Oldalak: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... 120   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenéljünk - kedvencek, érdekességek  (Megtekintve 196274 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1275 Dátum: 2016. Október 14. - 08:42:03 »

Ezt akartam az esküvőnkön bevonuló zenének de az asszony nem ment bele, maradt a Metallica
Majd a temetésemen...

Ne reménykedj! Ha az asszony túlél nem ez lesz! De ezt hagyd a legvégére.

Én úgy döntöttem, ha egyszer végrendeletet írok ezt kérem a temetésemre zenének:
Már csak azért, hogy senki ne reménykedjen, mert visszajövök! Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1276 Dátum: 2016. Október 14. - 09:44:08 »

Komolyra fordítva a szót, egy kis zenei pálfordulást szeretnék bemutatni. A velem egy sorványban lévőknek nem kell bemutatni, a Deep Purple motorját, Blackmore mestert. Nos vagy a kor, vagy a házassága miatt, de egy kicsit meghasonult előző életével, és kitalálta új stílusát, amit leginkább üzleti alapok motiváltak. A dolog olyan jól sikerült, hogy a tovább tenyésztésre egyébként is nagyon alkalmas felesége is beszállt a buliba, és együtt tolják egy jó ideje a Blackmores Night vállalkozást.
Szerintem egy meghallgatást megér a két darab.





Hát no. Mint tudjuk nagy p..a hatalma. Ördög Egyszer még mintha majdnem el is mosolyodott volna Blackmore bácsi. No persze visszafogta magát,de gyanús volt. A Childe in time-ot azért Gillan így ezer évesen,hang nélkül is jobban elhörögné. Ördög

Apropó. Robert Plantnak ma is jól szól a hangja. Csak sajnos egyenlőre nem tudok ilyet linkelni. De rajta vagyok a projekten. Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #1277 Dátum: 2016. Október 14. - 09:48:46 »

Ezt akartam az esküvőnkön bevonuló zenének de az asszony nem ment bele, maradt a Metallica
Majd a temetésemen...

Azért ne siesd el  Kacsint
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1278 Dátum: 2016. Október 14. - 09:50:35 »

Hát no. Mint tudjuk nagy p..a hatalma. Ördög Egyszer még mintha majdnem el is mosolyodott volna Blackmore bácsi. No persze visszafogta magát,de gyanús volt. A Childe in time-ot azért Gillan így ezer évesen,hang nélkül is jobban elhörögné. Ördög

Apropó. Robert Plantnak ma is jól szól a hangja. Csak sajnos egyenlőre nem tudok ilyet linkelni. De rajta vagyok a projekten. Wave

Tisztelettel felhívom a figyelmed a művésznő hangszerkezelési, és/vagy életre keltési képességeire  Nyihi a Child in time, intoja során. Emelem
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1279 Dátum: 2016. Október 14. - 09:51:49 »

Tisztelettel felhívom a figyelmed a művésznő hangszerkezelési, és/vagy életre keltési képességeire  Nyihi a Child in time, intoja során. Emelem

introja
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1280 Dátum: 2016. Október 14. - 10:02:35 »

Tisztelettel felhívom a figyelmed a művésznő hangszerkezelési, és/vagy életre keltési képességeire  Nyihi a Child in time, intoja során. Emelem

Hát azért vigyorog Blackmore, mint akit b@szni visznek. Vigyorog
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1281 Dátum: 2016. Október 14. - 10:15:06 »

Ne reménykedj! Ha az asszony túlél nem ez lesz! De ezt hagyd a legvégére.

Én úgy döntöttem, ha egyszer végrendeletet írok ezt kérem a temetésemre zenének:
Már csak azért, hogy senki ne reménykedjen, mert visszajövök! Röhög

Kedves Attila!  Jól elcsesztél velem. Mint Gesarolon, Mobilon szocccializálódott ember nekiugrottam a youtbe-nak. Találtam is egy koncertrészletet a Zöld, a bíbor ...stb számmal. Benne együtt Vikidál, Bill és Rudán. Na mondom hajrá. Milyen jó így együtt látni őket. Hát az jó is volt. De hallgatni rettenetes. Kezdte Bill, leginkább csak hörög. Jött Gyulám, borzalmas. Na mondom majd mindjárt Rudán helyreteszi a dolgot. Hát rendben lett. Mint Gyöngyös mikor leégett. Hárman nem értek egy felet. Soha többet csak régi felvételeket. Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1282 Dátum: 2016. Október 14. - 13:17:00 »

Kedves Attila!  Jól elcsesztél velem. Mint Gesarolon, Mobilon szocccializálódott ember nekiugrottam a youtbe-nak. Találtam is egy koncertrészletet a Zöld, a bíbor ...stb számmal. Benne együtt Vikidál, Bill és Rudán. Na mondom hajrá. Milyen jó így együtt látni őket. Hát az jó is volt. De hallgatni rettenetes. Kezdte Bill, leginkább csak hörög. Jött Gyulám, borzalmas. Na mondom majd mindjárt Rudán helyreteszi a dolgot. Hát rendben lett. Mint Gyöngyös mikor leégett. Hárman nem értek egy felet. Soha többet csak régi felvételeket. Wave

Talán itt is írtam az év elején, hogy megnéztem az István a királyt a Budapest sportarénában.  Nekem nagy csalódás volt Beák Bill Gyula! Ott is csak ordítozott, és olyan fals hangokat adott ki magából, hogy repedeztek a falak.  Vikidál meg már régen kiégett mint a dobkályha. Hiába no, elmúlt felettük is az idő! 
Nagy igazság, hogy amit egyszer megnéztél/meghallgattál, azt tíz év múlva nem érdemes még egyszer ugyan azon énekesekkel megnézni. Persze, itt sem lehet általánosítani, mert Koncz Zsuzsa koncertje fenomenális volt! (és a hangja is.)
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1283 Dátum: 2016. Október 14. - 13:58:27 »

Talán itt is írtam az év elején, hogy megnéztem az István a királyt a Budapest sportarénában.  Nekem nagy csalódás volt Beák Bill Gyula! Ott is csak ordítozott, és olyan fals hangokat adott ki magából, hogy repedeztek a falak.  Vikidál meg már régen kiégett mint a dobkályha. Hiába no, elmúlt felettük is az idő! 
Nagy igazság, hogy amit egyszer megnéztél/meghallgattál, azt tíz év múlva nem érdemes még egyszer ugyan azon énekesekkel megnézni. Persze, itt sem lehet általánosítani, mert Koncz Zsuzsa koncertje fenomenális volt! (és a hangja is.)


Ajánlom hallgasd (nézd) meg a Robert Plant Live at Austin City-t. Most ép  azt teszem. Hihetetlen. Mint negyven évvel ezelőtt. Ha csak hallgatod és nem nézed közben, meg nem mondanád,hogy idei a koncert. Szép hétvégét! Meg egy nagy kalappal,ha kimégy!  Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #1284 Dátum: 2016. Október 14. - 19:54:42 »

Talán itt is írtam az év elején, hogy megnéztem az István a királyt a Budapest sportarénában.  Nekem nagy csalódás volt Beák Bill Gyula! Ott is csak ordítozott, és olyan fals hangokat adott ki magából, hogy repedeztek a falak.  Vikidál meg már régen kiégett mint a dobkályha. Hiába no, elmúlt felettük is az idő! 
Nagy igazság, hogy amit egyszer megnéztél/meghallgattál, azt tíz év múlva nem érdemes még egyszer ugyan azon énekesekkel megnézni. Persze, itt sem lehet általánosítani, mert Koncz Zsuzsa koncertje fenomenális volt! (és a hangja is.)



Szerintem sem!
Van eki epp az oregsegere forrja ki magat Igen 

Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #1285 Dátum: 2016. Október 14. - 21:20:11 »



Szerintem sem!
Van eki epp az oregsegere forrja ki magat Igen 




Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1286 Dátum: 2016. Október 14. - 21:45:56 »

Ajánlom hallgasd (nézd) meg a Robert Plant Live at Austin City-t. Most ép  azt teszem. Hihetetlen. Mint negyven évvel ezelőtt. Ha csak hallgatod és nem nézed közben, meg nem mondanád,hogy idei a koncert. Szép hétvégét! Meg egy nagy kalappal,ha kimégy!  Wave

Köszönöm, viszont kívánom!  Én csak holnap megyek ki az új területre egy kicsit rókázni  Vigyorogés disznólkodni Vigyorog!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #1287 Dátum: 2016. Október 15. - 20:30:22 »

Köszönöm, viszont kívánom!  Én csak holnap megyek ki az új területre egy kicsit rókázni  Vigyorogés disznólkodni Vigyorog!
Ittál talán,hogy rókázni mész?
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1288 Dátum: 2016. Október 15. - 20:32:29 »

Ittál talán,hogy rókázni mész?

 :Mosolyog Nem véletlenül tettem mind a kettő mellé egy egy  VigyorogRöhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #1289 Dátum: 2016. Október 25. - 18:19:31 »

Igen
Aztán, utánna  'Girl, jól jön az oxigénsátor.
 Röhög

Arra semmi szükség.  A tökéletes sejtműködéshez szükséges oxigént képes a szervezete közvetlenül a sörből és a whisky-ből is kivonni.  Vigyorog
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Oldalak: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... 120   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: