Oldalak: 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... 120   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenéljünk - kedvencek, érdekességek  (Megtekintve 195409 alkalommal)
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #1320 Dátum: 2017. Február 24. - 20:26:09 »

Amúgy bízom benne, hogy sokan csak azért nem kommentálják a klipet mert a feleségük is látja a fórumot...mondom, bízom benne, mert különben meg kellene állapítanom, hogy ennyi buzi vadászt még nem láttam egyrakáson... Fejvakarás
Az a baj, hogy mire az amúgy anti-trendi heteró beutalt átrágja magát az összes fizikai alaptéziseket feszegető, akadémikus hozzászóláson (kiváltképp a "hány fokot fordul a zárfej", "ki tud rémisztőbbet belinkelni a Blázerről" és az örökzöld "átüti, nem üti át, ad vért, nem ad".....és tsai...) addigra teljesen lelankad neki a.......figyelme  Stoel Nyihi

Ezt a táncoslábú Bögyös Macát amúgy szerintem még a zasszony se rúgná ki az ágyból, olyan gyönyörű teremtménye a Mindenhatónak.....aki a saját képmására engem is megalkotott (csak nem találom a melleimet Ördög)
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122


vadaszijasz


« Új üzenet #1321 Dátum: 2017. Február 24. - 21:14:01 »

(csak nem találom a melleimet Ördög)

.....turelem, majd lesz.. Ördög
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122


vadaszijasz


« Új üzenet #1322 Dátum: 2017. Február 24. - 21:23:03 »

Szép nagy MELLei vannak, ráadásul nem szilikonosak. De nem ez a lényeg, nagy MELLű nő ezer is akad. Az a természetes vidámság, az a csibészes mosoly, ahogy táncol, az fogott meg igazán. Meg persze a MELLei...  Ördög Ördög Ördög
MELLesleg a zene se rossz.
(Amúgy eltartogatnád Te azokat a lógó melleket a következő tíz, tizenöt évben. A kiscsaj most huszonöt)

Ugyes szep kis csaj nem vitas, tul nagy a melle akarhogy is nezem az o keretjehez foleg. Egesz eletebe cipelni epp elege lesz....( ha nem vetet le beloluk)
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1323 Dátum: 2017. Február 24. - 23:22:14 »

Az a baj, hogy mire az amúgy anti-trendi heteró beutalt átrágja magát az összes fizikai alaptéziseket feszegető, akadémikus hozzászóláson (kiváltképp a "hány fokot fordul a zárfej", "ki tud rémisztőbbet belinkelni a Blázerről" és az örökzöld "átüti, nem üti át, ad vért, nem ad".....és tsai...) addigra teljesen lelankad neki a.......figyelme  Stoel Nyihi

Ezt a táncoslábú Bögyös Macát amúgy szerintem még a zasszony se rúgná ki az ágyból, olyan gyönyörű teremtménye a Mindenhatónak.....aki a saját képmására engem is megalkotott (csak nem találom a melleimet Ördög)

Háromasban szép az élet, ugye?
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #1324 Dátum: 2017. Február 24. - 23:31:36 »

Te álló pöccsel tudnál kommentárt írni?   Röhög
Ha már a pöcsömmel kellene írni, akkor csakis állóval...a lankadttal maximum a hóba tudnék üzenni... Stoel
(-Drágám, a szomszéd fia belepisilte a nevét a házunk előtt a hóba!
-Na és? Nem olyan nagy baj ez...
-De a lányunk kézírásával!)
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122


vadaszijasz


« Új üzenet #1325 Dátum: 2017. Február 24. - 23:44:05 »

Ha már a pöcsömmel kellene írni, akkor csakis állóval...a lankadttal maximum a hóba tudnék üzenni... Stoel
(-Drágám, a szomszéd fia belepisilte a nevét a házunk előtt a hóba!
-Na és? Nem olyan nagy baj ez...
-De a lányunk kézírásával!)

 Röhög  Röhög
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #1326 Dátum: 2017. Február 25. - 08:12:15 »

 Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #1327 Dátum: 2017. Február 25. - 08:20:34 »

Van egy kolléganőm, aki hasonlóan tehetséges  Ördög. Képtelenség a szemkontaktus fenntartása. Erre vonatkozó kérdésünkre tájékoztatott, hogy még soha, egyetlen hímneműnek nem sikerült huzamosabban fenntartania. Egyszerűen eldönthetetlen melyik testrésze a legtökéletesebb. És okos és kedves, néha azon gondolkodunk, igazi-e egyáltalán.  Fejvakarás
És szereti a vadászatot, a villás, dárdás, koslatás, lővonal stb kifejezések jelentését egyedül Neki nem kell magyaráznom ebédnél.  Mosolyog  Mégse lehet igazi, ilyen nem lehetséges  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás Ördög

Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1328 Dátum: 2017. Február 25. - 09:06:30 »

Van egy kolléganőm, aki hasonlóan tehetséges  Ördög. Képtelenség a szemkontaktus fenntartása. Erre vonatkozó kérdésünkre tájékoztatott, hogy még soha, egyetlen hímneműnek nem sikerült huzamosabban fenntartania. Egyszerűen eldönthetetlen melyik testrésze a legtökéletesebb. És okos és kedves, néha azon gondolkodunk, igazi-e egyáltalán.  Fejvakarás
És szereti a vadászatot, a villás, dárdás, koslatás, lővonal stb kifejezések jelentését egyedül Neki nem kell magyaráznom ebédnél.  Mosolyog  Mégse lehet igazi, ilyen nem lehetséges  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás Ördög


Szakmámból kifolyólag sok kedvező adottságú kolléganő vesz körül. Az egyikkel 11 éve együtt,9. éve egy házasságban élek.  Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #1329 Dátum: 2017. Február 25. - 10:13:15 »

Szakmámból kifolyólag sok kedvező adottságú kolléganő vesz körül. Az egyikkel 11 éve együtt,9. éve egy házasságban élek.  Kacsint

Gratulálok!  Igen

Remélem nem volt félreérthető, amit írtam, 20 éve vagyok boldog házas. A Kollegina ekkor cca 5-6 éves lehetett  Kacsint
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1330 Dátum: 2017. Február 25. - 10:14:03 »

No akkor itt a gender  változat Ördög eredetileg így szólt, egyesek még csak c vitamin formájában léteztek a zellerben mikor a radar szerelem először elhangzott. a zenészek gatyája itt is meg ér egy misét.



Ha nem írod, észre sem vettem volna, hogy Katee performansza alatt szólt bármiféle zene is..... Vállat von Kacsint
 Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1331 Dátum: 2017. Február 25. - 11:04:01 »

Gratulálok!  Igen

Remélem nem volt félreérthető, amit írtam, 20 éve vagyok boldog házas. A Kollegina ekkor cca 5-6 éves lehetett  Kacsint
Nem vakságot,csak hűséget fogadtunk. Vigyorog Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #1332 Dátum: 2017. Február 25. - 11:06:25 »



Ezt a táncoslábú Bögyös Macát amúgy szerintem még a zasszony se rúgná ki az ágyból, olyan gyönyörű teremtménye a Mindenhatónak....
Oszt a végén arra eszmélnél, hogy Te alszol a nappaliban a pamlagon... Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #1333 Dátum: 2017. Február 25. - 11:06:54 »

Van egy kolléganőm, aki hasonlóan tehetséges  Ördög. Képtelenség a szemkontaktus fenntartása. Erre vonatkozó kérdésünkre tájékoztatott, hogy még soha, egyetlen hímneműnek nem sikerült huzamosabban fenntartania. Egyszerűen eldönthetetlen melyik testrésze a legtökéletesebb. És okos és kedves, néha azon gondolkodunk, igazi-e egyáltalán.  Fejvakarás
És szereti a vadászatot, a villás, dárdás, koslatás, lővonal stb kifejezések jelentését egyedül Neki nem kell magyaráznom ebédnél.  Mosolyog  Mégse lehet igazi, ilyen nem lehetséges  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás Ördög


Ez képtelenség.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #1334 Dátum: 2017. Február 25. - 11:28:12 »

Ez képtelenség.
Boar Fórum Zeusz sújtson le nyilad!
Sakac moderátor ne fésülködjön olyan sokáig, Katika golyóérett és moderálásra vár!
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Oldalak: 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... 120   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: