Szavazás
Kérdés: Skeet v. trap, vazze?
Skeet - 7 (46.7%)
Trap - 1 (6.7%)
MMA :-) - 7 (46.7%)
Összes szavazó: 14

Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2011 május  (Megtekintve 83526 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #15 Dátum: 2011. Január 15. - 19:58:23 »

Pontosan erre!  Vigyorog

Ebben az esetben a válasz: igen!   Ördög Ördög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #16 Dátum: 2011. Január 16. - 09:33:15 »

Üdvözletem Mindenkinek!
Csendes szemlélője vagyok a fórumnak. Szívesen segítek, ha a találkozót esetleg, mégis "keletre" gondolnátok. Röviden a lehetőségek:
Szállás: Felgyő vadászház /kétágyas szobák, vendégágyak szükség szerint, vadászház udvarán, bekerített, parkosított területen táborozási     
lehetőség. Hideg-meleg víz, fürdőszoba.
Lőtér: Csongrád Cseh István lőtér. /Magyar bajnokság, Nemzetközi versenyek helyszíne, 5km-re a szállástól/
Étkezés: Vadászházban konyha üzemel, bográcsozási lehetőség.
Horgászati lehetőség intenzíven telepített vizeken./3km. körzetben/
Őzbakra vadászati lehetőség, előzetes bejelentkezés alapján.
Ópusztaszeri Emlékpark 10 percre kocsival, Csongrádon fürdő.
Tel. számom: 30/287 95 45
Köszönjük.
Az a probléma, hogy egy vadászházban ritkán lehet 30-40 főt megfelelően elszállásolni, ezért esett ki több helyszín is. Gyönyörű helyeken a Zselicben nekem is ez volt a gond, max. húsz főre lett volna elfogadható szállás.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #17 Dátum: 2011. Január 16. - 10:09:53 »

Ha ajánlhatok Nektek egy helyet: Királyháza!
A Börzsöny kellős közepén, festői szépségű völgyben található ez a kis település, ami igazából teljesen lakatlan, mindössze az alábbi négy vendégház található ott. Friss levegő, csend, nyugalom, érintetlen természet. Mivel közel vannak egymáshoz, akár több házban is megoldható az elhelyezés, de az első kettő egyenként is 30-40 férőhelyes.
http://www.molbanyasz.hu/kiralyhaza2.html
http://www.mathias.hu/
http://www.erdeihazak.hu/index.phtml?pid=kirfel
http://www.erdeihazak.hu/index.phtml?pid=kiralso
Remélem tudtam segíteni! Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #18 Dátum: 2011. Január 16. - 10:33:14 »

Urak! Emelem

Az ötleteket, és javaslatokat nagyon köszönjük, de ötletekkel mi sem vagyunk híján! Sok összetevője van egy ilyen találkozó megszervezésének, ezt gondolom mindenki tudja, ezért ha kérhetném, a feldobott ötleteket konkretizáljátok, pl lőtér lehetősége, programok megvalósíthatósága stb.
Ja! és főleg szerepvállalást a szervezésben! Letárgyalni, hogy az adott időben tudnak e fogadni 30-60 főt, tudnak e helységet biztosítani a rendezvényeinkhez, van e saját főzési lehetőség, étterem,........... és mennyi kedvezményt adnak a fele árból!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #19 Dátum: 2011. Január 16. - 10:54:59 »

Ha ajánlhatok Nektek egy helyet: Királyháza!
A Börzsöny kellős közepén, festői szépségű völgyben található ez a kis település, ami igazából teljesen lakatlan, mindössze az alábbi négy vendégház található ott. Friss levegő, csend, nyugalom, érintetlen természet. Mivel közel vannak egymáshoz, akár több házban is megoldható az elhelyezés, de az első kettő egyenként is 30-40 férőhelyes.
http://www.molbanyasz.hu/kiralyhaza2.html
http://www.mathias.hu/
http://www.erdeihazak.hu/index.phtml?pid=kirfel
http://www.erdeihazak.hu/index.phtml?pid=kiralso
Remélem tudtam segíteni! Emelem
Akkor egy kis kiegészítés. Legközelebbi jobb lőtér a Verőce-Katalinpuszta közötti út mellett található (Börzsöny Lövész Egyesület, Lövészetvezetõ: Tenczel György, Tel.: (30)-218-1958) http://www.kapszli.hu/shootingrange.php (lefelé görgetve a 2.) De nem tudok róla sokat (mivel én nem járok lőni Kacsint ) Koronglövészet (3 db Intermas elektromos géppel), 10db 25m-es fedett lőállás, 4 lőállásos 50-100m-es pálya 2 db fedett lőállással. 1 állásos 250m-es pálya (magaslesről).   
Illetve van Rétságon egy katonai lőtér, de az eléggé hiányosan felszerelt, arról Marksman lehet, hogy többet tudna mondani (mivel ő ott lakik). Annyit tudok, ott is van korongdobó gép, és golyóssal is lehet lőni, de a távot nem tudom.
A Mathias-ban és a két erdészeti vendégházban van ellátás (ha jól tudom, akár teljes is), a molbanyasz-nál nincs ellátás, de van jól felszerelt konyha.
Azt nem tudom, milyen programokat szeretnétek megvalósítani, de lehet, hogy abban is tudok segíteni. Kacsint
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #20 Dátum: 2011. Január 16. - 11:03:54 »

Kirányháza túristaház                37 fő
Mathias Lovasudvar     ??? de max 40 fő
Királyháza felső                          7. fő
Királyháza alsó                            9 fő

A programok -gondolom- hasonlóak lesznek mint az előző kettőn.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #21 Dátum: 2011. Január 16. - 12:01:15 »

Hello!

A Katalinpusztai lőtér felejtős, voltam már ott. Egy pálya 3 géppel, két napig lőhetnek a versenyzők folyamatosan.
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #22 Dátum: 2011. Január 16. - 12:09:03 »

Hello!

A Katalinpusztai lőtér felejtős, voltam már ott. Egy pálya 3 géppel, két napig lőhetnek a versenyzők folyamatosan.
Oh. Ördög Köszi, hogy szóltál! Akkor ez kilőve. Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #23 Dátum: 2011. Január 16. - 12:17:32 »

Esetleg ha a többség úgy dönt, hogy az előzőekben felvetett csongrádi helyszínt választja, akkor a Cseh István lőtéren a koronglövészet szervezésében szívesen nyújtok segítséget, a lőtérvezetőt ismerem. Egy baj van a lőtérrel, hogy nagyon szoros a beosztás, tavasztól kezdődően hétvégenként tele vannak versenynapokkal, kupafordulókkal, klubversenyekkel, ezért időben kell egyeztetni. Golyósból sajna csak egy 50 m-es pálya van, de a korongpályák (minimum 6) bőven kárpótolnak. Szerintem nem kell nekünk dupla trapp meg olimpiai skeet, hanem korongvadászat, az ami az éles vadászatot leginkább utánozza.

Üdv. bferi
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #24 Dátum: 2011. Január 16. - 19:37:52 »

Akkor erről ennyit. Maradunk a vadregénynél.  Ördög Vigyorog Stoel
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #25 Dátum: 2011. Január 17. - 00:19:53 »

Hello!

A Katalinpusztai lőtér felejtős, voltam már ott. Egy pálya 3 géppel, két napig lőhetnek a versenyzők folyamatosan.
A létszám miatt nem olyan veszélyes ez. Tavaly szintén egy pálya volt két géppel oszt mégis megoldottuk.
A szállás a szűk keresztmetszet, meg a távolság.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Steve
Vendég
« Új üzenet #26 Dátum: 2011. Január 17. - 08:23:47 »

Én csak csendben kérdezem: Miért életbe vágóan fontos azt a kibaszott korongot ill. minden mást lövöldözni egy fórum talin? Vállat von
Én ezt soha nem fogom megérteni....
A végén meg csak megy a morgolódás, hogy..."ha ezt tudom, hogy ez meg az az első díj akkor tuti jobban lövök"..., meg ilyen faszságok....
Persze nem is várom el, hogy ezt bárki nyíltan elvállalja hiszen ez nem szokás, de ettől még ez a valóság.
Ha nincs mit mondanunk egymásnak 2-3 napon keresztül sütés-főzés, iszogatás közben akkor szerintem belelehet szarni az egészbe.
Persze ez csak az én véleményem.... S.Peti Kávé
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #27 Dátum: 2011. Január 17. - 08:39:21 »

Üdv!
Ha így állsz hozzá, akkor tényleg bele lehet szarni az egészbe! 
Speciel én még nem voltam fórumtalin, de most tetszett az ötlet az egész családnak, és szóba sem került a korongozás.
Ezek után meggondolandó, hogy elmenjünk-e.
Ja és még valami, ezt a megjegyzésedet privátban kellett volna feltenned a szervezőknek.  Emelem
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9907



« Új üzenet #28 Dátum: 2011. Január 17. - 08:43:06 »

Én csak csendben kérdezem: Miért életbe vágóan fontos azt a kibaszott korongot ill. minden mást lövöldözni egy fórum talin? Vállat von
Én ezt soha nem fogom megérteni....

A díjak ha lesznek nyilvánosak, de nem hiszem hogy azért lőnének a résztvevők. Az csak hab a tortán. Nekem pl élmény lefotózni az arcokat,grimaszokat egy-egy jó ill rossz lövés után  Ördög Stoel Talán a tavalyi képek igazolják véleményem...
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #29 Dátum: 2011. Január 17. - 08:48:17 »

Szerintem is külön hangulata van a dolognak. Nem igazán a díjakért lövöldözünk, persze, ha már vannak, szeretné mindenki megnyerni, mint ahogy egy versenyen, bármilyen versenyen is azért indul el valaki, hogy nyerjen. Sokkal inkább baráti versenygés ez, mint "vérre menő" küzdelem. Azért egy sok torokból felhangzó Hibaaaaaaaaaaaa! jól tud esni  Vigyorog

Egyébként meg azért lövöldözünk ilyenkor, mert szeretünk  Ördög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: