Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyverágyazás  (Megtekintve 140075 alkalommal)
kovacsi.roland
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #720 Dátum: 2021. Február 17. - 16:37:36 »

Szia!

Tudni tudok. Püspökladányban. Ha türelmes ember vagy és szeretsz stresszelni (magyarul nem ajánlott kategória).

Megértettem Kacsint
Naplózva
Urbán Zsolt
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Új üzenet #721 Dátum: 2021. Február 17. - 18:23:19 »

Sziasztok!

Sok topicot és hozzászólást elolvastam, de sajnos nem találom a kérdésemre a választ. Szeretném a segítségeteket kérni.
Tudtok Hajdú Bihar megyében vagy a közelében olyan mestert, aki fegyvertus készítésével foglalkozik?

Nagyon köszönöm, ha valaki tud, hall valamit!
Üdv. Roland
Naplózva
Urbán Zsolt
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Új üzenet #722 Dátum: 2021. Február 17. - 18:29:54 »

Szia!

Venter Tibor (Debrecen) fegyverműves, szerintem ő tud neked segíteni. Interneten megtalálod az elérhetőségét.
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #723 Dátum: 2022. Február 18. - 18:27:34 »

Uraim!

Sajnos ki kellett vágnom két sokéves körtefát az udvaromon, mert a disznók lehántották a kérgét és lábon kiszáradtak. Olyan szép a fájuk, hogy ha valakit érdekel, akkor szívesen elboltolom valami apróságért... Hátha jó puskatusnak, vagy valami másra!
Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
wvpower
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Új üzenet #724 Dátum: 2022. április 21. - 09:58:45 »

Sziasztok!
Keresnék Zastava LK M 70hez stucni agyazást. NEM fenyőfából!!! Vagy ha lehet gyártatni valahol akkor az is érdekes lehet! Persze normális épeszű keretek között. (Nem szeretnék egy fáradt zsiguli árát rákölteni) köszönöm!
Naplózva

"A vadászat minden vonzereje abban rejlik ,hogy mindig bizonytalan,,
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #725 Dátum: 2022. április 21. - 10:33:42 »

Sziasztok!
Keresnék Zastava LK M 70hez stucni agyazást. NEM fenyőfából!!! Vagy ha lehet gyártatni valahol akkor az is érdekes lehet! Persze normális épeszű keretek között. (Nem szeretnék egy fáradt zsiguli árát rákölteni) köszönöm!

Zastavából elég ritka nálunk a stucni, olyat, hogy eladó agyazat nem is láttam még. Tehát marad a google, beütöd azt, hogy fegyveragyazás és kapsz majd találatokat. A legszimpatikusabbal megbeszéled a dolgot. Ott majd szembesülsz vele, hogy nem is annyira fáradt Lada ára lenne. Itt eltöprengsz, hogy kell-e ez neked. Szerintem el fogod engedni a témát. Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #726 Dátum: 2022. április 21. - 11:18:47 »

Zastavából elég ritka nálunk a stucni, olyat, hogy eladó agyazat nem is láttam még. Tehát marad a google, beütöd azt, hogy fegyveragyazás és kapsz majd találatokat. A legszimpatikusabbal megbeszéled a dolgot. Ott majd szembesülsz vele, hogy nem is annyira fáradt Lada ára lenne. Itt eltöprengsz, hogy kell-e ez neked. Szerintem el fogod engedni a témát. Ördög

Hja, vagy marad a fenyőfa és lehet a műhelyben farigcsálni.  Ördög
Naplózva
mematyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


« Új üzenet #727 Dátum: 2022. április 21. - 11:55:59 »

Hja, vagy marad a fenyőfa és lehet a műhelyben farigcsálni.  Ördög

Miért, ha nem fenyő akkor nem?  Vigyorog

Némelyik fatelepen van 5.5cm-es dió szárított palló, nem vészes áron, abból is simán lehet


Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #728 Dátum: 2022. április 21. - 18:34:44 »

Nem lesz annak a stutzennek hosszu a csöve?  Vállat von
Az rövidebb csőnél jobban mutat.
Csak kérdem.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #729 Dátum: 2022. április 21. - 20:52:13 »

Nem lesz annak a stutzennek hosszu a csöve?  Vállat von
Az rövidebb csőnél jobban mutat.
Csak kérdem.

A csövet már otthon is méretre lehet vágni.  Vigyorog De éppen ma láttam M98-ast, szerintem hatvan centis csővel, stucni agyazással és mutatós volt. Ha megtalálom a képet felteszem.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #730 Dátum: 2022. április 22. - 08:37:08 »

Miért, ha nem fenyő akkor nem?  Vigyorog

Némelyik fatelepen van 5.5cm-es dió szárított palló, nem vészes áron, abból is simán lehet




A lehetőségek tárháza végtelen, csak egy példa volt.  Kacsint

Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #731 Dátum: 2022. április 22. - 11:47:58 »

A csövet már otthon is méretre lehet vágni.  Vigyorog De éppen ma láttam M98-ast, szerintem hatvan centis csővel, stucni agyazással és mutatós volt. Ha megtalálom a képet felteszem.



Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Janika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


« Új üzenet #732 Dátum: 2022. április 22. - 21:28:55 »

A csövet már otthon is méretre lehet vágni.  Vigyorog De éppen ma láttam M98-ast, szerintem hatvan centis csővel, stucni agyazással és mutatós volt. Ha megtalálom a képet felteszem.

Ha elég kecses a tus akkor szep tud lenni a 60cm- csövű stucni is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: