Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Trófeák - amit szívesen megmutatnál  (Megtekintve 513501 alkalommal)
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #375 Dátum: 2014. Október 17. - 16:17:50 »

.
 Marksman-nak van feltéve egy nagyon szép trófeája az első oldalon, és nagyon szeretném azt a típust beszerezni.
Nem ugyan olyan, de stílusában talán közel áll hozzá.
Belovai Pál munkái között érdemes körülnézni, amúgy a különleges kérésekkel is érdemes megkeresni.
Évek óta dolgozunk együtt, korrekt, megbízható és pontos partnerünk. Emelem
http://www.trofeaalatetek.hu/vaddisznoalatetek.html
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #376 Dátum: 2014. Október 17. - 20:47:22 »

, korrekt, megbízható és pontos Emelem
http://www.trofeaalatetek.hu/vaddisznoalatetek.html
 Wave

Ezt meg tudom erősíteni.  Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
andgabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Új üzenet #377 Dátum: 2014. Október 18. - 16:12:16 »

Köszönöm szépen!!
Naplózva

A vadászat: vadűzés és erdőzúgás, de több erdőzúgás.
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #378 Dátum: 2014. November 12. - 13:03:39 »

Idén szeptemberben lőtt kancsi agyara:



Sajnos késedelemmel főztem ki, és olyan bukéja volt, hogy... Ezért néhány napot domestoxban töltött, ami szerintem kivont némi kalciumot, mert most a szélesebb vége porlik. (és eltűnt a fogkő is)
Gondoltam ezért ezt nem a megszokott és eddig bevált FBS-el töltöm ki, hanem:



Elmentem ahol készítik és egy nagyon kedves Hölgy szolgált ki, akitől informálódtam a vásárlási ill. küldési lehetőségekről. Mindenben készséges és áll a kollégák rendelkezésére!
Kicsit macerás a komponensek keverése, arányok eltalálása... (műanyag felespohár és fecskendő a betöltéshez), de a végeredmény erős lett.
Naplózva
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #379 Dátum: 2014. November 12. - 13:11:58 »

Más:

Kaptam a Papától (aki, a családom vérében lappangó vadászat első újkori gyakorlója), egy gím agancsot.




Kicsit fakó, mert nem mai darab. Mivel lehet egy kis ízléses optikai felfrissítést eszközölni?

Üdv: KÁ
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3060



« Új üzenet #380 Dátum: 2014. November 12. - 14:21:04 »

Más:

Kaptam a Papától (aki, a családom vérében lappangó vadászat első újkori gyakorlója), egy gím agancsot.
Kicsit fakó, mert nem mai darab. Mivel lehet egy kis ízléses optikai felfrissítést eszközölni?

Üdv: KÁ
Hipermangán oldatot szoktak használni.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #381 Dátum: 2014. November 12. - 14:43:56 »

 Emelem

Mintha a gímek picit alulreprezentáltak lennének a topicban, ezért mutatnék két számomra igen kedveset (nincs is nagyon több amúgy). És persze a bakok...



Üdv,
A
 Emelem



Naplózva
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1343



« Új üzenet #382 Dátum: 2014. November 12. - 20:14:57 »


  Emelem   Igen
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #383 Dátum: 2014. November 12. - 20:25:15 »


 (nincs is nagyon több amúgy).



 Emelem

Ezek viszont nagyon mutatós trófeák! Igen
Gratulálok! Emelem
 Emelem

Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #384 Dátum: 2014. November 13. - 00:55:51 »

Kedves Ádám, gratulálok a kancsihoz!
A Palaminban nem fogsz csalódni, az biztos.  Igen
Ha tovább porlik, szerintem Akrilán rugalmas matt-fényű lakkal fújd le. Az szépen összetartja és alig fog feltűnni, hogy lakkozott.

Bence, J.vadász-szal egyetértek. Ez nem mennyiség, hanem minőség. Emelem
Az első képen az a bika nagyon komoly.  Igen

Üdv.: Beregi  Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #385 Dátum: 2014. November 13. - 11:03:45 »

Az első képen az a bika nagyon komoly. 

A második képen lévő a komolyabb , figyelmet érdemlőbb . . . !     Emelem



Naplózva
szabi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119



« Új üzenet #386 Dátum: 2014. November 13. - 14:44:31 »

Más:

Kaptam a Papától (aki, a családom vérében lappangó vadászat első újkori gyakorlója), egy gím agancsot.




Kicsit fakó, mert nem mai darab. Mivel lehet egy kis ízléses optikai felfrissítést eszközölni?

Üdv: KÁ


Szervusztok Emelem
Ádám, valahol olvastam, hogy az aganycs (és a sérült bútorok) felületének bebarnításához be kell kenni a felületet közönséges dióbéllel. Félbetöröd a dióbelet, és a fehér (tehát nem a vékony hártyás) részével átdörzsölöd a barnítani kívánt részt, aztán állni hagyod, és szépen bebarnul. Hogy mennyi idő alatt, azt nem tudom, de gondolom néhány nap, esetleg hét... Én ugyan még nem próbáltam, de több, egymástól független helyen is olvastam, úgyhogy lehet benne valami... Szerintem kísérletezgess vele egy kicsit, aztán meglátod, hogy mi a módja...

Üdv!  Emelem

Szabolcs
Naplózva

„Bár az ősember ösztönös hajlamát a civilizáció megfékezte bennem, vadászszenvedélyemmel nem bír!”
(Guy de Maupassant)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #387 Dátum: 2014. November 13. - 16:57:46 »

Idén szeptemberben lőtt kancsi agyara:



Sajnos késedelemmel főztem ki, és olyan bukéja volt, hogy... Ezért néhány napot domestoxban töltött, ami szerintem kivont némi kalciumot, mert most a szélesebb vége porlik. (és eltűnt a fogkő is)
Gondoltam ezért ezt nem a megszokott és eddig bevált FBS-el töltöm ki, hanem:



Elmentem ahol készítik és egy nagyon kedves Hölgy szolgált ki, akitől informálódtam a vásárlási ill. küldési lehetőségekről. Mindenben készséges és áll a kollégák rendelkezésére! Fejvakarás
Kicsit macerás a komponensek keverése, arányok eltalálása... (műanyag felespohár és fecskendő a betöltéshez), de a végeredmény erős lett.


Rossz hírem van ! A kalcium és a klór nem szeretik egymást , vagy nagyon is szeretik és ne csodálkozz ha tönkremegy az egész a palamin ellenére .
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #388 Dátum: 2014. November 13. - 18:02:51 »

Rossz hírem van .....ne csodálkozz ha tönkremegy az egész a palamin ellenére .
Sajnos ez nagyon valószínű....
A klóros kezeléstől olyan sápadt lett az agyar mint a halott f@sza, kár volt így tönkretenni a trófeát Rííí
Pedig igen nagy irodalma van a trófeák kezelésének, csak utána kellene olvasni.
No meg itt ez a fórum, amit nem akkor kell használni, ha már el van rontva valami.
Eddig is sok vadásztárs kapott itt segítséget, eztan sem lesz ez másként.
 Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #389 Dátum: 2014. November 13. - 18:48:56 »

Sajnos ez nagyon valószínű....
A klóros kezeléstől olyan sápadt lett az agyar mint a halott f@sza, kár volt így tönkretenni a trófeát Rííí
Pedig igen nagy irodalma van a trófeák kezelésének, csak utána kellene olvasni.
No meg itt ez a fórum, amit nem akkor kell használni, ha már el van rontva valami.
Eddig is sok vadásztárs kapott itt segítséget, eztan sem lesz ez másként.
 Emelem

Ennél egy kicsit erősebben fogalmazva " Mint a vízihulla kiázott f@sza" !   Piál
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: