Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Trófeák - amit szívesen megmutatnál  (Megtekintve 513450 alkalommal)
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #360 Dátum: 2014. Július 28. - 20:19:29 »

Emelem

Tudna esetleg valaki segíteni, hogy vaddisznó agyarak felfogatásához (és takaráshoz) hol lehet réz szalagot venni????
Előre is köszönöm!

 Emelem Viktor

Én "ezüst"-el szoktam.
Sörös doboz kifordítva.
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
sakraf84
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


« Új üzenet #361 Dátum: 2014. Szeptember 21. - 13:11:41 »

Ü Emelem

Szeptember 14.-én elejtett kanom agyarának bírálata pénteken megtörtént. Nagy agyarak hossza 20.7 és 21 cm, átmérő 25.9 mm; kis agyarak kerülete 7.6- 7.8 cm, így 117.75 ponttal ezüst minősítést érdemelt.

A nem véglegesen montírozott trófea:



Hasonló élményeket kívánok mindenkinek: Viktor
Naplózva

"...a vadászat... elsősorban erdőt jelent... Fát jelent és vadvirágot, gombát és szamócát, iszalagot és tüskét, kígyót és békát, hajnalt és napszálltát, esőt és havat, deret és harmatot, napsütést és égzörgést, hársfavirág szagát és harkálycsőr berregését... És szabadságot jelent és - magányt!..."
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #362 Dátum: 2014. Szeptember 21. - 15:11:27 »

Ü Emelem

Szeptember 14.-én elejtett kanom agyarának bírálata pénteken megtörtént. Nagy agyarak hossza 20.7 és 21 cm, átmérő 25.9 mm; kis agyarak kerülete 7.6- 7.8 cm, így 117.75 ponttal ezüst minősítést érdemelt.

A nem véglegesen montírozott trófea:



Hasonló élményeket kívánok mindenkinek: Viktor


Gratulálok, nagyon szép trófea és az alátét is nagyon szép!  Emelem
Nézd meg, hogy a kisagyarkat fél-vagy egy centivel feljebb rakva és azok hegyét egymáshoz jobban közelítve hogyan mutatna.
De szerintem ilyen trófea mindegy, hogy hogy van tálalva, pazarul mutat.  Igen

Üdv.: Beregi  Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #363 Dátum: 2014. Szeptember 21. - 16:10:31 »

Szép! Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #364 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 16:27:44 »

Üdvözlet Vadásztársak! Emelem

Életem első kanja terítékre került, annak pontos méreteiről nincs még tudomásom nagyagyar kb. 17 cm. kisagyak kb. 6-7 cm Érdeklődni szeretnék, hogy mennyi epokittre van szükség a kitöltéséhez.

Az elejtés körülményeiről amint tudok be számolok. Emelem
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1402



« Új üzenet #365 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 22:02:00 »

Üdvözlet Vadásztársak! Emelem

Életem első kanja terítékre került, annak pontos méreteiről nincs még tudomásom nagyagyar kb. 17 cm. kisagyak kb. 6-7 cm Érdeklődni szeretnék, hogy mennyi epokittre van szükség a kitöltéséhez.

Az elejtés körülményeiről amint tudok be számolok. Emelem

Gratulálok, de a kérdést nem igazán értem.
Természetesen annyi kell belőle, ami kitölti teljesen. Ha vattát itatsz át vele, akkor tudsz spórolni, de amúgy sem egy nagy mennyiségről beszélünk.
Viszont én a helyedben olyanra bíznám ezt az agyaras dolgot, aki csinált már ilyet. Piszok csúnyán mutat egy végig repedt agyar.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1409



« Új üzenet #366 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 23:37:28 »

Üdvözlet Vadásztársak! Emelem

Életem első kanja terítékre került, annak pontos méreteiről nincs még tudomásom nagyagyar kb. 17 cm. kisagyak kb. 6-7 cm Érdeklődni szeretnék, hogy mennyi epokittre van szükség a kitöltéséhez.

Az elejtés körülményeiről amint tudok be számolok. Emelem

Nekem egy tubus (ami tulajdonképpen kettő a két komponens miatt) 3 agyarpárra elég szokott lenni, de én vattát is teszek bele.
Naplózva
Dzsabba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #367 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 19:30:52 »

Csak epokitt jó vagy esetleg FBS is megteszi?

 Emelem
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1402



« Új üzenet #368 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 20:15:02 »

Csak epokitt jó vagy esetleg FBS is megteszi?

 Emelem

Az FBS egy szilikonkaucsuk, még véletlenül sem alkalmas ilyesmire, gondoljunk csak a tulajdonságaira.

Viszont ha nem szimpatikus az Epokitt, a Palamin is jó. Ez egy öntőgyanta, jó masszív, cserébe drágább is az Epokittnél.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #369 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 21:23:04 »


A Palamin-ról Gálos olvtárstól hallottam, vettem, használom. A régi - parafinnal kitöltött - agyarak is kiolvasztottam és Palaminnal újra töltöttem. Szerintem ez a legjobb dolog az agyarkitöltésre.

Az ára sem olyan drága, az utóbbi időben finom kvarchomokkal keverve, "feljavítva" használom, így sokkal olcsóbb. Szinte a fele gyanta kell már csak. Mindenkinek ajánlom!
 
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1402



« Új üzenet #370 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 21:35:50 »

A Palamin-ról Gálos olvtárstól hallottam, vettem, használom. A régi - parafinnal kitöltött - agyarak is kiolvasztottam és Palaminnal újra töltöttem. Szerintem ez a legjobb dolog az agyarkitöltésre.

Az ára sem olyan drága, az utóbbi időben finom kvarchomokkal keverve, "feljavítva" használom, így sokkal olcsóbb. Szinte a fele gyanta kell már csak. Mindenkinek ajánlom!
 

Én is így gondolom. Jó cucc az biztos!  Igen
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #371 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 22:12:49 »

Én is így gondolom. Jó cucc az biztos!  Igen
Szerény praxisomban a legjobb eddig.
De már nem is keresünk jobbat, mert nincs miért Igen
Palamin forever! Vigyorog
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
andgabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Új üzenet #372 Dátum: 2014. Október 17. - 11:07:20 »

Üdv a vadászoknak! Emelem

Tisztelettel kérnélek benneteket hogy segítsetek nekem a vaddisznóagyar talpfa beszerzését illetően. Marksman-nak van feltéve egy nagyon szép trófeája az első oldalon, és nagyon szeretném azt a típust beszerezni.
Hol kaphatok? Mi lehet a neve? megvan az első 2 disznótrófeám amikre kezdőként nagyon büszke vagyok és szeretném feltenni őket a falra:) egy 4 és egy 2 éves kan.

Köszönettel!
Naplózva

A vadászat: vadűzés és erdőzúgás, de több erdőzúgás.
sakraf84
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


« Új üzenet #373 Dátum: 2014. Október 17. - 15:43:45 »

SP Jagd vadászüzletben Bp. Soroksáron a Lóállás utcában tudsz ilyet (v nagyon hasonlót?!) beszerezni. Nézd meg a honlapjukat is, ha módodban áll.

 Emelem Viktor
Naplózva

"...a vadászat... elsősorban erdőt jelent... Fát jelent és vadvirágot, gombát és szamócát, iszalagot és tüskét, kígyót és békát, hajnalt és napszálltát, esőt és havat, deret és harmatot, napsütést és égzörgést, hársfavirág szagát és harkálycsőr berregését... És szabadságot jelent és - magányt!..."
andgabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Új üzenet #374 Dátum: 2014. Október 17. - 16:04:04 »

Köszönom utánna nézek!!
Naplózva

A vadászat: vadűzés és erdőzúgás, de több erdőzúgás.
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: