Oldalak: 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Törvények, rendeletek, nyomtatványok, minták, stb.  (Megtekintve 168770 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #900 Dátum: 2018. Szeptember 11. - 21:00:00 »

Ma megkérdeztem az Igazgatásrendészetet, ahol elmondták, hogy a betétcső és a váltócső természetesen beírásra kerül a fegyvertartásiba, de nem számít bele a tíz darabos határba.  A tíz darabos határ lőfegyverre vonatkozik, ezek nem lőfegyverek!  Sanyónak van igaza abban, hogy ezek önállóan nem használhatók!   Ahol ettől eltérnek, panasszal kell élni a felettes szervnél!  Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #901 Dátum: 2018. Szeptember 11. - 21:25:59 »

Ma megkérdeztem az Igazgatásrendészetet, ahol elmondták, hogy a betétcső és a váltócső természetesen beírásra kerül a fegyvertartásiba, de nem számít bele a tíz darabos határba.  A tíz darabos határ lőfegyverre vonatkozik, ezek nem lőfegyverek!  Sanyónak van igaza abban, hogy ezek önállóan nem használhatók!   Ahol ettől eltérnek, panasszal kell élni a felettes szervnél!  Wave

Attila!
Én pont az ellenkezőjét mondtam, mert nekem rendőr mondta, nem is akárki, hanem fegyverügyes!  Ördög
Akkor feleslegesen adtam el a Victoriát???  Rííí Rííí Rííí
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #902 Dátum: 2018. Szeptember 11. - 21:28:45 »

Ma megkérdeztem az Igazgatásrendészetet, ahol elmondták, hogy a betétcső és a váltócső természetesen beírásra kerül a fegyvertartásiba, de nem számít bele a tíz darabos határba.  A tíz darabos határ lőfegyverre vonatkozik, ezek nem lőfegyverek!  Sanyónak van igaza abban, hogy ezek önállóan nem használhatók!   Ahol ettől eltérnek, panasszal kell élni a felettes szervnél!  Wave

Kéne erről egy hivatalos(nak látszó) állásfoglalás vízjeles papíron! Mer' ugye a papír megmarad!  Kacsint
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #903 Dátum: 2018. Szeptember 11. - 21:31:10 »

Attila!
Én pont az ellenkezőjét mondtam, mert nekem rendőr mondta, nem is akárki, hanem fegyverügyes!  Ördög
Akkor feleslegesen adtam el a Victoriát???  Rííí Rííí Rííí

Igazad van, MAMUT írta!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #904 Dátum: 2018. Szeptember 12. - 10:48:00 »

Kéne erről egy hivatalos(nak látszó) állásfoglalás vízjeles papíron! Mer' ugye a papír megmarad!  Kacsint

Dr Kincses Ildikó rendőr dandártábornok Igazgatásrendészeti Főosztály Vezető  .  Én még anno egy "népnyúzó" "kollégával" keveredtem vitába mert az fax is mindig azt kereste hogy hogyan lehet  nem megoldani az ügyet .  Kértem egy állásfoglalást - magánszemélyként - aztán az orra alá dörgöltem .  Ma már e-mailben még gyorsabban is megy .  Emelem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #905 Dátum: 2018. Szeptember 12. - 13:28:29 »

Dr Kincses Ildikó rendőr dandártábornok Igazgatásrendészeti Főosztály Vezető  .  Én még anno egy "népnyúzó" "kollégával" keveredtem vitába mert az fax is mindig azt kereste hogy hogyan lehet  nem megoldani az ügyet .  Kértem egy állásfoglalást - magánszemélyként - aztán az orra alá dörgöltem .  Ma már e-mailben még gyorsabban is megy .  Emelem

Köszönöm válaszod! Megfotolom, megfogalmazom valamikor! Bár most puskákkal jól el vagyok látva  Vigyorog de ki tudja mit hoz a holnap?
 Emelem
Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1684


« Új üzenet #906 Dátum: 2018. November 06. - 13:39:24 »

Sziasztok! Segítség kellene: az a törvény vagy rendelet,amely szabályozza a társas vadászaton részt vevő vadászok számát (max.25 fő?)
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4578



« Új üzenet #907 Dátum: 2018. November 06. - 13:44:03 »

Sziasztok! Segítség kellene: az a törvény vagy rendelet,amely szabályozza a társas vadászaton részt vevő vadászok számát (max.25 fő?)


Vhr. (79/2004. (V.4.) FVM rendelet)

70. §

(5) *  A társas nagyvad vadászaton részt vevő vadászok száma - ide nem értve a hivatásos vadászokat és a hajtást irányító vadászokat - nem haladhatja meg a 25 főt.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #908 Dátum: 2018. December 07. - 14:14:12 »

Nos, lehet mazsolázni:





http://www.parlament.hu/irom41/03630/03630.pdf

A horgászoknak is van benne érdekesség bőven!


Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1684


« Új üzenet #909 Dátum: 2018. December 07. - 16:13:31 »

Vhr. (79/2004. (V.4.) FVM rendelet)

70. §

(5) *  A társas nagyvad vadászaton részt vevő vadászok száma - ide nem értve a hivatásos vadászokat és a hajtást irányító vadászokat - nem haladhatja meg a 25 főt.
Csak most láttam...köszi!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: