Szavazás
Kérdés: Skeet v. trap, vazze?
Skeet - 7 (46.7%)
Trap - 1 (6.7%)
MMA :-) - 7 (46.7%)
Összes szavazó: 14

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2011 május  (Megtekintve 83857 alkalommal)
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #30 Dátum: 2011. Január 17. - 08:59:30 »

Üdv!
Ha így állsz hozzá, akkor tényleg bele lehet szarni az egészbe! 
Speciel én még nem voltam fórumtalin, de most tetszett az ötlet az egész családnak, és szóba sem került a korongozás.
Ezek után meggondolandó, hogy elmenjünk-e.
Ja és még valami, ezt a megjegyzésedet privátban kellett volna feltenned a szervezőknek.  Emelem
Ne ítélj elhamarkodottan.
Szeretem Stevet, jó vadászember  Igen  Piál ...de senki sem tökéletes, én azért súrolom a határát. Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #31 Dátum: 2011. Január 17. - 09:01:09 »

Én csak csendben kérdezem: Miért életbe vágóan fontos azt a kibaszott korongot ill. minden mást lövöldözni egy fórum talin? Vállat von
Én ezt soha nem fogom megérteni....
A végén meg csak megy a morgolódás, hogy..."ha ezt tudom, hogy ez meg az az első díj akkor tuti jobban lövök"..., meg ilyen faszságok....
Persze nem is várom el, hogy ezt bárki nyíltan elvállalja hiszen ez nem szokás, de ettől még ez a valóság.
Ha nincs mit mondanunk egymásnak 2-3 napon keresztül sütés-főzés, iszogatás közben akkor szerintem belelehet szarni az egészbe.
Persze ez csak az én véleményem.... S.Peti Kávé

Te majd addig segíthetsz a főzést nézni... Igen Piál Ördög

 S.Peti Kacsint
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #32 Dátum: 2011. Január 17. - 09:04:36 »

Egy szóval nem mondtam, hogy rossz ember.  Wave
Szeretnék minél több embert megismerni, remélem jó lesz a hangulat.  Emelem
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #33 Dátum: 2011. Január 17. - 09:06:10 »

Bennem nagyon megmaradt a két évvel ezelőtti fórumtali korongozása és annak körítése, utózöngéje...
Nagyon sajnálom, hogy ez csak kevesünknek szúrt szemet.

gaben76!
Két dolog!
1. Az, hogy Te nem voltál még fórumtalálkozón csak a te dolgod. A lehetőség adott volt immár két alkalommal is. Az én személyem meg ne legyen visszatartó erő, mert legfeljebb velem nem beszélgetsz(ha elmegyek egyáltalán)! Kacsint

2. A privát üzenetről.
Szerintem igen is mindenkire tartozik. Mint ahogy Te sem privátba küldted el nekem a véleményed. Nagyon helyesen! Emelem
Hol a bánatba vitassuk meg a találkozót érintő kérdést ha nem itt, az erre a célra nyitott topikban?!?! Meglepődött

Sakac!
Ne légy naív. Mosolyog

Voldi!
Ha így gondolod, lelked rajta.... Kacsint

 
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #34 Dátum: 2011. Január 17. - 09:06:27 »

Szeretnék minél több embert megismerni, remélem jó lesz a hangulat.  Emelem

Ebben biztos lehetsz!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #35 Dátum: 2011. Január 17. - 09:07:42 »

Egy szóval nem mondtam, hogy rossz ember.  Wave
Szeretnék minél több embert megismerni, remélem jó lesz a hangulat.  Emelem
Szerintem a vadászatot a jobbik oldaláról közelíti meg...ennyi nekem elég. S.Peti
Amúgy meg én sem vagyok 100-as. Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #36 Dátum: 2011. Január 17. - 09:09:27 »

Bennem nagyon megmaradt a két évvel ezelőtti fórumtali korongozása és annak körítése, utózöngéje...
Nagyon sajnálom, hogy ez csak kevesünknek szúrt szemet.
Mi nem tetszett? Fejvakarás
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #37 Dátum: 2011. Január 17. - 09:10:25 »


 Az én személyem meg ne legyen visszatartó erő, mert legfeljebb velem nem beszélgetsz(ha elmegyek egyáltalán)! Kacsint


Barátom a Te személyed nem visszatartó, hanem húzóerő, ezért is lenne jó, ha eljönnél!

Aztán majd nem lűsz, csak tőttesz!  Piál

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Steve
Vendég
« Új üzenet #38 Dátum: 2011. Január 17. - 09:12:19 »

Mi nem tetszett? Fejvakarás

Pontosan az amit leírtam. Kacsint Mosolyog
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #39 Dátum: 2011. Január 17. - 09:14:42 »

Pontosan az amit leírtam. Kacsint Mosolyog

Pista!

Asszem értem.... bár lehet hogy nem.  Fejvakarás  Vállat von Majd leszünk leállók  Piál Piál Nyihi Közben nézzük a Tökéletes.SSS-t  Vigyorog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Steve
Vendég
« Új üzenet #40 Dátum: 2011. Január 17. - 09:16:38 »

Barátom a Te személyed nem visszatartó, hanem húzóerő, ezért is lenne jó, ha eljönnél!

Aztán majd nem lűsz, csak tőttesz!  Piál

 Emelem

Én eddig sem lövöldöztem.
Tőteni mög világosig tőtöttem.....  Stoel:PP Ördög Röhög
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #41 Dátum: 2011. Január 17. - 09:24:16 »

Sajnos rajtam kívülálló okok miatt nem mentem el tavaly, de most biztos ott leszek.  Vigyorog
Nem akartam megbántani senkit, igazad van nem ismerem a történetet.  Wave Emelem
Hozok egy kis házit Steve, aztán leülünk beszélgetni az egyik sarokban.  Piál Ördög

Üdv!  Emelem
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #42 Dátum: 2011. Január 17. - 09:27:08 »

 Stoel
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #43 Dátum: 2011. Január 17. - 09:31:54 »

Szia Pista! Emelem

Igazán nem értelek.
Van egy háromnapos összejövetel amin megpróbálunk több olyan programot biztosítani amelyiken - lehetőségekhez képest - mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbbet.
Soha egyetlen program sem kötelező, mindenki azon vesz részt amin akar.Akinek beszélgethetnékje van természetesen megteheti három napig. A lövészeteket is úgy oldottuk meg eddig, hogy aki akart kijött, aki nem az nem. De! Ott is sütöttünk, főztünk, és beszélgettünk.
Egyre többen hozzák el feleségüket, kedvesüket is, hogy láthassák kikkel töltjük estéink egy részét, kik  miatt foglalkozunk velük kevesebbet. (Ennyit megérdemelnek egy évben egyszer!  Kacsint Ördög )
A programok nagy része a résztvevők számára szórakozás, a vendégeknek pedig érdekesség. Természetesen olyan programot összeállítani nem tudunk amelyik mindenkinek megfelelő!
A szállással kapcsolatosan csak annyit: más az, ha vadászok, és más ha három napra barátokkal, ismerősökkel, és ismeretlenekkel egy találkozóra megyek. Én speciel szeretek ilyenkor normális körülmények között - nem osztályon felüli helyen - normálisan aludni, fürdeni, enni.
Ezért nem támogatom a magam részéről ilyenkor a sátorozást.

 Wave Wave


Szia Gaben76! Emelem

Nem hiszem, hogy a találkozóra való eljöveteleteket attól kell függővé tenni, hogy nem egyforma mindenkinek a véleménye. Ez így jó. A különbözőség alakít mindent!
Nyugodtan gyertek. Ha ez a találkozó is úgy sikerül mint az eddigiek akkor nem fogtok csalódni.

 Wave Wave

 "...de senki sem tökéletes... Ördög "
Ne általánosíts! Én az vagyok! Táncol Röhög Stoel

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #44 Dátum: 2011. Január 17. - 09:33:14 »


Sakac!
Ne légy naív. Mosolyog
 

Nem vagyok elhiheted lásd a tavalyit sokáig azt se tudtam hogy valamit "nyertem"... Egész egyszerűen nem érdekelt.
Lajos a példa rá nekem nem volt jó egyik időpont se fel is ajánlottam valakinek.... ennyi. Hidd el ha lövök is nem a díj érdekel öreg vagyok én már ahhoz hogy versenyezzek a fiatalokkal  Ördög De talán ugyanígy vagyok vadászattal is nem a mindenáron lőni akarás a tetteim mozgatórúgója. Egy parádés lövést többre értékelek minden díjnál.  Meg az arcokat a képeken mikor nem sikerül  Röhög
Egy pohár bor mellett megvitathatjuk  Kacsint
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: