Szavazás
Kérdés: Skeet v. trap, vazze?
Skeet - 7 (46.7%)
Trap - 1 (6.7%)
MMA :-) - 7 (46.7%)
Összes szavazó: 14

Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2011 május  (Megtekintve 83783 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #525 Dátum: 2011. Május 19. - 21:03:25 »

Szia Gyuri! Emelem
Az jó is lenne, de akkor már igazán beindul a vadász idény. Beindulnak a bérvadászatok. Akkor már nehéz összehozni a csapatot. :Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #526 Dátum: 2011. Május 19. - 21:05:37 »

Szia Gyuri! Emelem
Az jó is lenne, de akkor már igazán beindul a vadász idény. Beindulnak a bérvadászatok. Akkor már nehéz összehozni a csapatot. :Mosolyog

Augusztus közepe körül még talán  :Mosolyog

A hangulatról csak annyit, hogy Helga és a gyermekeim is azt mondták, hogy nehogy lemaradjunk a következőről.  Mosolyog Pedig ilyet Helga nem sűrűn szokott mondani  Kacsint
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #527 Dátum: 2011. Május 19. - 21:26:52 »

Augusztus közepe körül még talán  :Mosolyog

A hangulatról csak annyit, hogy Helga és a gyermekeim is azt mondták, hogy nehogy lemaradjunk a következőről.  Mosolyog Pedig ilyet Helga nem sűrűn szokott mondani  Kacsint

Az augusztus, szeptember nekem is nagyon húzós, gyakorlatilag nincs szabad hétvégém.

Gyúrjunk a következő tavaszira.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #528 Dátum: 2011. Május 19. - 21:45:58 »

Nekem van egy korszak alkotó ötletem!
Utaljatok át nekem fejenként pár ezer forintot, én összeállítok belőle egy jó programot (magamnak) és mindenki oda megy ahova akar, és az csinál amit akar! Így nem gond egy-két embernek szállást keresni stb.
Na mit szóltok?    :Mosolyog  Röhög

Ne válaszoljatok! Tudom! Stoel Stoel Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Bütyök
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 773


« Új üzenet #529 Dátum: 2011. Május 19. - 22:25:34 »

Nekem van egy korszak alkotó ötletem!
Utaljatok át nekem fejenként pár ezer forintot, én összeállítok belőle egy jó programot (magamnak) és mindenki oda megy ahova akar, és az csinál amit akar! Így nem gond egy-két embernek szállást keresni stb.
Na mit szóltok?    :Mosolyog  Röhög

Ne válaszoljatok! Tudom! Stoel Stoel Stoel
 Ez egyébként egy teljesen jó ötlet   Mosolyog  szabad program . Mindenki azt eszik amit akar ,mindenki oda megy ahová akar  és azzal akivel akar  Kacsint   Piál   /mint a hippik anno /   Igen
Bár én még nem voltam ilyen találkozón de nekem is lenne egy korszak alkotó ötletem .
Mivel nem lakik mindenki Pest környékén és Józsi bácsi szerint Akasztó a világ közepe ,ezért talán lehetne a szép bugaci pusztában valahol a következő . Na ott kódoroghat a dolgozó mint az a bizonyos a levegőben ha esetleg nem bír magával.   Piál  Mellesleg a táj szépsége sem elhanyagolható és mindenünnen jól megközelíthető.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 19. - 22:37:17 írta Boar » Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #530 Dátum: 2011. Május 19. - 22:38:36 »

Az idén nem lesz fórumtalálkozónk?  Olyan csönd van körülötte, hogy attól tartok az idén elmarad!  :Mosolyog Mosolyog Vállat von Stoel
De lesz csak neked nem szóltunk mert utálunk... Wave
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
hlajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


« Új üzenet #531 Dátum: 2011. Május 20. - 11:39:23 »

Hlajos  Wave ! Hol a kép ?  Fejvakarás  Stoel
Üdv Lacus.
A felszerelésem eladtam, ne kérdezd miért.  Nooormalis?)
Majd veszek másikat Ördög
és akkor újra fogok fotózni. Táncol
Üdv.
L.
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #532 Dátum: 2011. Május 20. - 11:47:33 »

Hlajos  Wave ! Akkor ezért nem teszel fel fotókat .  Türelmetlenül Stoel  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #533 Dátum: 2011. Május 20. - 13:44:33 »

 Ez egyébként egy teljesen jó ötlet   Mosolyog  szabad program . Mindenki azt eszik amit akar ,mindenki oda megy ahová akar  és azzal akivel akar  Kacsint   Piál   /mint a hippik anno /   Igen
Bár én még nem voltam ilyen találkozón de nekem is lenne egy korszak alkotó ötletem .
Mivel nem lakik mindenki Pest környékén és Józsi bácsi szerint Akasztó a világ közepe ,ezért talán lehetne a szép bugaci pusztában valahol a következő . Na ott kódoroghat a dolgozó mint az a bizonyos a levegőben ha esetleg nem bír magával.   Piál  Mellesleg a táj szépsége sem elhanyagolható és mindenünnen jól megközelíthető.


Szervusz Bütyök! Emelem Kézcsók

Hát ami azt illeti az előzőek sem Pest közelében voltak!  (Püspökladány, Celdömölk)

Természetesen a következő is lehet bárhol az országban.
Amire szükségünk van:
-  Kb. 60-80 főre szállás, lehetőleg 2-4 ágyas szobákkal, olyan helyen ahol tudomásul veszik, hogy az italról ételről magunk gondoskodunk!
   - egy akkora teremre ahol mindnyájan le tudunk ülni enni,  ahol  a programokat eredményhirdetést le tudjuk bonyolítani.
- Egy akkora parkra, udvarra ahol több bográcsban tudunk főzni, és le tudunk ülni a bográcsok köré.  Kajat Vörösbor
- legyen a közelben egy olyan lőtér ahol sörétes és kisgolyós lövészetet lehet rendezni.
Aztán ha esetleg van medence, uszoda, vagy valami fürdési lehetőség, és egy olyan placc ahol a gyerekek is játszhatnak akkor már minden Ok!

Azt hiszem, az a társaság aki az eddigiekre eljött, biztosan el fog jönni a következőkre is a hangulat és a társaság kedvéért, bárhol is rendezzük az országban! Szerintem. Kacsint

 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #534 Dátum: 2011. Május 23. - 11:55:24 »

Sziasztok!  Emelem

Egy hét késéssel, de végre én is jelentkeznék egy fórumtalálkozós beszámolóval, képekkel.

Először is köszönet a szervezőknek áldozatos munkájukért  Meghajol, és minden résztvevőnek, hogy együtt töllthettük ezt a hétvégét. ÖrömNeked  Piál
Mondanom sem kell, mindannyian nagyon jól éreztük magunkat, Nimród baba azt is kifejtette, hogy jövőre ő is megkostolná azokat az érdekes szagú italokat amiket mi olyan gyakran emeltünk a szánkhoz.  Ördög

Azt hiszem Nimród mindenki kedvence volt



Tamás is ismerkedik a kisgyerektartás nehézségeivel  Ördög



Megy a fejvakarás a tesztírásnál





Ez lett volna a megoldás? Fejvakarás



Nasi


 Wave








« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 23. - 14:29:09 írta St.Girgesz » Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #535 Dátum: 2011. Május 23. - 12:12:40 »

Ezúton szeretnék jó étvégyat kívánni annak a szemfüles fórumtársnak, aki lenyúlta az összes gombát!  Kacsint Ördög Igen Piál
Nekem csak a kép maradt.

Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #536 Dátum: 2011. Május 23. - 12:24:24 »

Ezúton szeretnék jó étvégyat kívánni annak a szemfüles fórumtársnak, aki lenyúlta az összes gombát!  Kacsint Ördög Igen Piál
Nekem csak a kép maradt.



Szombat éjjel mikor elmentünk még ott volt! Én is gondolkodtam, hogy szedek az rántottányit, de lusta voltam már kiszállni a kocsiból!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #537 Dátum: 2011. Május 23. - 12:29:28 »

Attila, a Te általad készített összes foltó nincs fent valahol?
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #538 Dátum: 2011. Május 23. - 12:30:05 »

Mondom fotó...
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #539 Dátum: 2011. Május 23. - 16:29:12 »

Jogos! A szombati képekkel még tartoztam!
Íme:

https://picasaweb.google.com/110198199727590405451/Kepek?authkey=Gv1sRgCJ_UzofO2ebdvQE#
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: