Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Trófeák - amit szívesen megmutatnál  (Megtekintve 516559 alkalommal)
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #105 Dátum: 2012. Január 10. - 22:25:52 »

 Üdv Károly ! Akkor ez nem mai darab  Igen A múltkor néztem spanyol vadász klippet , egy hasonló kürttel 
jelezték indul a vadászat  Igen /szerintem természetesebb is  Igen /   Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Stefi
Vendég
« Új üzenet #106 Dátum: 2012. Február 14. - 14:28:53 »

Egy idény végi maradék de én nagyon örültem neki !  Ez szerintetek gombos ?
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #107 Dátum: 2012. Február 14. - 19:02:17 »

Mi a gombost  "bubrinyeknek" Ördög hívjuk, és ez belefér a bubrinyek kategóriába!
Naplózva
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2659


« Új üzenet #108 Dátum: 2012. Február 14. - 19:17:50 »

Mi a gombost  "bubrinyeknek" Ördög hívjuk, és ez belefér a bubrinyek kategóriába!

Hol, minek nevezik:? Jó kérdés!? Valahol bubus baknak, Petinek, de hallottam már Pitykének is. Fejvakarás Vállat von Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #109 Dátum: 2012. Február 18. - 12:33:40 »

A minap feltette kedves Párom a "nagy kérdést"...:
Ha az összes trófeám elvészne, és csak egyetlen egy darab lehetne, amely megmarad a "trófeafalamról", akkor melyik lenne az, ami a legközelebb áll a szívemhez?...
Habozás nélkül rávágtam, hogy eme darab:



 Kacsint  S.Peti
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
volpe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34

hivatásos vadász


« Új üzenet #110 Dátum: 2012. Február 18. - 12:36:47 »

A minap feltette kedves Párom a "nagy kérdést"...:
Ha az összes trófeám elvészne, és csak egyetlen egy darab lehetne, amely megmarad a "trófeafalamról", akkor melyik lenne az, ami a legközelebb áll a szívemhez?...
Habozás nélkül rávágtam, hogy eme darab:



 Kacsint  S.Peti
Igen
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3605


« Új üzenet #111 Dátum: 2012. Február 18. - 12:52:42 »



Magam is gondolkodom valami hasonlón, hogy a mindenfelé szanaszét méltatlanul hányódó tollak megfelelően elnyerjék a helyüket.

Hogyan vannak rárögzítve?
Varrás? Vagy ragasztó?
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #112 Dátum: 2012. Február 18. - 12:57:48 »

Magam is gondolkodom valami hasonlón, hogy a mindenfelé szanaszét méltatlanul hányódó tollak megfelelően elnyerjék a helyüket.

Hogyan vannak rárögzítve?
Varrás? Vagy ragasztó?

Ezt magam csináltam még régen. Egy egyszerű fenyődeszka rászögelve a posztó, körben a keretnek a nyírfaágat egyszerűen szalagfűrésszel kettévágtam, aztán azt is rászögeltem. A tollak pedig technokollal vannak felfogatva...
Várom a képet a "Tiédről"!  Wave
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
Stefi
Vendég
« Új üzenet #113 Dátum: 2012. Február 18. - 13:25:34 »


Az első és talán a legutolsó szalonkám !
Valahogy mindig elcsábítottak a disznók ! Nálunk pont ebben az időszakban nagyon jól mozognak a setevadak és már írtam de sokan mondták is "javíthatatlan vagyok"
Tényleg sajnálom egy kicsit hogy ennyire nincs kedvem a sörétes fegyverhez. Ezért aztán elég @arul is lövöm a repkedő jószágokat.
A trófea története az hogy kollégák - vadásztársak egy szakmai fórumon találkozó  Piál gyanánt az egész országból egy baráti meghívásra jöttünk volna össze de én nem tudtam elmenni,
ellenben az adott nap estélyén jusztis kimentem egy olyan részre ahol sejtettem hogy szalonkának kell lenni. Magam is meglepődtem mikor első lövésre sikerült eltalálnom e nemes cikkcakk röptű királynőt. Így adtam meg neki a tiszteletet egy Paks környéki preparátor segítségével. A dolog pikantériája hogy az egész szalonkázó társaság egy darabot nem lőtt a találkozón én pedig MMS . -ben kicsit felvillanyoztam Őket. Azóta is a trófeáim közt a fő helyen őrzőm az egyetlenkét ! Továbbra pedig maradnak a "nagy fekete szalonkák" a tavaszi estéken !   Emelem
Naplózva
pbence93
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 562



WWW
« Új üzenet #114 Dátum: 2012. Február 18. - 16:58:25 »



Nagyon jól néz ki ez a sarok, igazi vadászszoba  Emelem
Naplózva

Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #115 Dátum: 2012. Február 18. - 22:25:24 »

Huhhh....
Az a nyolcas!!! Nyálcsorog Nyálcsorog
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Stefi
Vendég
« Új üzenet #116 Dátum: 2012. Február 19. - 08:38:39 »

Huhhh....
Az a nyolcas!!! Nyálcsorog Nyálcsorog

Nem adnám egy aranyérmes koronásért ! Kacsint   Sőt kettőért se ! Életem bikája - életem szalonkája .  Wave
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #117 Dátum: 2012. Február 19. - 08:44:35 »

Nagyon jól néz ki ez a sarok, igazi vadászszoba  Emelem
Ezért IS lett volna jó hogy személyesen eljössz a kutyáért. Kicsit beszélgettünk volna . Na talán majd egyszer . (Ha el kell mennem a Te bikádat utánkeresni . Ördög )
Naplózva
pbence93
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 562



WWW
« Új üzenet #118 Dátum: 2012. Február 19. - 11:03:54 »

Ezért IS lett volna jó hogy személyesen eljössz a kutyáért. Kicsit beszélgettünk volna . Na talán majd egyszer . (Ha el kell mennem a Te bikádat utánkeresni . Ördög )

Majd egyszer megejtjük. Vagy lehet én megyek hozzád keresni ( megmutatni mi lett a kis szőrgombócból amit novemberben elküldtél nekem) ?!
 Emelem
Naplózva

Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #119 Dátum: 2012. Március 11. - 17:36:20 »

Az alábbi trófeára 2009. március 21-én tettem szert. A vadföld közelében lettem figyelmes a majdnem férfitenyérnyi, magányos disznónyomra és a nyomok végén a disznó által túrt hatalmas kráterekre. A disznó egy patakon átvágott, majd átváltva egy kisebb szántón útját a vadföld felé vette. Még aznap délelőtt a vadföldet övező kökénysorból kiírtottam egy akkora darabot, emekkorába egy Nivával be lehet tolatni. Ennek a tetejére ültem fel, mivel les nem volt a környéken. Úgy este 11 óra felé vettem észre a keresőtávcsőben a magányos állatot, amint velem szemben kiváltott a patakból. Mire a keresőtávcsövet puskára cseréltem, a disznó beváltott a mellettem húzódó kökénybe. Újra szememhez emeltem a keresőtávcsövet, hátha jönnek még többen is, s a szántást végigpásztáztam egészen a kökényesig. S ekkor előlépett a kökényesből. Gyorsan felkaptam a puskát. Bár egyedül volt, malacok nem voltak vele, de rávillantottam, hogy jobban megnézzem, mivel tavasz lévén kocát nem igazán szerettem volna lőni. Abban a pillanatban fordult is rohanvást vissza a patakba. De ennyi is elég volt, hogy lássam a fejét, mely olyan hosszú volt, mint a kardhalé és az agyar halvány fényét is látni véltem. Fordultában lőttem rá. Srégen balról a legutolsó borda mögött hatolt be a lövedék és hosszában átjárva a testet a jobb lapockát eltörve a bőr alatt állapodott meg. Csak másnap találtam meg a patakban, jó 70 métert szaladt még a tüdőlövéssel. A nagyagyarak hossza 19,2 cm, a kisagyarak körmérete majdnem elérte a 9 cm-t. Mint ha nem is ugyanaz a kan viselte volna kis és a nagyagyarakat.

http://kepfeltoltes.hu/120311/P1060235_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: