Oldalak: 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenéljünk - kedvencek, érdekességek  (Megtekintve 196566 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1635 Dátum: 2021. Február 05. - 11:40:17 »

Az én volt szomszédomnak nem kellett lagzi, disznóvágás, ő tavasztól-őszig reggeltől - estig ezt bömböltette az udvarán. Hiába fenyegettem meg a büdös banyáját, hogy átmegyek, összetörőm a magnót is, meg őt is!
Hangember...és ezt Ő is tudta. Röhög
Azt mondják, a vöröshagyma szagát fokhagymával lehet elvenni... Ha a szomszéd mulatóst játszik és nem hallgat a jó szóra, nem észérvekben hanem decibelben kell a győzelem kulcsát keresgélni. Egy kis AC/DC oszt had tanuljon a banya.
Más kérdés, hogy a kapud előtt tanyát vernek a helyi rockerek Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1636 Dátum: 2021. Február 05. - 11:42:05 »

Atyám, Te Rammsteint hallgatsz?  Igen
Nem gondoltam volna ... azt hittem ennyire elvetemült csak én vagyok itten  Ördög

Tecccik. Nyilván nem ezzel telik a napom huszonnégy órában,de szívesen hallgatom (nézem) amikor olyanom van. Egyébként borzasztóan széles a zenei úgymond spektrumom. Akár az itt említett mulatós zene is belefér és nem is tudnék olyat mondani, amit kifejezetten rühellenék. Talán a Gáspár Laci, Karamel féle magamutogató, nyekergő ének áll távol tőlem, meg az a pesti kántálós. A rappelés na. Ezzel a kettővel azért jó messzire lehet engem küldeni.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #1637 Dátum: 2021. Február 05. - 11:58:36 »

A rappelés na.

Jaja, a kemény rappnek nincs párja.  Nyihi  Ott van pl.a korai Geszti ilyen dumákkal, hogy: "Legyen eszetek! Aki ma keszeget eszeget,"  Suicide

Hozott már ki belőlem olyan érzést, hogy ököllel verem szét a saját autómban a rádiót...
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1638 Dátum: 2021. Február 05. - 12:00:43 »

Jaja, a kemény rappnek nincs párja.  Nyihi  Ott van pl.a korai Geszti ilyen dumákkal, hogy: "Legyen eszetek! Aki ma keszeget eszeget,"  Suicide

Hozott már ki belőlem olyan érzést, hogy ököllel verem szét a saját autómban a rádiót...
Doki bazmeg megfulladok... Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1639 Dátum: 2021. Február 05. - 12:20:54 »

Hangember...és ezt Ő is tudta. Röhög
Azt mondják, a vöröshagyma szagát fokhagymával lehet elvenni... Ha a szomszéd mulatóst játszik és nem hallgat a jó szóra, nem észérvekben hanem decibelben kell a győzelem kulcsát keresgélni. Egy kis AC/DC oszt had tanuljon a banya.
Más kérdés, hogy a kapud előtt tanyát vernek a helyi rockerek Ördög

Nem hiszem, hogy az lennék.  De egyetlen tetves ember miatt sem veszélyeztetem sem a munkahelyemet (anno) , sem a fegyvertartásimat!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1640 Dátum: 2021. Február 05. - 12:31:17 »

Nem hiszem, hogy az lennék.  De egyetlen tetves ember miatt sem veszélyeztetem sem a munkahelyemet (anno) , sem a fegyvertartásimat!


https://www.sonline.hu/egyperces/tizenhat-evig-operaval-kinozta-szomszedjait-egy-szlovak-no-1156023/

Ez a sztori nem volt gyenge, szerencsére lezárult, de addig megette az életét az ott lakóknak.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #1641 Dátum: 2021. Február 05. - 14:43:02 »


Anno a főiskolán volt olyan, hogy főiskolai napok. Olyan bolondok hete féle.
1980-83 időszakban vagyunk, pártokat alakítottunk aztán valamelyik megnyerte a választást. Emlékszem, volt olyan, hogy Szolid Aratás (aki még emlékszik az akkori lengyel eseményekre, annak talán bejön az áthallás) meg mindenféle agymenés.
Szóval egyik évben én írtam a pártindulót, egy mediterrán dallamra.
Két napig szinte egyfolytában ment magnóról, mire kiötöltem hozzá a mélyen szántó mondanivalójú, tartalmas szöveget. Egy panel kollégiumban. A vége fele már erősen lincshangulat volt. 
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1642 Dátum: 2021. Február 05. - 18:02:04 »

Nem értem, miért vagytok kiakadva bármi zenétől?
Laktatok volna belvárosi elit házban (körfolyosó), ahol a 16 lakásból 4-ben tanult, teljesen tehetségtelen gyerek hegedülni vagy zongorázni.
 Rííí
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1643 Dátum: 2021. Február 05. - 18:19:38 »

Nem értem, miért vagytok kiakadva bármi zenétől?
Laktatok volna belvárosi elit házban (körfolyosó), ahol a 16 lakásból 4-ben tanult, teljesen tehetségtelen gyerek hegedülni vagy zongorázni.
 Rííí
Röhög
A hegedű gyakorlás majdnem ugyanazt éri el nálam, mint az iskolatáblán csikorduló kréta,vagy köröm.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #1644 Dátum: 2021. Február 05. - 19:16:04 »

Nem értem, miért vagytok kiakadva bármi zenétől?
Laktatok volna belvárosi elit házban (körfolyosó), ahol a 16 lakásból 4-ben tanult, teljesen tehetségtelen gyerek hegedülni vagy zongorázni.
 Rííí

Mer' előítéletes vagy.   Ördög

A Hegedüoskola 1. fejezetének vizsgamunkája Faffenbach-tól a "Nyúzzuk a macskát elevenen!" Op. 23.

Tudom miről beszélek, én a Trombitaiskolát lapozgattam.  Nyihi Legalázatosabb otthoni gyakorlásaim egyik alkalmával a kert végében elszabadult öreganyám  Maris című tehene, majd kisvártatva Istentelen tehénbőgéssel viszonozta a kifújni próbált magas C-t az ablakom alatt.  Ördög Volt kaland...  Nyihi
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #1645 Dátum: 2021. Február 05. - 20:47:03 »

Tudom miről beszélek, én a Trombitaiskolát lapozgattam.  Nyihi

3 év zongora, 2 év tangóharmonika.
Aztán több mint 40 év felejtés.
Szerintem már elévült.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1646 Dátum: 2021. Február 05. - 21:10:44 »

3 év zongora, 2 év tangóharmonika.
Aztán több mint 40 év felejtés.
Szerintem már elévült.
Nem, Lajos!
Ezek nem évülnek el, akár a háborús bűnök.
 Ördög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1647 Dátum: 2021. Február 05. - 21:54:39 »

Nekem csak az éneklés  volt meg. De az sem úgy, ahogy az ember gondolná, hogy megvertek, kiközösítettek, kilakoltattak volna miatta. Ellenkezőleg, mindenki énekeltetett volna. A Borostyán, Megyer, Veron, Körülszaros stb (ezt csak Balázsnak írom) túrák utàn mindig nekem kellett lennem az előénekesnek. Mindig engem is baxtattak a röndérek. Mi lesz maga!? Tanító!? Na ilyenre se bíznám a gyerekem!. Nem tesz semmit, bizonyos genetikai tényezők miatt amúgy sem vállalnám. Egy sem értette meg. Viszont mióta tanítok nem is produkálom magam.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #1648 Dátum: 2021. Február 07. - 11:53:12 »


Nem kéne összemosni az igénytelenséget a falusi életformával. Nem csak falun olvasnak kiskegyedet meg néznek izaura tévét.


Csak úgy érdekességképpen megemlítem, hogy amíg nem voltak érvényben a jelenlegi karanténszabályok, a nagykanizsai Lovász busz hetente kettőt fordult a mi kis falunkba, a Teca kocsmájához.
Ha nem szavahihető embertől hallom, nem hiszem el. 
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1649 Dátum: 2021. Február 07. - 14:12:35 »

Csak úgy érdekességképpen megemlítem, hogy amíg nem voltak érvényben a jelenlegi karanténszabályok, a nagykanizsai Lovász busz hetente kettőt fordult a mi kis falunkba, a Teca kocsmájához.
Ha nem szavahihető embertől hallom, nem hiszem el. 
Nyilván az én műveletlenségem, de ennek az értelmezéséhez nekem guglizni kellett... Stoel
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: