliratot (tehát a mondókát beleégeted). A fa színe szerintem passzolna a fekete betűkhöz, nem nézne ki rosszul. Így is nagyon jó, de egy próbát megér.
Én egy fa-kupát díszítettem így ki, és nagyon szép lett. Mondjuk a tökömről is folyt a víz, mire kész lettem, de megérte. Mondjuk a Tiéd nem kerülne sok időbe, hacsak nem kapsz kedvet közben valami matyó mintához is.  Ördög

De a lényeg hogy Neked tetsszen. Én alátét nélkül, pucéran is nagyon örülnék ennek az agyarpárnak. (A pucérság az agyarra vonatkozik, nem rám, még mielőtt valamelyik nagyon okos leütné Vigyorog)

 Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #445 Dátum: 2015. Január 09. - 20:20:45 »

Először is hadd gratuláljak a trófeához és annak ilyetén megbecsüléséhez is!  Igen
Nagyon eredeti dolog saját alátétet faragni.

Annyit javasolnék csak, hogy próbáld ki egy másik fadarabon, hogy egy tűzhelyen felizzított csavarhózóvéggel szépen végignyomkodod a feliratot (tehát a mondókát beleégeted). A fa színe szerintem passzolna a fekete betűkhöz, nem nézne ki rosszul. Így is nagyon jó, de egy próbát megér.
Én egy fa-kupát díszítettem így ki, és nagyon szép lett. Mondjuk a tökömről is folyt a víz, mire kész lettem, de megérte. Mondjuk a Tiéd nem kerülne sok időbe, hacsak nem kapsz kedvet közben valami matyó mintához is.  Ördög

De a lényeg hogy Neked tetsszen. Én alátét nélkül, pucéran is nagyon örülnék ennek az agyarpárnak. (A pucérság az agyarra vonatkozik, nem rám, még mielőtt valamelyik nagyon okos leütné Vigyorog)

 Emelem
Erre most nem is gondoltam. A rókámét belegravíroztam a fába, de ez a fehér azért tetszik, mert ez a régi trófeákra emlékeztet. Mármint amiket gyerekkoromban láttam, a fehér (már megsárgult) felirat maradt meg az emlékezetemben. Lehet, hogy a rókáét is kihúzom fehérrel. Egyszer majd ennek is lesz patinája.... Egyébként az ötleted jó. Egyszer majdnem vettem egy pirográfot, de mivel rajzolni nem tudok, lebeszéltem magam. Betűket csak tudnék kapirgálni vele Mosolyog
Köszönöm szépen Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #446 Dátum: 2015. Január 09. - 20:45:10 »

Ma befejeztem első disznóm agyarainak az alátétet. Nem teljesen szokványos, most ezt találtam ki. Csak azt bánom, hogy sörtét nem vágtam, de ez akkor és ott nem jutott eszembe.... Minden kritikát szívesen veszek.

 Emelem Nekem (is) átjön a dolog, tetszik.  Igen Annyi, hogy én a betűket égettem volna!
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #447 Dátum: 2015. Január 09. - 21:04:48 »

Beregi Vadász, SVFeri
Kb. talán így nézne ki égetve. Igazatok van, jól nézne ki az égetés. És még gazdaságos is, mert ilyen égetőszerszám (ha nem gázégőzünk, csavarhúzózunk) van kb. 3000-ért, és örökös, ez a fehér filc meg egy ezres, és úgyis beszárad, mire legközelebb kell. Kacsint
De azért én maradok a fehérnél.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #448 Dátum: 2015. Január 14. - 13:50:25 »

Szép és eredeti...
 Igen Igen Emelem Emelem
Naplózva

Üdv End
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #449 Dátum: 2015. Január 14. - 15:58:30 »

Hát igen. Ez volt az almarönk legvastagabb része, én meg türelmetlen voltam, és nem keresgéltem másikat...


Ha nem merőlegesen vágod nagyítható azzal, hogy élesebb szögben vágod el a rönköt..
 Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 14. - 16:15:04 írta Sakac » Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: