Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Trófeák - amit szívesen megmutatnál  (Megtekintve 517228 alkalommal)
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #300 Dátum: 2013. December 19. - 20:10:39 »

Szia J.vadász!

Gratulálok a dekoratív összeállításhoz és a szép trófeafalhoz.  Igen
Szép emlékek hosszú sora van azon a falon, ahogy elnézem.
Kívánom, hogy még jócskán szaporodjon.

Üdv.: Beregi  Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #301 Dátum: 2013. December 21. - 19:23:44 »

Szia J.vadász!

Gratulálok a dekoratív összeállításhoz és a szép trófeafalhoz.  Igen
Szép emlékek hosszú sora van azon a falon, ahogy elnézem.
Kívánom, hogy még jócskán szaporodjon.

Üdv.: Beregi  Emelem

Köszönöm szépen! Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #302 Dátum: 2013. December 21. - 19:29:58 »

Szervusz Zoli.

szép trófeák gratulálok hozzá.a könyves polcodról is csináljál már képet jó  Wave

üdv:HSanyi

Szia Sanyi!
Kérésed teljesítve:
Méretek: 180x18,5x31,5 cm.
Anyaga: lakkozott fenyő
 Vigyorog Stoel
És a kért képek:



Üdv: J. vadász Emelem




Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #303 Dátum: 2013. December 21. - 20:00:32 »

Szia Sanyi!
Kérésed teljesítve:
Méretek: 180x18,5x31,5 cm.
Anyaga: lakkozott fenyő
 Vigyorog Stoel
És a kért képek:



Üdv: J. vadász Emelem





Csak dícséret illet a rendezettségért ... Emelem
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #304 Dátum: 2014. Január 05. - 12:40:08 »

Igazi vadászszoba, ezt már szeretjük  Igen Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #305 Dátum: 2014. Január 05. - 14:03:03 »

Igazi vadászszoba, ezt már szeretjük  Igen Emelem

Köszönöm! Emelem
Igyekeztem sok mindent megőrizni az eddigi erdőn-mezőn töltött időmből.
Sohasem a trófeagyűjtés vágya hajtott, ami viszont a gyűjteményembe került annak pedig meg kell adni a tiszteletet!
Szeretem, ha úgy kerül a falra, ahogy az a "Nagykönyvben" meg van írva. Vigyorog
A -sajnos Rííí-nem túl nagy méretű nappalinkat szinte kizárólag én "bitorolom" a vadászkönyv-és újsággyűjteményemmel és a trófeáimmal. Ördög
 Emelem
 
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
sakraf84
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


« Új üzenet #306 Dátum: 2014. Január 09. - 17:46:49 »

Sziasztok!

Egy apró kérdésem lenne, mivel elég kezdő vagyok e téren és nem szeretném elrontani. Első borzom és rókám kifőzött koponyáját szeretném alátétre rögzíteni. Hogyan érdemes csinálni??? Milyen tollal érdemes az elejtés helyét idejét felírni az alátétre (hagyományos filcre gondoltam)??

 Emelem Viktor
Naplózva

"...a vadászat... elsősorban erdőt jelent... Fát jelent és vadvirágot, gombát és szamócát, iszalagot és tüskét, kígyót és békát, hajnalt és napszálltát, esőt és havat, deret és harmatot, napsütést és égzörgést, hársfavirág szagát és harkálycsőr berregését... És szabadságot jelent és - magányt!..."
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #307 Dátum: 2014. Január 09. - 19:12:10 »

Sziasztok!

Egy apró kérdésem lenne, mivel elég kezdő vagyok e téren és nem szeretném elrontani. Első borzom és rókám kifőzött koponyáját szeretném alátétre rögzíteni. Hogyan érdemes csinálni??? Milyen tollal érdemes az elejtés helyét idejét felírni az alátétre (hagyományos filcre gondoltam)??

 Emelem Viktor

A virágkötők által is használt arany színű alkoholos filcet szoktam használni a feliratokhoz.
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #308 Dátum: 2014. Január 10. - 07:57:27 »

Sziasztok!

Egy apró kérdésem lenne, mivel elég kezdő vagyok e téren és nem szeretném elrontani. Első borzom és rókám kifőzött koponyáját szeretném alátétre rögzíteni. Hogyan érdemes csinálni??? Milyen tollal érdemes az elejtés helyét idejét felírni az alátétre (hagyományos filcre gondoltam)??

 Emelem Viktor
Én belefaragtam, 30fokos kecskeláb vésővel.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
sek195
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Új üzenet #309 Dátum: 2014. Január 10. - 09:19:21 »

Sziasztok!

Egy apró kérdésem lenne, mivel elég kezdő vagyok e téren és nem szeretném elrontani. Első borzom és rókám kifőzött koponyáját szeretném alátétre rögzíteni. Hogyan érdemes csinálni??? Milyen tollal érdemes az elejtés helyét idejét felírni az alátétre (hagyományos filcre gondoltam)??

 Emelem Viktor

Szia!

Én a lézer gravírozást javaslom. Kb. 2 perc és 2 rugó. Az eredmény pedig ízléses, mutatós.  Emelem

Üdv!

sek195
Naplózva
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #310 Dátum: 2014. Január 10. - 10:55:07 »

Sziasztok!

Egy apró kérdésem lenne, mivel elég kezdő vagyok e téren és nem szeretném elrontani. Első borzom és rókám kifőzött koponyáját szeretném alátétre rögzíteni. Hogyan érdemes csinálni??? Milyen tollal érdemes az elejtés helyét idejét felírni az alátétre (hagyományos filcre gondoltam)??

 Emelem Viktor

 Wave
Én dremel ostoros fúróhoz négyszögletes hegyet alkítottam ki egy szegen. Azt fogom bele a tokmányba és olyan, mint ha ceruzával írnál. Csak egy kicsit lassabb. Szépen belevájja a "mondókádat" Mosolyog
de bármelyik eljárás megfelelő és szép.
J.vadász és Dobbasszus által javasoltak is szerintem ugyanolyan megfelelőek.
A lényeg szerintem, hogy lehetőleg a Te munkád legyen a felirat is. Mert nemcsak terítékre hozni élvezetes és izgalmas egy trófeás vadat, de a trófea montírozása és táblára rakása is legalább annyira.
Nyilván a lézeres ráégetés a legprecizebb és legszebb. De mindenkinek a sajátja a legszebb. Mosolyog

Üdv.: Beregi Vadász Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #311 Dátum: 2014. Január 10. - 11:13:10 »

A lényeg szerintem, hogy lehetőleg a Te munkád legyen a felirat is. Mert nemcsak terítékre hozni élvezetes és izgalmas egy trófeás vadat, de a trófea montírozása és táblára rakása is legalább annyira.
Taps Igen Nálam ez külön szertartás,legalább olyan jóleső érzés,mint vadászni! (ismerek olyan "vadászt" akinek a vaddisznó trófeái nylonzacskóban pihennek a kredencfiókban  Rííí)
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #312 Dátum: 2014. Január 10. - 12:11:35 »

Ilyen vadásztárs mindannyiunk környezetében akad.  Felénk a rekamié alá tolt szaloncukros kartondoboz is menő!  Ilyen gyűjteményében nem is találsz 16 cm alatti fogakat...  Fejvakarás
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #313 Dátum: 2014. Január 10. - 17:36:41 »

Tisztelt Beregi Vadász Emelem
Tennél fel esetleg képet a gravírozás folyamatáról a nagyközönség örömére??? Figyelmes olvasás
Naplózva
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #314 Dátum: 2014. Január 10. - 17:39:51 »

Sőt mindenki akinek módjában áll tehetne fel képet a sajátos megoldásokról. Persze nem kötelező Stoel Csak egy szerény megjegyzés Stoel
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: