Szavazás
Kérdés: Skeet v. trap, vazze?
Skeet - 7 (46.7%)
Trap - 1 (6.7%)
MMA :-) - 7 (46.7%)
Összes szavazó: 14

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2011 május  (Megtekintve 83875 alkalommal)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #255 Dátum: 2011. Március 01. - 09:53:15 »

Hétvégén megtanítottalak bojlis szereléket csinálni, a találkozón majd megmutatom hogy kell főzni!  Ördög Röhög

Úgy döntöttem, hogy nem megyek ki a lőtérre szombaton, inkább megfőzöm a húst amit viszek és közben kiolvasok pár tömény regényt  Piál a többi szakáccsal és kuktával Ördög
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #256 Dátum: 2011. Március 01. - 10:21:19 »

Mi csak sütni és főzni fogunk. Pia addíg nem lesz amíg vissza nem érnek a többiek.  Kacsint Ördög
Naplózva
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #257 Dátum: 2011. Március 01. - 10:23:08 »

Mi csak sütni és főzni fogunk. Pia addíg nem lesz amíg vissza nem érnek a többiek.  Kacsint Ördög

 jól van
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #258 Dátum: 2011. Március 01. - 10:26:37 »

Mi csak sütni és főzni fogunk. Pia addíg nem lesz amíg vissza nem érnek a többiek.  Kacsint Ördög
Amúgy nálam alapszabály, hogy amíg a tűz fölött van a kaja, nincs ivás...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #259 Dátum: 2011. Március 01. - 10:28:23 »

Már az is baj, ha az ember szolidáris?  Vigyorog
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #260 Dátum: 2011. Március 01. - 10:32:18 »

Már az is baj, ha az ember szolidáris?  Vigyorog
Ha szolidáris, az nem, csak ha részeg...
Meg ha pl. Soma gumicsizmafőzetével  Röhög szétmaratod az ízlelőbimbóidat, nem tudsz kóstolni és elsózod a kaját... Rííí
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #261 Dátum: 2011. Március 01. - 10:33:45 »

Már az is baj, ha az ember szolidáris?  Vigyorog

Szolidárisnak akkor kell lenni, mikor a sorban először kóstolod a pálnikás-szotyislecsót... sűrűn, ugyanakkor kimérten bólogatsz, hogy ilyen jót még életedben nem ettél, majd a negyedik tányér után meglapogatod a séfek' hátát  Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #262 Dátum: 2011. Március 01. - 10:34:54 »

"A szállásfoglalásunkat az előleg befizetése teszi véglegessé, ennek határideje 2011.03.20."
Valaki leírná, hogy nekünk egyszerű halandóknak, mennyi előleget kell most befizetni? 10%?, 20%? x%?
Mongyuk /monddlyuk, monddjuk, mondjuk/ március 15-ig, és akkor már a Főszervező Úr tudja, hogy 20-án hány helyet foglaljon le.
De ha a Főszervező Úr máshogy gondolja, akkor jó volna ha azt is leírná, csak tudjunk már valami pontosat!
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #263 Dátum: 2011. Március 01. - 10:40:27 »

"A szállásfoglalásunkat az előleg befizetése teszi véglegessé, ennek határideje 2011.03.20."
Valaki leírná, hogy nekünk egyszerű halandóknak, mennyi előleget kell most befizetni? 10%?, 20%? x%?
Mongyuk /monddlyuk, monddjuk, mondjuk/ március 15-ig, és akkor már a Főszervező Úr tudja, hogy 20-án hány helyet foglaljon le.
De ha a Főszervező Úr máshogy gondolja, akkor jó volna ha azt is leírná, csak tudjunk már valami pontosat!

Nem igazán értem a kérdésed.

Március 20-ig át kell utalnom 100.000 Ft-ot előleg gyanánt, hogy érvényes legyen arra a létszámra leadott foglalásunk, ami a listában szerepel.

Nyugodtan lehet utalni a megadott számlaszámra a kiszámított szállásköltséget. Nem előleget, az egészet. Ugyanis aki átutalja az összeget, nagy valószínüséggel el is jön.

Eddig az volt a probléma, hogy miért nincs még számlaszám ahova utalni lehet a pénzt, most, hogy van, azóta Anti utalt egyedül.

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #264 Dátum: 2011. Március 01. - 10:42:58 »

Ha szolidáris, az nem, csak ha részeg...
Meg ha pl. Soma gumicsizmafőzetével  Röhög szétmaratod az ízlelőbimbóidat, nem tudsz kóstolni és elsózod a kaját... Rííí
Tasli Tasli
Az nem főzet, hanem párlat! Tasli
És ha azzal a párlattal kenegetnéd az ízlelő bimbóidat, olyan izgalmi állapotban lennének, amikor főzöl, hogy Te is megtudnád kóstolás után
milyen az ételed minősége Hány.
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #265 Dátum: 2011. Március 01. - 10:56:43 »

"Nem igazán értem a kérdésed. "
Akkor lassan írom!  Ördög
A z    e l ő l e g   a z    n e m     a     t e l j e s     ö s s z e g  ,    h a n e m       a n n a k     e g y     m e g h a t á r o z o t  t         % - a.
Eddigi találkozókon is, ha jól emlékezem csak egy bizonyos %-ot kellett előlegbe befizetni, ezért bátorkodtam rákérdezni. Attól még nem biztos,
hogy elmegy valaki, ha befizeti a teljes összeget, mert sajnos az életet nem mi írjuk. Az előleg arra jó, hogy a szervező, abból be tudja fizetni a foglalót
és a jelentkező, pedig igyekszik nem csinálni arra az időre programot, de ha még is közbe jön valami előre nem számított esemény, akkor ne veszítse el a teljes összeget.
Elnézést, ha sz@rakodónak tűnök, de szerintem így volna helyes.
Ha a Főszervező Úr kéri a teljes összeget, természetesen elküldöm, csak nem értem, hogy mire kell most az összes pénz.
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #266 Dátum: 2011. Március 01. - 11:09:17 »

"Nem igazán értem a kérdésed. "
Akkor lassan írom!  Ördög
A z    e l ő l e g   a z    n e m     a     t e l j e s     ö s s z e g  ,    h a n e m       a n n a k     e g y     m e g h a t á r o z o t  t         % - a.
Eddigi találkozókon is, ha jól emlékezem csak egy bizonyos %-ot kellett előlegbe befizetni, ezért bátorkodtam rákérdezni. Attól még nem biztos,
hogy elmegy valaki, ha befizeti a teljes összeget, mert sajnos az életet nem mi írjuk. Az előleg arra jó, hogy a szervező, abból be tudja fizetni a foglalót
és a jelentkező, pedig igyekszik nem csinálni arra az időre programot, de ha még is közbe jön valami előre nem számított esemény, akkor ne veszítse el a teljes összeget.
Elnézést, ha sz@rakodónak tűnök, de szerintem így volna helyes.
Ha a Főszervező Úr kéri a teljes összeget, természetesen elküldöm, csak nem értem, hogy mire kell most az összes pénz.


A tokorcsi szervezéskor is a teljes összeget utaltuk, és nem előleget.

De egy dologban biztos lehetsz, ha bejön az előlegnek megfelelő összeg akkor átutalom a megfelelő időpontig a panziónak a foglalót, egyébként meg március 20-án visszaküldöm azoknak a pénzt akik utaltak, és lemondom a foglalást. Nem tudom, és nem is akarom meghitelezni.

Oszt jónapot.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #267 Dátum: 2011. Március 01. - 11:12:11 »

Mi csak sütni és főzni fogunk. Pia addíg nem lesz amíg vissza nem érnek a többiek.  Kacsint Ördög

Ivásról szó sem volt. Olvasást említettem Ördög
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #268 Dátum: 2011. Március 01. - 11:15:35 »

Akkor én kérek elnézést!  Stoel
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #269 Dátum: 2011. Március 01. - 11:49:26 »

Én meg azért fogok inni az olvasás közben.... Röhög
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: