Szavazás
Kérdés: Skeet v. trap, vazze?
Skeet - 7 (46.7%)
Trap - 1 (6.7%)
MMA :-) - 7 (46.7%)
Összes szavazó: 14

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2011 május  (Megtekintve 83867 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #105 Dátum: 2011. Január 19. - 19:52:44 »

Ebből is látszik, milyen semmitérőbundájú hitvány senkiházi vagy... Nem
Csak hogy felfrissítsem a szétwhiskyzett agyadban kóborló halovány emlékezetet, tavaly nagy pofával hirdetted gasztronómiai fennsőbbrendűséged és ezt bizonyítandó, beígérted egy pénteki vacsora és egy vasárnapi reggeli elkészítését...
Ebből annyi valósult meg, hogy péntek este beestél jó későn és lefikáztad a kajákat amiket mások főztek, vasárnap reggel pedig szétkokózott tompa tekintettel, egyik kezedben cigit, másikban telefont fogva elődugtad a képed akkor, amikor már kész volt a kaja...
Az első találkozón elkövetett hőstetteidet pedig kár másra fogni. A delikvens a találkozó után telikürtölte a fórumot, hogy Te egy szájhős vagy, egy fogatlan oroszlán. Ebből aki csak egy picit is tud a sorok közt olvasni, rögtön tudja, hogy a hitvány cerkád okozta kudarcot orális praktikák alkalmazásával próbáltad rendbehozni...(az idevágó bejegyzesések visszakereshetők a fórumon) Emelem


Drága Miszter, másnéven Atyám, már megint belemegyünk egy szópárbajba, ami nem vezet sehová, ha nem ülünk le végre egyszer egy pohár ital orális élvezete céljából... Ördög

Uno:
Vacsora:
Időben odaértünk, de addigra a türelmetlen HarryPotterreinkarnáció feltette a levest (vagy mit...).
Telekúrta mindenféle jóféle fűszerrel, csak éppen azt nem látta a fájlok, kukik, szoftverek, meg ilyesmik között, hogy nem gulyáságyúban főz Tolbuhin marsall haderői számára, hanem bográcsban.
Hogy ne rügyezzen ki a fülünk másnapra a millió tárkonytól (vagy miatökömtől), rendbehoztam a tehetségem szerint a hibát, így lett csodálatos, fantasztikus, felejthetetlen és felülmúlhatatlan vacsorátok.

Due:
Senkinek nem volt annyi esze, hogy egy kis friss afgánt prezentáljon a bulira, így nem lehetett szétkokózva az agyam.
Sajnos.
Mert akkor én nyertem volna a Horrido puskáját...

Tre:
Szétwhiskyzni sem volt nagyon alkalmam magam, mert emlékezetem szerint Nektek csicskáztam a whiskyket, míg azzal a kardinális problémával voltatok elfoglalva, hogy be tudjátok-e kapcsolni a Voldi gépét. (vagy valami ilyesmi).

Quattro:
ÉN büszke vagyok arra, hogy Mz ilyeneket terjesztett rólam, sőt, örülök neki, mert nem én voltam az, aki úgy köszöntötte magamat, hogy "hol a qrva anyádban voltál éjjel, engem üldözött a szerelmével"...
Én nem nevezem nevén ezt a Hőst, biztosan magára ismer, meg amúgy is, bizonyára felejthetetlen élménye volt aznap... Hány Hány

Ennyit a sorok között olvasásról.

nem tom, hogy van olaszul az öt, úgyhogy:
A reggelivel kapcsolatban annyi emlékem van, hogy ígértem, és vittem pár nemteszkós tojást, oszt az (is) meg lett sütve.
Egyébként fincsi volt!!

Köszönöm, hogy meghallgattál, Atya!

 Effendi

Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #106 Dátum: 2011. Január 19. - 19:55:24 »

 Fejvakarás
Ez most lassan kezd erős lenni...
Szeretnék menni, majd kiderül, hogy összejön-e.
DE!
Nekem nem gyere be a jávorszarvas buli...
Beszélgetni szeretnék sok emberrel, látni újra azokat is, akiket régen láttam...mennyit híztak, stb...
Mindentől függetlenül élveztem a lövészetet is mindkét találkozón, a szuperfetációtól dobtam egy hátast...és nagyon szeretem a sült szalonnát, kolbásszal.
De ha már az elején torzsalkodtok, mi lesz később? Vállat von
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #107 Dátum: 2011. Január 19. - 19:58:23 »

"Nekem nem gyere be a jávorszarvas buli..."

Az micsoda?  Fejvakarás
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #108 Dátum: 2011. Január 19. - 20:00:42 »

Cinque, mint 5.
Alces gigas...
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Steve
Vendég
« Új üzenet #109 Dátum: 2011. Január 19. - 20:14:54 »

Voldi ha meg nem haragszol egy kis kiegészítés! Stoel

Péntek:

érkezés déltől - szálláshelyek elfoglalása
öröm- koccintás-ivás-dumálás.....-koccintás-ivás-dumálás, jó nagy Röhög Röhög Heheh
felkészülés Bobakos akadályozására a főzésben(ez maradhat így Ördög)
koccintás-ivás-ivás-bassza meg, elfelejtettünk koccintani! - ezért megint csak ivás-közben  Fotoz készülnek az ilyen képek Vörösbor Cigi, beszélgetés
Ákos hasznos tanácsokkal való ellátása(akinek forog még a nyelve + a tök hülyeségen kívül más is eszébe jut /az se baj ha tárggyal kapcsolatban/ ez még nyitott opció) BEE
koccintás (ekkorra már nem diszkvalifikáló ok az elmaradása)- eu normák szerint vedelés
majd óvatos visszamerészkedés a bogrács közelébe- illedelmes érdeklődés a vacsora állapota felöl... Éhes Éhes
koccintás (ekkorra már a fasznak kedve ilyen úri szarságokkal vergődni) - a vacsora által veszendőbe ment szesz reaktíválása reggelig, esetleg a pihenni vágyók egyöntetű kérésének engedve, megismételhetjük - természetesen új résztvevők beiktatásával - az orosztonyi előadást...... Röhög Röhög Röhög

Itt talán egy gyengébb Pihi




Szombat:
Ha a társaság igényli barátságos korongozás a dorogi lőtéren, esetleg futóvad lövészettel kombinálva

Este vetélkedő - kidolgozására (megvesztegethetetlen) jelentkezőket várunk akár a távolmaradó fórumtársak közül. A távolság békít jeligére  .

stb., stb
Szombatra nekem megteszi a pénteki progi doszt..... Piál Wave Nyihi

Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #110 Dátum: 2011. Január 19. - 20:17:21 »

 Igen  alakul ez, mondom én!    Táncol  Piál
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #111 Dátum: 2011. Január 19. - 20:21:40 »

"Majd még lesznek javaslataim, de ezt akkor, ha látunk valami forgatókönyvet is.

Allah akbár.  Effendi"

Ez kurva jó! Miért nem vezeted elő az ötleteidet most, és nem akkor mikor már más megpróbál valamit megszervezni?
Esetleg az sem lenne baj, ha a szervezésbe besegítenél.
Szeretném felhívni szíves figyelmedet ez egy közös szervezés, amiből páran egy kicsit talán többet vállalunk. Ezt senki NEM pénzért, juttatásért, vagy munkaköri kötelességéből szervezi, hanem egyszerűen a társaság, a találkozó  kedvéért.


Attilám, ne jussunk már el oda, hogy Te lebaszogatsz engem, én meg asszisztálok hozzá.
Köszönöm.

Minden tiszteletem mellett, pici rendszert látok abban, hogy beírok valamit, Te pedig negyedórás intervallumban reflektálsz valami (remélem, rosszul érzem és menstruálok, meg elgurultak az antidepresszánsaim, meg túlreagálom, meg félreértem..) beszólást.
Ha valami gondod van, ott a telóm, vagy a privi, vagy töröld ki a modiprogrammal a hsz-t, vagy mit bánom én, de ezt ne játsszuk, ha kérhetem.

És most a véleményem, aztán lehet marakodni a semmin:

Úgy látom, hogy lett egy hirtelen fellángolás Esztergom mellett.
Ki is írtad, csatlakoztunk is hozzá.
Sokan bejelentkeztek nem létező apartmannba, manzárdszobába, bazilikába, mindenbe.
Jó, ezt tisztáztuk, kijavítottuk.

Viszont azt látom, hogy nincs, aki szervezze ezt a dolgot,tudomásom szerint senki sem tárgyalt még a szállásadóval, a lőtérgondnokkal, a kuplerájosnénivel, meg a polgármesterrel.
Folyamatosan a provokatív felszólításokat olvasom, hogy be lehet szállni a szervezésbe.
Én jelenleg 265 kilométerre tenyészek a tetthelytől (tudom, mert ott van a Suzuki gyár...).

Úgy emlékszem, hogy az eddigi találkozóinknak minden esetben volt valamilyen szinten "házigazdája", aki önzetlenül,"NEM pénzért, juttatásért, vagy munkaköri kötelességéből, hanem egyszerűen a társaság, a találkozó  kedvéért" mindent elkövetett, hogy jól érezzük magunkat.

Nem emlékszem olyanra, hogy a püspökladányi randi alkalmával fel lett volna szólítva mondjuk Akácos Sanyi, hogy menjen már, és vegye meg a vetélkedők díjait...
Engem sem kért meg Csabi tavaly, hogy beszéljek már a koronglövészet lebonyolításáról a folyton úton lévő bácsival...

Ugye, érted, akarod érteni, hogy miről beszélek?

Visszagondolva az itteni találkozóra, úgy érzem, hogy Sanyival az élen mindannyian odatettük magunkat a találkozó sikeres megszervezésének érdekében.
"NEM pénzért, juttatásért, vagy munkaköri kötelességéből, hanem egyszerűen a társaság, a találkozó  kedvéért. "

Szóval azt szeretném, ha már összegyűlünk, ha már jól érezzük egymást, akkor vegyük is valamilyen szinten komolyan ezt a dolgot.
Na nem sokáig, csak míg megszervezzük.

Utána, mindenki örömére elkezdhetek vicceket mesélni.... Nyihi

 Effendi
 

« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 21. - 08:48:59 írta Pyrus » Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #112 Dátum: 2011. Január 19. - 20:23:38 »

Cinque, mint 5.
Alces gigas...


Grazie.
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #113 Dátum: 2011. Január 19. - 20:23:49 »

Fejvakarás

De ha már az elején torzsalkodtok, mi lesz később? Vállat von
Semmi. Pénteken érkezés után Sábát fejbeverem egy gőzkazán piszkálóval, követ kötök a lábára és belelököm a dunakanyarba úgy nyakig...
Aztán értesítjük az illetékest, hogy itt az alkalom némi nemű nemi ígéretek számonkérésére... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #114 Dátum: 2011. Január 19. - 20:25:09 »

Semmi. Pénteken érkezés után Sábát fejbeverem egy gőzkazán piszkálóval, követ kötök a lábára és belelököm a dunakanyarba úgy nyakig...
Aztán értesítjük az illetékest, hogy itt az alkalom némi nemű nemi ígéretek számonkérésére... Ördög
Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #115 Dátum: 2011. Január 19. - 20:26:36 »



Viszont azt látom, hogy nincs, aki szervezze ezt a dolgot,tudomásom szerint senki sem tárgyalt még a szállásadóval, a lőtérgondnokkal, a kuplerájosnénivel, meg a polgármesterrel.



Előbb kérdezz te faszorrú, utána oszd az eszet...  Tasli
Ha kitörölnéd a csipát a szemedből és visszaolvasnál, hát tárgyaltunk a panzióssal és a lőtérgondnokkal is, ez kiderül a hozzászólásokból... Tasli
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Steve
Vendég
« Új üzenet #116 Dátum: 2011. Január 19. - 20:27:06 »

Aztán értesítjük az illetékest, hogy itt az alkalom némi nemű nemi ígéretek számonkérésére... Ördög

Hú bakker!!!! Meglepődött

Ez kibaszott durva, embertelen, és talán még emberiség elleni bűncselekmény is.... Rííí...... Röhög Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #117 Dátum: 2011. Január 19. - 20:31:03 »

A kőzgazán biszkálló egy sújos fém dárgy?  Ördög
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #118 Dátum: 2011. Január 19. - 20:33:35 »

Kedves Sába!

Nem tudom mi alapján írod, hogy senki nem szervez semmit. Én kb 400 kilométert autóztam el eddig, hogy három helyszínt (Csemő, Esztergom, Ráckeve) megnézzek.
Voldi és Boar többször telefonált a szállás és a lőtér ügyében.
Apartman van 6 férőhelyes! Arról nem tehetek, hogy a feltett honlapot nem tudtad megnézni, csak vagdalkoztál.

De ezzel részemről lezártam, megígérem ezentúl egyetlen hozzászólásodra nem fogok reagálni.
 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #119 Dátum: 2011. Január 21. - 01:51:42 »

B+ Attila, mióta feltetted ezt az avatart, a fórum látogatottsága harmadára csökkent... Rííí
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: